2024. Május 04. - 18:45:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445431 alkalommal)

Alexx és 48 vendég van a témában

2022. November 30. - 17:06:50
Válasz #4350
Nem elérhető

Küklopsz


Az addig ok, hogy teszto szintet tudunk.méretni. De kérdem én, mi van a többi cuccal? Mivel azoknak màs a szerkezete.

ha jó trenbolonet kapsz tudni fogod hogy jó,decánál ugyanez.én nem tudom neked részletezni nem a szavak embere vagyok de szinte rögtön tudom(amint hatnia kéne az adott anyagnak-tehát egy enanthátnál mondjuk másnapra nyílván nem tudom megmondani hogy jó e)de figyelem a testem jelzéseit és pszichés állapotom,tök egyértelmű szerintem ha műkódik valami beszéljünk bármiröl.Ehhez nyílván jó pár évet le kell tolni,dehát ez van.Ez kb olyan mint mikor ülök és érzem a testemen látom a formám hogy miből ettem aznap kevesebbet pl ha ch ból nyílván laposabbnak érzem magam már pár óra után is ha fehérjéből akkor is érzem hogy maga az izomformák petyhüdtebbek ennek megfelelően étkezek a nap további részében.Visszatérve koxra
Ilyenek meg h masteron mondjuk nem is veszek már vagy npp-mondjuk ez talán jobban érezhető.
Pszichés dolgokról ne is beszéljünk ha tol egy adott anyag nagyon hülyének kell lenned ahhoz hogy ne érezd hogy jó e vagy nem

2022. November 30. - 20:13:34
Válasz #4351
Nem elérhető

Zero


Sziasztok, BM ena ill. deca jó lehet e most, azt már elvetettük h nem kell több tesztót nyomni mint deca-t, hogy ne legyen merevedési probléma vagy ez még mindíg így van?

2022. December 01. - 12:26:52
Válasz #4352
Nem elérhető

Norborg34


Sziasztok, BM ena ill. deca jó lehet e most, azt már elvetettük h nem kell több tesztót nyomni mint deca-t, hogy ne legyen merevedési probléma vagy ez még mindíg így van?
Hali! Tavaly tavasz környékén bratyómnak töj jól működött Bm, látszatra is, libidóban is, mindenhogy, én utána decemberben kezdtem el próbálgatni a márkákat, kezdtem omegával, semmi, Bm kb januárban használva semmi, ugyan úgy mint 2-3 másik cimbinek sem, én azóta még 1-2 próbát tettem vele kb júniusig bezárólag, úgy mint a többiek, újfent senkinek semmi! Most viszont az elmúlt 1 hónapban 2-en kipróbálták megint a testobolinját és azt mondják kurva jó! Én nem próbáltam és nagyon nem is tervezem már, hogy fogom, de elképzelhető, hogy igazuk van! Nem merek már mit mondani rá!

2022. December 01. - 17:22:52
Válasz #4353
Nem elérhető

G3nt0


Ezekrõl a márkákról esetleg van valakinek infója?

Bioniche test ena  300mg/ml/10ml
Eifelfango test ena 10x250/1ml?

Balkan Parabolan 100mg/ml/10ml
Balkan Deca 200mg/ml/10ml

2022. December 02. - 08:26:36
Válasz #4354
Nem elérhető

Lolka


Ezekrõl a márkákról esetleg van valakinek infója?

Bioniche test ena  300mg/ml/10ml
Eifelfango test ena 10x250/1ml?

Balkan Parabolan 100mg/ml/10ml
Balkan Deca 200mg/ml/10ml



A bio ena még jó a balkán téma már rég felejtős!

2022. December 02. - 14:28:23
Válasz #4355
Nem elérhető

TRT74


Érzésre? Hàt ez igy elég gàz és lutri. Hogy lehet igy egyàltalàn egy versenyre felkészülni? Vagy minden versenyzőnek tuti forràsa van?

ha jó trenbolonet kapsz tudni fogod hogy jó,decánál ugyanez.én nem tudom neked részletezni nem a szavak embere vagyok de szinte rögtön tudom(amint hatnia kéne az adott anyagnak-tehát egy enanthátnál mondjuk másnapra nyílván nem tudom megmondani hogy jó e)de figyelem a testem jelzéseit és pszichés állapotom,tök egyértelmű szerintem ha műkódik valami beszéljünk bármiröl.Ehhez nyílván jó pár évet le kell tolni,dehát ez van.Ez kb olyan mint mikor ülök és érzem a testemen látom a formám hogy miből ettem aznap kevesebbet pl ha ch ból nyílván laposabbnak érzem magam már pár óra után is ha fehérjéből akkor is érzem hogy maga az izomformák petyhüdtebbek ennek megfelelően étkezek a nap további részében.Visszatérve koxra
Ilyenek meg h masteron mondjuk nem is veszek már vagy npp-mondjuk ez talán jobban érezhető.
Pszichés dolgokról ne is beszéljünk ha tol egy adott anyag nagyon hülyének kell lenned ahhoz hogy ne érezd hogy jó e vagy nem

2022. December 02. - 19:44:37
Válasz #4356
Nem elérhető

Küklopsz


milyen versenyző,ki mondta hogy az vagyok?
de akkor írd le a választ,trenbolone ha jó min látod a laboron?vagy a masteront?komolyan érdekel

2022. December 02. - 21:16:10
Válasz #4357
Nem elérhető

Predator50


Borzasztó depresszió libidó csökkenés, érzékennyé válás,érzelmileg gatya van,mi lehet az oka? Nem  kevés cuccokat használok, cdak testo ena es propi,kenwo gyártó, egyik hétről a másikra életedben is elszállt,már félelmetes kedvtekenseg szorongás ,víz zsír szinte nincs is rajtam, gyno sosem volt! Szinte dobozrol dobozra más a cucc,szinte ampullakra is! Hatásra értem! De ekkora érzelmi zuhanast sose tapasztaltam még! Bioniche propira váltok, bízom benne hogy a tesztoszteron szintem hatalmasat zuhant és ez váltotta ki ezeket az élet kedvtelenséget! Prosztata is bedurrant, de ha üres a cucc akkor mitől! Lehetetlen beloni egy folyamatos szintet ahol minden jól működik!

2022. December 02. - 21:45:41
Válasz #4358
Nem elérhető

agria88


Bioni ena 300 működött, sajnos megszűnt a forrás. Fellelhető még?

2022. December 03. - 06:58:14
Válasz #4359
Nem elérhető

Gábor77


Borzasztó depresszió libidó csökkenés, érzékennyé válás,érzelmileg gatya van,mi lehet az oka? Nem  kevés cuccokat használok, cdak testo ena es propi,kenwo gyártó, egyik hétről a másikra életedben is elszállt,már félelmetes kedvtekenseg szorongás ,víz zsír szinte nincs is rajtam, gyno sosem volt! Szinte dobozrol dobozra más a cucc,szinte ampullakra is! Hatásra értem! De ekkora érzelmi zuhanast sose tapasztaltam még! Bioniche propira váltok, bízom benne hogy a tesztoszteron szintem hatalmasat zuhant és ez váltotta ki ezeket az élet kedvtelenséget! Prosztata is bedurrant, de ha üres a cucc akkor mitől! Lehetetlen beloni egy folyamatos szintet ahol minden jól működik!
Menj először csnáltass egy nagylabort.(egészítsd ki tesztoszint méréssel,ösztradiolla,progeszteronnal,SHGB vel és legalább egy PSA teszttel) Amíg az nincs minden csak találgatás. Nem tudom mire számítasz itt. Van egy kristálygömbünk amibe belenézve megmondjuk mit csinálj,vagy mi a bajod?

2022. December 03. - 13:12:33
Válasz #4360
Nem elérhető

G3nt0


Magas ösztrogén szinttõl lehet ilyen. Esetleg, ha még droggal van kombinálva a kúra, akkor még durvábban elõjönnek ezek a hullámvölgyek.

Borzasztó depresszió libidó csökkenés, érzékennyé válás,érzelmileg gatya van,mi lehet az oka? Nem  kevés cuccokat használok, cdak testo ena es propi,kenwo gyártó, egyik hétről a másikra életedben is elszállt,már félelmetes kedvtekenseg szorongás ,víz zsír szinte nincs is rajtam, gyno sosem volt! Szinte dobozrol dobozra más a cucc,szinte ampullakra is! Hatásra értem! De ekkora érzelmi zuhanast sose tapasztaltam még! Bioniche propira váltok, bízom benne hogy a tesztoszteron szintem hatalmasat zuhant és ez váltotta ki ezeket az élet kedvtelenséget! Prosztata is bedurrant, de ha üres a cucc akkor mitől! Lehetetlen beloni egy folyamatos szintet ahol minden jól működik!
Menj először csnáltass egy nagylabort.(egészítsd ki tesztoszint méréssel,ösztradiolla,progeszteronnal,SHGB vel és legalább egy PSA teszttel) Amíg az nincs minden csak találgatás. Nem tudom mire számítasz itt. Van egy kristálygömbünk amibe belenézve megmondjuk mit csinálj,vagy mi a bajod?

2022. December 03. - 14:52:48
Válasz #4361
Nem elérhető

Norborg34


Rawot engedjétek el! Kedden ment be az első dupla propi, csütörtökön a 2. dupla és abszolút semmi! Predator a bionichet szerintem ne vedd meg, ultra full semmi az is(1ampullás), igen attól lesz a kedvtelenség, amit írsz, full üres lófasz szinte minden! Tegnap beszéltem egy tényleg nagyon zorall formával, ultra brutálul néz ki és ugyan ezeket mondta, h üres szar minden, ő kenwoozik, mondtam neki, hogy pedig próbáltam azt is és lófasz... mondta, hogy valószínű azért, mert a 10 ezres híg szart vettem meg, nem azt, ami 21-22 rugóba kerül és sokkal sűrűbb, akkor esett le, hogy lassan majdnem egy éve nem átbaszni akart egy régi motoros a 22 ezres kenwoo tesztókkal, hanem valószínű, hogy az volt a tuti és nem ez a 10ezres moslék! Azt mondta a srác, hogy ennél a drága kenwoonál nincs jobb és nem eladni akart, nem azért mondta, hogy vegyem meg! Van még egy márka, amit használtam jó múltkor és kurva jól működött, Pharma group,  kicsit drága volt, de attól durrantam csak be igazán! Akkor csak a propiját teszteltem, én megnézem most megint, mert gatyán vagyok én is! Tegnap hiába működött a cerka, de nincs az az érzés, ami nyáron volt biosirától, hogy szétn@alnám, széttépném, kikötözöm és leszaggatom róla a rucit féle libidó non-stopba! Hátha a pharma grouptól majd lesz! Utána én totál kimerítettem minden márkába vetett hitem!

2022. December 03. - 15:32:57
Válasz #4362
Nem elérhető

Küklopsz


pont ma bontottam meg egy duci üveges bio tesztót Norborg,be kell osztogatni ezt sajna😁

2022. December 03. - 15:46:39
Válasz #4363
Nem elérhető

Norborg34


pont ma bontottam meg egy duci üveges bio tesztót Norborg,be kell osztogatni ezt sajna😁
Nem vagyok egy irigykedős típus, de most jobban irigyellek, mint az 5-ös lottó nyerteseket! 😀😀😀Ja és azt elfelejtettem leírni, hogy a tegnapi arc ugyan úgy mondta, hogy a duci üveges biok atom jók voltak, pedig ez a forma nem ma kezdte, ahogy kinéz! Egyből eszembe jutottál, hogy pár órára a beadás után bereccsent a hangod is tőle meg kb nekem is! 😆😆😆2 kollégám is erősen siratja szegény dagadt üveget! Most minden reményem a pharma groupban van! 8.án van fizu, addig nagy levegő! XD

2022. December 03. - 17:32:18
Válasz #4364
Nem elérhető

Lolka


20-ezres Kenwoo na ne vicceljetek már röhej aki ezt beveszi. De mit vársz hogy hétfőn beadod a propit és azt másnap érzed? Mint a kenwooból úgy szinte mindegyik gyártótól van többféle egyik működik a másik nem. A régi Bioniche jó volt a mostanit nem tudom már ugyan ilyen az összes gyártó! Amúgy meg sok brutál arc előszeretettel reklámozza azt amit nagy valószínűséggel soha nem is használt ez már régi trükk ismerjük az ilyet. Ha jó gyerek vagy akkor akitől veszed ő is az lesz már ha rég ismered de ha nem akkor azt adja el amin a legnagyobb haszna van és szarik rá ki mit tol magába! Ez a 20 ezres dolog is úgy működik hogy kiszórják a sok szemetet majd mikor mindenki ki van éhezve akkor adják a majdnem jót 5 szörös áron a sok bolond meg bedől nekik. Na hát vegye aki ennyire nincs az eszénél.