2024. Május 04. - 16:44:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445388 alkalommal)

Trepi, Gábor77, Damn és 50 vendég van a témában

2022. December 14. - 19:34:02
Válasz #4410
Nem elérhető

guzzi


Szerbusztok!

Hogy ne csak kérdések legyenek itt,  egy helyzetjelentéssel jöttem.
Kollégáim a raw sustát használják a titán stanával és dicsérik!   @:-)



A legutolsó kérdezőnek 👆👆👆👆👆👆

2022. December 14. - 19:48:39
Válasz #4411
Nem elérhető

cczw95


Most látom, köszönöm...

Szerbusztok!

Hogy ne csak kérdések legyenek itt,  egy helyzetjelentéssel jöttem.
Kollégáim a raw sustát használják a titán stanával és dicsérik!   @:-)



A legutolsó kérdezőnek 👆👆👆👆👆👆

2022. December 15. - 08:00:11
Válasz #4412
Nem elérhető

gati


Sziasztok működő trenbolone? gyártót esetleg tudd valaki ajánlani valamit?
Köszönöm !

2022. December 15. - 18:44:14
Válasz #4413
Nem elérhető

Arni11


Sziasztok! Jelenleg melyik teszto ena muzsikal a legjobban? Koszi elore is!  :-)->

2022. December 15. - 19:53:51
Válasz #4414
Nem elérhető

Lolka


Bioniche tesztoira elég jókat mondanak.

2022. December 16. - 13:49:37
Válasz #4415
Nem elérhető

Nerhoul


Sziasztok Pharm-tec cuccok hogy muzsikálnak manapsag? Valakinek tapasztalat?

2022. December 16. - 16:35:32
Válasz #4416
Nem elérhető

LeslieX13


Kalap sz*rt nem ér a Bioniche. 11 hónap full naturál üresjárat után kezdtem 7 hete az enáját, gondoltam na ez most nagyot fog ütni, mégha aluldózisolt is. Heti 2milivel kezdtem, aztán 3, 4. Full nulla, kuka az egész, ha duplákat adok belőle akkor valamit érezni, propi van benne, az is kevés,nagyon hamar ürül. Egy dobozon belül is változó, van amelyik ampullában van valami, van amiben totál semmi. Ne vegyél szerintem.

2022. December 16. - 17:57:45
Válasz #4417
Nem elérhető

GB


Sziasztok!
Hasznát valaki mostanában működő oxyt?

2022. December 17. - 08:19:06
Válasz #4418
Nem elérhető

Sly1980


 ****:)))Bioniche tesztoit használom eddig jól muzsikálnak ! Szemese is rendben volt oxy!
Kérdésem Sustanon valakinek jól működő !? Illetve Boldenon ? Köszönöm válaszok !

2022. December 17. - 15:16:25
Válasz #4419
Nem elérhető

Predator50


Hilma biocare? Valaki tolja?

2022. December 17. - 16:44:28
Válasz #4420
Nem elérhető

Logan


Hilma biocare? Valaki tolja?


Igen én ezt használom de leírom utoljára hogy csak azt amit a  https://thebbpower.com/  oldalról rendelek azt a hilmat használom és azt is ajánlom mindnekinek, a mezo rx fórumon otvan kb 100-200 komment azokról a hilmas cuccok rol amir a bbpower rol rendeltek az emberek és azok mind jók. Ha máshonnan rendeled mert értelmi fogyatékos vagy hiába írom le 10 szer meg privátba is hiába írjatok le 20 szor hogy nem jó a hilmás ha egyszerűen MÁSIK OLDALAKRÓL RENDELITEK AKKOR NE NEKEM ÍRJATOK H NEM JÓ MERT ELMONDTAM LEÍRTAM H HONNAN KENE RENDLENI!  Mezo fórumon különben ra tudtok keresni a hilma topic ra ahol használok írják a véleményeket és ott látjátok miket írnak róla a használok. Üdv!

2022. December 17. - 17:41:28
Válasz #4421
Nem elérhető

Zero


Az aromatáz blokkolók is működnek? a hilmás cuccok? pl exemestan

2022. December 17. - 19:56:50
Válasz #4422
Nem elérhető

Logan


Az aromatáz blokkolók is működnek? a hilmás cuccok? pl exemestan

Azokat nem hasznaltam, AI és hcg , Zita clomid stb ezeket mindig magyar patikabol szerzem ha szükségem volt rá …  de mivel trt vagyok úgy ezekre nincs szükségem..
 Amiket hasznaltam a BBPOWER RŐL RENDELT HILMA S CUCCOK KÖZÜL: test e, test c, npp( nandrolone p propionat)  masteron enantat. Ezek mind hibátlanok voltak.

2022. December 17. - 21:53:51
Válasz #4423
Nem elérhető

Predator50


Hilma biocare? Valaki tolja?


Igen én ezt használom de leírom utoljára hogy csak azt amit a  https://thebbpower.com/  oldalról rendelek azt a hilmat használom és azt is ajánlom mindnekinek, a mezo rx fórumon otvan kb 100-200 komment azokról a hilmas cuccok rol amir a bbpower rol rendeltek az emberek és azok mind jók. Ha máshonnan rendeled mert értelmi fogyatékos vagy hiába írom le 10 szer meg privátba is hiába írjatok le 20 szor hogy nem jó a hilmás ha egyszerűen MÁSIK OLDALAKRÓL RENDELITEK AKKOR NE NEKEM ÍRJATOK H NEM JÓ MERT ELMONDTAM LEÍRTAM H HONNAN KENE RENDLENI!  Mezo fórumon különben ra tudtok keresni a hilma topic ra ahol használok írják a véleményeket és ott látjátok miket írnak róla a használok. Üdv!

Innen rendeltem!!!! Elkuldtem nekik az utalást linken ahogy kérték! Eu-s raktárból kértem!

2022. December 17. - 23:35:06
Válasz #4424
Nem elérhető

Logan


Hilma biocare? Valaki tolja?


Igen én ezt használom de leírom utoljára hogy csak azt amit a  https://thebbpower.com/  oldalról rendelek azt a hilmat használom és azt is ajánlom mindnekinek, a mezo rx fórumon otvan kb 100-200 komment azokról a hilmas cuccok rol amir a bbpower rol rendeltek az emberek és azok mind jók. Ha máshonnan rendeled mert értelmi fogyatékos vagy hiába írom le 10 szer meg privátba is hiába írjatok le 20 szor hogy nem jó a hilmás ha egyszerűen MÁSIK OLDALAKRÓL RENDELITEK AKKOR NE NEKEM ÍRJATOK H NEM JÓ MERT ELMONDTAM LEÍRTAM H HONNAN KENE RENDLENI!  Mezo fórumon különben ra tudtok keresni a hilma topic ra ahol használok írják a véleményeket és ott látjátok miket írnak róla a használok. Üdv!

Innen rendeltem!!!! Elkuldtem nekik az utalást linken ahogy kérték! Eu-s raktárból kértem!

Akkor jó lessz én is a napokba rendeltem màr meg jött, test ena, mast ena, bőven fel évre előre nem kell most… mondjuk én nem is sokat adok be trt csinalok amir kiegészítek kis masteronnal jobb kedv jobb libido miatt( broderck Chavez protokolja) összesen 3mg/ tskg cucc megy egész évben nincs szünet…