2024. Május 04. - 17:55:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445413 alkalommal)

Needfor940 és 47 vendég van a témában

2022. November 17. - 19:13:40
Válasz #4290
Nem elérhető

Kamagraking


Yess
Saját szerzemény?
Van tapasztalatod róla?:)

Ennél jobb nem kell senkinek,ráadásul be is van vizsgálva.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. November 17. - 19:16:44
Válasz #4291
Nem elérhető

Kamagraking


Yess



Jó helyen reklámozod te is a hülyeséged majd ha letiltják a fórumot mint azokat amiket már letiltottak akkor lehet yesselni!  ***)))) gondolkodj már mielőtt be buktatod magad te ökör!

Blah,blah,blah...

Ha jobban megnézed és visszaolvasol, (remélem menni fog) nem én voltam az aki weboldalakat linkelt meg árakról beszélt...

Ui.: Majd akkor adj nekem életmódvezetési tanácsokat ha kértem!
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. November 17. - 19:20:05
Válasz #4292
Nem elérhető

Kamagraking


Yess

azert megneztem a janoshik adatbazisban is :-) valoban ott van

https://janoshik.com/verify/

Persze,hogy benne van,ez nem is kérdés.
Sokan azt hiszik,hogy pikk-pakk össze lehet dobni egy ilyen dokumentumot,csak azt nem tudják,hogy ennek "nyoma van".

De jó,hogy te legalább képben vagy! ;)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. November 17. - 19:43:24
Válasz #4293
Nem elérhető

Gyuf


Hülye kérdés, de lejárt bac. víz mennyire működhet még, illetve honnan lehet megtudni ha szar?

2022. November 17. - 19:45:46
Válasz #4294
Nem elérhető

Kamagraking


Hülye kérdés, de lejárt bac. víz mennyire működhet még, illetve honnan lehet megtudni ha szar?

Szerinted mitől romlana meg ha van benne konzerváló/fertőtlenítőszer?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. November 17. - 19:58:22
Válasz #4295
Nem elérhető

Gyuf


Hülye kérdés, de lejárt bac. víz mennyire működhet még, illetve honnan lehet megtudni ha szar?

Szerinted mitől romlana meg ha van benne konzerváló/fertőtlenítőszer?
Nem tudom, én sose használtam azért kérdezem. :-){

2022. November 17. - 22:30:38
Válasz #4296
Nem elérhető

Zero


Sziasztok!

Nanda cuccokról valakinek valami info?

2022. November 17. - 22:35:33
Válasz #4297
Nem elérhető

Arni70


Hali.
Np pharmáról hallott már valaki?
Mi a vélemény róla?
Nemrégiben betáraztam Bm-es tesztóból azokról mi a vélemény?

2022. November 17. - 22:43:28
Válasz #4298
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Nanda cuccokról valakinek valami info?
Létezik még?
4-éve nem hallottam róla, de lehet van már 5 is
Ahol most lakok, itt anno nagyon elterjedt volt, az oxa-ja baromi jó volt azt tudom.

2022. November 18. - 08:21:11
Válasz #4299
Nem elérhető

guzzi


Yess



Jó helyen reklámozod te is a hülyeséged majd ha letiltják a fórumot mint azokat amiket már letiltottak akkor lehet yesselni!  ***)))) gondolkodj már mielőtt be buktatod magad te ökör!

Blah,blah,blah...

Ha jobban megnézed és visszaolvasol, (remélem menni fog) nem én voltam az aki weboldalakat linkelt meg árakról beszélt...

Ui.: Majd akkor adj nekem életmódvezetési tanácsokat ha kértem!



Beviizsgáááló úrrr ne vedd a szívedre nehogy baj legyen de nem csak nekem tűnt fel hogy mióta a G eltűnt azóta te osztod az eszet ugyan azzal a stílussal szöveggel itt a fórumon amellett hogy bevizsgálsz és dillerkedsz is. Az ilyen túl okosokkal van tele a BV intézetek nagyrésze. @-o
Hülye gyerek nem életmódvezetési tanácsot akarok adni hanem nem szeretném ha ez az oldal is a Proteinteam sorsára jutna vagy a szarjaid  miatt hullanának a srácok. Különben az ilyen híg fosok miatt van a gyulladás és az ebből adódó sebészeti beavatkozások többsége.

2022. November 18. - 15:05:26
Válasz #4300
Nem elérhető

Kamagraking






Beviizsgáááló úrrr ne vedd a szívedre nehogy baj legyen de nem csak nekem tűnt fel hogy mióta a G eltűnt azóta te osztod az eszet ugyan azzal a stílussal szöveggel itt a fórumon amellett hogy bevizsgálsz és dillerkedsz is. Az ilyen túl okosokkal van tele a BV intézetek nagyrésze. @-o
Hülye gyerek nem életmódvezetési tanácsot akarok adni hanem nem szeretném ha ez az oldal is a Proteinteam sorsára jutna vagy a szarjaid  miatt hullanának a srácok. Különben az ilyen híg fosok miatt van a gyulladás és az ebből adódó sebészeti beavatkozások többsége.
[/quote]


Legközelebb szedd össze magad jobban mert ez elég gyengére sikerült,megint.

Mi lesz a következő? Én vagyok G vagy mi?

Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. November 18. - 15:42:27
Válasz #4301
Nem elérhető

Gábor77


Yess



Jó helyen reklámozod te is a hülyeséged majd ha letiltják a fórumot mint azokat amiket már letiltottak akkor lehet yesselni!  ***)))) gondolkodj már mielőtt be buktatod magad te ökör!

Blah,blah,blah...

Ha jobban megnézed és visszaolvasol, (remélem menni fog) nem én voltam az aki weboldalakat linkelt meg árakról beszélt...

Ui.: Majd akkor adj nekem életmódvezetési tanácsokat ha kértem!



Beviizsgáááló úrrr ne vedd a szívedre nehogy baj legyen de nem csak nekem tűnt fel hogy mióta a G eltűnt azóta te osztod az eszet ugyan azzal a stílussal szöveggel itt a fórumon amellett hogy bevizsgálsz és dillerkedsz is. Az ilyen túl okosokkal van tele a BV intézetek nagyrésze. @-o
Hülye gyerek nem életmódvezetési tanácsot akarok adni hanem nem szeretném ha ez az oldal is a Proteinteam sorsára jutna vagy a szarjaid  miatt hullanának a srácok. Különben az ilyen híg fosok miatt van a gyulladás és az ebből adódó sebészeti beavatkozások többsége.
Ezt most nem igazán értem. Ha feltételezzük hogy valós a bevizsgáló lap. Akkor erre a 2 cuccra mindent lehet mondani csak azt nem hogy híg fos. Az hogy mennyire steril nyílván csak használat közben derül ki.

2022. November 18. - 15:48:15
Válasz #4302
Nem elérhető

sBen


Srácok, Accutane/Roaccutanhoz valaki hozzá tud jutni, vagy tud esetleg valakinek a valakije?:)

2022. November 19. - 08:46:39
Válasz #4303
Nem elérhető

guzzi


Yess



Jó helyen reklámozod te is a hülyeséged majd ha letiltják a fórumot mint azokat amiket már letiltottak akkor lehet yesselni!  ***)))) gondolkodj már mielőtt be buktatod magad te ökör!

Blah,blah,blah...

Ha jobban megnézed és visszaolvasol, (remélem menni fog) nem én voltam az aki weboldalakat linkelt meg árakról beszélt...

Ui.: Majd akkor adj nekem életmódvezetési tanácsokat ha kértem!



Beviizsgáááló úrrr ne vedd a szívedre nehogy baj legyen de nem csak nekem tűnt fel hogy mióta a G eltűnt azóta te osztod az eszet ugyan azzal a stílussal szöveggel itt a fórumon amellett hogy bevizsgálsz és dillerkedsz is. Az ilyen túl okosokkal van tele a BV intézetek nagyrésze. @-o
Hülye gyerek nem életmódvezetési tanácsot akarok adni hanem nem szeretném ha ez az oldal is a Proteinteam sorsára jutna vagy a szarjaid  miatt hullanának a srácok. Különben az ilyen híg fosok miatt van a gyulladás és az ebből adódó sebészeti beavatkozások többsége.
Ezt most nem igazán értem. Ha feltételezzük hogy valós a bevizsgáló lap. Akkor erre a 2 cuccra mindent lehet mondani csak azt nem hogy híg fos. Az hogy mennyire steril nyílván csak használat közben derül ki.



Ha valaki/bárki nem halkan a környezetében hanem egy fórumon kell hogy reklámozza azt amit csinál akkor biztos valós is a történet! @-o
Gyerekek ne már, voltam már egy pár hazai zúg laborban és később láttam is az eredményt az onnan kijövő srácokon.
Máskülönben vittek már el innen is hasonló ügyes fiukat és azóta sem jöttek vissza! Lehet csinálni bármit csak ne verjük nagydobra.  @:-)
Ez az egyedüli olyan fórum kishazánkban ami nagyon sokat ad a kezdő koxolóknak.  /:-)
Ne basszus el ezt is!!  ****) ;-oo-;

2022. November 19. - 18:37:31
Válasz #4304
Nem elérhető

Loki


Sziasztok! Omega vagy Swiss ha valasztani kell? Enantát Deca Meta tekintetében. Köszi