2024. Május 04. - 13:05:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445310 alkalommal)

Hard74 és 41 vendég van a témában

2022. Augusztus 18. - 09:37:45
Válasz #3885
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok! Teszto propi közül melyik gyártó az ami most jót ígér?


Bio, phoenix, rawpharma, master.

2022. Augusztus 18. - 21:41:03
Válasz #3886
Nem elérhető

pittta92


Pharmatec szépen működik

2022. Augusztus 19. - 11:49:51
Válasz #3887
Nem elérhető

Janó


Használ valaki most jó methát? Amitől erősödik rendesen?
Meta szedésre mi a véleményetek arrol a módszerről hogy csak edzés napon edzés előtt bevenni a napi mennyiséget és pihenő napon nem szedni?

2022. Augusztus 19. - 23:00:12
Válasz #3888
Nem elérhető

Attila80


Használ valaki most jó methát? Amitől erősödik rendesen?
Meta szedésre mi a véleményetek arrol a módszerről hogy csak edzés napon edzés előtt bevenni a napi mennyiséget és pihenő napon nem szedni?
Szerintem jobb ha napi 3-4 x veszed be,mint csak edzes elott,a metanal jobb,ha egyenletes lesz a koncentracioja a verben.

2022. Augusztus 19. - 23:12:33
Válasz #3889
Nem elérhető

Gyuf


Használ valaki most jó methát? Amitől erősödik rendesen?
Meta szedésre mi a véleményetek arrol a módszerről hogy csak edzés napon edzés előtt bevenni a napi mennyiséget és pihenő napon nem szedni?
Szerintem jobb ha napi 3-4 x veszed be,mint csak edzes elott,a metanal jobb,ha egyenletes lesz a koncentracioja a verben.
Erről lehetne beszélni érdemes e vagy se pihenő napon, ismerősöm csak edzés napon használja

2022. Augusztus 23. - 09:55:20
Válasz #3890
Nem elérhető

Janó


5 naponta 1 ml bionich ena és napi 20 mg stana mellett ez jó eredmény?

2022. Augusztus 23. - 15:12:20
Válasz #3891
Nem elérhető

Predator50


RAW cuccokat tol valaki tapasztalat?

2022. Augusztus 23. - 22:36:05
Válasz #3892
Nem elérhető

Kopezcki92



2022. Augusztus 23. - 22:38:45
Válasz #3893
Nem elérhető

Kopezcki92


RAW cuccokat tol valaki tapasztalat?
Használtam tőle propit teszto enantatot propi tuti jó biztosan nem aluldózisolt enantat már inkább.

2022. Augusztus 24. - 12:22:33
Válasz #3894
Nem elérhető

GB


Sziasztok!
Használt valaki mostanába jólmüködő Decat?

2022. Augusztus 24. - 13:17:24
Válasz #3895
Nem elérhető

Rebel


Ti milyen ösztrogén blokkolot szedtek kura közben ha szükséges egyáltalán?

Én nem szedek semmit ra úgy lövöm be a dózist hogy ne kelljen heti 250mg test e megy semmi más es így ösztrogén normal tartományba… sztem ez jobb ötlet ha hobbi Gyuros vagy inkább 250 hosszú távon és melle semmi más ami terhelné a májat vesét, mint tele vágni magad melle szedni a aromataz gatlokat és utána meg vissza hcg meg clomid stb az megint oda vag a szervezetnek stb aztán megint kezded az következő kúrát ami megint oda vàg megint vissza hcg stb hormonhàboru… saját vélemény
Szia! Folyamatosan egész évben 250 mg tesztoszteronon vagy??? És semmi védelem a heresorvadás ,HPTA leállás ellen? Vagy már teljesen leállt a tesztótermelésed?Én 50+ évesen is  arra törekszem,hogy visszaálljon a normál laborérték.De lehet,hogy nagyon félreértettem valamit.

2022. Augusztus 24. - 16:54:19
Válasz #3896
Nem elérhető

frankzane


Ti milyen ösztrogén blokkolot szedtek kura közben ha szükséges egyáltalán?

Én nem szedek semmit ra úgy lövöm be a dózist hogy ne kelljen heti 250mg test e megy semmi más es így ösztrogén normal tartományba… sztem ez jobb ötlet ha hobbi Gyuros vagy inkább 250 hosszú távon és melle semmi más ami terhelné a májat vesét, mint tele vágni magad melle szedni a aromataz gatlokat és utána meg vissza hcg meg clomid stb az megint oda vag a szervezetnek stb aztán megint kezded az következő kúrát ami megint oda vàg megint vissza hcg stb hormonhàboru… saját vélemény
Szia! Folyamatosan egész évben 250 mg tesztoszteronon vagy??? És semmi védelem a heresorvadás ,HPTA leállás ellen? Vagy már teljesen leállt a tesztótermelésed?Én 50+ évesen is  arra törekszem,hogy visszaálljon a normál laborérték.De lehet,hogy nagyon félreértettem valamit.
Simán lehet így csinálni , ha gyereket akarsz kicsit kockázatos, akkor kell csinálni egy full hcg hmg clomid fertility protokolt és kész. Amerikában mindenki ezt csinálja, meg hát ezért is jobbak az ottani testépítők ha egész évben megy a tesztó meg a növi nem fogsz úgy visszaesni versenyezezon után. Amúgy is nagyobb káoszt csinálsz ha 8-12hetente ide oda csapkodod a hormonrendszert.

2022. Augusztus 24. - 22:20:38
Válasz #3897
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, bocsi kicsit off téma
Magas vérnyomás ellen milyen bevált praktikák vannak? gondolok itt valami növényi cuccra, vagy akár házi praktikára is
Egy csajszi Ismerősöm ment volna dolgozni, ugye elküldték üzemorvoshoz, szegénynek mértek 145öt, igy nem lett alkalmas, ellett küldve házidokihoz, ott is magasat mértek, kapott 24órásat
persze magas eredményt hozott, vérvétel stb. majd a doki felírt neki kapásból vérnyomáscsökkentőt, kis dózisban, hogy ezt szedje
Én lebeszéltem hogy felejtse el 25évesen , mert egy életre lehet kelleni fog ha hozzászokik.
hálás köszi
 <3!

2022. Augusztus 25. - 07:19:59
Válasz #3898
Nem elérhető

Gábor77


Srácok, bocsi kicsit off téma
Magas vérnyomás ellen milyen bevált praktikák vannak? gondolok itt valami növényi cuccra, vagy akár házi praktikára is
Egy csajszi Ismerősöm ment volna dolgozni, ugye elküldték üzemorvoshoz, szegénynek mértek 145öt, igy nem lett alkalmas, ellett küldve házidokihoz, ott is magasat mértek, kapott 24órásat
persze magas eredményt hozott, vérvétel stb. majd a doki felírt neki kapásból vérnyomáscsökkentőt, kis dózisban, hogy ezt szedje
Én lebeszéltem hogy felejtse el 25évesen , mert egy életre lehet kelleni fog ha hozzászokik.
hálás köszi
 <3!
A 145 az nem a világ. Ezért alkalmatlannak nyílvánítani!? Hát... Próbálja ki a fokhagyma,tőzegáfonya tablettát.

2022. Augusztus 25. - 07:26:05
Válasz #3899
Nem elérhető

Gábor77


Ti milyen ösztrogén blokkolot szedtek kura közben ha szükséges egyáltalán?

Én nem szedek semmit ra úgy lövöm be a dózist hogy ne kelljen heti 250mg test e megy semmi más es így ösztrogén normal tartományba… sztem ez jobb ötlet ha hobbi Gyuros vagy inkább 250 hosszú távon és melle semmi más ami terhelné a májat vesét, mint tele vágni magad melle szedni a aromataz gatlokat és utána meg vissza hcg meg clomid stb az megint oda vag a szervezetnek stb aztán megint kezded az következő kúrát ami megint oda vàg megint vissza hcg stb hormonhàboru… saját vélemény
Szia! Folyamatosan egész évben 250 mg tesztoszteronon vagy??? És semmi védelem a heresorvadás ,HPTA leállás ellen? Vagy már teljesen leállt a tesztótermelésed?Én 50+ évesen is  arra törekszem,hogy visszaálljon a normál laborérték.De lehet,hogy nagyon félreértettem valamit.
50 évesen nem tudod már nagyon feltornászni a hormonszintedet. Ez már a B oldal itt jönnek a szarabb számok. A tesztotermelésed folyamat csökken. Ha vissza akarod hozni a normál szintre, mondjuk 20-25nmol?/l értékre szinte biztos hogy külsőleg kell bepótolni. Jó tesztóból heti 0.5ml már elég lehet. Mellé teszel kis HCG-t heti 2x250IU-t és ezzel elleszel . Persze vitaminok nagydózisba mehetnek mellé.