2024. Május 04. - 10:18:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445248 alkalommal)

Needfor940, Alexx és 49 vendég van a témában

2022. Október 29. - 10:55:08
Válasz #4155
Nem elérhető

Gyuf


Nyekeregnek hogy sokba kerül, megrendelnek valamit de nem fizetnek. 86x módosítanak rendelés aztán végül nem rendelnek
Én innen csak 1 embernek segítettem, nem volt semmi gond, de általában csak ismerősöknek, vagy azok ismerőseinek.

2022. Október 29. - 11:59:38
Válasz #4156
Nem elérhető

bukta


Nyekeregnek hogy sokba kerül, megrendelnek valamit de nem fizetnek. 86x módosítanak rendelés aztán végül nem rendelnek

Na ezért szenvedek én a beszerzéssel.Akitől volt eltűnt aki most hozott az meg nem azt hozta amit kértem  ***)))) most van 4 fajta ena,2 fajta hcg.

2022. Október 29. - 16:07:58
Válasz #4157
Nem elérhető

Gyuf


Nyekeregnek hogy sokba kerül, megrendelnek valamit de nem fizetnek. 86x módosítanak rendelés aztán végül nem rendelnek

Kérd előre, aztán nincs probléma hogy mennyibe kerül.

2022. Október 29. - 17:04:34
Válasz #4158
Nem elérhető

Arni70


Az én részemről úgy tudok nyilatkozni hogy itt segitett nekem valaki és azóta attól rendelem akit ajánlott.  Össze teszem a 2 kezem az ilyen forrásért és nem akadékoskodok.

2022. Október 29. - 17:48:40
Válasz #4159
Nem elérhető

guzzi


Egy jó forrás többet ér mindennel és meg kell becsülni gyerekek ezt jegyezzétek meg!!

Viszont aki tud Letrozolt vagy Aromasint írjon privibe!
 ;-oo-;

2022. Október 29. - 18:31:42
Válasz #4160
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok eszre vettem valamit ha delutan 4-6 kozott adom be a 1.5ml vedi pharmas test enat +0.5ml binoiche decat akkor arra az ejszakara haza vagja az alvasomat ( 4mg frontinnal is ) felorankent felkelek ki pattant szemekkel ennyire jó a cucc?

2022. Október 30. - 12:48:46
Válasz #4161
Nem elérhető

Kamagraking


Egy jó forrás többet ér mindennel és meg kell becsülni gyerekek ezt jegyezzétek meg!!

Viszont aki tud Letrozolt vagy Aromasint írjon privibe!
 ;-oo-;

Akkor lehet,hogy mi barátok leszünk?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Október 30. - 14:31:48
Válasz #4162
Nem elérhető

gremo


Sziasztok,

Egy kis tapasztalatot osztanék meg a nyári kurammal kapcsolatban.
Propi, winny, testo mix ment 4 honapos volt a kura.
Minden gyarto omega volt, annyi hogy a propibol meg maradt az elso generacios vedibol kb 40 ampulla.
Alapjaban veve pozitiv volt a szitu, merettem hozott rendeseb illetve tesztot is merettem ott 104+ ra jott ki. Az omegas propibol kifogtam egy rossz szeriat szinte az osszes ampulla szarul volt perforalva minden 3-4 iket mertem beadni 3 perc nezegetes utan nehogy sikeruljon szilankotadminisztralni. Jelenleg a kura utan 5 hettel 7 es tesztoval muzsikalok, 3 het mulva nezetek megint ossz tesztot es annak fejeben inditoma hcg-t. Valaki kura utan ennyivel meretett ossz tesztot? Ha igen nektek mennyi szokott lenni? (Kura elott a sajatom 20 volt)

2022. Október 30. - 20:57:33
Válasz #4163
Nem elérhető

Karcsi!!!


Hy, valaki használ jó hcg? Infot esetleg! Köszönöm!

2022. Október 30. - 21:37:50
Válasz #4164
Nem elérhető

guzzi


Hy, valaki használ jó hcg? Infot esetleg! Köszönöm!



Biotech jó.

2022. Október 30. - 22:03:25
Válasz #4165
Nem elérhető

bbuilder



2022. Október 31. - 08:11:47
Válasz #4166
Nem elérhető

Predator50


Sziasztok eszre vettem valamit ha delutan 4-6 kozott adom be a 1.5ml vedi pharmas test enat +0.5ml binoiche decat akkor arra az ejszakara haza vagja az alvasomat ( 4mg frontinnal is ) felorankent felkelek ki pattant szemekkel ennyire jó a cucc?

Frontint egy mocskos gyógyszer, engem teljesen tönkre tett, idegileg nagyon,és azóta sérülök le ,mert va  benne izomlazitó is ,mellizom szakadas stb..elvonási tünetéről nem is beszélve, ízületi fájdalom, de a legrosszabb az hogy hetekig nem fogsz tudni aludni 1-2 óránál többet,és az majd kicsinál kegyetlenül,fogytam akkor 10 kilót,pörögtem csak meg folyamatosan idegbeteg voltam! Senkinek nem ajánlom a Frontint!!! Nagy adagban meg végképp nem! Hozzászoksz, uranna amikor leteszed kicsinál!!!!!!(tapasztalat) 😞

2022. Október 31. - 10:51:39
Válasz #4167
Elérhető

Gábor77


Urak! Menyi idő után éri el a vérben a max kocentrációt a teszto ena? 4 hét? Csak mert szeretnék méretni és jó lenne ha már a bevitt 500mg fullon pörögne a szervezetembe a hiteles számok miatt. Olyat élek meg most amit eddig nem tapasztaltam még.

2022. Október 31. - 11:33:48
Válasz #4168
Nem elérhető

Gyuf


Urak! Menyi idő után éri el a vérben a max kocentrációt a teszto ena? 4 hét? Csak mert szeretnék méretni és jó lenne ha már a bevitt 500mg fullon pörögne a szervezetembe a hiteles számok miatt. Olyat élek meg most amit eddig nem tapasztaltam még.
én 4-4,5 hét után nézettettem.

2022. Október 31. - 11:35:27
Válasz #4169
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok eszre vettem valamit ha delutan 4-6 kozott adom be a 1.5ml vedi pharmas test enat +0.5ml binoiche decat akkor arra az ejszakara haza vagja az alvasomat ( 4mg frontinnal is ) felorankent felkelek ki pattant szemekkel ennyire jó a cucc?

Frontint egy mocskos gyógyszer, engem teljesen tönkre tett, idegileg nagyon,és azóta sérülök le ,mert va  benne izomlazitó is ,mellizom szakadas stb..elvonási tünetéről nem is beszélve, ízületi fájdalom, de a legrosszabb az hogy hetekig nem fogsz tudni aludni 1-2 óránál többet,és az majd kicsinál kegyetlenül,fogytam akkor 10 kilót,pörögtem csak meg folyamatosan idegbeteg voltam! Senkinek nem ajánlom a Frontint!!! Nagy adagban meg végképp nem! Hozzászoksz, uranna amikor leteszed kicsinál!!!!!!(tapasztalat) 😞
Tudom személyes lesz a kérdés, és elnézést érte, de mi volt az oka, hogy használd?