2024. Május 04. - 20:17:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445476 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2022. December 23. - 16:57:57
Válasz #4470
Nem elérhető

Logan


Mikor én több év után 2020ban valamikor leálltam mindennel, rá kb 3 hónapra az ösztrom 425 volt, mikor elkezdtem újra a játékot AI nélkül és mérettem megint, akkor 288, utána elkezdtem  minden 3. nap fél szem egis anabrestet(én kapom patikából 23 ezerért), de az ösztrom felment 719-re, itt szedtem azért már vagy 1-2 hónapja így minden 3. nap fél szemeket, aztán elkezdtem minden másnap fél szemeket, azután kb nem tudom már 2-3-4 hét múlva megint mérettem, akkor ment visszább 574-re! Azóta nem mérettem, de már kéne! Kire hogy hat, gondolom kiben mennyire tombol az aromatáz enzim ill ki milyen formában van! Most minden másnap felek mennek, ha méretek, akkor visítok, hogy mi az eredmény!

Igen ez az amit én furcsaltam hogy mennyire másképp működünk ezért szoktam akkorát nézni meg furcsalni dolgokat de ra kell jönnöm hogy mindneki máshogy reagál mindenre…

2022. December 23. - 17:02:39
Válasz #4471
Nem elérhető

Logan


Gyerekek most őszintén heti 1 mg Anastrazoltol mi a lófaszt vártok?
 @-o @-o @-o
Amúgy bírom hogy itt mindenki olyan okos annyira tudja mi eredeti és mi nem mi jó neked vagy nekem és mi nem!  !+"% ****:))) ****:))) ****)
Ne dobd ki hanem próbáld meg amit Gábor javasolt!
 ;-oo-;

Amúgy meg kiváncsi lennék higy te higy nézel ki okosa mert te mindenbe okos vagy és leszolsz mindenkit aki próbál segíteni és értelmes dolgokat mondani . Megosztanál egy képet magadról hogy is nézel ki valójában talán az tükrözné a itteni tudásod kiváncsi lennék biztos ha ilyen okos vagy így értesz mindenhez akkor tuti jó formába vagy?!


Öcskös ennyire ne legyél fellázadva még a végén valami bajod lesz!
Vagy netán túl toltad a tesztot?!
Vélemény nem egyenlő a biztos tudással!!!
Te nagyon okos vagy de azt ne hidd hogy annyira mint amekkorának itt előadod magad! Különben annyira építő jellegű okos dolgot még nem tudtál hozzászólni semmihez! Hogy én hogy nézek ki?? Hát jobban mint te!

Ez az öcskös duma csak itt működik fórumon élesbe nálam nem gyere be az ilyen de mindegy,  jól nézel ki ha jobban kinéznél lehet ki is esnél… kettőnk közül neked van ilyen lezbiukus fazonod nem nekem de mindegy hagyjuk is nincs erre idom



 !+"% :-} 8-)Na, akkor te élesbe?
Kb. szart se érsz!  ****)
A fazon jelzésedre csak annyit hogy te ezzel a telehugyozott búvár ruha formával képviseled azokat a roma gyerekeket akik most szabadultak habiszti rablásbúl baracskáról és van bennük 200 szem Anapolon!
Szurhatod magad agyba-főbe nem sok értelme van mert nagyon hitvány szar a formád!  ;-oo-;
Úgyhogy tökös ne akarj nagyobbat szarni mint amekkora te vagy!  ****) ****:)))

Hat ez nagyon nem jól látod pint hogy semmilyen Szemes sose nek szedtem ami a legtöbb dózis volt az heti 450 mg cucc összesen. Én nem te vagyok aki össze vissza szurkálja magát oregségére… ez a roma gyerek dumáert amiért te ilyen lekezelő rasszista vagy úgy szájba basználak ha szemtől szembe lettünk volna hogy azt a vörös paraszt fejedet helyre kellene tenni te bohóc! Büdös paraszt vagy te is egyuer valahol meglátlak szájba köplek ezért a csúnya szádért

2022. December 23. - 17:20:16
Válasz #4472
Nem elérhető

guzzi


Te Logen gyerek olvasni nem tudsz öcskös, nem azt írtam hogy te eszed te veréb, hanem olyan a fizikumod mint aki be kapkodott szabadulás előtt vagy 200 szemet! Te ilyen egy büdös verebet mint te zsebre dugott kézzel, bárhol, szépöcsém! Akkor érted? De a cigányokat világéletembe utáltam, főleg az ilyen veréb senkiket mint te, de már említettem ne akarjál nagyobbat szarni mint amekkora vagy, inkább tanulj meg olvasni te hülyegyerek! Hogy én mennyit szurok, na az pont nem tudod szépöcsém mert jóval kevesebbet mint te valaha és mégis különbül nézek ki ilyen vén fejjel mint te öcskös ilyen csúcs fiatalon!
Fiatal bárki lehetett, de ilyen vének mint én csak a legjobbak!! @-o @-o
Ritka egy tudatlan sutyerák senki lehetsz! De ne vedd a szívedre verebek mindig voltak!  ****) ****) ***)))) ****:)))

2022. December 23. - 21:14:08
Válasz #4473
Nem elérhető

Gyuf


Na srácok, csak hogy megtörjem ezt a szép családi idillt ami jelenleg is zajlik feljebb.

ma voltam laborba, nézetni mindent amit 2 hónappal ezelőtt is, teljes vérkép, osztro, progeszteron, tesztó stb.
Az első mérésnél ugye farba lett adva heti 2x1ml Raw ena, talán 3hét után néztem ott labort, ott talán 66-70 volt a tesztom

Utána elkezdtem subcutan adagolni heti 2x 0,4-et már legalább bő 1 hónapja megy
A mai mérés alapján 39 a tesztóm, a többi érték határon belül, és a bioaktív és szabad tesztó az fent van, ami meglepő hogy az ösztróm lent van, eddig mindig fent volt a picsába.
Igazából nem rossz dolog ez a beadási módszer de annyi pluszt nyilván nem hoz, magamból kiindulva meg pláne, hisz se többel se kevesebbel nem formálódok.
nyilván akinek doki írja igy ki,annak ugyebár oka van, és neki pótlásra tökéletes megoldás ( de ahogy gondolom-sejtem ennek is vannak mellék részei a beadást követően, mert szerintem itt is ellehet baszni valamit, vagy csak nekem sikerült valamit félre csinálni )






2022. December 23. - 22:24:55
Válasz #4474
Nem elérhető

Küklopsz


szerintem ezt a subcutant engedd el mégis ki csinálja így?mi az eredménye?nem kell mindent fölöslegesen bonyolítani de tudom mindig van új a nap alatt aztán kiderül mégse

2022. December 23. - 23:11:10
Válasz #4475
Nem elérhető

Logan


szerintem ezt a subcutant engedd el mégis ki csinálja így?mi az eredménye?nem kell mindent fölöslegesen bonyolítani de tudom mindig van új a nap alatt aztán kiderül mégse

Annyiból jobb a subq adás hogy kicsi inzulinos tuvel lehet adni hasi zsirba nem fáj egyáltalán aki nem bírja a hosszú tűt izomba adni mert faj vagy stb annak is jó meg annak is aki hosszú távon gondolkodik trt mondjuk mert nem kell az izomzatodat szurkalni vastag tuvel. Plussz alacsonyabb dozisokat kell adni sűrűbben ez által alacsonyabb ösztrogén szintet produkál ez a fajta beadás és vannak más előnyei is stb

2022. December 24. - 05:07:24
Válasz #4476
Nem elérhető

Gábor77


Nekem nem jött be a bőralá adás. Jobban mondva úgy nem ha mondjuk már heti 2ml vagy több kellett. Mindíg volt pici gyulladás a beadás helyén. Szóval ahogy Klüklopsz is mondta nem szarozok megy izomba a cucc. Ott nem gyullad még 1-2ml sem egy helyen. Most én is 2x0.5ml vagyok trt-t tartok mert sok volt a betegeskedés az elmúlt hónapokban és amíg nem tudok edzeni meg nem tesznek rendbe a dokik ez lesz. Januárba lesz kontroll mérés.

2022. December 24. - 07:57:36
Válasz #4477
Nem elérhető

Gábor77


Mikor én több év után 2020ban valamikor leálltam mindennel, rá kb 3 hónapra az ösztrom 425 volt, mikor elkezdtem újra a játékot AI nélkül és mérettem megint, akkor 288, utána elkezdtem  minden 3. nap fél szem egis anabrestet(én kapom patikából 23 ezerért), de az ösztrom felment 719-re, itt szedtem azért már vagy 1-2 hónapja így minden 3. nap fél szemeket, aztán elkezdtem minden másnap fél szemeket, azután kb nem tudom már 2-3-4 hét múlva megint mérettem, akkor ment visszább 574-re! Azóta nem mérettem, de már kéne! Kire hogy hat, gondolom kiben mennyire tombol az aromatáz enzim ill ki milyen formában van! Most minden másnap felek mennek, ha méretek, akkor visítok, hogy mi az eredmény!
Én onnét tudom hogy szervezetem tűréshatára felett van az ösztrom, hogy a cerka nem igazán teszi a dolgát. Egyéb más hatást nem érzek. Egy két nagyobb pattanás a hátamon esetleg. De ez csak 2ml vagy a feletti adagolásnál jön. 0.8-1ml nél aromatázinhibitor nélkül sincs gondom

2022. December 24. - 08:44:47
Válasz #4478
Nem elérhető

Sly1980


 :-)! Subcutan nem próbáltam soha egyébként !! De lehet egy próbát megér ! Viszont újabban 2ml beadása után jelentkezik egy pár napig érezhető illetve tapintható szó szerint leírva egy ilyen púp ) beadás helye az epicentruma !! És érdekes nem kemény nem tokosodik olyan laza állagú és pár nap alatt elmúlik ! )Alany Sustanon ! ) de korábban soha de soha nem volt ilyen tű is mélyre megy közbe markát is cseréltem ! Hihetetlen enathat - nem tapasztaltam soha ilyet max!

2022. December 24. - 16:48:03
Válasz #4479
Nem elérhető

Norborg34


Mikor én több év után 2020ban valamikor leálltam mindennel, rá kb 3 hónapra az ösztrom 425 volt, mikor elkezdtem újra a játékot AI nélkül és mérettem megint, akkor 288, utána elkezdtem  minden 3. nap fél szem egis anabrestet(én kapom patikából 23 ezerért), de az ösztrom felment 719-re, itt szedtem azért már vagy 1-2 hónapja így minden 3. nap fél szemeket, aztán elkezdtem minden másnap fél szemeket, azután kb nem tudom már 2-3-4 hét múlva megint mérettem, akkor ment visszább 574-re! Azóta nem mérettem, de már kéne! Kire hogy hat, gondolom kiben mennyire tombol az aromatáz enzim ill ki milyen formában van! Most minden másnap felek mennek, ha méretek, akkor visítok, hogy mi az eredmény!
Én onnét tudom hogy szervezetem tűréshatára felett van az ösztrom, hogy a cerka nem igazán teszi a dolgát. Egyéb más hatást nem érzek. Egy két nagyobb pattanás a hátamon esetleg. De ez csak 2ml vagy a feletti adagolásnál jön. 0.8-1ml nél aromatázinhibitor nélkül sincs gondom
Mikor nekem 425 volt az ösztróm és 6,8 a tesztóm....na akkor kb az sem érdekelt volna, ha kipurcanok, totális full letargia, talajtorna asszonnyal akkor is 2 hetente 1x, már úgy voltam vele, hogy bejelentkezek Sz. Ferenchez, mert ő az, aki kb a halálból hozott vissza nem kevés ismerősömet gyárilag hibás és kúrázgatás problémás tesztós állapotokból, végül tudtam szerválni patikai hcg-t, anabrestet, closcyt, zitát mindent, de aztán végül újra elkezdtem mindent! A többi ösztró eredményeknél a tesztóm sose volt több 35 nmol/lityónál, viszont a cerka működött mindig, főleg duci üveges biosiránál, hiába volt magas az ösztróm! De röhögni fogsz, ehez nagyban hozzájárul az elvetemült perverz fantázia, mert van, amikor nincs meg úgy a kedv, de fel tudom ill a párom fel tud úgy tuningolni, hogy atom legyen minden! Én inkább úgy a hangulatomon szoktam ezt érezni! Bár buszt vezetek, utasokat szállítok, totális hajtás van nálunk, kimerültség minden, nekem sokminden közre játszik! Majd méretek megint, mert amióta 2 naponta feleket szedek anabrestből, azóta csak egyszer mérettem az elején!

2022. December 24. - 22:54:27
Válasz #4480
Nem elérhető

Sznk


Gyerekek most őszintén heti 1 mg Anastrazoltol mi a lófaszt vártok?
 @-o @-o @-o
Amúgy bírom hogy itt mindenki olyan okos annyira tudja mi eredeti és mi nem mi jó neked vagy nekem és mi nem!  !+"% ****:))) ****:))) ****)
Ne dobd ki hanem próbáld meg amit Gábor javasolt!
 ;-oo-;

Amúgy meg kiváncsi lennék higy te higy nézel ki okosa mert te mindenbe okos vagy és leszolsz mindenkit aki próbál segíteni és értelmes dolgokat mondani . Megosztanál egy képet magadról hogy is nézel ki valójában talán az tükrözné a itteni tudásod kiváncsi lennék biztos ha ilyen okos vagy így értesz mindenhez akkor tuti jó formába vagy?!


Öcskös ennyire ne legyél fellázadva még a végén valami bajod lesz!
Vagy netán túl toltad a tesztot?!
Vélemény nem egyenlő a biztos tudással!!!
Te nagyon okos vagy de azt ne hidd hogy annyira mint amekkorának itt előadod magad! Különben annyira építő jellegű okos dolgot még nem tudtál hozzászólni semmihez! Hogy én hogy nézek ki?? Hát jobban mint te!

Ez az öcskös duma csak itt működik fórumon élesbe nálam nem gyere be az ilyen de mindegy,  jól nézel ki ha jobban kinéznél lehet ki is esnél… kettőnk közül neked van ilyen lezbiukus fazonod nem nekem de mindegy hagyjuk is nincs erre idom



 !+"% :-} 8-)Na, akkor te élesbe?
Kb. szart se érsz!  ****)
A fazon jelzésedre csak annyit hogy te ezzel a telehugyozott búvár ruha formával képviseled azokat a roma gyerekeket akik most szabadultak habiszti rablásbúl baracskáról és van bennük 200 szem Anapolon!
Szurhatod magad agyba-főbe nem sok értelme van mert nagyon hitvány szar a formád!  ;-oo-;
Úgyhogy tökös ne akarj nagyobbat szarni mint amekkora te vagy!  ****) ****:)))

Hat ez nagyon nem jól látod pint hogy semmilyen Szemes sose nek szedtem ami a legtöbb dózis volt az heti 450 mg cucc összesen. Én nem te vagyok aki össze vissza szurkálja magát oregségére… ez a roma gyerek dumáert amiért te ilyen lekezelő rasszista vagy úgy szájba basználak ha szemtől szembe lettünk volna hogy azt a vörös paraszt fejedet helyre kellene tenni te bohóc! Büdös paraszt vagy te is egyuer valahol meglátlak szájba köplek ezért a csúnya szádért
De ő legalább vállalja a"vörös paraszt fejét"!Kurvára nem téged cigányozott le,és nemtudtad értelmezni amit ír!Te rasszistázol amikor itt parasztozol.Amúgy nem védésből írom,mert életemben nem beszéltem guzzival,viszont egyétértek vele.Én is utálom a nagypofájú arcoskodó cigányokat.Ez nem neked szól,hacsak nem veszed magadra.Szerintem felesleges keménykedés ez itt neten,ez a szájbaköpős duma meg na..Inkább osszuk.az infót,tapasztalatot.Ja még annyit h akinek kockás hasa meg komoly a forma az nálad leszbikus fazon?

2022. December 26. - 04:01:18
Válasz #4481
Nem elérhető

Gyuri666


Sziasztok!
A nemrég feltűnt házi dolgokkal kinek van tapasztalata? Mennyire működnek?

2022. December 26. - 12:43:51
Válasz #4482
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
A nemrég feltűnt házi dolgokkal kinek van tapasztalata? Mennyire működnek?


Itt amúgy mindegyik házi dolog csak van amelyiket nagy üzemileg csinálják!  @-o
De amúgy működik! ;-oo-;

2022. December 26. - 14:56:17
Válasz #4483
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
A nemrég feltűnt házi dolgokkal kinek van tapasztalata? Mennyire működnek?
2ml teszto ena 107nmol/l teszto szint és 440pmol/l ösztradiol ez a tapasztalatom vele

2022. December 26. - 15:06:09
Válasz #4484
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
A nemrég feltűnt házi dolgokkal kinek van tapasztalata? Mennyire működnek?


Itt amúgy mindegyik házi dolog csak van amelyiket nagy üzemileg csinálják!  @-o
De amúgy működik! ;-oo-;
@:-) ;-oo-;