2024. Május 04. - 17:49:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445413 alkalommal)

Needfor940, Damn és 48 vendég van a témában

2022. Október 04. - 08:53:21
Válasz #4050
Nem elérhető

Sly1980


Sziasztok most jött velem szembe Noveaux Enathat 250 használt már valaki ilyen készítményt ? Köszönöm válaszotok !

2022. Október 04. - 08:54:32
Válasz #4051
Nem elérhető

Logan




Propi 197.3/197,91
Tren 95.1/96.2
Ena 369.92/370.89
Ana 101/100.95

Bio/kenwoo

Az enantat 1ml/ 370mg teszto? Pont most mondta el modern bulking Zoli hogy 1 ml be bio kémiailag lehetetlen ennyi tesztoszteron… ez hogy van valaki kamuzik akkor🤔

Biztos mást jelentenek a számok, mert a propi 1ml/100mg,(papíron) abból nem lehet 197.
[/quote]

Modernbulking Zoli nem tud semmit a szteroidkészítésről ha ezt mondta.Az meg,hogy benzyl alkohol helyett szerinte metanol van benne az meg egy vicc.
Nálam ezzel lezárult Modernbulking Zoli.
[/quote]

Ebben egyetértek. Nekem is lettek kétségeim ezután. A videoi meg elég semmitmondó mellébeszédek jórészt. Nagy reményeket tápláltam irányába, de csalódás lett a vége.
[/quote]

Ana 101/100.95- ez mi akar lenni ANAVAR mikor ezek a számok? ANAVAR 10mg os tabik szoktak lenni ezek valami nem jo számok vagy mit jelenlétének ki fejtenéd bővebben…

2022. Október 04. - 20:46:44
Válasz #4052
Nem elérhető

Flo11


Sziasztok,

propiból melyik a legjobb most? kenwoo milyen most?

2022. Október 05. - 09:27:17
Válasz #4053
Nem elérhető

Eliteboy


Ên csak abba hinnék ha saját magam bevizsgáltatom,bàrki írhat ide akármit.lehet épp egy àrus akarja népszerűsíteni a portékàjàt.
Gyàrtók is fel szoktak tölteni bevizsgalas papírt.Egy gyerek le bírnà hamisítani.nyomtat egy ugyan olyan papírt csinaltat pecsételőt,alàirja.vagy amit más feltöltött màr eredetit azt felhasznàlja,és azt mondja bevizsgáltattam és ez az eredmény

2022. Október 05. - 13:25:11
Válasz #4054
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Használ valaki jó tren enantátot? Én bioniche ra gondoltam hogy talán.... Köszi, srácok!

2022. Október 05. - 13:55:43
Válasz #4055
Nem elérhető

Küklopsz


Gyuf mérettél végül a raw teszto enánál?
ha nem is,hogy érzed?

2022. Október 05. - 14:39:03
Válasz #4056
Nem elérhető

bbuilder


Anfarm hellas clomidot használt valaki mostanában? Milyen? 1 hónap múlva kezdem a pct t kb, és ilyet tudtak hozni

2022. Október 05. - 16:06:16
Válasz #4057
Nem elérhető

Gyuf


Gyuf mérettél végül a raw teszto enánál?
ha nem is,hogy érzed?
Nem voltam még, jövő héten akarok majd ha összejön mert szabin leszek .. elvileg
Én sehogy nem érzem, én egyiket se, feneketlen kút vagyok :D
2000mg tesztót se éreztem sehogy, labor eredménye mást mutatott, de én személyemre szart se éreztem abból se.

2022. Október 05. - 20:15:43
Válasz #4058
Nem elérhető

Küklopsz


azért ha eljutsz mindenképp oszd meg.
itt biosira testex megy(propi ena cipi keveréke)meg master deca
4hete nem tudtam súlyzós edzést végezni felsőtestre, sérülésből kifolyólag!,..csak lábra megy edzés addig!
Felemás érzéseim vannak ami talán jó,a cerka áll sokat heti 3ml teszto megy és 2ml master deca.Forma ugyanaz,néha még kifejezetten "elviselhető is".
Szexhez nincs sok kedv @-olehet jó a deca

2022. Október 05. - 23:18:12
Válasz #4059
Nem elérhető

Küklopsz


most  ....tesztót én se érzek plusszban  .csak annyit hogy funkcionálok vele,de edzek 20 éve 12 éve motyó megy nyílván mit éreznék egy sima tesztótól,. 48kilóról 119re vergődtem magam full ekto genetikával.. szerintem ne csüggedj ha nem érzed a tesztót.Kéne,de nem mindegy ki es milyen korulmenyek kozott,milyen genetikaval.Ha csak mást nézünk régen is buliban mikor mindenki végig rókázott már én mentem tovább,mai napig edzés ide oda ha hazaérek késő este egy 0.7es jacket megiszok én alvás előtt plusz frontin rivotril ha nagyon andrigenek mennek

ezek után mit kéne kezdjek 250mg/ml tesztóval? @-o   nagy szart.Biztos a big ramy is ennyivel keszul manapság nézve a videokat olvasva a fórumokat szégyellenem kéne magam,de mit tegyek  @:-)
Azokra írom részben h írod amit sokszor beszéltünk hogy nem érzel semmit,hidd el van az a szint,kinél milyen magas,én pl mikor legkomolyabb formában voltam ment egy csomó tesztó,boldi,metha,inzulin ..ott lehetett érezni de a mhatások tekintetében nem akartam folytatni(a jovore tekintve)akkor se láttam jónak magam,most ezzel a kevés motyóval is ugyanez az erzetem,tisztaban vagyok a testképzavar fogalmának minden részével,lelki testi betegség,részben sőt nagyrészben a média és egyéb platformok hatása..Én(te)így érzem jól magam aki meg 250mg tesztóval készül irigykedem rá nagyon!!!

2022. Október 05. - 23:44:23
Válasz #4060
Nem elérhető

Küklopsz


el kell fogadni vannak ilyen emberek és olyan emberek,vagy tanulsz más hibájából,vagy a tiedből tanulnak.
van ismerősöm aki azt mondta napi !!13ml!!tesztot szur..(hogy hova meg mit már bele se mentem,ránézel a csókára és rosszul leszel,az aurája olyan hogy "jééézusom mivanveled ember"ha először látnád...hamuszürke arc,szem alatt hatalmas lilafoltok.De nem megyek okoskodni neki hogy "pedig az xy azt mondta az xczséévideójába hogy az yx csak ennyit szúr és bla bla.. hagyjuk már,tanuld ki tapasztald ki mire reagál a tested.Fos genetika esetleg?Kell neki 400.000mg teszto h kinezzen valahogy,??aki lelkibeteg és erős testképzavaros ugyis belövi,érdekel valakit?nem.ha tehetném az egész dopping dolgot eltuntetném a világból,de sajnos aki hozzányúl mindig tobábbmegy és tovább,vagy beéri az adott szinttel

2022. Október 06. - 07:17:05
Válasz #4061
Nem elérhető

Gábor77


el kell fogadni vannak ilyen emberek és olyan emberek,vagy tanulsz más hibájából,vagy a tiedből tanulnak.
van ismerősöm aki azt mondta napi !!13ml!!tesztot szur..(hogy hova meg mit már bele se mentem,ránézel a csókára és rosszul leszel,az aurája olyan hogy "jééézusom mivanveled ember"ha először látnád...hamuszürke arc,szem alatt hatalmas lilafoltok.De nem megyek okoskodni neki hogy "pedig az xy azt mondta az xczséévideójába hogy az yx csak ennyit szúr és bla bla.. hagyjuk már,tanuld ki tapasztald ki mire reagál a tested.Fos genetika esetleg?Kell neki 400.000mg teszto h kinezzen valahogy,??aki lelkibeteg és erős testképzavaros ugyis belövi,érdekel valakit?nem.ha tehetném az egész dopping dolgot eltuntetném a világból,de sajnos aki hozzányúl mindig tobábbmegy és tovább,vagy beéri az adott szinttel
...és mi lenne akkor ha mondjuk csinálnál egy jó pct-t és tartanál fél év szünetet utánna. Nem lehet hogy ezt követően jobbban reagálnál és sokkal kevesebb is elég lenne? Értem én hogy számodra nem elfogadható a formaromlás,de lehet azért érdemes lenne fejbe összerakni a dolgot és  tenni egy próbát.

2022. Október 06. - 07:41:09
Válasz #4062
Nem elérhető

Gábor77


Most elég sokat pihentem. Hónapok óta 0,8-0.9ml teszto ment mindösszesen. Az év végére kicsit felcsavarom a gázt. Megemeltem heti 2ml-re(jövő héttől 3ml). Erőbe,méretbe nagyon hamar érződik már a változás és a kellemetlenebb rész, hogy alvászvara is befigyelt. Szóval nekem nem kell sok(bár mondjuk ez nem is kevés). Jövő héten bekapcsolódik a Tren.ace amit már említettem is nektek meg a növi. Elég nyűgös 3 hónapom lesz az biztos.

2022. Október 06. - 07:58:01
Válasz #4063
Nem elérhető

kemi


Most elég sokat pihentem. Hónapok óta 0,8-0.9ml teszto ment mindösszesen. Az év végére kicsit felcsavarom a gázt. Megemeltem heti 2ml-re(jövő héttől 3ml). Erőbe,méretbe nagyon hamar érződik már a változás és a kellemetlenebb rész, hogy alvászvara is befigyelt. Szóval nekem nem kell sok(bár mondjuk ez nem is kevés). Jövő héten bekapcsolódik a Tren.ace amit már említettem is nektek meg a növi. Elég nyűgös 3 hónapom lesz az biztos.

Már csak az inzulin hiányzik egy jó szívmegnagyobbodáshoz 😀
Én a helyedben a trent inzulinra cserélném. Túl káros ahhoz, hogy offszezonban használd!

2022. Október 06. - 09:55:17
Válasz #4064
Nem elérhető

frankzane


Szerintem az emberek ebben a sportban abszolút alábecsülik ,hogy mire képes 2-5év folyamatos kb 500mg tesztó és túlbecsülik ,hogy mit tud 12hetes több grammos szteroid kombó. Ez egy hosszú folyamat, nyakamat teszem rá ,hogy mindegyikünk sokkal jobban néz ki napjainkban 250mg tesztóval mint az első néhány tren deca boldi kúrájával ahol összesen ment 1.5-2g anyag. Szerintem az a logikus is ha belegondoltok naturálban is 4-5évig folyamatosan fejlődni tudsz, nyílván nem lineárisan. Tehát ha elkezdesz 500mg-ot használni akkor szerintem az a logikus ,hogy legalább 4-5évig tudsz vele fejlődni. Nyílvàn rengeteg tényező van de ha valaki a 20as éveiben jár vagy a 30as elején akkor minden bizonnyal működnie kell ennek a logikának.