2024. Május 04. - 13:13:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445313 alkalommal)

frankzane és 39 vendég van a témában

2022. November 27. - 21:19:14
Válasz #4335
Nem elérhető

Gábor77


Elág gyorsan változnak a dolgok. Elkezdtem Letrot szedni a labor után a magas ösztrögén miatt. írtam hogy voltak libidó gondok. Pénteken 1 szemet vettem be,szombaton és ma fél és innentől másnaponta fél szem fog menni. A tettrekészség és szex utánni fokozott vágy visszatért. Szóval érdemes másnak is laborral játszani. Én most eldöntöttem hogy 2 hetente teszto,ösztro,prolaktin,SHGB mérést meg fogom csináltatni amíg be nem állítom az optimális értékeket.Valamint Letroról áttérek az Aromasinra mert pár nap és elfogy a letro valamint az aromasin jobb is
. Megéri rászánni az időt és a pénzt. Sok kellemetlenség megelőzhető. Érdekes ez a szakma, folyamat tanulás és kontroll. így még jobban tetszik mivel van benne kihívás és sajnos az látszik hogy legtöbb kokxolónak 0 igénye van a tanulásra. Folyamatos adagok emelésében kifullad a tudomány. Pedig a lehető leg rosszabb út szerintem.Jól beállított kúrával fele mennyiségű anyag is elég lehet. Nem szabad sajnálni a pánzt a laborra. Az az alapja ennek.
Nem a tanulással van a baj hanem hogy sokan egyből most azonnal akarnak mindent, és nem néznek utána
illetve mostanában elég sok az üres ft-ot nem érő cucc, igy ez is rádob egy lapáttal hogy siet mindenki mindennel.
Valamint persze igazad van, hogy nem szabad sajnálni a pénzt a laborra, csak mikor elmész 1 synlabba és közel 30 ezer a vizsgálat nem mindenki engedheti meg magának 2-3 hetente.
Persze értem én hogy máshogy nem megy, de ezt döntse el mindenki magának. ( nyilván jó mondogatni, mert mindenkinek 1 élete van, nem mindegy hol bassza el az ember)
Tanulásra picit vissza kanyarodva, az a baj hogy sokan nem tudnak angolul, holott a legtöbb okosság idegen nyelvű, plusz itthon hiába kérdezed meg xy-t meg yx-et mindenki más és mást fog mondani.
ami nekünk kell az havi szinten 10eFt piusz fél évente 34 szóval nem a világ pénze. A gond azzal van hogy akár itt is csomó jó infot kap az ember de nem fogékonyakrá a szteroid használók. Aki akar az tud fejlődni és okosodni. Én az elmúlt években iszonyú sok mindent tanultam  és mégis nagyon butának érzem magamat.

"ami nekünk kell az havi szinten 10eFt"
- Ha 2 hetente akarsz nézetni akkor az nem havi 10e lesz. Vagy én értek most valamit félre?

"Én most eldöntöttem hogy 2 hetente teszto,ösztro,prolaktin,SHGB"
- Synlabnál amit írtál méréseket az alapjáraton 12.700 plusz a levétel ami min 2-3e
ösztro,teszto 3900+3900 erre gondoltam 2 hetente amit írtál  és én is írtam még az valóban annyi. Én Medicovernél tesztelek. De a lényeg hogy a világ pénzét magatokba szúrjátok de havonta,kéthavonta pár 10k forintot sajnálták arra hogy az egészségkárosodást minimalizáljátok csak a kifogás megy hogy miért hülyeség!

2022. November 27. - 21:28:02
Válasz #4336
Nem elérhető

Gábor77


Az a szörnyű hogy ismerek nem egy srácot aki anadrolt,trent meg minden más szart magába töm évek óta de orvosnál még nem volt labor ügyben. Na ezeknek az embereknek a nagy szerencséje hogy aluldózisolt és vagy üres szarokat használnak.

2022. November 27. - 21:35:27
Válasz #4337
Nem elérhető

Gyuf


Az a szörnyű hogy ismerek nem egy srácot aki anadrolt,trent meg minden más szart magába töm évek óta de orvosnál még nem volt labor ügyben. Na ezeknek az embereknek a nagy szerencséje hogy aluldózisolt és vagy üres szarokat használnak.
Vagy jól bírja a szervezete.


2022. November 28. - 06:30:22
Válasz #4338
Nem elérhető

Gábor77


Az a szörnyű hogy ismerek nem egy srácot aki anadrolt,trent meg minden más szart magába töm évek óta de orvosnál még nem volt labor ügyben. Na ezeknek az embereknek a nagy szerencséje hogy aluldózisolt és vagy üres szarokat használnak.
Vagy jól bírja a szervezete.
Ebbe szerintem nem szabad bízni. De nyílván mindenki máshogy tolerálja a kémiát.

2022. November 28. - 09:00:27
Válasz #4339
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok !
Növit használ itt valaki ?
Lenne pàr kérdésem.

2022. November 28. - 13:47:15
Válasz #4340
Elérhető

Norborg34


G3nt0 nooveaux most abszolut szart se ér, Sp labs pedig ha buy-asról van és kb hugy sárga, akkor dobd ki!

2022. November 28. - 14:50:49
Válasz #4341
Nem elérhető

G3nt0


SP boldija jó volt egy éve, eres volt még a homlokom is (400/ hét), trent még nem használtam soha, megyik gyártónak jó a trenje mostanság?

2022. November 28. - 17:58:25
Válasz #4342
Nem elérhető

TRT74


Az addig ok, hogy teszto szintet tudunk.méretni. De kérdem én, mi van a többi cuccal? Mivel azoknak màs a szerkezete.

2022. November 28. - 19:58:05
Válasz #4343
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. HMG-t tud valaki?

2022. November 29. - 09:43:30
Válasz #4344
Nem elérhető

guzzi


Szerbusztok!

Hogy ne csak kérdések legyenek itt,  egy helyzetjelentéssel jöttem.
Kollégáim a raw sustát használják a titán stanával és dicsérik!   @:-)

2022. November 29. - 12:39:40
Válasz #4345
Nem elérhető

Janó


Sziasztok urak! Erdekelne mi a véleményetek erről a labor eredményről. 2 hónapja fejeztem be a teszto enat.

2022. November 29. - 15:51:21
Válasz #4346
Elérhető

Norborg34


Szerbusztok!

Hogy ne csak kérdések legyenek itt,  egy helyzetjelentéssel jöttem.
Kollégáim a raw sustát használják a titán stanával és dicsérik!   @:-)

Köszi, hogy mondod! Ma megyek a raw propiért, utolsó reményem az olcsóbb cuccok közül, főleg, hogy nagyon gatyán lettem, most, hogy megint rápróbáltam nouveauxra és kb full semmi! Rawra már 2-3 tuti ismerős mondta, hogy tök jól működik! Egyiknek 3x-osa lett a totál tesztója a normál szint maximumának és csak propizik, de azt viszont nem tudom mennyit tol! Majd visítok, hogy nálam hogy mükszik!

2022. November 29. - 20:30:29
Válasz #4347
Nem elérhető

Küklopsz


3 hónapja kérdeztem itt,akkor kukának lett mondva.Vissza is olvasgattam ott is nagy szarnak írták.
Így utólag visszagondolva szerintem volt benne anyag azért,bár a törhetetlen fűrészelős kategória.
Gyuf nézette meg azt hiszem és neki is jó volt mérés eredmények alapján

2022. November 30. - 00:30:21
Válasz #4348
Nem elérhető

W.R.


3 hónapja kérdeztem itt,akkor kukának lett mondva.Vissza is olvasgattam ott is nagy szarnak írták.
Így utólag visszagondolva szerintem volt benne anyag azért,bár a törhetetlen fűrészelős kategória.
Gyuf nézette meg azt hiszem és neki is jó volt mérés eredmények alapján

Én már végig visszaolvastam ezt a fórmot topikról-topikra (tudom, perverz vagyok...)
Itt már mindenről IS mondtak mindent IS.
Meg hogy ugyan az a cucc másképp koppan mint annak aki eladta a másiknak (úgy, hogy ő már meggyőződött róla, hogy szar...) Meg a többi fingszeletelés és topikba nem illő dolgok.

A legjobb tipp, amit kikellene rakni fejlécbe;
SZARD LE KI MIT MOND (kivétel; G), TAPASZTALD KI ÓVATOSAN, JÁRJ A TEREMBE EDZENI !
 A végeredmény mindig mindenkinél ugyanez, akármennyit is olvas (mondjuk ezutóbbi tök hasznos arra, hogy mihez hogyan nyúljon hozzá... Már ha érdemes... Csak erre az emberek egyik fele lusta a másik fele meg gőgős megosztani mint kész tudást, az idegen/angol nyelv ismerete meg szintúgy inkább nekünk milleniumiaknak erősségünk mintsem attól korábbiaknak... Anélkül meg ez az egész megvan baszva)

2022. November 30. - 07:34:05
Válasz #4349
Nem elérhető

Lolka


3 hónapja kérdeztem itt,akkor kukának lett mondva.Vissza is olvasgattam ott is nagy szarnak írták.
Így utólag visszagondolva szerintem volt benne anyag azért,bár a törhetetlen fűrészelős kategória.
Gyuf nézette meg azt hiszem és neki is jó volt mérés eredmények alapján


Ez is csak nézőpont kérdése hogy kinek mi a jó!
Amúgy meg ami 3 hónapja szar volt az mostanra lehet jó vagy ami akkor jó volt az mára ugyan úgy lehet szar!
Itt én az tapasztaltam az évek alatt hogy kevés ember ossza meg a valós dolgokat amit tud vagy amit  tapasztal!
Máskülönben sok értő olvasással küzdő van itt már csak azért is mert ez a topik a “Jól működő márkák a szteroid piacon” és nem a mit mivel hogyan mennyit miből! Ez a topik arról kellene hogy szóljon melyik a jo vagy melyik az adott időszakban nem igazán használható!
Lehet emiatt belém kötni hogy ezt így le írom de a régi öregek mindent oda írtak ahova kellet mára ez úgy működik hogy írjunk oda ahol többet olvasnak vagy többet írnak!