2024. Május 04. - 19:58:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445465 alkalommal)

Nandiee, fittyfene, Needfor940 és 43 vendég van a témában

2022. November 11. - 21:44:34
Válasz #4215
Nem elérhető

sasalino



Kúràm 5. Hetémben csináltattam egy vérképet.
3naponta megy 0.6 mili tesztoszteron enantát mínusz ami a fecskendőben marad , szóval olyan 5.7-5.8 mili.  Ez heti szinten olyan 300mg nak felelhet meg kb.
Vérkép eredmény a következő :

Ösztradiol 291.5.    Ref >146.1   
Totál tesztoszteron 46.59  ref 6.85-23.23
Szabad teszto 1.054.        Ref 0.198-0.619
Szabad teszto % 2.26      Ref 1.53-2.88
Bioaktiv teszto 23.880.    Ref 4.360-14.300
Bioaktiv teszto % 51.3.    Ref 35-66.3
Shbg 29.4.                      11.5-54.5
 Erő, libidó nagyon rendben van.

Vérvétel 11.11-én volt szuri pedig 11.09.-én
Nem alacsony kicsit a tesztoszteron ? Bár ha beírom steroidplotter.com ra  az adatokat kb ezt a tesztoszteron mennyiséget adja ki.
Illetve lehet kissé magas az ösztrogén . Tudna valaki esetleg eredeti anastrozolt beszerzésében segíteni?
[/quote]

0.57-0.58 mili akart lenni csak rosszul írtam.

2022. November 12. - 09:28:06
Válasz #4216
Nem elérhető

Norborg34


Sziasztok! Egy kis info, amiket tapasztaltam az elmúlt 1 év alatt ill. , amiket használtam ideág! Omega, Elite, Kenwoo, Bm, Bioniche(1milis), ezek úgy, ahogy vannak, abszolút szart sem értek, nulla, semmi! Biosira duci üveg azonnal ütött, de ezek a vékony üveges Biosirák már úgyfent semmi! Nouveaux dobott eddig a legjobban, bár a libidó ott se volt eget rengető! Most jött el a pillanat, hogy elég volt ezekből és már várom a 20 rongyos szusztát, ha az működik, akkor abból a márkából fogok venni mindent, nem érdekel, hogy dupla annyiba kerül minden! Elég volt ebből a sok szarból! És folyamat nézettem labort, ösztrót, prolaktint, mindent, nehogy azok zavarják be a várva várt hatást, de nem, egyszerűen fos minden! Haver coopert nyomott,heti 3 cipi, 3 propi, nézetett labort és minden kb a normál értéken belül, tesztója annyi, hogy kb a normál szint maximuma volt! Még annyi se, hogy az ösztradiolja magas lett volna aromatizálás miatt, szóval az is egy üres szar! Bratyóm Hollandiában a Platinum pharma propiból betolt kb 1 milit és az többet ért, mint itthon bármi más márka propiból 3 doboz, mondjuk annak van is ára, de már leszarom, inkább kifizetem, csak szétcsesz az ideg, hogy egy utolsó utáni propit sem tudsz itthon venni,ami kicsit is működne! Vicc az egész!

2022. November 12. - 10:40:30
Válasz #4217
Nem elérhető

Norborg34


Még az lemaradt előbb, hogy ne rendeljetek a gorilláról se, az összes termékük CSONT üres fos, amit az első pár napban éreztek, az úgy is csak a placebó, utána rájöttök, 50 rongynyi cuccot dobáltam ki, ami onnan volt! Ismerősöm most állt le és még az imperial hcg-t kipróbáltuk onnan, de lófasz, ugyan úgy, mint itthon kb mindegyik másik, jön a depresszió, szétesés és hiába van jó magyar clomidod, meg zitád, hcg  nélkül egy komolyabb mutatvány után, főleg ha nem kúra közben ment, azok se fognak érni semmit, olyan lesz, mint ha kézi pumpával akarnád felfújni a csontra leeresztett autógumit, kell a hcg, hogy hirtelen robbantsa be a golyókat,  mint egy kompresszor, ami hirtelen fel is tudja fújni azt a kereket! Tic-tac méretű golyók soha nem fognak elkezdeni tesztót termelni, hiába tuningolja az agyat a clomid-nolva kombó! Szerzett magának végül patikából ovitrelle-t, igaz 20 rugó körül volt egy db, ami 6500 egységnek felel meg, de láss csodát, azonnal működik! Az még a vicc, hogy megveszed a kínai növit és abban meg hcg van, ami önmagában nem is lenne gond, de ki tudja mennyi, tolod, tolod, gondolván hogy de jó és észre sem veszed,hogy egy életre kivégezted vele a herék leydig sejtjeit és hiába állna helyre a hipotalamuszból és agyalapiból kiinduló hormontermelésed, az életben nem lesz többé, ami odalent úgymond felvegye ezeket és kezdje termelni a tesztót! Utána pedig életed végéig mehet a tesztó pótló terápia! Más pár forintot keres inkább vele, hogy téged tönkre basszon egy életre, na ez a durva!

2022. November 12. - 10:53:12
Válasz #4218
Nem elérhető

Szuszi


Szia! Ha az összes cucc, amit kipróbáltál mind üres, akkor minek normálisan müködő HCG?

2022. November 12. - 12:39:39
Válasz #4219
Nem elérhető

Küklopsz


igen talán veled beszéltem a nyáron hogy csak a biosira valt be,nekem van duci üveg meg vékonyka is,a propinál én is ugy vettem észre mint te de a tesztomixnél talán pont fordítva.Nekem gorilla egyszer vettem metát szurist az bejött.
Összeségében totál igazad van @:-)

2022. November 12. - 13:04:26
Válasz #4220
Nem elérhető

Küklopsz


mondjuk annak örülök ha 0 hatóanyagú cuccokkal hozom ezt a formát @-o
Kenwoobol is sokféle van már,omega 2éve volt jó kb ez a fekete fóliás vizes gecit énis kidobáltam.Masterrel nekem nem volt soha gondom gyulladáson kívül,egyszer volt egy okádék széria propija,de van még deca tőle,az  szerintem működik libidóm elmegy tőle sok teszto mellett,és megjelent a karomon 2 pattanás

2022. November 12. - 13:05:21
Válasz #4221
Nem elérhető

Küklopsz


ezek a nagy hatások,legalább tovább élünk

2022. November 12. - 13:07:39
Válasz #4222
Nem elérhető

Predator50


Heti hány ampullat nyomtal? Pl .kenwoo bol.bionichbol? Nekem működött mindkettő, jó én nem buziskodok 0.05ml ekkel! Heti 4,8 ena kell belőle hogy érezd, propijuk is jók voltak,napi 1 abból is kell! Sokan várják a csodát  Heti 1ml től! Rá van írva 200mg abból jó ha van benne 30mg,de mindenki maga dönti el hogy a jó neki és a pénztárcájának,ahány ember annyi szervezet, lehet itt kitenni millió vérkepet! Propitol másnap mincs libidó fullra az már kuka! Ena max 3. hét,de aki fel miliket nyom az még 5 év múlva se fogja érezni! Sokan azt se tudják mit kell érezni!!!!!!!! Mert nincs viszonyítási alap, aki tudja régen milyen volt egy propi susta, az már tud viszonyítani! Nyilván 500amp bol.200 üres és elkeverik, de valamit azért tenni kell  bele pár amp ba hogy a paraszt érezze, hogy legközelebb is vegyen! Ha jó a cucc ,a kajad szar akkor is kerekedsz nosz ,libidó, kozerzet jó! Szar cuccal meg ehetsz mg-kiszamolt kajával se fejlődsz! Puding próbája az evés! Lehet itt labor,mindenkinek más mutat, egy a lényeg  érzed amit kell vagy nem, KI KELL TAPASZTALNI KINEK MENNYI A JO! akik itt vannak gondolom 60% a nem  egy éve tolja és folyamatosan!!!!!! Mert 90% unk itt abból áll hogy ,folyamatosan  teszt alatt van és folyamatosan nyom valamit abba reménykedve hogy na majd ez!!! És valtogatja a cuccot ,mindegyik gyártóval van üres és van amiben van cucc,én arra törekszem hogy ne gyulladjon ,az már egy jó pont, utanna addig emelem  dózist míg azt nem érzem amit kell, eggyik gyártónál, ez Heti 4ml,másiknál 10ml adja azt az erzetet amit várok, lutri zsákba macska! Nem  teheti meg mindenki hogy minden ampullat bevizsgáltat,mennyi és mi van benne! VAGY KOKSZOLSZ VAGY NEM! EVTIZEDEK OTA TOLOM! NINCS 1 KURA! CSAK AZ ELSŐ! EZ CSAK AZ EN VÉLEMÉNYEM! MINDENKI UGY CSINÁLJA AHOGY NEKI JÓ! EN NEM  HISZEK ABBAN HOGY MIKRO DOZISOLAS, PKNT A MAI ALUL DÓZISOLT SZAROLBOL, NE VICCELJUNK MÁR  :) 70% aki.itt van függő és folyamatosan tolja,de lehet  én élek mesevilágba????  :-)(-:

2022. November 12. - 13:19:34
Válasz #4223
Nem elérhető

Küklopsz


nem,énse MIKRODOZISOLOK @-o
enanthátokat faszom..úgy ahogy írtad valamikor valamiből heti10ml kell de ha érzem hogy nyom csökkentem.
Kenwoo propi nyáron ment,jó volt DE napi 2őt adtam,így volt jó.

2022. November 12. - 13:21:03
Válasz #4224
Nem elérhető

Küklopsz


és persze nem magába csak már le se mertem írni a mikrodozisolas után

2022. November 12. - 13:23:32
Válasz #4225
Nem elérhető

Küklopsz


viszont igaz hogy mondjuk mikor 10éve ha vettem egy akrihin methát,nem is kellett belőle napi 5-10szem

2022. November 12. - 13:25:17
Válasz #4226
Nem elérhető

Predator50


Küklopsz így igaz, akkor már ketten vagyunk, q több száz  fuggőből @:-)

2022. November 12. - 13:28:47
Válasz #4227
Nem elérhető

Norborg34


Emlékszem Küklopsz!😀Biosira propi az frankón működött, aztán vettem még uccsó körben 3 propit és egy tritrent! Minden másnap ment 2 milka prop és 0,5 tri! Mindegyik vékony üveg volt! Ami érdekes, hogy amíg a tritren ment, folyamat volt a libidó mellett szeretet flash, kötődés érzés, pont amiről Bulking is beszél, utána olvastam tanulmányoknak is és valóban a tren megküldi az oxitocint, ami miatt ez az érzés ott tombol benned, szóval elképzelhető, hogy egy pici tren talán volt is a triben(hexa kivételével)! Ahogy elkezdtem a 3. üveg propit, úgy tűnt el a libidó, viszont a szeretet flash még megvolt, gondolom mert ment még a tren! Viszont utána inkább váltottam Nouveaux propira, tritren elfogyott, sokkal jobban durrantam, de a szeretet flash(oxitocin) eltűnt és valószínű ez csaphatta le a libidót, de erő meg minden más megvolt! Ha asszony elkezdett előttem tornázni, akkor nem volt baj, folyamat állt a cerka, meg minden, csak napközben nem volt az a folyamat ultra libidó! Sajnos testex400 nagyon gyenge, épp hogy valami, úgy hogy várok 3 márka közül valamelyik szuszit, 22 ropiba fog fájni, de ha tuti lesz, akkor ebből fogok mindent! Patikai magyar anabrest meg végig megy az egész játékhoz, mert tavalyi leállás után ill a szar vissza állítok végett az ösztradiolom az egekben volt és azt folyamat laborral kontrollálva vittem vissza! Haver tegnap reggel tolta be az ovitrelle 1/3-át, megy mellé napi egy zita és 2 naponta fél szem anabrest, már este be volt robbanva a golyója és extra libidó! Ovitrelle megy 14 napig minden másnap 2166 IU napi 1 zitával és 2 naponta fél szem anabresttel, utolsó löket hcg után még 5-6 napig üresben a 2 naponta fél ana és napi 1 zita és a 6.-7. naptól indul a berobbantós clomid zita kombó 3 naponta fél szem anabresttel!( minden magyar patikai) Kb másfél éve is így volt neki a tuti vissza állás! Ha eszembe jut még valami, leírom!😀

2022. November 12. - 13:35:16
Válasz #4228
Nem elérhető

Küklopsz


gorilláról mik voltak üresek neked?

2022. November 12. - 13:37:48
Válasz #4229
Nem elérhető

frankzane


Én ezt a kúrázgatást nem értem, meg visszaállítás oké akarsz gyereket akkor le kell nyomni egy rendes fertility protokollt hcg hmg stb. De amúgy mit állítasz vissza 40-50évesen? Azt a heti 50mg-ot amit termel a szervezeted? Semmit nem ér. Közérzeted is szar libidód is szar, szarul is nézel ki,Miért állnál le arra a hátralévő 20évre ha jó vérképet produkálsz a cuccal? Ez csak nálunk terjedt el, nincs értelme leállni, amúgy is ezt a sportot években kell számolni nem hetekben. 8-10-12hét alatt nem történik semmi. Ezért kétszer akkorák az amcsi srácok. Ha le akarsz állni és félsz egész életedben ezt csinálni akkor nem kell elkezdeni szerintem. Ez egy életre szóló hobbi egy életre szóló döntés.