2024. Május 04. - 10:12:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445243 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2022. Szeptember 29. - 20:14:32
Válasz #4020
Nem elérhető

Zsoltiroid


shree venkatesh teston 250 röl valami közelebbit valaki tud rólla mondani? + Bioniche deca-med röl.?

2022. Szeptember 30. - 22:40:43
Válasz #4021
Nem elérhető

frankzane


Srácok én mindenkinek kötelezően javaslom ,hogy beadás előtt hevítse a cuccot, beteszed egy asztali lámpa alá pár percre ha jó meleg lesz mehet a beadás, én sem nagyon hittem benne de gyakorlatilag semmi nem gyullad így.

2022. Október 01. - 00:10:58
Válasz #4022
Nem elérhető

Karcsi!!!


Srácok én mindenkinek kötelezően javaslom ,hogy beadás előtt hevítse a cuccot, beteszed egy asztali lámpa alá pár percre ha jó meleg lesz mehet a beadás, én sem nagyon hittem benne de gyakorlatilag semmi nem gyullad így.

Köszi az infót, kipróbálom!!!

2022. Október 01. - 04:23:32
Válasz #4023
Nem elérhető

Gyuf


shree venkatesh teston 250 röl valami közelebbit valaki tud rólla mondani? + Bioniche deca-med röl.?
Shree még létezik? Legalább 5 éve nem hallottam róla.

2022. Október 01. - 06:22:02
Válasz #4024
Nem elérhető

Zsoltiroid


2019 es gyártmány dobiz szerint iszonyat büdös a testo enaja

2022. Október 01. - 08:29:38
Válasz #4025
Nem elérhető

Kamagraking


Srácok én mindenkinek kötelezően javaslom ,hogy beadás előtt hevítse a cuccot, beteszed egy asztali lámpa alá pár percre ha jó meleg lesz mehet a beadás, én sem nagyon hittem benne de gyakorlatilag semmi nem gyullad így.

Hajszárítóval jobban jársz.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Október 01. - 10:19:10
Válasz #4026
Nem elérhető

Bolde84


Sziasztok!
Júliusban kezdtem bioniche mehta napi 3 tabi elosztva, hozott kb 20% erőt és 12kg tömeget a forma is jó hozzá. Folyton hangulaváltozásaim voltak ami elég zavaró volt.
Augusztus közepén fogyott el a 120 tabi.
Augusztus elején indult a omega testomix ezüst fóliás és bioniche propi minden másnap 1 ml.
Erő és súly kicsit visszaesett de a cerka állt bődületesen.
Most váltottam kenwoo boldira és omega testo mix fekete fóliásra heti 3x 1ml boldi/2ml testomix megy ami a cerkámnak tetszik de erőben és formában nem mutatkozott valtozás.

Érdekesség hogy az augusztusi bioniche propi sűrübb volt mint a omega tetszomix.
Omegatesztót 23g tűvel gond nélkül felszívom és én pont hogy fordítva gondoltam, hogy a propinak hígabbnak kellene lennie nem?

2022. Október 02. - 10:25:32
Válasz #4027
Nem elérhető

Sly1980


Sziasztok üdvözlök mindenkit . Szeretném kérdezni (így még nem jártam ) lényeg seggemen már nincs sok zsír  @-o @-o propionat felvezetéssel majd enathat átfedés következett én nem használok mást ! Lényeg a seggem két oldalán megjelent érezhető tapintható izom felett mondanám két (gumo ) olya 2cmm x 2 cmm nincs gyulladás nincs láz ! Eddig soha nem volt esetleg tapasztalatok? Fájdalom nincs enathat után abszolút semmi ! Propi után volt kisebb injektálasi feszültség de azon kívül semmi !  Válaszotok nagyon köszönöm.

2022. Október 02. - 10:28:42
Válasz #4028
Nem elérhető

Zsoltiroid


Shree  teston 250 miért büdös tapasztaot már vki hasonlót ilyen alkoholos nem is tudom hova tenni hogy milyen szaga van  elég híg is talan eddig ez a leghigabb teszto amivel talalkoztam, + ismét meg kérdezem hogy bioniche deca medrol vkinek tapasztalata?

2022. Október 02. - 13:13:28
Válasz #4029
Nem elérhető

ragadozo


Sziasztok Van itt olyan aki rendelt külföldről szteroidokat És tudna egy be vált oldalt adni


2022. Október 02. - 18:15:11
Válasz #4030
Elérhető

Gábor77


Sziasztok üdvözlök mindenkit . Szeretném kérdezni (így még nem jártam ) lényeg seggemen már nincs sok zsír  @-o @-o propionat felvezetéssel majd enathat átfedés következett én nem használok mást ! Lényeg a seggem két oldalán megjelent érezhető tapintható izom felett mondanám két (gumo ) olya 2cmm x 2 cmm nincs gyulladás nincs láz ! Eddig soha nem volt esetleg tapasztalatok? Fájdalom nincs enathat után abszolút semmi ! Propi után volt kisebb injektálasi feszültség de azon kívül semmi !  Válaszotok nagyon köszönöm.
Volt hasonló nekem is. idővel elmúlt.

2022. Október 02. - 20:40:01
Válasz #4031
Nem elérhető

Sly1980



2022. Október 03. - 02:21:12
Válasz #4032
Nem elérhető

Benczu77


Csak nekem tűnt fel hogy a kenwoo,és bioniche hasonlóság??? Doboz méret full egyforma, ampulla tartó full egyforma, anyagsűrűség szín testoknál egyforma, ampulla méret egyforma, a nyakon a csíkok még színben is egyformák,csak a matrica kulonbozik és a feliratok a dobozokon!
Csupán veletlen lenne   ::) ????



Nem, bio Es kenwoo beméretve is ugyanazt hozta 1mg eltéréssel.

Propi, Tren ace, ena, anavar 1/1

2022. Október 03. - 14:31:00
Válasz #4033
Nem elérhető

Dudu


Bioniche ena,propi működik? 1ml-es
Csak nekem tűnt fel hogy a kenwoo,és bioniche hasonlóság??? Doboz méret full egyforma, ampulla tartó full egyforma, anyagsűrűség szín testoknál egyforma, ampulla méret egyforma, a nyakon a csíkok még színben is egyformák,csak a matrica kulonbozik és a feliratok a dobozokon!
Csupán veletlen lenne   ::) ????



Nem, bio Es kenwoo beméretve is ugyanazt hozta 1mg eltéréssel.

Propi, Tren ace, ena, anavar 1/1


Mik lettek a mérési eredmények ?

2022. Október 03. - 15:07:17
Válasz #4034
Nem elérhető

Rebel




Szimpatikus arc ez a "modernbulking Zoli",de azt tudni kell,hogy az eredeti sustanon soha nem tartalmazott észternélküli testót,sem pedíg undecanoatot.
[/quote]
hát nekem nem szimpi, haverom fizetett neki hogy segítsen neki vissza állításban. és asszem 100eu a havi "tagság"
maradjunk annyiban, hogy nem sok segítséget kapott ennyi pénzért
[/quote]
Én is fizettem neki egy éve.Jó arc ,benne van a témában,de a lényeget vagy nem mondja el, vagy nem meri ,vagy nem tudja...Akárhányszor beszélgettünk mindig maradt hiányérzetem,mert  kicsit túlbeszéltünk lényegtelen dolgokat és eltelt az idő.2-3 hónapos csúszásokkal válaszolt az elején,majd nem is válaszolt.Ez nagyon gáz.Szerintem ez nem bunkóság részéről,hanem időhiány miatti szervezési probléma.Túlvállalta magát és nem győzi.De a lóvé kellene....
Emiatt nem ajánlom senkinek sem.Ha kúra közepén gáz van és a mester sehol....