2024. Május 04. - 08:51:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445218 alkalommal)

Alexx és 52 vendég van a témában

2022. December 09. - 13:57:25
Válasz #4395
Nem elérhető

guzzi


 !+"% Gyerekek a propi nem üt be egy nap alatt, tehát nem fogod egy nap után érezni a hatását! De erre mondjon bárki bármit aki érzi egy nap után azt csoda gyerek! Nagy hülyeséget ne írkáljatok mert még valaki idejön kezdőként és el is fogja hinni! Olvasatok nagyon sokat és keressetek egy megbízható  boltost, és ne interneten rendeljetek! Barátkozni köl fiúk és egy hús vér embert nézni akiben megbíztok és nem csinál belőletek olyan hülyét mint amilyennek jelenleg is vagytok!   ****)
Tisztelet a kivételnek ne vegye magára!
Rettenetes a sötétség itt srácok! @-o
Mindenki méret, mindenki laborba jár, egyelőre ezt a pénzt költsétek olyan helyre ahol hasznot is hoz nektek ez a sok labor meg mérés nektek még nagyon nem kell! Főleg nem egy 16 hetes kúránál!
Több mint 20 éve benne vagyok és nem voltam annyit laborban ez idő alatt mint itt egyesek egy év alatt! Azt viszont hozzátenném hogy kutya bajom nincs! Tudni kell miből mennyit és meddig! ;-oo-; ;-oo-;

2022. December 09. - 14:44:10
Válasz #4396
Nem elérhető

Küklopsz


Rendesen rossz olvasni mennyi szar cucc van és hogy mennyit kínlódnak emberek hogy egy normális cuccot szerezzenek esküszöm nem értem ha ennyire nehezen szereztek be normális cuccot és ennyi üres szart vesztek ennyi pénz kidobas miért nem rendeltek egy normális külföldi oldalról?! Ami a dillereknél van ithon mind szar be se szurnàm… egy haverom van aki hoz normális cuccot, az öcsem meg a spanjai azt nyomják de az is teszto mix vagy propi ezek jók azt tudom mondani. (Nr 1 lab a márka) tutira nem mondom h jo mindenkinek mert sztem ez is okyan hogy nekünk haver aki hozza és azért jo de nem vagyok benne biztos h másnak is ilyen (jót) hoznak… szerintem rendeljetek innen minthogy a sok szar olajat nyomjátok  én is innen szoktam: https://thebbpower.com/

De hogy lehet ezt az egész dolgot internetes rendelésekre felépíteni?és ha megszűnik az oldal?és ha nem jön meg a cucc?és ha elkeveredik útközben?Ha valaki ilyen életmódot folytat az alapdolog hogy kapcsolatot kell kiépíteni és ahogy Guzzi írta hús vér embert keresni,normális boltost.Ez kurva érzékeny dolog főleg aki hosszú hosszú évek óta csinálja meg se merném reszkírozni hogy egy oldalnak legyek kiszolgáltatva

2022. December 09. - 14:56:56
Válasz #4397
Nem elérhető

Sid90


Pharm-tec propit vagy abból a márkából használt már valaki valamit?

Én versenydiétában használtam a masteronját és komolyan mondom életemben a valaha használt legjobb dolog volt!
Féltem kicsit ,hogy vagy üres vagy más van benne. Csak trent és masteront használtam,tesztó nélkül és nekem az égvilágon semmi gondom nem volt.Még a közérzetem is kurva jó volt.Jó persze,lehet mondani hogy a trenben vagy masteronban teszót propi volt vagy más.. Bár nem gondolnám mert a tren hozta a mit kell.. versenyek után benthagytam még a masteront maagában pár hétig és igazából mást éreztem mint amit egy tesztó produkál.Nem tudom leirni,de tényleg kurva jó voot..Feszes maradtam,kurva jól durrantam,cerkával se volt semmi gond és az erőm is jó volt. Ha tudsz parm tec cuccokat priviben jöhet kontakt  :-)-> 8-) ;-oo-; ;D (bár amúgy valami tesztó vagy masteron, majdnem mindegy...egy biztos ,valammi volt benne,ami jó)

2022. December 09. - 15:32:54
Válasz #4398
Nem elérhető

Logan


Rendesen rossz olvasni mennyi szar cucc van és hogy mennyit kínlódnak emberek hogy egy normális cuccot szerezzenek esküszöm nem értem ha ennyire nehezen szereztek be normális cuccot és ennyi üres szart vesztek ennyi pénz kidobas miért nem rendeltek egy normális külföldi oldalról?! Ami a dillereknél van ithon mind szar be se szurnàm… egy haverom van aki hoz normális cuccot, az öcsem meg a spanjai azt nyomják de az is teszto mix vagy propi ezek jók azt tudom mondani. (Nr 1 lab a márka) tutira nem mondom h jo mindenkinek mert sztem ez is okyan hogy nekünk haver aki hozza és azért jo de nem vagyok benne biztos h másnak is ilyen (jót) hoznak… szerintem rendeljetek innen minthogy a sok szar olajat nyomjátok  én is innen szoktam: https://thebbpower.com/

De hogy lehet ezt az egész dolgot internetes rendelésekre felépíteni?és ha megszűnik az oldal?és ha nem jön meg a cucc?és ha elkeveredik útközben?Ha valaki ilyen életmódot folytat az alapdolog hogy kapcsolatot kell kiépíteni és ahogy Guzzi írta hús vér embert keresni,normális boltost.Ez kurva érzékeny dolog főleg aki hosszú hosszú évek óta csinálja meg se merném reszkírozni hogy egy oldalnak legyek kiszolgáltatva

Ebben igazad van… szerezni kell egy stabil emberkét az a legjobb de őszintén drágább dolgokat mint a masteron vagy primo sok esetben még a deca is kamu és még a diller se tudja neked tutira megmondani h benne va e vagy nem … szóval ugyan ott vagy . Érdemes ha van jó cucc bevásárolni bőven belőle talán ez a legjobb megoldás. Én idáig ebben az oldalban nem csalódtam azért is irom ki ez a tapasztalatom meg van a mezo oldalán több száz komment akik irjak hogy jó minőség stb inkább külföldi fórumokat kéne nézni szeritnem ott sokkal jobban részletesebben leírják a dolgokat amit használnak meg rendelnek ezzel is egymást segítve …

2022. December 09. - 15:55:19
Válasz #4399
Nem elérhető

Gábor77


!+"% Gyerekek a propi nem üt be egy nap alatt, tehát nem fogod egy nap után érezni a hatását! De erre mondjon bárki bármit aki érzi egy nap után azt csoda gyerek! Nagy hülyeséget ne írkáljatok mert még valaki idejön kezdőként és el is fogja hinni! Olvasatok nagyon sokat és keressetek egy megbízható  boltost, és ne interneten rendeljetek! Barátkozni köl fiúk és egy hús vér embert nézni akiben megbíztok és nem csinál belőletek olyan hülyét mint amilyennek jelenleg is vagytok!   ****)
Tisztelet a kivételnek ne vegye magára!
Rettenetes a sötétség itt srácok! @-o
Mindenki méret, mindenki laborba jár, egyelőre ezt a pénzt költsétek olyan helyre ahol hasznot is hoz nektek ez a sok labor meg mérés nektek még nagyon nem kell! Főleg nem egy 16 hetes kúránál!
Több mint 20 éve benne vagyok és nem voltam annyit laborban ez idő alatt mint itt egyesek egy év alatt! Azt viszont hozzátenném hogy kutya bajom nincs! Tudni kell miből mennyit és meddig! ;-oo-; ;-oo-;
Ezzel a labor dologgal annyiban vitába szállnék, hogy addig amíg nincs egy bejáratott termék amit használsz és azt meg onnét tudod hogy laborba méreted a szintet, mert bemondásra nem lehet adni, nincs más lehetőséged csak a labor, hogy be tudd állítani a kívánt szinteket. Ha egyszer megvan a tuti és tutdod hogy adott termék adot mennyisége mellett mit kell még hozzátenni vagy elvenni, utánna már elég az éves 2x rutin ami minden embernek meg kellene tenni. Ha én most nem nézetek pl akkor kúrvamagas teszto mellett kúrva magas ösztrogénnel jól kibasztam volna magammal.

2022. December 09. - 20:16:27
Válasz #4400
Nem elérhető

Gábor77


...és 2 hét múlva megint lesz egy teszto,ösztro mérés mert be szeretném lőni rendesen az ösztrogén szintemet. Ez meg csak így megy. 6000Ft ot megér nekem

2022. December 09. - 21:58:09
Válasz #4401
Nem elérhető

W.R.


Én meg ma ettem a Burgerkingből... Ezt a Whiskey BBQ burger izét, menüben olyan 3000 HUF, megéri nekem...

Illetve holnap reggel majd megírom azt is, hogy mekkorát GaGíltam tőle !

...és 2 hét múlva megint lesz egy teszto,ösztro mérés mert be szeretném lőni rendesen az ösztrogén szintemet. Ez meg csak így megy. 6000Ft ot megér nekem

2022. December 10. - 05:36:02
Válasz #4402
Nem elérhető

Gábor77


Én meg ma ettem a Burgerkingből... Ezt a Whiskey BBQ burger izét, menüben olyan 3000 HUF, megéri nekem...

Illetve holnap reggel majd megírom azt is, hogy mekkorát GaGíltam tőle !

...és 2 hét múlva megint lesz egy teszto,ösztro mérés mert be szeretném lőni rendesen az ösztrogén szintemet. Ez meg csak így megy. 6000Ft ot megér nekem
Mindenkinek jogában áll bunkónak lenni! így neked is. De szerencsére itt kevés ilyen ember van! ***))))

2022. December 10. - 10:12:37
Válasz #4403
Nem elérhető

W.R.


Nyugodtan lehet bunkózni másokat, és tovább írogatni az offtopik szarságokat, meg a csilliószor fingszeletelt laborozást, ami mindneki magánügye, meg a faszméregetést,  hogy kinek mennyibe volt vagy mennyit ér meg és társait ami szintén senkit se érdekel, mert nincs bedobva, hogy melyik intézmény, hol, se semmi...

Legfeljebb mint már páran tették, úgy én is lekoccolok a fórumról, mert már napokkal ezelőtt jöttem volna pár érdekességgel Kenwoo és RAW, Vedi termékekkel kapcsolatban amivel  jól be tudja lőni mindenki ki mit vesz, vegyen vagy épp ne vegyen...
Sőt egy cikket is összedobtam a fecskendők, tűk típusával, és a bennük maradó anyag mint veszteség, a beadási alkalmazásokat, referenciákkal

Észterek bomlása, metabolitok és szervezetre gyakorolt hatásaik, Referenciákat

De rájöttem, hogy nagyon nem érdemes túráztatnom magam...
Más fórumon kicsit hasznosabb az összkép..
Ezt meg szerintem a böngészőm könyvjezői közül is törlöm mert csak ugyan azon emberek unalmas semmijének a ventilálása
megy.

Meg ezek a magukat megmondó embereknek érzők mások vagy egymás fikázása, egyébként a
 "Jól működő márkák a szteroid piacon"
Topikban...

Kevés ilyen ember van mint én... igen
Konkrétan már csak te meg még páran maradtatok, hogy simogathassátok egymást a laboros papírjaitokkal meg panaszkodjatok, hogy minden szar, tesztót se tudtok venni meg még a farkatok is puha...

Én meg ma ettem a Burgerkingből... Ezt a Whiskey BBQ burger izét, menüben olyan 3000 HUF, megéri nekem...

Illetve holnap reggel majd megírom azt is, hogy mekkorát GaGíltam tőle !

...és 2 hét múlva megint lesz egy teszto,ösztro mérés mert be szeretném lőni rendesen az ösztrogén szintemet. Ez meg csak így megy. 6000Ft ot megér nekem
Mindenkinek jogában áll bunkónak lenni! így neked is. De szerencsére itt kevés ilyen ember van! ***))))

2022. December 10. - 11:25:04
Válasz #4404
Nem elérhető

Gyuf


Nyugodtan lehet bunkózni másokat, és tovább írogatni az offtopik szarságokat, meg a csilliószor fingszeletelt laborozást, ami mindneki magánügye, meg a faszméregetést,  hogy kinek mennyibe volt vagy mennyit ér meg és társait ami szintén senkit se érdekel, mert nincs bedobva, hogy melyik intézmény, hol, se semmi...

Legfeljebb mint már páran tették, úgy én is lekoccolok a fórumról, mert már napokkal ezelőtt jöttem volna pár érdekességgel Kenwoo és RAW, Vedi termékekkel kapcsolatban amivel  jól be tudja lőni mindenki ki mit vesz, vegyen vagy épp ne vegyen...
Sőt egy cikket is összedobtam a fecskendők, tűk típusával, és a bennük maradó anyag mint veszteség, a beadási alkalmazásokat, referenciákkal

Észterek bomlása, metabolitok és szervezetre gyakorolt hatásaik, Referenciákat

De rájöttem, hogy nagyon nem érdemes túráztatnom magam...
Más fórumon kicsit hasznosabb az összkép..
Ezt meg szerintem a böngészőm könyvjezői közül is törlöm mert csak ugyan azon emberek unalmas semmijének a ventilálása
megy.

Meg ezek a magukat megmondó embereknek érzők mások vagy egymás fikázása, egyébként a
 "Jól működő márkák a szteroid piacon"
Topikban...

Kevés ilyen ember van mint én... igen
Konkrétan már csak te meg még páran maradtatok, hogy simogathassátok egymást a laboros papírjaitokkal meg panaszkodjatok, hogy minden szar, tesztót se tudtok venni meg még a farkatok is puha...

Én meg ma ettem a Burgerkingből... Ezt a Whiskey BBQ burger izét, menüben olyan 3000 HUF, megéri nekem...

Illetve holnap reggel majd megírom azt is, hogy mekkorát GaGíltam tőle !

...és 2 hét múlva megint lesz egy teszto,ösztro mérés mert be szeretném lőni rendesen az ösztrogén szintemet. Ez meg csak így megy. 6000Ft ot megér nekem
Mindenkinek jogában áll bunkónak lenni! így neked is. De szerencsére itt kevés ilyen ember van! ***))))

Én személy szerint csak az értelmes dolgokra szoktam reagálni, az ilyen vérszívásokat kerülöm, nem értem értelmét egy fórumon.
Viszont én kíváncsi lennék azokra a cikkekre amiket írtál.

2022. December 10. - 11:47:03
Válasz #4405
Nem elérhető

Küklopsz


Nyugodtan lehet bunkózni másokat, és tovább írogatni az offtopik szarságokat, meg a csilliószor fingszeletelt laborozást, ami mindneki magánügye, meg a faszméregetést,  hogy kinek mennyibe volt vagy mennyit ér meg és társait ami szintén senkit se érdekel, mert nincs bedobva, hogy melyik intézmény, hol, se semmi...

Legfeljebb mint már páran tették, úgy én is lekoccolok a fórumról, mert már napokkal ezelőtt jöttem volna pár érdekességgel Kenwoo és RAW, Vedi termékekkel kapcsolatban amivel  jól be tudja lőni mindenki ki mit vesz, vegyen vagy épp ne vegyen...
Sőt egy cikket is összedobtam a fecskendők, tűk típusával, és a bennük maradó anyag mint veszteség, a beadási alkalmazásokat, referenciákkal

Észterek bomlása, metabolitok és szervezetre gyakorolt hatásaik, Referenciákat

De rájöttem, hogy nagyon nem érdemes túráztatnom magam...
Más fórumon kicsit hasznosabb az összkép..
Ezt meg szerintem a böngészőm könyvjezői közül is törlöm mert csak ugyan azon emberek unalmas semmijének a ventilálása
megy.

Meg ezek a magukat megmondó embereknek érzők mások vagy egymás fikázása, egyébként a
 "Jól működő márkák a szteroid piacon"
Topikban...

Kevés ilyen ember van mint én... igen
Konkrétan már csak te meg még páran maradtatok, hogy simogathassátok egymást a laboros papírjaitokkal meg panaszkodjatok, hogy minden szar, tesztót se tudtok venni meg még a farkatok is puha...

Én meg ma ettem a Burgerkingből... Ezt a Whiskey BBQ burger izét, menüben olyan 3000 HUF, megéri nekem...

Illetve holnap reggel majd megírom azt is, hogy mekkorát GaGíltam tőle !

...és 2 hét múlva megint lesz egy teszto,ösztro mérés mert be szeretném lőni rendesen az ösztrogén szintemet. Ez meg csak így megy. 6000Ft ot megér nekem
Mindenkinek jogában áll bunkónak lenni! így neked is. De szerencsére itt kevés ilyen ember van! ***))))


Várjál állj."Napokkal ezelőtt jöttél volna"de miért nem jöttél? összedobtad már a cikket?ennyi erővel már be is linkelhetted másolhattad volna,ameddig leïrod a soraid vagy mire vártál?és akkor most nem osztod meg?milyen okból kifolyólag nem?időpazarlás?ha kész nem mindegy?ez úgyanúgy a fórum offolása és "fingszeletelése" @-o
nyílván vannak itt hasznos kevésbé hasznos infók de normál ember mérlegel mi érdekli őt.
Engem pl ha nem érdekelne csak simán nem jönnék fel nem bebüfögném előtte hogy van egy hasznos cikkem de lehet törlöm az oldalt a KÖNYVJELZÖIMBŐL.Raw,kenwoo,vedi??
Komolyan nagyon kíváncsian várom mit tudsz(mert ugye mi ugyanazt szajkózzuk-ami sokszor igaz)de az is tény hogy előtte 200 oldalon ezekről a termékekről van szó

2022. December 10. - 14:31:22
Válasz #4406
Nem elérhető

Gábor77


Nyugodtan lehet bunkózni másokat, és tovább írogatni az offtopik szarságokat, meg a csilliószor fingszeletelt laborozást, ami mindneki magánügye, meg a faszméregetést,  hogy kinek mennyibe volt vagy mennyit ér meg és társait ami szintén senkit se érdekel, mert nincs bedobva, hogy melyik intézmény, hol, se semmi...

Legfeljebb mint már páran tették, úgy én is lekoccolok a fórumról, mert már napokkal ezelőtt jöttem volna pár érdekességgel Kenwoo és RAW, Vedi termékekkel kapcsolatban amivel  jól be tudja lőni mindenki ki mit vesz, vegyen vagy épp ne vegyen...
Sőt egy cikket is összedobtam a fecskendők, tűk típusával, és a bennük maradó anyag mint veszteség, a beadási alkalmazásokat, referenciákkal

Észterek bomlása, metabolitok és szervezetre gyakorolt hatásaik, Referenciákat

De rájöttem, hogy nagyon nem érdemes túráztatnom magam...
Más fórumon kicsit hasznosabb az összkép..
Ezt meg szerintem a böngészőm könyvjezői közül is törlöm mert csak ugyan azon emberek unalmas semmijének a ventilálása
megy.

Meg ezek a magukat megmondó embereknek érzők mások vagy egymás fikázása, egyébként a
 "Jól működő márkák a szteroid piacon"
Topikban...

Kevés ilyen ember van mint én... igen
Konkrétan már csak te meg még páran maradtatok, hogy simogathassátok egymást a laboros papírjaitokkal meg panaszkodjatok, hogy minden szar, tesztót se tudtok venni meg még a farkatok is puha...

Én meg ma ettem a Burgerkingből... Ezt a Whiskey BBQ burger izét, menüben olyan 3000 HUF, megéri nekem...

Illetve holnap reggel majd megírom azt is, hogy mekkorát GaGíltam tőle !

...és 2 hét múlva megint lesz egy teszto,ösztro mérés mert be szeretném lőni rendesen az ösztrogén szintemet. Ez meg csak így megy. 6000Ft ot megér nekem
Mindenkinek jogában áll bunkónak lenni! így neked is. De szerencsére itt kevés ilyen ember van! ***))))
Van még más magyar működő hasonló témákat boncolgató oldal?

2022. December 10. - 14:53:34
Válasz #4407
Nem elérhető

Sly1980


 ****:))))))Sziasztok (én itt úgy gondolom ha nem érzed hogy átjön a lényeg !!)! Akkor engedd el ezt az oldalt! Nagyon sok építő információ és tápanyag jön a számunkra legalábbis például nekem is van újdonság , más tapasztalata is nagyon fontos!! Nyilván kell labor eredmény orvosi kontroll illetve információ csere mert a mai ug cuccok napról napra változnak ! Sajnos saját tapasztalat az első mert mikor beszúrtad szart azt is fogod érezni!! Évről évre szarabb termékek vannak a piacon ! Ettől függetlenül vannak nagyon jól működő (teljesítmény fokozók ) mondjuk így !  De őszintén néha a fasz se tudja mi a bánat lehet az új csomag ampullában!! Holott MÁRKA AZONOS! Kvázi figyelni kell kurva teszto szintet hogy működik e az adott remek termék avagy nem ?!!!! Persze igen 20 évvel ezelőtt más volt éreztem jött anulu varázsa  2 ml től is most meg lehet kell 4-6 ml is !!! Aztán döföd azt vársz !! Szúrod (jön valami na bazdmeg nem az igazi csere )jó lenne tesztót nézni??? Most már vannak magán laborok aztán így könnyebb. 25 évvel ezelőtt viszont más volt Kati fekvése. Versenyző mindenképp megy (aki fejben ok) kell a vizsgálat mi (mezei amatőrök ) ug cucokkal ugyan úgy kísérletezünk tehát azért jobb nem csak étolajat benyomni nem igaz ??? Nyilván függ milyen szteroidot használsz tudsz következtetni utánna olvasni kb mennyi idő múlva kellene éreznem valamit. Nem orrom lett piros valagam tályogos vagy pupillám tág😂

2022. December 10. - 15:18:08
Válasz #4408
Nem elérhető

suxen


Nyugodtan lehet bunkózni másokat, és tovább írogatni az offtopik szarságokat, meg a csilliószor fingszeletelt laborozást, ami mindneki magánügye, meg a faszméregetést,  hogy kinek mennyibe volt vagy mennyit ér meg és társait ami szintén senkit se érdekel, mert nincs bedobva, hogy melyik intézmény, hol, se semmi...

Legfeljebb mint már páran tették, úgy én is lekoccolok a fórumról, mert már napokkal ezelőtt jöttem volna pár érdekességgel Kenwoo és RAW, Vedi termékekkel kapcsolatban amivel  jól be tudja lőni mindenki ki mit vesz, vegyen vagy épp ne vegyen...
Sőt egy cikket is összedobtam a fecskendők, tűk típusával, és a bennük maradó anyag mint veszteség, a beadási alkalmazásokat, referenciákkal

Észterek bomlása, metabolitok és szervezetre gyakorolt hatásaik, Referenciákat

De rájöttem, hogy nagyon nem érdemes túráztatnom magam...
Más fórumon kicsit hasznosabb az összkép..
Ezt meg szerintem a böngészőm könyvjezői közül is törlöm mert csak ugyan azon emberek unalmas semmijének a ventilálása
megy.

Meg ezek a magukat megmondó embereknek érzők mások vagy egymás fikázása, egyébként a
 "Jól működő márkák a szteroid piacon"
Topikban...

Kevés ilyen ember van mint én... igen
Konkrétan már csak te meg még páran maradtatok, hogy simogathassátok egymást a laboros papírjaitokkal meg panaszkodjatok, hogy minden szar, tesztót se tudtok venni meg még a farkatok is puha...

Én meg ma ettem a Burgerkingből... Ezt a Whiskey BBQ burger izét, menüben olyan 3000 HUF, megéri nekem...

Illetve holnap reggel majd megírom azt is, hogy mekkorát GaGíltam tőle !

...és 2 hét múlva megint lesz egy teszto,ösztro mérés mert be szeretném lőni rendesen az ösztrogén szintemet. Ez meg csak így megy. 6000Ft ot megér nekem
Mindenkinek jogában áll bunkónak lenni! így neked is. De szerencsére itt kevés ilyen ember van! ***))))

Kemény vagy Báttya!
December 22-én lesz a téli napforduló. Na, azt a kis időt még várd ki, mert utána naponta egyre világosabb lesz. Ez azért fontos a te esetedben, mert te jelenleg úgy tűnik 24 órában vagy sötét.

2022. December 14. - 10:28:14
Válasz #4409
Nem elérhető

cczw95


Melyik gyártó stanája működik mostanság?
Omega vagy kenwoo jó még vagy felejtős?