2024. Május 04. - 14:09:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445320 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2022. Szeptember 04. - 18:50:42
Válasz #3915
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!
T3- ból mi most működő? Nagyon bekéne újítanom belőle.

Csak gyógyszertárival érdemes foglalkozni,különben lehet megmérgezed magad.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Szeptember 05. - 18:12:19
Válasz #3916
Nem elérhető

bl4str


Sziasztok! B.M vagy Bio tápkiegre lenne szükségem. Tudna valaki segíteni?
Köszönöm!

2022. Szeptember 06. - 17:06:38
Válasz #3917
Nem elérhető

Gregor


Sziasztok! B.M vagy Bio tápkiegre lenne szükségem. Tudna valaki segíteni?
Köszönöm!

Nekem bármilyen segitség jól jönne most. Priviben várom a lehetőséget, köszönöm!

2022. Szeptember 09. - 10:01:59
Válasz #3918
Nem elérhető

Ritchey


Üdv, gyors kérdésem lenne: Omega trenacet-ról van valakinek tapasztalata? Ma kaptam 2 dobozzal. Mondjuk szép sárga.. remélem nem floriol van benne… köszönöm ha valaki válaszol. Szép napot! (Közben másutt láttam egyfajta választ a kérdésemre miszerint ha az egyszerű és olcsón előállítható tesztókból is kispóroják a hatóanyagot, pl. propi, ena, teszto mix, akkor a jóval drágábban elôállítható trenbolon acetát esetében mit vár az ember? Mindenesetre érdekelne azon emberek véleménye akik esetleg használják eme szert. Mondjuk ebben az ütemben talán karácsony tájékán jóvá is hagyják a “moderátorok) a kérdésemet… biztos valami nagy hülyeséget kérdeztem ezért… vagy valami ilyesmi…

2022. Szeptember 13. - 15:19:02
Válasz #3919
Nem elérhető

bbuilder


Bionichebol az ampullas verziot hasznaljatok vagy az ömlesztettet?

2022. Szeptember 13. - 18:59:30
Válasz #3920
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok!
Raw gyártóról van valakinek valami tapasztalata?(Susi,cipi elsősorban)
köszönöm!

2022. Szeptember 13. - 20:46:24
Válasz #3921
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok!
Raw gyártóról van valakinek valami tapasztalata?(Susi,cipi elsősorban)
köszönöm!
Másik topicban most írták egyik ember azt mondta sustája okés, másik azt mondja enája kuka

2022. Szeptember 13. - 21:48:21
Válasz #3922
Nem elérhető

Küklopsz


köszi,ez melyik topic?:)
valaki másnak van még infója?

2022. Szeptember 14. - 03:28:20
Válasz #3923
Nem elérhető

Gyuf


köszi,ez melyik topic?:)
valaki másnak van még infója?

Ha van időd várni én most kezdtem el, 2-3hét múlva nézetek egy labort ha jut időm oda
és akkor az eredményt feltolom ide.

Topic kérdésedre áttérve: https://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=243.12390
Lolka, és Predator50 hsz-ei.

2022. Szeptember 14. - 08:30:56
Válasz #3924
Nem elérhető

Küklopsz


Szia Gyuf!
Ez nagyon jó hír,pontosan melyiket kezdted?raw susi?mert én azt,és betáraztam belőle azért annyit hogy ha esetleg szar mérges leszek.Úgyhogy nagyon várom a visszajelzésed,ne felejtsd el kérlek :azn:

2022. Szeptember 14. - 10:25:58
Válasz #3925
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Raw gyártóról van valakinek valami tapasztalata?(Susi,cipi elsősorban)
köszönöm!

Másik topicban most írták egyik ember azt mondta sustája okés, másik azt mondja enája kuka

Ezt Sose értettem… ha valamelyik gyártó sustanon Ja ami a drágább hatóanyag jónak mondjàk akkor utána ugyan az a gyártó enantat Ja hogy lehet kuka? Nem értem ezeket a gyártókat vagy lehet hogy ti nem várjatok meg a hatást? Mert a sustat már másnap érzitek a propitol ami benne van és azért mondjatok h jo az enantat meg 2 hét mire teljesen kifejti a hatást azt nem érzitek egyből és azért mondjatok h szar? Néhány ember kivételével itt annyi idióta egyáltalán képbe sincsenek a dolgokkal….

2022. Szeptember 14. - 11:12:02
Válasz #3926
Nem elérhető

Küklopsz


szerintem az itt hozzászólók 90%a  azért a témának ennyire az ALAP DOLGAIVAL,tisztában van.
nem értem miből vontad le ezt a kovetkeztetest

2022. Szeptember 14. - 11:13:28
Válasz #3927
Nem elérhető

Küklopsz


én is furcsállom azt a részét hogy a susi hogy lehet jó az ena meg szar ennek semmi ertelme nincs,gyártó oldalról.
de semmin se lepödök meg már

2022. Szeptember 14. - 11:14:17
Válasz #3928
Nem elérhető

Küklopsz


Gyuf majd pontot tesz a végére @-o

2022. Szeptember 14. - 12:05:08
Válasz #3929
Nem elérhető

Gyuf


Szia Gyuf!
Ez nagyon jó hír,pontosan melyiket kezdted?raw susi?mert én azt,és betáraztam belőle azért annyit hogy ha esetleg szar mérges leszek.Úgyhogy nagyon várom a visszajelzésed,ne felejtsd el kérlek :azn:
Enantátom van, nagyon kis dózist használok jelenleg heti 2x0,5ml
Pont amiatt, hátha a kevéssel tud a szervezetem kezdeni valamit, mert eddig állandóan csak sokat használtam 0 eredménnyel, kivéve labor lelet ami patika volt, de fejlődésben 0, se súly se erő
Ezért játszok most kicsiben, hátha a sokkal volt baja a testemnek, így még sose próbáltam, meglátjuk.