2024. Május 04. - 18:47:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445431 alkalommal)

Alexx és 47 vendég van a témában

2022. Október 11. - 23:16:15
Válasz #4110
Nem elérhető

Logan


A jelenlegi témához kapcsolódva kérdezném hogy mi a helyzet az ösztrogén kordában tartásával? Ki mivel és mennyit szokott használni?
Minden nap kell adni az enát is ennyi. Sokkal többet bírsz el anti ösztrogén vagy aromatáz gátló nélkül. Nem is értem ki az aki heti kétszer adja és szed mellé arimidexet/nolvát meg azt ,hogy a magyar edzők ennyit nem tudnak. Tehát heti 500mg úgy adagolva h napi 0.3ml,  nem pedig heti 2x1-1ml. Akkor letehetné az arimidexet vagy legalábbis sokkal kevesebbet kellene belőle használni, plussz terhelés a szervezetnek odabasz a koleszterin szintnek is. az shbg is magasabban maradna. Pénzt is spórol vele.

Teljesen eggyetértek, én is mióta heti 3* 0,3 ml adok be subqutan( orvosom ra halgatva) azota semmilyen gond nincs az ösztrogénnel sem pedig volt hogy heti 450mg ig felmentem így és úgysem 👍
hülye kérdés lehet, de ott is kell vissza szívni, ha úgy adod be?
Vagy te hogy szoktad ?

Nem kell vissza szívni. Rövid tű kell meg 1ml fecskendő

2022. Október 12. - 08:53:45
Válasz #4111
Nem elérhető

bbuilder


Ha egész kúra alatt (4-5hónap) ment kis mennyiségű (250-500iu) hcg, akkor is nagyobb dozis hcg vel kell kezdeni a pct-t? Vagy mehet kb azonos dozis pl 500iu csak gyakrabban?
Most lesz fél év pihim!
Köszönöm a segítséget

2022. Október 12. - 12:49:57
Válasz #4112
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok 3 hete megy 3 naponta 1ml shree teston 250 + 1ml bioniche deca med . 2 hete olyan rohadt álmos vagyok minden kajalas utan 2 orat alszok nem birok ebren maradni ilyet még nem éltem libidom is kezd elszalni szar a shree testo enaja? vagy tul jo a deca es keves a teszto mellé? Válaszokat előre is köszönöm

2022. Október 12. - 13:48:19
Válasz #4113
Nem elérhető

W.R.


Halihó !

Egy ideje pörgetem a topikot (úgy a 100. oldaltól egészen eddig jó olvasmány, kevés személyeskedéssel, de ha van akkor nagyon)
:")

Tudom, hogy kellemetlen alakok végett már nemszívesen segítenek kontaktban, viszont már nincs ember illetve ahonnan rendelve volt az úgy már nincs... a buszsófőrnek, az utcán sétáló srácnak akitől hallottam és társainak meg viszont kellene Test. Ena.

Kenwoo volt a favorit, de már azt is panaszoljátok itt : /

Most nem a negatív tapasztalat gyarapodna !
Előre is köszönöm !

Ugyanígy ha érdekes lehet, Kenwoo és Omega cuccokkal tapasztalat, van egy "pár"
Prop, Test mix , Ena, Cyp, Tren Ace, Tri Tren, Clomi, Meta, Stana

Mindenesetre ha nem lehetséges a segítő jobb, a rendelés terén a gorillaz-t érdemes megugrani ezekkel a "sajátmárkás" izékkel ?Vagy van valami "színesebb" palettával dolgozó oldal is ami el is küldi a dolgokat (valószínűleg mindenhol előre kell fizetni) ?

2022. Október 12. - 20:02:56
Válasz #4114
Nem elérhető

Logan


Ha egész kúra alatt (4-5hónap) ment kis mennyiségű (250-500iu) hcg, akkor is nagyobb dozis hcg vel kell kezdeni a pct-t? Vagy mehet kb azonos dozis pl 500iu csak gyakrabban?
Most lesz fél év pihim!
Köszönöm a segítséget

Mindenképp megvárnám míg az összes cucc kiürül csak és csont üresen elmennék vervetelre nezetnk test ösztrogénn Lh Fsh ha és ha ugyvan h nincs termelesed akkor egy normális visszaállítást csinálnék… Dr Dean protokoljat ide bemásolom neked: 

Pct protocol
Bloodwork following 5 week clearance period.
If happy at low hormone baseline, begin gondatropin therapy.
2000 IU hCG E2D for 20 days
25mg Aromasin E2D; days after hCG administration
20mg Nolvadex ED
After the 20 days (20,000 IU hCG total) - blood work to assess testoserone, FSH and LH following the 20,000 IU hCG.
@DEANST PROTOCOL

2022. Október 12. - 21:27:33
Válasz #4115
Nem elérhető

bbuilder


Köszi, hasonló volt a terv vérvétellel.
Pont 20.000ui hcg m van. Viszont clomidot ezek szerint nem javasoljak? Abbol is van par dobozzal.
Nolvadex is fog menni

2022. Október 13. - 06:05:27
Válasz #4116
Nem elérhető

Kamagraking


Ha egész kúra alatt (4-5hónap) ment kis mennyiségű (250-500iu) hcg, akkor is nagyobb dozis hcg vel kell kezdeni a pct-t? Vagy mehet kb azonos dozis pl 500iu csak gyakrabban?
Most lesz fél év pihim!
Köszönöm a segítséget

Vérvétel-LH összehasonlítod a kúra előtti referenciavérvételi eredménnyel és ennek függvényében eldöntöd kell-e további hcg.

A hcg tipikusan az a szer ahol a több nem jobb.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Október 13. - 12:00:38
Válasz #4117
Nem elérhető

Logan


Köszi, hasonló volt a terv vérvétellel.
Pont 20.000ui hcg m van. Viszont clomidot ezek szerint nem javasoljak? Abbol is van par dobozzal.
Nolvadex is fog menni

Clomidot helyett :tamoxifen( zitazonium)
Ő dr Dean:

Dr. Dean St. Mart PhD versenyképes nemzeti és nemzetközi szintű testépítő Dublinból, Írországból. Tanulmányait a National University of Ireland Maynooth-on fejezte be, ahol első osztályú kettős kitüntetéses diplomát szerzett kémiából és gyógyszerészeti kémiából, amely a farmakológia és a gyógyszertervezés főbb témáit fedi le. Emellett PhD fokozatot szerzett szintetikus szerves kémiából és fluoreszcencia spektroszkópiából.  Anglia legjobb leghíresebb edzőit ő mentorálja. Sztem az ő protoklja jobb mint amit itt hallani…


2022. Október 13. - 18:57:05
Válasz #4118
Elérhető

Gyuf


Helo Helo mindenki, jöttem amit ígértem. Heti 1 Raw testo. Ena


2022. Október 14. - 07:27:19
Válasz #4119
Nem elérhető

Karcsi!!!


Hát ez az eredmény ekkora mennyiséghez brutál jónak számit szerintem!

2022. Október 14. - 12:45:25
Válasz #4120
Nem elérhető

bbuilder


Gyuf!
Ez a synlab? Milyen csomag? Én is megyek majd pár hét múlva!

2022. Október 14. - 13:48:20
Válasz #4121
Nem elérhető

Janó


Helo Helo mindenki, jöttem amit ígértem. Heti 1 Raw testo. Ena
Nekem heti 1 bionic enatol 85 volt a bioaktív teszto a totál meg 51.

2022. Október 14. - 16:03:53
Válasz #4122
Elérhető

Gyuf


Gyuf!
Ez a synlab? Milyen csomag? Én is megyek majd pár hét múlva!

Igen Synlab.

Már nincsen tesztora csomag, külön tudod csak összerakatni, ami kb 2x olyan drága jelenleg..
A nőci se tudta megmondani hogy miért nincs és meddig nem lesz csomag.

2022. Október 14. - 19:36:24
Válasz #4123
Nem elérhető

W.R.


Halihó

Tud valaki segíteni Budapestről?
Szükségem volna étrendkiegészítőre :")


2022. Október 15. - 09:28:11
Válasz #4124
Nem elérhető

sasalino


Propiból melyik gyártót érdemes most választani ? Enantát kúra végét 2max 3 hét propival zárnám le, hogy ne legyen akkora üres járat visszaállítás előtt. 10milis kiszerelésre gondoltam.