2024. Május 04. - 07:51:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445195 alkalommal)

Norborg34, Trepi, Damn és 28 vendég van a témában

2022. Július 27. - 14:44:19
Válasz #3795
Nem elérhető

Sznk


Ashwaganda=aspirin protect? Egyik kortizol csökkentő ,másik vérhigító nem?
Igazad van! Elnézést a fals beírásért. Annyi szart eszek hogy megkeveredtem. Nattokinase ami helyettesíti az Aspirin protectet. Mégegyszer bocsánat és köszönöm a helyreigazítást!

Vagy csak  régen nézted meg a B.Krisztiános adást ahol modernB.Zolival beszélnek erről!😁😁
Teljesség igénye nélkül a használt kiegészítők. Mielőtt még megkérdőjeleznéd szavahihetőségemet.

https://kepkuldes.com/image/UX5FQ4
Szó sem volt erről,nem is értelek!De mindegy is!Annyit írtam hogy régen nézted meg az adást,ezért összekeverted!
....néha van hogy rosszul ébredek! Lehet kicsit megemelkedett az ösztrogénem 😃  Én kérek elnézést! :-){
;-oo-;

2022. Július 27. - 19:36:36
Válasz #3796
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
BM tren ace-re 24 euret mondott egy új ember!
Ez reális???

2022. Július 27. - 19:55:04
Válasz #3797
Nem elérhető

MLO



2022. Július 27. - 20:15:46
Válasz #3798
Nem elérhető

sBen


Sziasztok!
BM tren ace-re 24 euret mondott egy új ember!
Ez reális???
Egy jó dupla ár :)

2022. Július 27. - 20:47:31
Válasz #3799
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
BM tren ace-re 24 euret mondott egy új ember!
Ez reális???
Ha jó akkor ennek a duplája ( mondjuh szart is adhatnak drágán)
A másik lehetőség, hogy szabadul a készlettől valamilyen okból és azért adja olcsón. Erre mondjuk kisebb az esély.

2022. Július 27. - 20:47:59
Válasz #3800
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok!
Royal Medical-ról vannak hírek, tapasztalatok?

Jöhet ha van @-o

2022. Július 27. - 22:14:55
Válasz #3801
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
BM tren ace-re 24 euret mondott egy új ember!
Ez reális???
Kinek mi a reális, meg hány kézen megy át, vagy mennyi hasznot tesz rá, amúgy felénk ez kurvára nem lenne az egy jó erős 16 inkább reális.

2022. Július 29. - 10:18:22
Válasz #3802
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
Kenwoo tren ace-t használt valaki?
Milyen?

2022. Július 29. - 10:20:12
Válasz #3803
Nem elérhető

Dzsoni


Bioniche 3 naponta 1ml. 120 lett a mai mérés. Kb 0.8ml van egy ampullában, de működik. Esetleg ha igény van rá csatolom majd az eredményt.

2022. Július 29. - 11:58:45
Válasz #3804
Nem elérhető

Karcsi!!!


Bioniche 3 naponta 1ml. 120 lett a mai mérés. Kb 0.8ml van egy ampullában, de működik. Esetleg ha igény van rá csatolom majd az eredményt.

Ena? Köszi Dzsoni az infót ,pont most gondolkozom a bioniche tesztókón ,mondjuk én a cypin!

2022. Július 29. - 12:01:03
Válasz #3805
Nem elérhető

Karcsi!!!


Masteres ena nagyon gyullad, De jó! Csak keverve lehet használni! (Én masteres propival adom be) B.m. meta jó! De az omegás meta szerintem sokkal erősebb volt!

2022. Július 30. - 15:19:44
Válasz #3806
Nem elérhető

bbuilder


Masteres ena nagyon gyullad, De jó! Csak keverve lehet használni! (Én masteres propival adom be) B.m. meta jó! De az omegás meta szerintem sokkal erősebb volt!

Èn tavaly hasznaltam, az ena akkor is jo volt, de gyulladt, viszont a propija nem nagyon gyulladt, de amikor 3x1ml vel nezettem teszto szintet, erosen a normal tartomanyon belul volt, szoval abban hatoanyag sem igazan volt, azota lehet jobb a helyzet

2022. Július 30. - 18:42:44
Válasz #3807
Nem elérhető

Karcsi!!!


Masteres ena nagyon gyullad, De jó! Csak keverve lehet használni! (Én masteres propival adom be) B.m. meta jó! De az omegás meta szerintem sokkal erősebb volt!

Èn tavaly hasznaltam, az ena akkor is jo volt, de gyulladt, viszont a propija nem nagyon gyulladt, de amikor 3x1ml vel nezettem teszto szintet, erosen a normal tartomanyon belul volt, szoval abban hatoanyag sem igazan volt, azota lehet jobb a helyzet

3x1 ml propi? Vagy ena? Együtt ment?

2022. Július 31. - 12:14:14
Válasz #3808
Nem elérhető

bbuilder


Masteres ena nagyon gyullad, De jó! Csak keverve lehet használni! (Én masteres propival adom be) B.m. meta jó! De az omegás meta szerintem sokkal erősebb volt!

Èn tavaly hasznaltam, az ena akkor is jo volt, de gyulladt, viszont a propija nem nagyon gyulladt, de amikor 3x1ml vel nezettem teszto szintet, erosen a normal tartomanyon belul volt, szoval abban hatoanyag sem igazan volt, azota lehet jobb a helyzet

3x1 ml propi? Vagy ena? Együtt ment?

3x1 ml propi ment a kuram vegen, és abban nem volt anyag a vervetel szerint. Valtottam a vegen Vedi-re ami nem is gyulladt és erőben is jobban megdobott.

2022. Július 31. - 16:44:28
Válasz #3809
Nem elérhető

Karcsi!!!


Masteres ena nagyon gyullad, De jó! Csak keverve lehet használni! (Én masteres propival adom be) B.m. meta jó! De az omegás meta szerintem sokkal erősebb volt!

Èn tavaly hasznaltam, az ena akkor is jo volt, de gyulladt, viszont a propija nem nagyon gyulladt, de amikor 3x1ml vel nezettem teszto szintet, erosen a normal tartomanyon belul volt, szoval abban hatoanyag sem igazan volt, azota lehet jobb a helyzet

3x1 ml propi? Vagy ena? Együtt ment?

3x1 ml propi ment a kuram vegen, és abban nem volt anyag a vervetel szerint. Valtottam a vegen Vedi-re ami nem is gyulladt és erőben is jobban megdobott.

Èrtem , köszi a választ!