2024. Május 04. - 16:50:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445392 alkalommal)

Trepi és 57 vendég van a témában

2022. November 19. - 20:02:50
Válasz #4305
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Aki tud segítsen. Edző partnerem mellében csomó van de se az anastra sem pedig a letro nem segít abban hogy le menjen. Mi lehet még ami hatásosan tudna segíteni?

2022. November 19. - 23:38:02
Válasz #4306
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Aki tud segítsen. Edző partnerem mellében csomó van de se az anastra sem pedig a letro nem segít abban hogy le menjen. Mi lehet még ami hatásosan tudna segíteni?

Talán azért mert nem a magas ösztrogén hanem a magas prolaktin okozza a gynot. Érdemes lenne prolaktin szintet nezetni és prolaktin csokkentőt beszerezni…

2022. November 19. - 23:56:00
Válasz #4307
Nem elérhető

W.R.


Buta vagy érdekes kérdés:

Gyakorlatban érzékel valaki különbséget Teszt. Ena. és Cyp. között bármit is ? Mi a tapasztalat, miért szereti vagy miért nem ezt vagy azt ?

Ha valaki Ena. észteren volt TRT jelleggel, aztán Ena helyett Cyp. -t ad be, akkor jelentkezni fognak a hormon hiány nyűgök?
Van pl átmenet/holtidő a Cyp. hatóideje és az Ena. korábbi dózisainak kioldódása között (ami ugyebár nem kap utánpótlást) ?

2022. November 20. - 00:29:55
Válasz #4308
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Aki tud segítsen. Edző partnerem mellében csomó van de se az anastra sem pedig a letro nem segít abban hogy le menjen. Mi lehet még ami hatásosan tudna segíteni?
Mit használ az ismerősöd ? Mivel volt kúrában az elmúlt fél évben?

2022. November 20. - 08:10:32
Válasz #4309
Nem elérhető

Gyuf


Oxymetholone-bol melyik gyártó működik?
jövőhéten lesz itt kipróbálva a raw-os, majd írok róla hogy mit mondanak róla.
Saját részre raw lett kipróbálva, részemre 0, pedig már 11 szem bement napi 1-el
semmi plusz erő, vagy vizesedés mint anno észrevehető volt talán sok sok éve a shree-től ( talán az volt ) de ott csak fél szem ment.
2 szemmel kezd! Pár nap és érezni fogod!!!! Nincs benne 50mg én 2 szemmel kezdtem,5-dik nap már durrantam mint az alat, emeld fel 3 ra egy hétre, utanna írd hogy nulla  ;D
Akkor már írhatom hogy 0
Ahogy ezt a kommentet írtad ment a napi 2 semmi változás, emeltem 3-ra, azóta se történt semmi.

2022. November 20. - 11:20:51
Válasz #4310
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Aki tud segítsen. Edző partnerem mellében csomó van de se az anastra sem pedig a letro nem segít abban hogy le menjen. Mi lehet még ami hatásosan tudna segíteni?
Mit használ az ismerősöd ? Mivel volt kúrában az elmúlt fél évben?


Csak tesztoszteron ena.

2022. November 20. - 17:20:39
Válasz #4311
Nem elérhető

Assault_train


Sziasztok!
Aki tud segítsen. Edző partnerem mellében csomó van de se az anastra sem pedig a letro nem segít abban hogy le menjen. Mi lehet még ami hatásosan tudna segíteni?
Mit használ az ismerősöd ? Mivel volt kúrában az elmúlt fél évben?


Csak tesztoszteron ena.

Én megpróbálnám a zitazoniumot/tamoxifent, napi 2x 20mg amíg a tünetek nem enyhülnek. Ha enán kívül nem ment más, akkor nem valószínű hogy a magas prolaktin szint lenne az oka, de azért egy labor nem árt. Ha mégis magas a prolaktin szint, csökkenteni a dózist és mellé barátcserje gyógynövény (pl.premens) elméletileg segít, vagy bromocriptin de azzal óvatosan mert a növekedési hormont is csökkenti.

2022. November 22. - 11:47:50
Válasz #4312
Nem elérhető

Glacika


Buta vagy érdekes kérdés:

Gyakorlatban érzékel valaki különbséget Teszt. Ena. és Cyp. között bármit is ? Mi a tapasztalat, miért szereti vagy miért nem ezt vagy azt ?

Ha valaki Ena. észteren volt TRT jelleggel, aztán Ena helyett Cyp. -t ad be, akkor jelentkezni fognak a hormon hiány nyűgök?
Van pl átmenet/holtidő a Cyp. hatóideje és az Ena. korábbi dózisainak kioldódása között (ami ugyebár nem kap utánpótlást) ?

Semmi, különbség a kettő közt, felezési ideje elv. Pár órával több a cypnek. Nyugodtan válthat kúraközben enanthate és cypionate közt.

2022. November 23. - 10:48:08
Válasz #4313
Nem elérhető

TRT74


Hali.
Np pharmáról hallott már valaki?
Mi a vélemény róla?
Nemrégiben betáraztam Bm-es tesztóból azokról mi a vélemény?
  Tavaly télen jasznàltam NP pharma sustàt és a haverom is. Gyenge volt nagyon mindkettőnk szerint.

2022. November 23. - 16:12:28
Válasz #4314
Nem elérhető

Norborg34


Srácok! Buy-asról ne rendeljetek! 3 hét alatt ért ide az "Sp" szuszi, ez eddig oké, a címkén is rajta van, h Sp, ez is oké, de egy akkora hamisítvány szemét, hogy ilyet még nem láttatok!😆 Laboratories helyett az egyik írás LaboratorY és a web oldal címnél pedig Laboratoty, így ahogy írom és hugy sárga az egész, köze nincs az eredetihez, mintha valami primitív IQ bajnok csinálta volna! De mondom azért kipróbálom, úgy be is durrant a helye, mint az állat! Ugyan olyan híg fos és színű az egész, mint a gorilla cuccai! Utolsó netes mutatvány volt, egy próbát megért!

2022. November 23. - 16:20:35
Válasz #4315
Nem elérhető

Küklopsz


gorillazon is vannak érdekes nevek"methandiendone",bár nekem azzal sok gondom nemvolt,mondjuk gyulladni enyhén gyulladt,meg akkora pupillám volt tőle egész nap mintha bezabáltam volna 20ekit,érdekes volt mik lehetnek ezek,életemben egyszer s utoljára rendeltem netről,ez fél éves sztori

2022. November 23. - 17:47:28
Válasz #4316
Nem elérhető

Lolka


Srácok! Buy-asról ne rendeljetek! 3 hét alatt ért ide az "Sp" szuszi, ez eddig oké, a címkén is rajta van, h Sp, ez is oké, de egy akkora hamisítvány szemét, hogy ilyet még nem láttatok!😆 Laboratories helyett az egyik írás LaboratorY és a web oldal címnél pedig Laboratoty, így ahogy írom és hugy sárga az egész, köze nincs az eredetihez, mintha valami primitív IQ bajnok csinálta volna! De mondom azért kipróbálom, úgy be is durrant a helye, mint az állat! Ugyan olyan híg fos és színű az egész, mint a gorilla cuccai! Utolsó netes mutatvány volt, egy próbát megért!


Na erről beszéltem ezért kell meg becsülni egy jó boltost!

2022. November 23. - 21:05:04
Válasz #4317
Nem elérhető

Kamagraking






Ha valaki/bárki nem halkan a környezetében hanem egy fórumon kell hogy reklámozza azt amit csinál akkor biztos valós is a történet! @-o
Gyerekek ne már, voltam már egy pár hazai zúg laborban és később láttam is az eredményt az onnan kijövő srácokon.
Máskülönben vittek már el innen is hasonló ügyes fiukat és azóta sem jöttek vissza! Lehet csinálni bármit csak ne verjük nagydobra.  @:-)
Ez az egyedüli olyan fórum kishazánkban ami nagyon sokat ad a kezdő koxolóknak.  /:-)
Ne basszus el ezt is!!  ****) ;-oo-;
[/quote]

Szerintem inkább téged lenne érdemes elvinnie a kékeknek egy kis"kérdezz-felelekre" ha már ekkora sztár vagy,hogy zuglaborokat látogatsz...

Biztos érdekes válaszokat tudnál adni!
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. November 23. - 21:07:41
Válasz #4318
Nem elérhető

Kamagraking


Srácok! Buy-asról ne rendeljetek! 3 hét alatt ért ide az "Sp" szuszi, ez eddig oké, a címkén is rajta van, h Sp, ez is oké, de egy akkora hamisítvány szemét, hogy ilyet még nem láttatok!😆 Laboratories helyett az egyik írás LaboratorY és a web oldal címnél pedig Laboratoty, így ahogy írom és hugy sárga az egész, köze nincs az eredetihez, mintha valami primitív IQ bajnok csinálta volna! De mondom azért kipróbálom, úgy be is durrant a helye, mint az állat! Ugyan olyan híg fos és színű az egész, mint a gorilla cuccai! Utolsó netes mutatvány volt, egy próbát megért!

Buy-as közismert csaló,lett bevizsgálva paki sustanonja,állította,hogy 100% genuine,az eredmény ha jól emlékszem ~50mg testo ena volt.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. November 23. - 21:19:14
Válasz #4319
Nem elérhető

bbuilder


Folyamatos hcg hasznalatnal írják a hererák lehetőségét erről tud valaki valamit? Az visszafordítható ha elhagyja az ember a hcgt? Vagy volt már aki találkozott ilyennel?