2024. Május 04. - 15:37:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445361 alkalommal)

Needfor940, fittyfene, Damn, Alexx, Hard74, Snatural és 49 vendég van a témában

2022. December 03. - 17:52:03
Válasz #4365
Nem elérhető

G3nt0


Nem értem miért szopatják a népet, hogy lehet üres szarokat eladni? Nem tudnék tükörbe nézni, sem mint ember, sem mint üzletember... Miért nem lehet a minőséget a mennyiség elé helyezni. Legyen drágább akkor, de legyen minőségi, ha ennyire keresni akarnak rajta. Még azt is le tudom nyelni, hogy 10mili helyett 9 van benne, ha már kurvára spekulálni akar valaki, de legyen tiszta. Vagy legyen 0.8-9  az 1milis ampullákban, mint anno a Balkánba volt. De működött!
De lehet az is baj hogy valaki még edzeni sem tud, betol egyből 700miliket, azt hiszi majd kurva nagy lesz 8 hét alatt, és nem jön az elvárt eredmény, majd rábassza, hogy üres.Ismerek  nem egy embert aki kurva sokat tol. És nem néz ki sehogy. No most vagy üres szarokat nyom, vagy nem jól kajál,edz, pihen, stb. És valószinű, hogy az utóbbik a helyes válaszok.
No mindegy csak elmélkedek...

2022. December 03. - 18:27:36
Válasz #4366
Nem elérhető

Gábor77


Rawot engedjétek el! Kedden ment be az első dupla propi, csütörtökön a 2. dupla és abszolút semmi! Predator a bionichet szerintem ne vedd meg, ultra full semmi az is(1ampullás), igen attól lesz a kedvtelenség, amit írsz, full üres lófasz szinte minden! Tegnap beszéltem egy tényleg nagyon zorall formával, ultra brutálul néz ki és ugyan ezeket mondta, h üres szar minden, ő kenwoozik, mondtam neki, hogy pedig próbáltam azt is és lófasz... mondta, hogy valószínű azért, mert a 10 ezres híg szart vettem meg, nem azt, ami 21-22 rugóba kerül és sokkal sűrűbb, akkor esett le, hogy lassan majdnem egy éve nem átbaszni akart egy régi motoros a 22 ezres kenwoo tesztókkal, hanem valószínű, hogy az volt a tuti és nem ez a 10ezres moslék! Azt mondta a srác, hogy ennél a drága kenwoonál nincs jobb és nem eladni akart, nem azért mondta, hogy vegyem meg! Van még egy márka, amit használtam jó múltkor és kurva jól működött, Pharma group,  kicsit drága volt, de attól durrantam csak be igazán! Akkor csak a propiját teszteltem, én megnézem most megint, mert gatyán vagyok én is! Tegnap hiába működött a cerka, de nincs az az érzés, ami nyáron volt biosirától, hogy szétn@alnám, széttépném, kikötözöm és leszaggatom róla a rucit féle libidó non-stopba! Hátha a pharma grouptól majd lesz! Utána én totál kimerítettem minden márkába vetett hitem!
tesztoért a 22k sok ez átverés szagú 12-14-ért jót tudnak adni nagy haszonnal.

2022. December 03. - 19:16:12
Válasz #4367
Nem elérhető

Gyuf


pont ma bontottam meg egy duci üveges bio tesztót Norborg,be kell osztogatni ezt sajna😁
Nem vagyok egy irigykedős típus, de most jobban irigyellek, mint az 5-ös lottó nyerteseket! 😀😀😀Ja és azt elfelejtettem leírni, hogy a tegnapi arc ugyan úgy mondta, hogy a duci üveges biok atom jók voltak, pedig ez a forma nem ma kezdte, ahogy kinéz! Egyből eszembe jutottál, hogy pár órára a beadás után bereccsent a hangod is tőle meg kb nekem is! 😆😆😆2 kollégám is erősen siratja szegény dagadt üveget! Most minden reményem a pharma groupban van! 8.án van fizu, addig nagy levegő! XD
attól mert "ahogy kinéz"lófaszt nem jelent

2022. December 03. - 19:17:58
Válasz #4368
Nem elérhető

Gyuf


Rawot engedjétek el! Kedden ment be az első dupla propi, csütörtökön a 2. dupla és abszolút semmi! Predator a bionichet szerintem ne vedd meg, ultra full semmi az is(1ampullás), igen attól lesz a kedvtelenség, amit írsz, full üres lófasz szinte minden! Tegnap beszéltem egy tényleg nagyon zorall formával, ultra brutálul néz ki és ugyan ezeket mondta, h üres szar minden, ő kenwoozik, mondtam neki, hogy pedig próbáltam azt is és lófasz... mondta, hogy valószínű azért, mert a 10 ezres híg szart vettem meg, nem azt, ami 21-22 rugóba kerül és sokkal sűrűbb, akkor esett le, hogy lassan majdnem egy éve nem átbaszni akart egy régi motoros a 22 ezres kenwoo tesztókkal, hanem valószínű, hogy az volt a tuti és nem ez a 10ezres moslék! Azt mondta a srác, hogy ennél a drága kenwoonál nincs jobb és nem eladni akart, nem azért mondta, hogy vegyem meg! Van még egy márka, amit használtam jó múltkor és kurva jól működött, Pharma group,  kicsit drága volt, de attól durrantam csak be igazán! Akkor csak a propiját teszteltem, én megnézem most megint, mert gatyán vagyok én is! Tegnap hiába működött a cerka, de nincs az az érzés, ami nyáron volt biosirától, hogy szétn@alnám, széttépném, kikötözöm és leszaggatom róla a rucit féle libidó non-stopba! Hátha a pharma grouptól majd lesz! Utána én totál kimerítettem minden márkába vetett hitem!
A propi se csoda hogy 3napo múlva már minden atom full legyen, menj el nézess laborba szintet és kiderül van e benne valami vagy sem.
22-ezerért meg felejtsd el, hogy az bármivel is jobb lenne.

2022. December 03. - 19:19:46
Válasz #4369
Nem elérhető

Gyuf


20-ezres Kenwoo na ne vicceljetek már röhej aki ezt beveszi. De mit vársz hogy hétfőn beadod a propit és azt másnap érzed? Mint a kenwooból úgy szinte mindegyik gyártótól van többféle egyik működik a másik nem. A régi Bioniche jó volt a mostanit nem tudom már ugyan ilyen az összes gyártó! Amúgy meg sok brutál arc előszeretettel reklámozza azt amit nagy valószínűséggel soha nem is használt ez már régi trükk ismerjük az ilyet. Ha jó gyerek vagy akkor akitől veszed ő is az lesz már ha rég ismered de ha nem akkor azt adja el amin a legnagyobb haszna van és szarik rá ki mit tol magába! Ez a 20 ezres dolog is úgy működik hogy kiszórják a sok szemetet majd mikor mindenki ki van éhezve akkor adják a majdnem jót 5 szörös áron a sok bolond meg bedől nekik. Na hát vegye aki ennyire nincs az eszénél.

"A régi Bioniche jó volt a mostanit nem tudom"
Ha vársz 1-2 hetet , megmondom, mert nekem most az megy, enantát
jövőhéten saccra  kb. nézettetek labort mert én is kiváncsi vagyok.

2022. December 04. - 16:59:57
Válasz #4370
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok múltkor megütötte a szememet, hogy valaki hasba injektalja az olajos szurit 0.3-0.4 mlt és “elvileg” lassabban is szívódik ott. Van aki alkalmazza ezt kicsit szkeptikus vagyok ezzel …

2022. December 05. - 00:48:04
Válasz #4371
Nem elérhető

sBen


Magas ösztrogén szinttõl lehet ilyen. Esetleg, ha még droggal van kombinálva a kúra, akkor még durvábban elõjönnek ezek a hullámvölgyek.

Borzasztó depresszió libidó csökkenés, érzékennyé válás,érzelmileg gatya van,mi lehet az oka? Nem  kevés cuccokat használok, cdak testo ena es propi,kenwo gyártó, egyik hétről a másikra életedben is elszállt,már félelmetes kedvtekenseg szorongás ,víz zsír szinte nincs is rajtam, gyno sosem volt! Szinte dobozrol dobozra más a cucc,szinte ampullakra is! Hatásra értem! De ekkora érzelmi zuhanast sose tapasztaltam még! Bioniche propira váltok, bízom benne hogy a tesztoszteron szintem hatalmasat zuhant és ez váltotta ki ezeket az élet kedvtelenséget! Prosztata is bedurrant, de ha üres a cucc akkor mitől! Lehetetlen beloni egy folyamatos szintet ahol minden jól működik!
Menj először csnáltass egy nagylabort.(egészítsd ki tesztoszint méréssel,ösztradiolla,progeszteronnal,SHGB vel és legalább egy PSA teszttel) Amíg az nincs minden csak találgatás. Nem tudom mire számítasz itt. Van egy kristálygömbünk amibe belenézve megmondjuk mit csinálj,vagy mi a bajod?

vagy pont hogy alacsony e2 szint.

2022. December 05. - 07:20:13
Válasz #4372
Nem elérhető

guzzi


Magas ösztrogén szinttõl lehet ilyen. Esetleg, ha még droggal van kombinálva a kúra, akkor még durvábban elõjönnek ezek a hullámvölgyek.

Borzasztó depresszió libidó csökkenés, érzékennyé válás,érzelmileg gatya van,mi lehet az oka? Nem  kevés cuccokat használok, cdak testo ena es propi,kenwo gyártó, egyik hétről a másikra életedben is elszállt,már félelmetes kedvtekenseg szorongás ,víz zsír szinte nincs is rajtam, gyno sosem volt! Szinte dobozrol dobozra más a cucc,szinte ampullakra is! Hatásra értem! De ekkora érzelmi zuhanast sose tapasztaltam még! Bioniche propira váltok, bízom benne hogy a tesztoszteron szintem hatalmasat zuhant és ez váltotta ki ezeket az élet kedvtelenséget! Prosztata is bedurrant, de ha üres a cucc akkor mitől! Lehetetlen beloni egy folyamatos szintet ahol minden jól működik!
Menj először csnáltass egy nagylabort.(egészítsd ki tesztoszint méréssel,ösztradiolla,progeszteronnal,SHGB vel és legalább egy PSA teszttel) Amíg az nincs minden csak találgatás. Nem tudom mire számítasz itt. Van egy kristálygömbünk amibe belenézve megmondjuk mit csinálj,vagy mi a bajod?

vagy pont hogy alacsony e2 szint.


A tied a pont!  ;-oo-; @:-)

2022. December 05. - 12:04:54
Válasz #4373
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok múltkor megütötte a szememet, hogy valaki hasba injektalja az olajos szurit 0.3-0.4 mlt és “elvileg” lassabban is szívódik ott. Van aki alkalmazza ezt kicsit szkeptikus vagyok ezzel …
jelenleg én.

2022. December 05. - 14:11:23
Válasz #4374
Nem elérhető

TRT74


milyen versenyző,ki mondta hogy az vagyok?
de akkor írd le a választ,trenbolone ha jó min látod a laboron?vagy a masteront?komolyan érdekel
Senki nem mondta , hogy versenyző vagy. Annyit irtam, igy hogy lehet egy versenyre felkészülni? Ha lutri a cuccok nagy része. Az elsô kommentem pedig pont az volt, honnan lehet biztosan tudni mi van a többi cuccban, ha csak tesztót lehet méretni? Erre irtad érzésre. Ha tudnàm a vàlszt, nem kérdeztem volna.

2022. December 05. - 20:22:10
Válasz #4375
Nem elérhető

JM


Sziasztok srácok!
Szeptember 5. vége lett a kúrámnak utána csináltam egy visszaállítást.
Az értékeim referencia értéken belül vannak, viszont a szabad és a bioaktív tesztoszteron az alsó határt súrolja inkább mint a közepét vagy a felsőt.
Ez betudható annak hogy most állt vissza a hormonszintem, esetleg még nem állt vissza teljesen vagy teljesen rendben van így?
Köszönöm a tanácsokat, véleményeket!
Totál tesztoszeronom 14,53 ref érték: 6.85-23.23
Szabad teszoszteronom 0.225 ref érték:0.198 -0.619
Bioaktív tesztoszteronom 5.190 ref érték: 4.360-14.300

2022. December 07. - 10:41:54
Válasz #4376
Nem elérhető

Norborg34


Sziasztok! Vissza vonom, amit raw dupla propi elkezdése után 4 nappal írtam, hogy nem érzek semmit! Eltelt még 2-3 nap és beérkezett a hatás így a 7 napon, brutális éhség, százszor jobb életkedv, libidó, egész éjszaka és reggeli brutális merevedés, álmomban is arra keltem, hogy bontom szét mellettem az asszonyt! Minden másnap duplán küldöm! Ezek az érzések augusztus vége óta teljesen el voltak tűnve! Ezek szerint a propija eddig működik!

2022. December 07. - 14:45:14
Válasz #4377
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Vissza vonom, amit raw dupla propi elkezdése után 4 nappal írtam, hogy nem érzek semmit! Eltelt még 2-3 nap és beérkezett a hatás így a 7 napon, brutális éhség, százszor jobb életkedv, libidó, egész éjszaka és reggeli brutális merevedés, álmomban is arra keltem, hogy bontom szét mellettem az asszonyt! Minden másnap duplán küldöm! Ezek az érzések augusztus vége óta teljesen el voltak tűnve! Ezek szerint a propija eddig működik!
8ml megy hetente? 800mg teszto.propi papíron? ha fele van benne akkor is ütni kell neki! Nem aprózod! ***)))) majd méress pár hét múlva egyet. Nagyon kíváncsi lennék a laboreredményre

2022. December 07. - 18:13:32
Válasz #4378
Nem elérhető

Küklopsz


mennyiért vesztegetik felétek a raw propit Norborg?

2022. December 07. - 22:37:31
Válasz #4379
Nem elérhető

Norborg34


Sziasztok! Vissza vonom, amit raw dupla propi elkezdése után 4 nappal írtam, hogy nem érzek semmit! Eltelt még 2-3 nap és beérkezett a hatás így a 7 napon, brutális éhség, százszor jobb életkedv, libidó, egész éjszaka és reggeli brutális merevedés, álmomban is arra keltem, hogy bontom szét mellettem az asszonyt! Minden másnap duplán küldöm! Ezek az érzések augusztus vége óta teljesen el voltak tűnve! Ezek szerint a propija eddig működik!
8ml megy hetente? 800mg teszto.propi papíron? ha fele van benne akkor is ütni kell neki! Nem aprózod! ***)))) majd méress pár hét múlva egyet. Nagyon kíváncsi lennék a laboreredményre
Én is kb a felével számolok, hogy benne van! Holnap kezdem mellé a pharma group szuszit, azt kb 2 hétig tervezem, hogy kísérem raw propival! Megpróbálok ez idő alatt labort, mert rég volt, az előtt csináltattam havonta, mert figyeltem az ösztradiolt is, ami a kb 2 éve abba hagyott kúrazgatás után a sok szar miatt 425pmol/lityó volt, ezt kezdtem el egises anabresttel lejjebb tolni, most 2 naponta feleket csipegetek abból is! Ha nem felejtem el, írom, hogy mi az eredmény!