2024. Május 04. - 14:13:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445323 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2022. Október 06. - 22:37:23
Válasz #4080
Nem elérhető

frankzane


A jelenlegi témához kapcsolódva kérdezném hogy mi a helyzet az ösztrogén kordában tartásával? Ki mivel és mennyit szokott használni?
Minden nap kell adni az enát is ennyi. Sokkal többet bírsz el anti ösztrogén vagy aromatáz gátló nélkül. Nem is értem ki az aki heti kétszer adja és szed mellé arimidexet/nolvát meg azt ,hogy a magyar edzők ennyit nem tudnak. Tehát heti 500mg úgy adagolva h napi 0.3ml,  nem pedig heti 2x1-1ml. Akkor letehetné az arimidexet vagy legalábbis sokkal kevesebbet kellene belőle használni, plussz terhelés a szervezetnek odabasz a koleszterin szintnek is. az shbg is magasabban maradna. Pénzt is spórol vele.

2022. Október 06. - 22:41:54
Válasz #4081
Nem elérhető

Gábor77


A jelenlegi témához kapcsolódva kérdezném hogy mi a helyzet az ösztrogén kordában tartásával? Ki mivel és mennyit szokott használni?
Sokmindent kipróbáltam. Azt kell mondjam 500mg-ig ha szét van osztva heti 2-3 részre ,valószínűleg nem fog kelleni. Nálam akkor vikt gond amikor egybe adtam be. Így heti egy szurinál is kellett letrozol. De mióta elosztom ( ez pár hete megy) nem kell semmi ,még most se hogy 500mg megy. Nem olyan régen még azt írtam mennyire érzékeny vagyok. De a tömbösített beadás volt az oka úgy fest. De ezt még figyelemmel kell kísérnem. Egyébként heti 0.5szem letro másnaponta  jó eséjjel elég lesz. De előtte próbáld meg a minél egyenletesebb adminisztrációt!

2022. Október 06. - 22:43:53
Válasz #4082
Nem elérhető

Gábor77


A jelenlegi témához kapcsolódva kérdezném hogy mi a helyzet az ösztrogén kordában tartásával? Ki mivel és mennyit szokott használni?
Minden nap kell adni az enát is ennyi. Sokkal többet bírsz el anti ösztrogén vagy aromatáz gátló nélkül. Nem is értem ki az aki heti kétszer adja és szed mellé arimidexet/nolvát meg azt ,hogy a magyar edzők ennyit nem tudnak. Tehát heti 500mg úgy adagolva h napi 0.3ml,  nem pedig heti 2x1-1ml. Akkor letehetné az arimidexet vagy legalábbis sokkal kevesebbet kellene belőle használni, plussz terhelés a szervezetnek odabasz a koleszterin szintnek is. az shbg is magasabban maradna. Pénzt is spórol vele.
Így így. Bár én másnapinta adagolom most és bíztatóak a jelek. @:-)

2022. Október 06. - 23:31:37
Válasz #4083
Nem elérhető

Logan


A jelenlegi témához kapcsolódva kérdezném hogy mi a helyzet az ösztrogén kordában tartásával? Ki mivel és mennyit szokott használni?
Minden nap kell adni az enát is ennyi. Sokkal többet bírsz el anti ösztrogén vagy aromatáz gátló nélkül. Nem is értem ki az aki heti kétszer adja és szed mellé arimidexet/nolvát meg azt ,hogy a magyar edzők ennyit nem tudnak. Tehát heti 500mg úgy adagolva h napi 0.3ml,  nem pedig heti 2x1-1ml. Akkor letehetné az arimidexet vagy legalábbis sokkal kevesebbet kellene belőle használni, plussz terhelés a szervezetnek odabasz a koleszterin szintnek is. az shbg is magasabban maradna. Pénzt is spórol vele.

Teljesen eggyetértek, én is mióta heti 3* 0,3 ml adok be subqutan( orvosom ra halgatva) azota semmilyen gond nincs az ösztrogénnel sem pedig volt hogy heti 450mg ig felmentem így és úgysem 👍

2022. Október 07. - 07:20:05
Válasz #4084
Nem elérhető

Gyuf


A jelenlegi témához kapcsolódva kérdezném hogy mi a helyzet az ösztrogén kordában tartásával? Ki mivel és mennyit szokott használni?
Minden nap kell adni az enát is ennyi. Sokkal többet bírsz el anti ösztrogén vagy aromatáz gátló nélkül. Nem is értem ki az aki heti kétszer adja és szed mellé arimidexet/nolvát meg azt ,hogy a magyar edzők ennyit nem tudnak. Tehát heti 500mg úgy adagolva h napi 0.3ml,  nem pedig heti 2x1-1ml. Akkor letehetné az arimidexet vagy legalábbis sokkal kevesebbet kellene belőle használni, plussz terhelés a szervezetnek odabasz a koleszterin szintnek is. az shbg is magasabban maradna. Pénzt is spórol vele.
Csak ugye sok mindenki pont azért adja heti 1 max 2x hogy ne kelljen mindennap szúrni.

2022. Október 07. - 07:34:23
Válasz #4085
Nem elérhető

Gábor77


A jelenlegi témához kapcsolódva kérdezném hogy mi a helyzet az ösztrogén kordában tartásával? Ki mivel és mennyit szokott használni?
Minden nap kell adni az enát is ennyi. Sokkal többet bírsz el anti ösztrogén vagy aromatáz gátló nélkül. Nem is értem ki az aki heti kétszer adja és szed mellé arimidexet/nolvát meg azt ,hogy a magyar edzők ennyit nem tudnak. Tehát heti 500mg úgy adagolva h napi 0.3ml,  nem pedig heti 2x1-1ml. Akkor letehetné az arimidexet vagy legalábbis sokkal kevesebbet kellene belőle használni, plussz terhelés a szervezetnek odabasz a koleszterin szintnek is. az shbg is magasabban maradna. Pénzt is spórol vele.
Csak ugye sok mindenki pont azért adja heti 1 max 2x hogy ne kelljen mindennap szúrni.
így ahogy lassan de biztosan tanulom ezt a szakmát. Azt kell mondjam, hogy ha az az ára annak hogy kivegyek egy erős gyógyszert a képletből hogy kétnaponta szúrok, hát megteszem, mert az egészségemnek kedvezek vele. Az pedig kis kellemetlenséget megér.

2022. Október 07. - 07:47:13
Válasz #4086
Nem elérhető

Logan


A jelenlegi témához kapcsolódva kérdezném hogy mi a helyzet az ösztrogén kordában tartásával? Ki mivel és mennyit szokott használni?
Minden nap kell adni az enát is ennyi. Sokkal többet bírsz el anti ösztrogén vagy aromatáz gátló nélkül. Nem is értem ki az aki heti kétszer adja és szed mellé arimidexet/nolvát meg azt ,hogy a magyar edzők ennyit nem tudnak. Tehát heti 500mg úgy adagolva h napi 0.3ml,  nem pedig heti 2x1-1ml. Akkor letehetné az arimidexet vagy legalábbis sokkal kevesebbet kellene belőle használni, plussz terhelés a szervezetnek odabasz a koleszterin szintnek is. az shbg is magasabban maradna. Pénzt is spórol vele.
Csak ugye sok mindenki pont azért adja heti 1 max 2x hogy ne kelljen mindennap szúrni.
így ahogy lassan de biztosan tanulom ezt a szakmát. Azt kell mondjam, hogy ha az az ára annak hogy kivegyek egy erős gyógyszert a képletből hogy kétnaponta szúrok, hát megteszem, mert az egészségemnek kedvezek vele. Az pedig kis kellemetlenséget megér.

Próbáld meg subqutan adni 27 g rövid tűvel 1ml fecskednővel( ez a neve injekt f solo, Bbraun oldalon tudod megrendelni) hasi zsirba és meg csak megse érzed a szúrást eggyaltalan nem megterhelő… orvosom
Így írta elő nekem a testot h így adjam és stabilabb verszintet is biztosít. Én masteront is így adom ha jó a cucc nem lessz gond vele max 0.4 ml adj egy helyre többet ne. Ha picit felpuposodik ne ilyedj meg felfog szivodni ez előfordul.

2022. Október 07. - 13:31:34
Válasz #4087
Nem elérhető

sBen


Egész versenyfelkészülésben naponta adtam,29g 1mlssel.
inkább keveset, de többször a kisebb fluktacio erdekeben:)

2022. Október 07. - 15:12:42
Válasz #4088
Nem elérhető

frankzane


Így van ennyi srácok, én azt sem értem ,hogy sok edző 22-23as tűt javasol… 27-es bőven jó meg se érzed simán mehet minden nap. ahhoz képest még a 25ös is rendes fáj.

2022. Október 07. - 17:50:54
Válasz #4089
Nem elérhető

Arni70


Mi a helyzet a többi szteroiddal szúrás téren? Érdemes pl a decát, trent, boldit stb is minden nap vagy másnap bökni egy keveset?

2022. Október 07. - 19:28:06
Válasz #4090
Nem elérhető

Gábor77


Mi a helyzet a többi szteroiddal szúrás téren? Érdemes pl a decát, trent, boldit stb is minden nap vagy másnap bökni egy keveset?

Én úgy gondolom hogy igen. A hosszabb észtereket 2 naponta a rövideket naponta. Én így fogom ezután csinálni.

2022. Október 08. - 10:33:42
Válasz #4091
Nem elérhető

kemi


Így van ennyi srácok, én azt sem értem ,hogy sok edző 22-23as tűt javasol… 27-es bőven jó meg se érzed simán mehet minden nap. ahhoz képest még a 25ös is rendes fáj.

Amióta tudom, hogy kb bármi átmegy q 29g-s tűn azóta csak inzulinossal adom. Bárcsak előbb tudtam volna... nyilván ezzel nem túl kényelmes napi 5+ milit beadni(prok, stb), de ekkora mennyiségnél sem 22es olajcsövet használnék. Sajna volt, hogy azzal kínoztam/hegesítettem magam.

2022. Október 08. - 12:11:03
Válasz #4092
Nem elérhető

Küklopsz


én mindig szorgalmaztam a vékonyabbakat,mindig 25 es 4centiset veszek,de a multkor 27eset kaptam olyan kis nyamvadt volt bele is szakadt a feje a combomba még jó hogy ki tudtam bányászni

2022. Október 09. - 11:42:53
Válasz #4093
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Tehát azt mondjátok,pl hogy egy enanthate+boldi "tömegezős" ciklus 2naponta valo subcutan "kis" dózisú adagolása egy sokkal egyenletesebb eloszlást biztosít mint pl egy
3 naponta adagolt  intramuscularis (farizomba)? Zsírszövetben subcutan is ugyan úgy felszívódnak rendesen az olajbázisú motyok mint izomba adva?
Mennyire jó választás hozzá pl a 29g inzulinos, vagy inkább jobb a saját magad által összeállított fecsi+ egy 27g(0,4mm+hossza:6mm)tűvel?

köszönöm ha válaszoltok  :-){

2022. Október 09. - 12:17:54
Válasz #4094
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Tehát azt mondjátok,pl hogy egy enanthate+boldi "tömegezős" ciklus 2naponta valo subcutan "kis" dózisú adagolása egy sokkal egyenletesebb eloszlást biztosít mint pl egy
3 naponta adagolt  intramuscularis (farizomba)? Zsírszövetben subcutan is ugyan úgy felszívódnak rendesen az olajbázisú motyok mint izomba adva?
Mennyire jó választás hozzá pl a 29g inzulinos, vagy inkább jobb a saját magad által összeállított fecsi+ egy 27g(0,4mm+hossza:6mm)tűvel?

köszönöm ha válaszoltok  :-){


Lehet hogy a doki subcutan írja ki azt a TRT dózist de nem minden napra és nem 2 féle motyót!
Volt már ebből gond hogy begyulladt!
Máskülönben az izomba jobb a felszívódás!!
Aki meg fél a tűtől nem kell koxolni!! @:-)