2024. Május 04. - 13:26:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445315 alkalommal)

frankzane és 40 vendég van a témában

2022. November 12. - 13:52:55
Válasz #4230
Elérhető

Norborg34


Predator 50! Azért igy írok, mert nem tudom, hogy kell itt hozzászólni valamihez!😀 Mindig dupla propikat toltam(2 milka) minden másnap! Bionichetől egyszerűen még levert is voltam, szar kedvű(1 milis kiszerelés) Kenwoo se működött semennyire sem! Elképzelhető, hogy több helyen gyártják és valakinek meg azért jó, valakinek meg nem! Szuszikból is, enákból , cipikből, ezekből is heti 3-akat zúztam mindig! Először gondolkoztam, hogy lehet az androgén receptorokkal van a baj, de az ismerettségi körömből többen is ugyan így voltak vele! Biosirát beküldtem, kb másnap reggel már meg voltam őrülve! De sajna abból a duci üveg már nincs! Egyébként van ez a Pharma group márka, még azt is eléggé lehetett érezni! Most amit várok, az vagy Sp labor, vagy Centrio labs vagy Hepius! Ezekre kiváncsi vagyok, mert haveron akkorát dobott, hogy beszarás!

2022. November 12. - 14:00:05
Válasz #4231
Elérhető

Norborg34


Küklopsz! Gorilláról amit rendeltem az Propi, Szuszi és tren ena volt! Tesóm meg propi és tren ace! Ki lett dobálva a maradék, full lepusztulás volt tőle! Most pedig haver rendelte onnan az imperial hcg-t, full semmi, pedig 3 doboz elment! Ovitrelle meg tegnap reggel beugrott neki, estére be is robbantak a golyók!😀😀😀

2022. November 12. - 14:09:51
Válasz #4232
Elérhető

Norborg34


Masterra emlékszem kb 2,5-3 éve! Fú az bitang volt, az pont a gyulladós széria utáni volt! Exra magas volt a tesztó szint, folyamat megőrülés, erő, minden, csak annyi volt vele a játék, hogy előre szét kellett adagolni a fecsikbe, mert a gumidugó szeretett szétfoszlani és amikor az bement szövetbe, akkor volt csak igazán kellemetlen az a brutális teniszlabda!😆😆😆Bement heti 3 ena, 3 propi, 3 npp és 3 folyékony meta! Minden tuti volt tőle, aztán asszem mikor jött belőle a másik fajta kupakos, utána semmit nem ért és hagytam is az egészet!

2022. November 12. - 14:54:17
Válasz #4233
Elérhető

Norborg34


Predator 50! Azért igy írok, mert nem tudom, hogy kell itt hozzászólni valamihez!😀 Mindig dupla propikat toltam(2 milka) minden másnap! Bionichetől egyszerűen még levert is voltam, szar kedvű(1 milis kiszerelés) Kenwoo se működött semennyire sem! Elképzelhető, hogy több helyen gyártják és valakinek meg azért jó, valakinek meg nem! Szuszikból is, enákból , cipikből, ezekből is heti 3-akat zúztam mindig! Először gondolkoztam, hogy lehet az androgén receptorokkal van a baj, de az ismerettségi körömből többen is ugyan így voltak vele! Biosirát beküldtem, kb másnap reggel már meg voltam őrülve! De sajna abból a duci üveg már nincs! Egyébként van ez a Pharma group márka, még azt is eléggé lehetett érezni! Most amit várok, az vagy Sp labor, vagy Centrino labs vagy Hepius! Ezekre kiváncsi vagyok, mert haveron akkorát dobott, hogy beszarás!

2022. November 12. - 15:13:34
Válasz #4234
Nem elérhető

Küklopsz


van még a duci üveges nekem is van ilyen is olyan is.Master utána évekig jó volt még volt egy két fos kiadás,folyékony metha meg a régi gene nagyot szólt.
Aspen susta,de még a balkan tesztoi is működnek

2022. November 12. - 15:18:41
Válasz #4235
Nem elérhető

Lolka


van még a duci üveges nekem is van ilyen is olyan is.Master utána évekig jó volt még volt egy két fos kiadás,folyékony metha meg a régi gene nagyot szólt.
Aspen susta,de még a balkan tesztoi is működnek


Balkánt én is hallom mostanában hogy virít.

2022. November 13. - 11:00:49
Válasz #4236
Nem elérhető

JM


Sziasztok Srácok!
Kúramat szeptemberben fejeztem be és 2-3 héttel ezelőtt vettem észre hogy a hajam elkezdett ritkulni nem természetes módon. Vérvizsgálatra gondoltam ahol megnézetném a (Dht, tesztoszteron, ösztrogen szintén) utána pedig fordulnék egy hajgyógyászhoz. Hormonális problémára gondolok.
Ti mit tanácsoltok?

2022. November 13. - 12:18:25
Válasz #4237
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok Srácok!
Kúramat szeptemberben fejeztem be és 2-3 héttel ezelőtt vettem észre hogy a hajam elkezdett ritkulni nem természetes módon. Vérvizsgálatra gondoltam ahol megnézetném a (Dht, tesztoszteron, ösztrogen szintén) utána pedig fordulnék egy hajgyógyászhoz. Hormonális problémára gondolok.
Ti mit tanácsoltok?
Amit te is tervezték! Ezen nincs mit agyalni! Valami nem kerek és csak labor után lehet tovább lépni!

2022. November 13. - 13:54:38
Válasz #4238
Nem elérhető

TRT



2022. November 13. - 18:25:56
Válasz #4239
Nem elérhető

Morpheus33


Sziasztok ! Remélem jó helyre írok .. jelfa sustarol kinek mi a véleménye?  Bioniche deca ? Phoenix ? Üdv ! ✌️

2022. November 14. - 16:10:11
Válasz #4240
Nem elérhető

Küklopsz


Jelfa omnadren de rég találkoztam vele,szerintem biztos jó,többiről nincs infóm

2022. November 14. - 19:02:40
Válasz #4241
Nem elérhető

atipati


Sziasztok. HCG-hez, peptidekhez hol lehet steril vizet vagy bakteriosztatikus vízet venni? Adnak ilyet vény nélkül a patikába?

2022. November 14. - 19:36:08
Válasz #4242
Nem elérhető

Dudu


Én sem mikrodózisolok , próbáltam , de kb semmi értelme , annyira ingadozó egy màrkàn, egy doboz belül is a 10 ampulla minősége , hogy szarra sem lehet vele jutni.
Kb ugyanazt az elvet követem én is, hogy addig emelem , amíg nem érzem , hogy üt és akkor inkább kicsit visszàbb veszek belőle , hogy mégse pörgessem szét magam.
Ena az alap, az nonstop megy , “leálláskor “heti 2ml, amúgy meg van amikor minden másnap 1 ml, most pl: bioniche megy ebből elèg 3 naponta 1 ml.
Így talán van heti 300mg hatóanyag , szèpen működök vele , de mèg nem feszülnek szèt az idegeim.
Danabolból is volt amikor napi 6 db kellett és nem ért annyit , mint most a napi 4db a kèk szívecskèből.
Kiszàmíthatatlan.
Èn is látom a mikrodózisos srácokat , eod 0,3 meg eod 0,5 aztán pont  úgy néznek ki, mint 2 èvvel ezelőtt , amikor elkezdték ezt a hülyeséget, de van aki még szarabbul .
Konkrétan van egy srác a teremben , 3 évente jár kötelezően komolyabb átvizsgálására , mert gyerekkorában zsírmàja volt, vagy valami hasonló , ő is enàt használ minden másnap 0,5-öt és a tesztó szintje a normál érték felső határa alatt volt picivel .
Nem azt mondom , hogy elméletben ez nem jó vagy jobb stratéga , csak az elmélet valós hatóanyag mennyiségeket vesz számításba ….

2022. November 14. - 20:49:00
Válasz #4243
Nem elérhető

Alex111


Jelfa omnadren de rég találkoztam vele,szerintem biztos jó,többiről nincs infóm

Az eredeti ez jelenleg Bausch  vagy elozo szeriabol amikor meg a pharma swiss gyartotta.A tobbi amit a piacon kapsz mukodik de nem eredeti.Szoval jelenleg a Bausch Health gyartja oveke a licence de a gyartas a Jelfa gyarban van meg mindig az en infoim szerint.

https://legitanabolics.net/omnadren-sustanon

2022. November 14. - 20:58:06
Válasz #4244
Nem elérhető

Alex111


Eredetit,ha megveszed akkor minoseget kapsz en tobbszor hasznaltam mar kuraimban meg a Pharma Swiss logoval.Hasznaltam meg a regi omnat is anno kb 20-25 eve az is eredeti volt es mint tudjuk szepen vizesitett es tenyleg jott tole az a bizonyos omna fej :-) a mostaniaknal ez mar nem annyira jellemzo.