2024. Május 04. - 17:16:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445398 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2022. Augusztus 25. - 08:47:18
Válasz #3900
Nem elérhető

Karcsi!!!


Srácok, bocsi kicsit off téma
Magas vérnyomás ellen milyen bevált praktikák vannak? gondolok itt valami növényi cuccra, vagy akár házi praktikára is
Egy csajszi Ismerősöm ment volna dolgozni, ugye elküldték üzemorvoshoz, szegénynek mértek 145öt, igy nem lett alkalmas, ellett küldve házidokihoz, ott is magasat mértek, kapott 24órásat
persze magas eredményt hozott, vérvétel stb. majd a doki felírt neki kapásból vérnyomáscsökkentőt, kis dózisban, hogy ezt szedje
Én lebeszéltem hogy felejtse el 25évesen , mert egy életre lehet kelleni fog ha hozzászokik.
hálás köszi
 <3!

Nekem anno a doki mondta hogy gyógyszer helyett a legjobb természetes termék a bano fokhagyma,  galagonya,  fagyöngy kapszula!  Dm be is lehet kapni nekem teljesen normálra beállt tőlle! 

2022. Augusztus 25. - 18:35:19
Válasz #3901
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Vedi pharma Tren ace működik?

2022. Augusztus 25. - 21:09:07
Válasz #3902
Nem elérhető

Karcsi!!!


Masteres hcg használt valki? Most csak ezt tudok szerezni, mielőtt kapom az ívet hogy miért nem ilyet meg olyat! Köszönöm!

2022. Augusztus 25. - 22:12:47
Válasz #3903
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok. Vedi pharma Tren ace működik?

Tavaly használtam, van benne valami biztosan

2022. Augusztus 27. - 05:41:46
Válasz #3904
Nem elérhető

Gábor77


Masteres hcg használt valki? Most csak ezt tudok szerezni, mielőtt kapom az ívet hogy miért nem ilyet meg olyat! Köszönöm!
Vegyél egyet és teszteld le. Sajnos más biztos módja nem nagyon van. Itt még nem hallottam arról hogy használná valaki.

2022. Augusztus 29. - 08:01:54
Válasz #3905
Nem elérhető

Taurinátor


Srácok, bocsi kicsit off téma
Magas vérnyomás ellen milyen bevált praktikák vannak? gondolok itt valami növényi cuccra, vagy akár házi praktikára is
Egy csajszi Ismerősöm ment volna dolgozni, ugye elküldték üzemorvoshoz, szegénynek mértek 145öt, igy nem lett alkalmas, ellett küldve házidokihoz, ott is magasat mértek, kapott 24órásat
persze magas eredményt hozott, vérvétel stb. majd a doki felírt neki kapásból vérnyomáscsökkentőt, kis dózisban, hogy ezt szedje
Én lebeszéltem hogy felejtse el 25évesen , mert egy életre lehet kelleni fog ha hozzászokik.
hálás köszi
 <3!

Szia! A napi makróban legyen meg 3500-4700mg kálium, ne kiegészítőben hanem mikrotápanyag tartalomban, és mehet a napi szintű séta. + Hideg vizes fürdő ez a kombo kb mindenkire jó nálunk. (Burgonya,banán,máj)

2022. Augusztus 29. - 08:14:54
Válasz #3906
Nem elérhető

Taurinátor


Sziasztok!
T3- ból mi most működő? Nagyon bekéne újítanom belőle.

2022. Szeptember 01. - 12:43:35
Válasz #3907
Nem elérhető

Tuku


Srácok, bocsi kicsit off téma
Magas vérnyomás ellen milyen bevált praktikák vannak? gondolok itt valami növényi cuccra, vagy akár házi praktikára is
Egy csajszi Ismerősöm ment volna dolgozni, ugye elküldték üzemorvoshoz, szegénynek mértek 145öt, igy nem lett alkalmas, ellett küldve házidokihoz, ott is magasat mértek, kapott 24órásat
persze magas eredményt hozott, vérvétel stb. majd a doki felírt neki kapásból vérnyomáscsökkentőt, kis dózisban, hogy ezt szedje
Én lebeszéltem hogy felejtse el 25évesen , mert egy életre lehet kelleni fog ha hozzászokik.
hálás köszi
 <3!

Szia! nekem 150 körül szokott lenni de most ilyen 130-135 az átlag. Ami a legtöbbet segitett nekem az a véradás volt meg a heti 3-4x kardio, de ez mellett szedem ezt a benu fokhagyma galagonya kapszulát, pine bark extract(ezt gymbeam en tudsz venni) , szölő mag kivonat,citrus bergamot, magnézium , astragalus. Kevesebb só több kálium bevitel. Ezek tudnak segiteni biztossan.

2022. Szeptember 01. - 13:43:47
Válasz #3908
Nem elérhető

frankzane


Srácok, bocsi kicsit off téma
Magas vérnyomás ellen milyen bevált praktikák vannak? gondolok itt valami növényi cuccra, vagy akár házi praktikára is
Egy csajszi Ismerősöm ment volna dolgozni, ugye elküldték üzemorvoshoz, szegénynek mértek 145öt, igy nem lett alkalmas, ellett küldve házidokihoz, ott is magasat mértek, kapott 24órásat
persze magas eredményt hozott, vérvétel stb. majd a doki felírt neki kapásból vérnyomáscsökkentőt, kis dózisban, hogy ezt szedje
Én lebeszéltem hogy felejtse el 25évesen , mert egy életre lehet kelleni fog ha hozzászokik.
hálás köszi
 <3!

Szia! nekem 150 körül szokott lenni de most ilyen 130-135 az átlag. Ami a legtöbbet segitett nekem az a véradás volt meg a heti 3-4x kardio, de ez mellett szedem ezt a benu fokhagyma galagonya kapszulát, pine bark extract(ezt gymbeam en tudsz venni) , szölő mag kivonat,citrus bergamot, magnézium , astragalus. Kevesebb só több kálium bevitel. Ezek tudnak segiteni biztossan.
Plussz ami talán mégjobb Q10 3-400mg, omega 3-ból is jó sok. napi min2 de inkább 3-4g EPA tartalmat vigyetek be az tuti segít.

2022. Szeptember 01. - 16:15:30
Válasz #3909
Nem elérhető

sBen



2022. Szeptember 02. - 06:51:07
Válasz #3910
Nem elérhető

Gyuf


úúú Szuperek vagytok! :-)!
 Köszi szépen a válaszokat. ****:))))))

2022. Szeptember 03. - 10:06:12
Válasz #3911
Nem elérhető

sBen


Sziasztok!:)

BM methárol van mostanság valami információ? Vagy bármi egyéb márkáról ahol jól működik(Sterlingen kívül)

Köszönöm:)

2022. Szeptember 03. - 10:25:47
Válasz #3912
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok!:)

BM methárol van mostanság valami információ? Vagy bármi egyéb márkáról ahol jól működik(Sterlingen kívül)

Köszönöm:)
Bm cuccai jók, trenről stanáról rendre pozitív dolgokat írtak itt, alighanem metája is működni fog.

2022. Szeptember 03. - 20:12:36
Válasz #3913
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!:)

BM methárol van mostanság valami információ? Vagy bármi egyéb márkáról ahol jól működik(Sterlingen kívül)

Köszönöm:)
Bm cuccai jók, trenről stanáról rendre pozitív dolgokat írtak itt, alighanem metája is működni fog.


BM Deca sem működik már úgy mint az elején nemhogy tren!
Omega metha biztos jó még mindig!

2022. Szeptember 04. - 16:42:23
Válasz #3914
Nem elérhető

sBen