2024. Május 04. - 09:27:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445224 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2022. Július 25. - 20:55:11
Válasz #3780
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Vettem mastert a doboza olyan mintha egy gyerek hajtogatta volna elég tré a matrica is úgy van ragasztva hogy túl lóg az ampullan ferde is a dobozok össze vissza vannak ragasztva... Ennek ilyenek kéne lennie ? Sose láttam még ilyen gány csomagolást remélem ami benne van az legalább jó lesz
Régen is ilyen volt és hellyel közzel működött. Most nem tudom mi a helyzez vele.

2022. Július 25. - 21:47:07
Válasz #3781
Nem elérhető

Timyron


Sziasztok! Vettem mastert a doboza olyan mintha egy gyerek hajtogatta volna elég tré a matrica is úgy van ragasztva hogy túl lóg az ampullan ferde is a dobozok össze vissza vannak ragasztva... Ennek ilyenek kéne lennie ? Sose láttam még ilyen gány csomagolást remélem ami benne van az legalább jó lesz

Szintén, mint amit a régi papírragasztóval ragasztottak össze, kb szétesik magától. Nekem brutálisan gyulladt az enája, arra figyelj, ha testo lehetséges, hogy keverned kell valamivel, nekem odacseszett magába. :)

2022. Július 25. - 21:47:43
Válasz #3782
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Vettem mastert a doboza olyan mintha egy gyerek hajtogatta volna elég tré a matrica is úgy van ragasztva hogy túl lóg az ampullan ferde is a dobozok össze vissza vannak ragasztva... Ennek ilyenek kéne lennie ? Sose láttam még ilyen gány csomagolást remélem ami benne van az legalább jó lesz
több éve hogy igy néznek ki a master csomagolásai.
Ettől függetlenül ami a kis üvegbe van működik.
Arra vigyázz, hogy az üveg tetején lévő gumi ne morzsolódjon a fecskendőbe, volt rá példa.
Vagy vedd le minden szivásnál az egész gumi tetőt, vagy mikor felszívod nagyon nézd át a fecsit fénynél.

2022. Július 25. - 22:01:59
Válasz #3783
Nem elérhető

guzzi


Ashwaganda=aspirin protect? Egyik kortizol csökkentő ,másik vérhigító nem?

Ashwaganda az alvással töltött idő minőségét javítja. ☝️Kizárólag este vagy edzés után szabad be venni!!
Natokináz gátolja a vérrög képződést és vérhigitó!

2022. Július 26. - 05:37:27
Válasz #3784
Nem elérhető

Karcsi!!!


Vérhigítót a tesztóhoz is szoktak szedni? Én ugy hallottam csak igazából a boldihoz kell!

2022. Július 26. - 08:37:40
Válasz #3785
Nem elérhető

frankzane


Nincs ilyen ,hogy érdemes meg kell vagy nem kell. Honnan tudod ,hogy neked kell e vagy sem? Mérni kell a vérnyomást, csinálni vérképet és látod ,hogy mi a helyzet. Nem lehet ezt előre eldönteni meg találomra kitalálni ,hogy mivel tudsz javítani az egészségügyi állapotodon. Kontroll alatt tartod a tested és azokat a dolgokat szeded amire szükséged van, nem azokat amiket mindenki mond ,hogy “kell” meg kötelező, ilyen nincs. Mindenki más van akinek kell van akinek nem.

2022. Július 26. - 10:07:08
Válasz #3786
Nem elérhető

bbuilder


http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=368Screenshot_20220720_21.jpg

A tesztoszintnél a > nem jelentheti, hogy még több is?
Illetve az Lh, fsh ennyire alacsony nyilván a külső teszto miatt, ez is ennyire egyéni hogy valakinek kúra alatt sem csökken ennyire? Hcg t most használok kúra közben normálisan az elejétől először, csináltatok lassan egy vérképet én is az magasabban tarthatja ezeket a szinteket?

2022. Július 26. - 11:06:20
Válasz #3787
Nem elérhető

Gábor77


Vérhigítót a tesztóhoz is szoktak szedni? Én ugy hallottam csak igazából a boldihoz kell!
Én szedem. A tesztó miatt is sűrűbb a véred,az is növeli a vörösvértest számot. De ha nem kokszol az ember akkor se árt egy enyhe vérhígító.

2022. Július 26. - 11:10:14
Válasz #3788
Nem elérhető

Gábor77


http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=368Screenshot_20220720_21.jpg

A tesztoszintnél a > nem jelentheti, hogy még több is?
Illetve az Lh, fsh ennyire alacsony nyilván a külső teszto miatt, ez is ennyire egyéni hogy valakinek kúra alatt sem csökken ennyire? Hcg t most használok kúra közben normálisan az elejétől először, csináltatok lassan egy vérképet én is az magasabban tarthatja ezeket a szinteket?
Lehet 104 ig tudnak mérni és felette volt a tesztoszint. A jel alapján erre lehet következtetni.

2022. Július 26. - 12:03:12
Válasz #3789
Nem elérhető

Gyuf


http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=368Screenshot_20220720_21.jpg

A tesztoszintnél a > nem jelentheti, hogy még több is?
Illetve az Lh, fsh ennyire alacsony nyilván a külső teszto miatt, ez is ennyire egyéni hogy valakinek kúra alatt sem csökken ennyire? Hcg t most használok kúra közben normálisan az elejétől először, csináltatok lassan egy vérképet én is az magasabban tarthatja ezeket a szinteket?
Lehet 104 ig tudnak mérni és felette volt a tesztoszint. A jel alapján erre lehet következtetni.
Nekem 2évvel ezelőtt még 154,89-ig kimutatta a synlab a tesztom.


2022. Július 26. - 16:11:36
Válasz #3790
Nem elérhető

Sznk


Ashwaganda=aspirin protect? Egyik kortizol csökkentő ,másik vérhigító nem?
Igazad van! Elnézést a fals beírásért. Annyi szart eszek hogy megkeveredtem. Nattokinase ami helyettesíti az Aspirin protectet. Mégegyszer bocsánat és köszönöm a helyreigazítást!

Vagy csak  régen nézted meg a B.Krisztiános adást ahol modernB.Zolival beszélnek erről!😁😁

2022. Július 27. - 07:56:14
Válasz #3791
Nem elérhető

Gábor77


Ashwaganda=aspirin protect? Egyik kortizol csökkentő ,másik vérhigító nem?
Igazad van! Elnézést a fals beírásért. Annyi szart eszek hogy megkeveredtem. Nattokinase ami helyettesíti az Aspirin protectet. Mégegyszer bocsánat és köszönöm a helyreigazítást!

Vagy csak  régen nézted meg a B.Krisztiános adást ahol modernB.Zolival beszélnek erről!😁😁
A video után vásároltam be ez jól gondolod. Addig Aspirin protectet ettem. Ezt nem ismertem. De ha igaz hogy ez nem piszkálja a májat és hatásában ugyan azt adja akkor miért ne váltsak. Lassan elfogy az az adag,most készülök újra rendelni.

2022. Július 27. - 08:02:35
Válasz #3792
Nem elérhető

Gábor77


Ashwaganda=aspirin protect? Egyik kortizol csökkentő ,másik vérhigító nem?
Igazad van! Elnézést a fals beírásért. Annyi szart eszek hogy megkeveredtem. Nattokinase ami helyettesíti az Aspirin protectet. Mégegyszer bocsánat és köszönöm a helyreigazítást!

Vagy csak  régen nézted meg a B.Krisztiános adást ahol modernB.Zolival beszélnek erről!😁😁
Teljesség igénye nélkül a használt kiegészítők. Mielőtt még megkérdőjeleznéd szavahihetőségemet.

https://kepkuldes.com/image/UX5FQ4

2022. Július 27. - 12:08:45
Válasz #3793
Nem elérhető

Sznk


Ashwaganda=aspirin protect? Egyik kortizol csökkentő ,másik vérhigító nem?
Igazad van! Elnézést a fals beírásért. Annyi szart eszek hogy megkeveredtem. Nattokinase ami helyettesíti az Aspirin protectet. Mégegyszer bocsánat és köszönöm a helyreigazítást!

Vagy csak  régen nézted meg a B.Krisztiános adást ahol modernB.Zolival beszélnek erről!😁😁
Teljesség igénye nélkül a használt kiegészítők. Mielőtt még megkérdőjeleznéd szavahihetőségemet.

https://kepkuldes.com/image/UX5FQ4
Szó sem volt erről,nem is értelek!De mindegy is!Annyit írtam hogy régen nézted meg az adást,ezért összekeverted!

2022. Július 27. - 13:48:24
Válasz #3794
Nem elérhető

Gábor77


Ashwaganda=aspirin protect? Egyik kortizol csökkentő ,másik vérhigító nem?
Igazad van! Elnézést a fals beírásért. Annyi szart eszek hogy megkeveredtem. Nattokinase ami helyettesíti az Aspirin protectet. Mégegyszer bocsánat és köszönöm a helyreigazítást!

Vagy csak  régen nézted meg a B.Krisztiános adást ahol modernB.Zolival beszélnek erről!😁😁
Teljesség igénye nélkül a használt kiegészítők. Mielőtt még megkérdőjeleznéd szavahihetőségemet.

https://kepkuldes.com/image/UX5FQ4
Szó sem volt erről,nem is értelek!De mindegy is!Annyit írtam hogy régen nézted meg az adást,ezért összekeverted!
....néha van hogy rosszul ébredek! Lehet kicsit megemelkedett az ösztrogénem 😃  Én kérek elnézést! :-){