2024. Május 04. - 16:56:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445393 alkalommal)

Trepi és 51 vendég van a témában

2022. Október 09. - 12:22:31
Válasz #4095
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Tehát azt mondjátok,pl hogy egy enanthate+boldi "tömegezős" ciklus 2naponta valo subcutan "kis" dózisú adagolása egy sokkal egyenletesebb eloszlást biztosít mint pl egy
3 naponta adagolt  intramuscularis (farizomba)? Zsírszövetben subcutan is ugyan úgy felszívódnak rendesen az olajbázisú motyok mint izomba adva?
Mennyire jó választás hozzá pl a 29g inzulinos, vagy inkább jobb a saját magad által összeállított fecsi+ egy 27g(0,4mm+hossza:6mm)tűvel?

köszönöm ha válaszoltok  :-){


Lehet hogy a doki subcutan írja ki azt a TRT dózist de nem minden napra és nem 2 féle motyót!
Volt már ebből gond hogy begyulladt!
Máskülönben az izomba jobb a felszívódás!!
Aki meg fél a tűtől nem kell koxolni!! @:-)

Doki a patikai minőségű tesztoszteron írja ki subq és azt is max 0.4 ml egy helyre beadva… minden fajta ug laboros kétes eredetű cucc raadasul olyan dozisokba amikbe ti használjátok sztem is izomba jobban fog szivodni… 

2022. Október 09. - 13:01:19
Válasz #4096
Nem elérhető

hpifta


Köszönöm a gyors választ nektek!Marad a régi jól bevált hely, és protocol akkor, amivel még eddig nem volt gondom soha kopp kopp  :-){ /:-)

2022. Október 09. - 13:51:15
Válasz #4097
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Tehát azt mondjátok,pl hogy egy enanthate+boldi "tömegezős" ciklus 2naponta valo subcutan "kis" dózisú adagolása egy sokkal egyenletesebb eloszlást biztosít mint pl egy
3 naponta adagolt  intramuscularis (farizomba)? Zsírszövetben subcutan is ugyan úgy felszívódnak rendesen az olajbázisú motyok mint izomba adva?
Mennyire jó választás hozzá pl a 29g inzulinos, vagy inkább jobb a saját magad által összeállított fecsi+ egy 27g(0,4mm+hossza:6mm)tűvel?

köszönöm ha válaszoltok  :-){


Lehet hogy a doki subcutan írja ki azt a TRT dózist de nem minden napra és nem 2 féle motyót!
Volt már ebből gond hogy begyulladt!
Máskülönben az izomba jobb a felszívódás!!
Aki meg fél a tűtől nem kell koxolni!! @:-)

Doki a patikai minőségű tesztoszteron írja ki subq és azt is max 0.4 ml egy helyre beadva… minden fajta ug laboros kétes eredetű cucc raadasul olyan dozisokba amikbe ti használjátok sztem is izomba jobban fog szivodni…

Zsírból is ugyanúgy felszívódik, csak lassabban. Kúrában inkább izomba, de gyakran. Trt vagy annál picit nagyobb dózis simán mehet subq. Gyulladós szarokat meg sehova nem adnám be...

2022. Október 09. - 16:47:34
Válasz #4098
Nem elérhető

GB


Sziasztok
West bengalrol vélemény?
Használta valaki mostanába?

2022. Október 09. - 19:20:08
Válasz #4099
Nem elérhető

Küklopsz


mi felénk senki.Biztos van jobb is a kozelben.
Meg west bengal mi?tesztó,tren,masteron?
még a tesztóját se biztos hogy megvenném

2022. Október 09. - 19:25:56
Válasz #4100
Nem elérhető

GB


mi felénk senki.Biztos van jobb is a kozelben.
Meg west bengal mi?tesztó,tren,masteron?
még a tesztóját se biztos hogy megvenném
[/quot

Tesztó meg deca

2022. Október 09. - 20:32:51
Válasz #4101
Nem elérhető

Logan


Sziasztok
West bengalrol vélemény?
Használta valaki mostanába?

Hagyd inkább👎

2022. Október 09. - 20:57:39
Válasz #4102
Nem elérhető

Zay



2022. Október 09. - 21:15:10
Válasz #4103
Nem elérhető

GB


Sziasztok
West bengalrol vélemény?
Használta valaki mostanába?

Hagyd inkább👎
Koszi

Parabolant használt valaki mostanába ami müködik?

2022. Október 10. - 19:10:14
Válasz #4104
Nem elérhető

Arni70


 Sziasztok. Decemberbe lesz hajbeültetésem és a doki adni fog 3 hónapnyi DHT blokkolót. A kérdés az hogy felesleges közbe szúrni ezt azt vagy várjam meg míg elfogy amit felírnak? Illetve utána hogyan tudnék vigyázni a hajamra cuccolás mellett is?

2022. Október 10. - 20:01:56
Válasz #4105
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok. Decemberbe lesz hajbeültetésem és a doki adni fog 3 hónapnyi DHT blokkolót. A kérdés az hogy felesleges közbe szúrni ezt azt vagy várjam meg míg elfogy amit felírnak? Illetve utána hogyan tudnék vigyázni a hajamra cuccolás mellett is?

Sehogy! Kidobott pénz ez a hajbeültetés cucc mellett pláne.

2022. Október 10. - 20:12:48
Válasz #4106
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok. Decemberbe lesz hajbeültetésem és a doki adni fog 3 hónapnyi DHT blokkolót. A kérdés az hogy felesleges közbe szúrni ezt azt vagy várjam meg míg elfogy amit felírnak? Illetve utána hogyan tudnék vigyázni a hajamra cuccolás mellett is?

Nyomhatod csak kisebb heti adagokban a blokkoló szedése alatt! Utánna is ezt tartva! Egyik cimborám is így volt és a haja is meg van és annyira nem is esett össze!

2022. Október 11. - 08:42:19
Válasz #4107
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok. Decemberbe lesz hajbeültetésem és a doki adni fog 3 hónapnyi DHT blokkolót. A kérdés az hogy felesleges közbe szúrni ezt azt vagy várjam meg míg elfogy amit felírnak? Illetve utána hogyan tudnék vigyázni a hajamra cuccolás mellett is?

Sehogy! Kidobott pénz ez a hajbeültetés cucc mellett pláne.

Ezzel nem értek egyet. Családban volt hajbeültetés évekkel ezelőtt és azóta is mind megvan neki. Nem volt olcsó, de megérte, gondolom az sem mindegy, hol csináltatja az ember. Én is gondoltam már rá, de amúgyis rövidhajam volt mindig, nem volt újdonság a 0-ás hajvágó😃

2022. Október 11. - 19:36:51
Válasz #4108
Nem elérhető

Gyuf


A jelenlegi témához kapcsolódva kérdezném hogy mi a helyzet az ösztrogén kordában tartásával? Ki mivel és mennyit szokott használni?
Minden nap kell adni az enát is ennyi. Sokkal többet bírsz el anti ösztrogén vagy aromatáz gátló nélkül. Nem is értem ki az aki heti kétszer adja és szed mellé arimidexet/nolvát meg azt ,hogy a magyar edzők ennyit nem tudnak. Tehát heti 500mg úgy adagolva h napi 0.3ml,  nem pedig heti 2x1-1ml. Akkor letehetné az arimidexet vagy legalábbis sokkal kevesebbet kellene belőle használni, plussz terhelés a szervezetnek odabasz a koleszterin szintnek is. az shbg is magasabban maradna. Pénzt is spórol vele.

Teljesen eggyetértek, én is mióta heti 3* 0,3 ml adok be subqutan( orvosom ra halgatva) azota semmilyen gond nincs az ösztrogénnel sem pedig volt hogy heti 450mg ig felmentem így és úgysem 👍
hülye kérdés lehet, de ott is kell vissza szívni, ha úgy adod be?
Vagy te hogy szoktad ?

2022. Október 11. - 21:47:38
Válasz #4109
Nem elérhető

kemi


A jelenlegi témához kapcsolódva kérdezném hogy mi a helyzet az ösztrogén kordában tartásával? Ki mivel és mennyit szokott használni?
Minden nap kell adni az enát is ennyi. Sokkal többet bírsz el anti ösztrogén vagy aromatáz gátló nélkül. Nem is értem ki az aki heti kétszer adja és szed mellé arimidexet/nolvát meg azt ,hogy a magyar edzők ennyit nem tudnak. Tehát heti 500mg úgy adagolva h napi 0.3ml,  nem pedig heti 2x1-1ml. Akkor letehetné az arimidexet vagy legalábbis sokkal kevesebbet kellene belőle használni, plussz terhelés a szervezetnek odabasz a koleszterin szintnek is. az shbg is magasabban maradna. Pénzt is spórol vele.

Teljesen eggyetértek, én is mióta heti 3* 0,3 ml adok be subqutan( orvosom ra halgatva) azota semmilyen gond nincs az ösztrogénnel sem pedig volt hogy heti 450mg ig felmentem így és úgysem 👍
hülye kérdés lehet, de ott is kell vissza szívni, ha úgy adod be?
Vagy te hogy szoktad ?

A bőr alatt nincs véna/artéria. A levegő meg az izomból is kimegy.