2024. Május 04. - 14:54:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445340 alkalommal)

Damn és 48 vendég van a témában

2022. December 19. - 17:13:03
Válasz #4440
Nem elérhető

sasalino


Kúrám vège fele tartok. Még 3. Hét van hátra. 2 hete megy heti 2x0.5mg anastozole. Pár napja érzem hogy a libido nem a legjobb .. Ma elmentem egy teszto/ösztradiolt nézni és elég magas lett az ösztrogén.

totál tesztoszteron 78.95 nmol/L
Ösztradiol  412.6 pmol/L

Mit javasoltak mennyi menjen az anastozolebol?

2022. December 19. - 20:21:01
Válasz #4441
Nem elérhető

Lolka


Kúrám vège fele tartok. Még 3. Hét van hátra. 2 hete megy heti 2x0.5mg anastozole. Pár napja érzem hogy a libido nem a legjobb .. Ma elmentem egy teszto/ösztradiolt nézni és elég magas lett az ösztrogén.

totál tesztoszteron 78.95 nmol/L
Ösztradiol  412.6 pmol/L

Mit javasoltak mennyi menjen az anastozolebol?


Ha nem fontos szedni ne szedd!!!!!

2022. December 19. - 20:42:56
Válasz #4442
Nem elérhető

Logan


Kúrám vège fele tartok. Még 3. Hét van hátra. 2 hete megy heti 2x0.5mg anastozole. Pár napja érzem hogy a libido nem a legjobb .. Ma elmentem egy teszto/ösztradiolt nézni és elég magas lett az ösztrogén.

totál tesztoszteron 78.95 nmol/L
Ösztradiol  412.6 pmol/L

Mit javasoltak mennyi menjen az anastozolebol?

Csak egy kérdésem lenne. Az anastrazol honnan van? Magyar patikabol van?

2022. December 19. - 20:50:02
Válasz #4443
Nem elérhető

sasalino


Hát egy itteni aktív tag intézete. Nevet ugye nem írok nehogy baj legyen belőle.  Forrás szerint patikai. Annyi hogy én elég érzékeny vagyok a tesztora. Amikor még áprilisban elkezdtem az első kurám heti 300 propival, akkor is olyan szintre felszaladt az ösztro hogy csak pisilni tudtam vele.. aztán magàtol nagyjából helyre állt .

2022. December 19. - 20:54:33
Válasz #4444
Nem elérhető

Logan


Hát egy itteni aktív tag intézete. Nevet ugye nem írok nehogy baj legyen belőle.  Forrás szerint patikai. Annyi hogy én elég érzékeny vagyok a tesztora. Amikor még áprilisban elkezdtem az első kurám heti 300 propival, akkor is olyan szintre felszaladt az ösztro hogy csak pisilni tudtam vele.. aztán magàtol nagyjából helyre állt .

Sztem azt az anastrazolt dobd a kukába ha heti 1 mg mellet is ekkora az ösztrogén szinted. Ha ilyen szinten aromatizalodsz akkor neked nagyon fontos egy eredeti Aromasin ( jobb mint az arimidex) és inkább arra fokuszalnék a helyedbe ha tudom h ilyen szinten aromatizakodok hogy a legfontosabb fegyver az Aromasin eredeti legyen. Amit nem én váltok ki a patikabol abba nagyon nem hinnék a helyedbe…

2022. December 20. - 04:24:08
Válasz #4445
Nem elérhető

Gábor77


Kúrám vège fele tartok. Még 3. Hét van hátra. 2 hete megy heti 2x0.5mg anastozole. Pár napja érzem hogy a libido nem a legjobb .. Ma elmentem egy teszto/ösztradiolt nézni és elég magas lett az ösztrogén.

totál tesztoszteron 78.95 nmol/L
Ösztradiol  412.6 pmol/L

Mit javasoltak mennyi menjen az anastozolebol?

Csak egy kérdésem lenne. Az anastrazol honnan van? Magyar patikabol van?
szerintem nem patikai.(bár ki tudja)Ezt az értéket hány ml teszto hozta. Gyanítom 2ml. Mielőtt kukáznád az anastrazolt próbáld meg a fél szem minden másnap adagot egy hétig utánna meg heti 3x0.5 szemet. Ha patika akkor hatnia kell

2022. December 20. - 11:13:34
Válasz #4446
Nem elérhető

sasalino


Beszéltük privátban ugye hogy is lesz, de igen amúgy kb 2 mili. Megfogadom a tanácsot !

2022. December 20. - 11:42:44
Válasz #4447
Nem elérhető

Gábor77


Beszéltük privátban ugye hogy is lesz, de igen amúgy kb 2 mili. Megfogadom a tanácsot !
előbb írtam ide mint hogy láttam a privát üzeneted. Elnézést!

2022. December 20. - 13:01:19
Válasz #4448
Nem elérhető

sasalino


Ugyan.. köszönöm az eddigi segítségeket és tanácsokat is.

2022. December 21. - 15:56:34
Válasz #4449
Nem elérhető

guzzi


Gyerekek most őszintén heti 1 mg Anastrazoltol mi a lófaszt vártok?
 @-o @-o @-o
Amúgy bírom hogy itt mindenki olyan okos annyira tudja mi eredeti és mi nem mi jó neked vagy nekem és mi nem!  !+"% ****:))) ****:))) ****)
Ne dobd ki hanem próbáld meg amit Gábor javasolt!
 ;-oo-;

2022. December 21. - 18:01:54
Válasz #4450
Nem elérhető

Gábor77


 ;-oo-;
Gyerekek most őszintén heti 1 mg Anastrazoltol mi a lófaszt vártok?
 @-o @-o @-o
Amúgy bírom hogy itt mindenki olyan okos annyira tudja mi eredeti és mi nem mi jó neked vagy nekem és mi nem!  !+"% ****:))) ****:))) ****)
Ne dobd ki hanem próbáld meg amit Gábor javasolt!
 ;-oo-;

2022. December 21. - 18:10:11
Válasz #4451
Nem elérhető

Gábor77


;-oo-;
Gyerekek most őszintén heti 1 mg Anastrazoltol mi a lófaszt vártok?
 @-o @-o @-o
Amúgy bírom hogy itt mindenki olyan okos annyira tudja mi eredeti és mi nem mi jó neked vagy nekem és mi nem!  !+"% ****:))) ****:))) ****)
Ne dobd ki hanem próbáld meg amit Gábor javasolt!
 ;-oo-;
Én letrot használtam eddig(mostantól ha kell aromasin jön) és az erősebb mint az anastrazol és ebből is kellett 2ml mellé másfél szem hogy minden klappoljon. Ezeket tesztekkel kontrolláltam (nem megy máshogy) persze le lettem már itt hülyézve de sajnos a hiányos hiteles info miatt kell. Itt próbálunk egymásnak segíteni. Mindenkinek lehetősége van kiszűrni a lényegi dolgokat és esetleg sok ezer forintot megspórolhat vele.

2022. December 21. - 22:41:50
Válasz #4452
Nem elérhető

Logan


Gyerekek most őszintén heti 1 mg Anastrazoltol mi a lófaszt vártok?
 @-o @-o @-o
Amúgy bírom hogy itt mindenki olyan okos annyira tudja mi eredeti és mi nem mi jó neked vagy nekem és mi nem!  !+"% ****:))) ****:))) ****)
Ne dobd ki hanem próbáld meg amit Gábor javasolt!
 ;-oo-;

Figyelj csak mivel ez egy fórum és itt véleményeket kérnek ki az emberek ezért is irtam a véleményemet mivel nem eredeti arimidexet kapott és arra azt irom hogy dobja ki mivel nem patikai cucc raadasul az ösztrogén szintje is az egekbe van akkor ebbe mi az már te nem tudsz értelmezni és le szólsz? Te olyan okos vagy hogy kamu gyógyszereket ami ki tudja mi van benne de anastrozol biztos nem mert akkor nek lenne ilyen magas akkor te ebbe mit okoskodsz? Ha azt mondta volna h eredeti ő váltotta ki a patikabol és így is ekkora az ösztrogén akkor nyilván nem a gyógyszer lenne a ludas…. De te olyan okos vagy hogy amit te mondasz az a tuti talan te intezted neki Nemtudom nem is érdekel de ha elmennél egy andrologus hoz és elbeszelgetnél vele akkor tudnàd hogy heti 1 mg Eredeti arimidex biztosan nem ekkora ösztrogén szintet produkál a a vérében….  Mivel megkérdezte a véleményünk én erre reagáltam mivel ez egy fórum ezért van! De te itt nagyon okos csávó vagy hogy itt leszolsz mindenkit aki nem a kamu gyógyszereket reklámozza hanem a frankó infót adja oszinten! Gyenge vagy nagyon átlátszó

2022. December 21. - 22:46:34
Válasz #4453
Nem elérhető

Logan


Gyerekek most őszintén heti 1 mg Anastrazoltol mi a lófaszt vártok?
 @-o @-o @-o
Amúgy bírom hogy itt mindenki olyan okos annyira tudja mi eredeti és mi nem mi jó neked vagy nekem és mi nem!  !+"% ****:))) ****:))) ****)
Ne dobd ki hanem próbáld meg amit Gábor javasolt!
 ;-oo-;

Amúgy meg kiváncsi lennék higy te higy nézel ki okosa mert te mindenbe okos vagy és leszolsz mindenkit aki próbál segíteni és értelmes dolgokat mondani . Megosztanál egy képet magadról hogy is nézel ki valójában talán az tükrözné a itteni tudásod kiváncsi lennék biztos ha ilyen okos vagy így értesz mindenhez akkor tuti jó formába vagy?!

2022. December 21. - 22:51:57
Válasz #4454
Nem elérhető

Sly1980


 :-){ Sziasztok annyit tudok mondani hogy minden 3. Nap vettem be 1mg Aridimex - et úgy volt az ösztrogén szintem a helyén ! Nem tudom segít e ? Gyógyszert feleségem váltotta ki saját maga !!!!!!