2024. Május 04. - 12:49:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445307 alkalommal)

Hard74, Needfor940 és 36 vendég van a témában

2022. Augusztus 06. - 09:31:41
Válasz #3840
Nem elérhető

frankzane


Erről a Bodyshock oldalról ami itt a fórumon szóba jött párszor ahol ilyen szürkezónás termékek vannak, Dmaa ephedrin meg sarmok. Nektek melyek a kedvenc termékeitek?

2022. Augusztus 06. - 09:41:18
Válasz #3841
Nem elérhető

Gábor77


Gábor 77 esetleg masteres tesztókat nem teszteled be ? ( Na arra lennék kíváncsi mit tud!)
Régen használtam 3 éve talán akkor biztosan jó volt mer előfordult hogy olyan kanos voltam tőle alig értem haza az asszonyhoz 😄 aztàn ugyan az Master  350 már csak gyulladt mint a picsa . Most hogy hol tartanak nem tudom. De nem is kísérletezek vele mert szar volt lázasnsk lenni .
itt írták, hogy az ena gyullad ha jól rémlik.
Igen. Rajtam kívül még többen jelezték.

2022. Augusztus 06. - 11:11:58
Válasz #3842
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szerintetek a növi ér annyit fejlődésben ( izomgyarapodásban) amennyibe kerül , jah petsze simán inzulin nélkül! Mert már sok helyről azt is hallottam inzulin nélkül nincs értelme! Köszönöm skacok előre is a segítségeteket és a megosztott tapasztalatokat is! Persze tudom ez ember és embernél is más lehet, de úgy álltalánoságban kérdezem! Egy jól összeállított sztero kúra többethoz, esetleg? Respect mindenkinek!

2022. Augusztus 06. - 14:12:12
Válasz #3843
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Phoenix Sustamax 350 valaki próbálta esetleg? vagy magával a gyártóval, egyéb testo termékeivel tapasztalatok vannak valakinél?
köszi :-){

2022. Augusztus 06. - 15:39:26
Válasz #3844
Nem elérhető

EDR


Erről a Bodyshock oldalról ami itt a fórumon szóba jött párszor ahol ilyen szürkezónás termékek vannak, Dmaa ephedrin meg sarmok. Nektek melyek a kedvenc termékeitek?

Erről szívesen olvasnék én is, meg szerintem többen is :)
Amúgy én lassan egy éve szeretnék rendelni már végre tőlük, de azóta nem igazán lehet kapni szinte semmit ... mármint azok közül a termékek közül, amelyeket venni terveztem (BN-es ATD-arimistane, 6-bromo, vagy Blackstone-tól pár finomság...sajna nem nagyon akarják/tudják pótolni a termékeket :( )

2022. Augusztus 06. - 15:41:55
Válasz #3845
Nem elérhető

Gyuf


Szerintetek a növi ér annyit fejlődésben ( izomgyarapodásban) amennyibe kerül , jah petsze simán inzulin nélkül! Mert már sok helyről azt is hallottam inzulin nélkül nincs értelme! Köszönöm skacok előre is a segítségeteket és a megosztott tapasztalatokat is! Persze tudom ez ember és embernél is más lehet, de úgy álltalánoságban kérdezem! Egy jól összeállított sztero kúra többethoz, esetleg? Respect mindenkinek!
Nem ér.
Nekem ha lenne pénzem se használnám, egyszerűen hobbi sportolóként teljesen felesleges, kidobálni havi 80-100 ezreket.
Plusz ugye amit írtál, hogy önmagában nem jó, illetve nem 1 hónap alatt kezd el működni normálisan.
Illetve a növi mellé is kell tesztó.


2022. Augusztus 06. - 23:35:10
Válasz #3846
Nem elérhető

VBorisz


Bukta, a vedit a berki k. nagyon "lehordta" hogy nagyon sz. ! Állítólag megnézette és szinte semmi nincs benne! Csak gondoltam elmondom !

Szuper akkor a 2 legrosszabbat tudtam beszerezni  ****)
Feléd nincs más? Itt hónapok óta mondjuk hogy a B.M jó(már várom hogy teszteltessek mert a Titán után ez megy és nagyon megszerelmesedtem sokkal fickósabnak,ingerlékenyebbnek érzem magam és rosszabbul is alszok ) a Titán jó (a grafikon ami fel lett rakva mégiscsak azt sejteti hogy nem rossz heti 250ml nél nálam 37.71-et mértek ami benne van a patikai tesztos kísérlet szórásába szóval mégse lehet az annyira gyenge) a Bioniche megintcsak pozitív kritikát kapott. Ráadásul el volt szintén mondva itt hogy a Vedi már elég régen gyengélkedik. Ha már itt páran vesszük a fáradságot és teszteltetjük magunkat, legalább ezeket az eredményeket vegyétek figyelembe. Csomó időt és pénzt megspórolhatnátok magatoknak.

BM érzésre nagyon jó volt nekem aztán verkepen meg 52 Nmol és heti 3x250 teszto ment ami nem valami combos...
Lehet én kaptam fost nemtudom de ez jött ki

62 lett azt írtad, és mellé 860 lett az ösztród a heti 3 BM tesztótól.Ami azt jelenti hogy nagyon jó a cucc, bizonyítottan a vérképedből! Most erre te mégis leírod hogy fost kaptál ez itt a baj.Aztán terjed is tovább megint, a hülyeség és ki is kell próbálni gyorsan újabb öt féle márkát…

2022. Augusztus 07. - 09:11:09
Válasz #3847
Nem elérhető

Yeeep


Bukta, a vedit a berki k. nagyon "lehordta" hogy nagyon sz. ! Állítólag megnézette és szinte semmi nincs benne! Csak gondoltam elmondom !

Szuper akkor a 2 legrosszabbat tudtam beszerezni  ****)
Feléd nincs más? Itt hónapok óta mondjuk hogy a B.M jó(már várom hogy teszteltessek mert a Titán után ez megy és nagyon megszerelmesedtem sokkal fickósabnak,ingerlékenyebbnek érzem magam és rosszabbul is alszok ) a Titán jó (a grafikon ami fel lett rakva mégiscsak azt sejteti hogy nem rossz heti 250ml nél nálam 37.71-et mértek ami benne van a patikai tesztos kísérlet szórásába szóval mégse lehet az annyira gyenge) a Bioniche megintcsak pozitív kritikát kapott. Ráadásul el volt szintén mondva itt hogy a Vedi már elég régen gyengélkedik. Ha már itt páran vesszük a fáradságot és teszteltetjük magunkat, legalább ezeket az eredményeket vegyétek figyelembe. Csomó időt és pénzt megspórolhatnátok magatoknak.

BM érzésre nagyon jó volt nekem aztán verkepen meg 52 Nmol és heti 3x250 teszto ment ami nem valami combos...
Lehet én kaptam fost nemtudom de ez jött ki

62 lett azt írtad, és mellé 860 lett az ösztród a heti 3 BM tesztótól.Ami azt jelenti hogy nagyon jó a cucc, bizonyítottan a vérképedből! Most erre te mégis leírod hogy fost kaptál ez itt a baj.Aztán terjed is tovább megint, a hülyeség és ki is kell próbálni gyorsan újabb öt féle márkát…

Valóban de de aztán voltam másik verkepen 100 As feletti teszto alacsonyabb osztradiol ugyan ennyi mennyiségnél sokkal de sokkal jobban tetszett  @-o

2022. Augusztus 07. - 23:00:55
Válasz #3848
Nem elérhető

Kopezcki92


Sziasztok!
Raw testo enantatrol van valakinek tapasztalata vagy egyáltalán magáról a gyártóról működik?

2022. Augusztus 07. - 23:58:32
Válasz #3849
Nem elérhető

Attila80


Ezek az empirikus beszámolók akkor érnének valamit ha ismernéd azt aki írja...
Milyen/mennyi tapasztalata van a szteroidokkal,egyéni válaszreakciója milyen az adott szerre,stb,stb...

Ne olyan adjon itt beszámolót egy adott szerről aki évek óta non-stop tele van,havonta váltogatja a gyártókat,aztán nyilatkozik,hogy ő érez valamit vagy nem érez tőle semmit...

Teljesen igazad van. Ezért kezelem fenntartásokkal amikor valaki azt mondja a vedire hogy szar vagy akár a kenwoo ra.... Miközben olvasok olyanokat hogy valaki hetente magába ver 10 ml trent (senki ne sértődjön meg) ezek után nem csoda hogy minden gyártó terméke szar  @-o
En irtam a 10 ml trent.evente 4 hinapot pihenek.en soha nem mondtam hogy szar egy termek. Nekem nagyon jo baratom aki intezi.szerintem a tesztok altalaban jok.. a british tren is jo volt ,mert tudom milyen a tren,csak joval kevesebb van benne,. Egyebkent evente jarok kura utan es elott vervetelre es lehet hogy hihetetlen,de  nekem 5 szem oxy utan is a majertekem nem emelkedik 45 föle.az orvosok mindig kiakadnak ,hogy lehet az ,hogy ennyi szteroid utan is csillag nelkuli a verkepem  meg kura utan is.
Erdekesseg : elkezdtem a doggcrap edzest 3 hete a heti 3x i edzes felosztasosat,es azt vettem eszre hogy iszonyat elkezdtem noni!!
Van valakinek tapasztalata a dc: vel?

2022. Augusztus 08. - 00:02:30
Válasz #3850
Nem elérhető

Attila80


Valaki kerdezte a master tesztomixet
Nekem nem gyulladt a vallamba viszont a combomba igen,fura, viszont hatott.

2022. Augusztus 08. - 00:23:23
Válasz #3851
Nem elérhető

Gyuf


Valaki kerdezte a master tesztomixet
Nekem nem gyulladt a vallamba viszont a combomba igen,fura, viszont hatott.
Ha már felhoztad a vállba adást, leírnád a te saját beadásod? tű méret, szög, hely stb.
persze ha nem vagyok pofátlan  ***)))
Gondolkozok én is hogy oda kellene, mert kiakarom próbálni hogy nagyon kis dózist használok hetente, ilyen 2-3x 0,3ml pl.

2022. Augusztus 08. - 16:11:18
Válasz #3852
Nem elérhető

Küklopsz


engem lehet megkoveztek de en biosirara eskuszom propijától olyan libidó meg erő jön beadás után pár órával még a hangom is bereccsen @-o
kenwoo propival összehasonlítva ég és föld a bio javára.
más motyóját lehet nem venném pl tren deca aztán franc se tudja..van egy ket komolyabb ismerosom aki szinten erre eskuszik.
Master mix nekem se gyullad MÁR..
en pl 25el adom mindenhova a leghoszabbal 4-5centisel,mifelenk csak ezt kapni...nyilvan nem kuldom be tovig foleg vallba,igaz a mixből dirrkt 0.7 -0.8 akat szedek ki ugy vettem eszre ennyi nem gyullad még

2022. Augusztus 08. - 16:12:48
Válasz #3853
Nem elérhető

Küklopsz


kenwoo nalam egyre inkább megy a hulladék kategória felé,hálisten hogy van más

2022. Augusztus 08. - 21:07:47
Válasz #3854
Nem elérhető

Karcsi!!!


engem lehet megkoveztek de en biosirara eskuszom propijától olyan libidó meg erő jön beadás után pár órával még a hangom is bereccsen @-o
kenwoo propival összehasonlítva ég és föld a bio javára.
más motyóját lehet nem venném pl tren deca aztán franc se tudja..van egy ket komolyabb ismerosom aki szinten erre eskuszik.
Master mix nekem se gyullad MÁR..
en pl 25el adom mindenhova a leghoszabbal 4-5centisel,mifelenk csak ezt kapni...nyilvan nem kuldom be tovig foleg vallba,igaz a mixből dirrkt 0.7 -0.8 akat szedek ki ugy vettem eszre ennyi nem gyullad még

Propiból mennyit nyomsz és hány naponta? Köszi!