2024. Május 04. - 16:19:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445376 alkalommal)

Gábor77, Damn, Needfor940 és 53 vendég van a témában

2022. November 16. - 18:17:16
Válasz #4275
Nem elérhető

Norborg34


Sid90! Nr1 az a Royal utódja, Royal pedig a Genotex utódja volt!

2022. November 16. - 19:22:23
Válasz #4276
Nem elérhető

László31


Sid ha tudod minek az utódja akkor szerintem nem kérdés hogy mik a tapasztalatok! Ugyanolyan fos mint az elődje… Genotex=Royal=Nr1… jól mondja Norborg34
Egy Ft-ot nem ér, még arra is lusta volt, hogy az üveget lecserélje meg a kupakot  ha már a szarjával tovább át akarja baszni a népet.

2022. November 16. - 19:36:53
Válasz #4277
Nem elérhető

bbuilder


Pct alatt van értelme a libidót megnyomni kicsit natur tesztofokozokkal? Vagy celszerubb megvarni a pct veget?

Ha ezekre a bolti teszto fokozokra gondolsz akkor felejtsd el pénzkidobás az egész

Azokra gondoltam igen. Sok mindenkitől hallottam már, de nekem valahogy bejött, lehet placebo csak, de pl kura utan nincs baj szerencsere a szexel, de ha hasznalok tesztofokozot a merevedesen szokott javitani.

2022. November 16. - 20:49:41
Válasz #4278
Nem elérhető

Logan


Pct alatt van értelme a libidót megnyomni kicsit natur tesztofokozokkal? Vagy celszerubb megvarni a pct veget?

Ha ezekre a bolti teszto fokozokra gondolsz akkor felejtsd el pénzkidobás az egész

Azokra gondoltam igen. Sok mindenkitől hallottam már, de nekem valahogy bejött, lehet placebo csak, de pl kura utan nincs baj szerencsere a szexel, de ha hasznalok tesztofokozot a merevedesen szokott javitani.
[/

Néztem egy videot Dietgainz Sanyi tette fel ahol study k vannak róla hogy ezek a legális teszto fokozok semmit nek érnek… de hat ha neked segit és van ra pénzed miért ne

2022. November 16. - 20:55:59
Válasz #4279
Nem elérhető

Küklopsz


szart se érnek engedd el ha hozzád vágják oké amúgy offos.
Genotex mifelénk hulladékként ismert,ismerősnek olyat kellett vágni tőle a csávon minimum egy 5centis lyuk van/volt,gyulladás után.Innentől kezdve lehet nekem minden terméke 200%os hatóanyagtartalmú felejtős..

2022. November 16. - 21:51:24
Válasz #4280
Nem elérhető

Gyuf


szart se érnek engedd el ha hozzád vágják oké amúgy offos.
Genotex mifelénk hulladékként ismert,ismerősnek olyat kellett vágni tőle a csávon minimum egy 5centis lyuk van/volt,gyulladás után.Innentől kezdve lehet nekem minden terméke 200%os hatóanyagtartalmú felejtős..
Azt hogy hozta össze azt a vágást?

2022. November 16. - 22:38:56
Válasz #4281
Nem elérhető

Alex111


szart se érnek engedd el ha hozzád vágják oké amúgy offos.
Genotex mifelénk hulladékként ismert,ismerősnek olyat kellett vágni tőle a csávon minimum egy 5centis lyuk van/volt,gyulladás után.Innentől kezdve lehet nekem minden terméke 200%os hatóanyagtartalmú felejtős..
Azt hogy hozta össze azt a vágást?
gondolom jo kis szennyezett cucc volt aztan a sebesz felvagta ilyenkor csovet is szoktak betenni egy darabig,hogy a genny ott tavozzon

2022. November 16. - 23:50:21
Válasz #4282
Nem elérhető

Gyuf


szart se érnek engedd el ha hozzád vágják oké amúgy offos.
Genotex mifelénk hulladékként ismert,ismerősnek olyat kellett vágni tőle a csávon minimum egy 5centis lyuk van/volt,gyulladás után.Innentől kezdve lehet nekem minden terméke 200%os hatóanyagtartalmú felejtős..
Azt hogy hozta össze azt a vágást?
gondolom jo kis szennyezett cucc volt aztan a sebesz felvagta ilyenkor csovet is szoktak betenni egy darabig,hogy a genny ott tavozzon
igen azt sejtettem hogy valami baj volt a cuccal, de már az első beadás után tud ez történni?

2022. November 17. - 00:02:34
Válasz #4283
Nem elérhető

Küklopsz


nem tudom Gyuf de lattam róla képet is majdnem összehánytam magam.pedig elég sok mindent láttam már...brutál volt.
Mindenki azt csinál amit akar de én ezután óva intenék mindenkit elvégre ezért a fórum,és nekem amúgyse érdekem itt semmi(a hasznos infókat leszámítva :laugh:)

2022. November 17. - 07:26:07
Válasz #4284
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. November 17. - 12:28:49
Válasz #4285
Nem elérhető

Sid90


Én azt tudom,hogy genotex utána royal aztan Nr1. és hogy mind ugyan az... csak az Érdekelt volna a megújult terméket használta e valaki. Én royallal készültem fel az őszi szezonra. Kisebb nagyobb szünetekkel egy évet végig nyomtam royallal, tömegelést is diétát is.
Propionat,enantát,cípionat,deka,boldenon,trenbolon...szemes stana és oxa.... igazábol 6-7kg izmot szedtem fel,igaz növi is ment kinai de lófasz..
nekem sosem volt vele bajom..Lehet szerencsém volt. Az Nr1et viszont nem használtam... csak érdekelt volna változott e valami... de ennél is ugyan ugy van mint mindegyiknél... több széria...van ami jó vana mi fele annyira..stb.. mindenesetre köszönöm az észrevételeket ;-oo-;

2022. November 17. - 14:11:14
Válasz #4286
Nem elérhető

Lolka


Én azt tudom,hogy genotex utána royal aztan Nr1. és hogy mind ugyan az... csak az Érdekelt volna a megújult terméket használta e valaki. Én royallal készültem fel az őszi szezonra. Kisebb nagyobb szünetekkel egy évet végig nyomtam royallal, tömegelést is diétát is.
Propionat,enantát,cípionat,deka,boldenon,trenbolon...szemes stana és oxa.... igazábol 6-7kg izmot szedtem fel,igaz növi is ment kinai de lófasz..
nekem sosem volt vele bajom..Lehet szerencsém volt. Az Nr1et viszont nem használtam... csak érdekelt volna változott e valami... de ennél is ugyan ugy van mint mindegyiknél... több széria...van ami jó vana mi fele annyira..stb.. mindenesetre köszönöm az észrevételeket ;-oo-;



Nálunk a Genotexből  három különbözőt mutatott az erre szakosodott szaki! Ez is kb mint az Elite van ami nem gyullad és nagyon jó de a többi nagyon rizikós.

2022. November 17. - 15:01:31
Válasz #4287
Nem elérhető

sBen



2022. November 17. - 15:54:15
Válasz #4288
Nem elérhető

guzzi


Yess



Jó helyen reklámozod te is a hülyeséged majd ha letiltják a fórumot mint azokat amiket már letiltottak akkor lehet yesselni!  ***)))) gondolkodj már mielőtt be buktatod magad te ökör!

2022. November 17. - 18:28:50
Válasz #4289
Nem elérhető

Alex111