2024. Május 04. - 12:11:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445298 alkalommal)

Alexx, fittyfene és 42 vendég van a témában

2022. Szeptember 19. - 13:57:12
Válasz #3960
Elérhető

Gábor77


Gábor77, milyen márkát használsz most?

Jelenleg B.M testo.ena megy 1ml vasárnaponként  :) ;)

Gábor te a raw cuccokról hallottál valamit?
Nem volt dolgom még velük. De ránézek majd mert nagyon sokszor felmerül itt kérdésekben. ;) :)

2022. Szeptember 19. - 15:12:34
Válasz #3961
Nem elérhető

guzzi


A régi amit tavasszal lehetett venni jó volt de a mostani új Rawnak már mindene kuka!  :----

2022. Szeptember 19. - 15:44:11
Válasz #3962
Elérhető

Gábor77


A régi amit tavasszal lehetett venni jó volt de a mostani új Rawnak már mindene kuka!  :----
A Bioniche minősége kitart?

2022. Szeptember 19. - 16:01:41
Válasz #3963
Nem elérhető

Küklopsz


kösz Guzzi!
az új mit jelent?lehet az enyém még a tavasziból van @-o @-o

2022. Szeptember 19. - 18:46:47
Válasz #3964
Nem elérhető

guzzi


A régi amit tavasszal lehetett venni jó volt de a mostani új Rawnak már mindene kuka!  :----
A Bioniche minősége kitart?

Itt ami ma jó az lehet holnap kuka.
A bio még ahogy látom jó .

2022. Szeptember 19. - 18:48:27
Válasz #3965
Nem elérhető

guzzi


kösz Guzzi!
az új mit jelent?lehet az enyém még a tavasziból van @-o @-o

Amiről én tudok az az új valahogy koranyártól jött de már nem tudja azt amit eleinte. @-o

2022. Szeptember 19. - 20:30:05
Válasz #3966
Nem elérhető

bbuilder


A régi amit tavasszal lehetett venni jó volt de a mostani új Rawnak már mindene kuka!  :----
A Bioniche minősége kitart?

Itt ami ma jó az lehet holnap kuka.
A bio még ahogy látom jó .

Bionichet kiprobaltam most 1 honapja megy ena-propi, vege lett a versenyszezonnak, marad 4-5 hetre a propi, de jókat tudok mondani én is róluk, erőben hoztak pár kg pluszt, ami 200kg körül már nehezen jön fekvenyomásban. Nekem az ampullás verziója volt, lehet veszek pár dobozzal következő évre. Most volt 4-5 hónap on heti par ml enaval, versenyek elott 2 hettel kis propival felturbozva. Most par het propi amig ena kiurul. Fél év múlva is hasonlót tervezek, addig pihi

2022. Szeptember 20. - 05:48:15
Válasz #3967
Elérhető

Gábor77


kösz Guzzi!
az új mit jelent?lehet az enyém még a tavasziból van @-o @-o

Amiről én tudok az az új valahogy koranyártól jött de már nem tudja azt amit eleinte. @-o
Jól mondod. A nyár elejéig volt használható. Azóta az új gyártás mindenből kuka nála. A teszto.enaja ami nagyon aluldózisolva valamit mutat. Tegnap kicsit érdeklődtem és ugyanezeket mondta a cukrosbácsim.  ;) :)

2022. Szeptember 20. - 07:08:18
Válasz #3968
Nem elérhető

Lolka


Srácok egy tanulságos eset sokan vannak itt akik írják hogy nagyon gyorsan kellene nekik olyan emberke ahonnan tudnának vásárolni na most amikor segítünk ezek a rögtön kell mert bajban vagyok emberkék képesek a flegmaságukkal és a variálásukkal elrontani azt a lehetőséget amit kaptak és minket is lejáratnak ezzel! Tehát mindenki gondolja meg mikor segít az itt könyörgő embereknek mert lehet hogy saját maguk is elveszítik azt a kapcsolatot ahonnan eddig jót tudtak.

2022. Szeptember 20. - 09:19:06
Válasz #3969
Nem elérhető

Szuszi


Sziasztok!
A raw témával kapcsolatban lehet tudni, hogy a jól működő Raw exp. date pl.milyen? Kicsit ez a nyár elei széria így megfoghatatlan.
Segítségeteket köszönöm.

2022. Szeptember 20. - 09:37:10
Válasz #3970
Elérhető

Gábor77


Srácok egy tanulságos eset sokan vannak itt akik írják hogy nagyon gyorsan kellene nekik olyan emberke ahonnan tudnának vásárolni na most amikor segítünk ezek a rögtön kell mert bajban vagyok emberkék képesek a flegmaságukkal és a variálásukkal elrontani azt a lehetőséget amit kaptak és minket is lejáratnak ezzel! Tehát mindenki gondolja meg mikor segít az itt könyörgő embereknek mert lehet hogy saját maguk is elveszítik azt a kapcsolatot ahonnan eddig jót tudtak.

Igen. Már találkoztam hasonló esettel. Nagyon bosszantó a kavarás amit leműveltek páran és a végén nem is vettek semmit. Szóval én elengedem ezt a témát.

2022. Szeptember 20. - 12:21:41
Válasz #3971
Nem elérhető

Gyuf


Srácok egy tanulságos eset sokan vannak itt akik írják hogy nagyon gyorsan kellene nekik olyan emberke ahonnan tudnának vásárolni na most amikor segítünk ezek a rögtön kell mert bajban vagyok emberkék képesek a flegmaságukkal és a variálásukkal elrontani azt a lehetőséget amit kaptak és minket is lejáratnak ezzel! Tehát mindenki gondolja meg mikor segít az itt könyörgő embereknek mert lehet hogy saját maguk is elveszítik azt a kapcsolatot ahonnan eddig jót tudtak.

Eleve nem kellene ezzel foglalkozni, sose tudod ki van a gép másik oldalán.
Bár az utolsó részt nem értem mire gondolsz.

2022. Szeptember 20. - 13:37:03
Válasz #3972
Nem elérhető

Dudu


Szerintem van itt díler is, így eltudja dönteni , hogy szeretne-e foglalkozni a taggal, amúgy meg ez nem mindenkire  igaz, én is itt kértem  segítséget és azóta is teljes a harmónia …
Ennek kb 2 éve…

2022. Szeptember 20. - 13:38:37
Válasz #3973
Nem elérhető

haven


Szintén pozitív a tapasztalatom a fenn említett témában.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2022. Szeptember 20. - 16:16:15
Válasz #3974
Nem elérhető

Arni70


Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy mi a véleményetek a több éves folyamatos szteroid használatról? Van ebben valakinek tapasztalata?