2024. Május 04. - 15:06:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445347 alkalommal)

frankzane, Needfor940 és 51 vendég van a témában

2023. Január 05. - 23:49:41
Válasz #4500
Nem elérhető

sasalino


Pár hónapja vásároltam 7 doboz ovigilt. Eddig 3 at használtam belőle , mind a 3  mutatta hogy kisbabát várok. Viszont 2020 as gyártási dátum van rajtuk.

2023. Január 06. - 07:22:13
Válasz #4501
Nem elérhető

Kamagraking


Pár hónapja vásároltam 7 doboz ovigilt. Eddig 3 at használtam belőle , mind a 3  mutatta hogy kisbabát várok. Viszont 2020 as gyártási dátum van rajtuk.

Az ok,hogy mutatta csak az a nem mindegy,hogy mennyi van benne...mivel a teszt nagyon érzékeny már kis mennyiégű hcg-t is kimutat,de neked nyilván nem mindegy,hogy 100egység van benne vagy 4670.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Január 06. - 08:04:41
Válasz #4502
Nem elérhető

Zero


Hát igen a terhességi tesztes annyira jó max hogy megtudd üres e vagy valamennyi van benne. Nyilván bekéne vizsgáltatni és akkor derülne ki pontosan.

2023. Január 06. - 08:11:23
Válasz #4503
Nem elérhető

Kamagraking


 Felesleges.
A magyar online bodys társadalom még nem tart ott fejben ahol kellene,így marad a "haverom tolja és hat neki" meg a "nekem szuperdealerem van nem basz át" mitosz.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Január 06. - 08:33:14
Válasz #4504
Nem elérhető

Zero


Hát a tesztót meg társait nagyjából megtudod mondani jó e vagy nem x idő után, de egy hcg ről nem mondod meg érzesre h hat e vagy nem. Mifelénk kezd “okosodni” a nép legalábbis akikkel személyesen beszélgetek, volt aki vizsgáltatott is be bm ena meg 400as mixet es benne is van közel a mennyiség.

2023. Január 06. - 09:42:38
Válasz #4505
Nem elérhető

sasalino


Persze , nyilván a bevizsgálás lenne a legjobb. Annyit szoktam még csinálni minden doboz megkezdése előtt, hogy 27 es tűvel épp csak párat cseppentek hogy feltudja szívni a kis teszt párnája. Ovigil eddig erősen hozza a 2 csíkot . Megcsináltam 3 doboz pregnyllel ugyan ezt. Hiàba öntöttem nyakon a tesztet nagy nehezen jött a 2 halvány csík. Én csak azt mondom ezzel hogy a semminél ez is jobb, hogy megnézd van e benne. 

2023. Január 06. - 18:03:57
Válasz #4506
Nem elérhető

Zero


Kontaktom ovigilt nem tud csak pregnylt, magyar oldalról mennyire lutri rendelni ovigilt?

2023. Január 06. - 18:20:17
Válasz #4507
Nem elérhető

Hard74


Sziasztok.
BM ena 3 naponta 1ml 8.héten mérés.
Totál teszto:164,5nmol/l
Ösztradiol:285pmol/l
Szabad teszto:3,3%
Aktív teszto:78,3%
SHGB:40,4nmol/l
Kár hogy a BM már nincs. Ez jó eredmény nagyon. Bár tartok tóle hogy meg fog jelenni hamarosan újra üresen vagy közel sem ilyen minőségben
Sajnos már nem tudok szerezni, és tartok tőle, hogy ha újra lesz nem uaz a minőség tér vissza.Most Hilma ena beszerzésén gondolkodom at itt olvasottak alapján működik.Remélem valóban ok a cucc,mert pár hónapi adagot betáraznék belőle.
A héten újra megyek laborba, mert lejjebb vettem az adagot 3 naponta 0.6-7ml,pénteken jövök az eredménnyel.
Üdv.
Meglett az újabb mérés eredménye, viszont most elvesztettem a fonalat. 3 naponta 1ml BM teszto ena mérési eredmény alapján csökkentettem az adagot 3 naponta 0,6ml-re.Trt dózis lenne a cél. Ehhez képest az alábbi eredmények születtek:
Totál teszto:350,19nmol/L
Szabad teszto:3,55%
Aktív teszto:88,1%
Ösztradiol:332pmol/L
SHBG:45,6nmol/L
Ugyanazon a dobozból megy még eddig amivel az előző mérés előtt kezdtem. Dátum szerint előtte is ugyanaz a széria ment október közepétől. Előtte is ez ugyanez volt csak 7 naponta 1ml,aztán 5 naponta 1ml,minimum fél éve.
Vajon mérési hiba lehet, vagy mitől lehetnek ezek az értékek? Az előző mérés alapján csökkenést vártam.

2023. Január 07. - 21:16:20
Válasz #4508
Nem elérhető

Norborg34


Valakinek info HCG-ről? Pregnyl még mindíg full üres? Esetleg Ovigil jobb e? Hosszabb kúrám jön és jó lenne nem üres HCG-t beszúrni.
Itt egy oldal! Nem tudom, mennyire hiteles, de vannak benne érdekességek! Itt azt írják az imperial life-ra, hogy a fele benne van, de vajon igaz-e és ha igen, akkor mindegyik 5 ezres hcg-re igaz?! Az gorillán szokott lenni, viszont minden más gorilla márkás cuccuk full üres volt! Érdemes a többit is megnézni! Ismim inkább Ovitrellet használt patikából, az volt a full biztos!
https://kulturalnesuple.pl/

2023. Január 07. - 21:52:22
Válasz #4509
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok.
BM ena 3 naponta 1ml 8.héten mérés.
Totál teszto:164,5nmol/l
Ösztradiol:285pmol/l
Szabad teszto:3,3%
Aktív teszto:78,3%
SHGB:40,4nmol/l
Kár hogy a BM már nincs. Ez jó eredmény nagyon. Bár tartok tóle hogy meg fog jelenni hamarosan újra üresen vagy közel sem ilyen minőségben
Sajnos már nem tudok szerezni, és tartok tőle, hogy ha újra lesz nem uaz a minőség tér vissza.Most Hilma ena beszerzésén gondolkodom at itt olvasottak alapján működik.Remélem valóban ok a cucc,mert pár hónapi adagot betáraznék belőle.
A héten újra megyek laborba, mert lejjebb vettem az adagot 3 naponta 0.6-7ml,pénteken jövök az eredménnyel.
Üdv.
Meglett az újabb mérés eredménye, viszont most elvesztettem a fonalat. 3 naponta 1ml BM teszto ena mérési eredmény alapján csökkentettem az adagot 3 naponta 0,6ml-re.Trt dózis lenne a cél. Ehhez képest az alábbi eredmények születtek:
Totál teszto:350,19nmol/L
Szabad teszto:3,55%
Aktív teszto:88,1%
Ösztradiol:332pmol/L
SHBG:45,6nmol/L
Ugyanazon a dobozból megy még eddig amivel az előző mérés előtt kezdtem. Dátum szerint előtte is ugyanaz a széria ment október közepétől. Előtte is ez ugyanez volt csak 7 naponta 1ml,aztán 5 naponta 1ml,minimum fél éve.
Vajon mérési hiba lehet, vagy mitől lehetnek ezek az értékek? Az előző mérés alapján csökkenést vártam.
Ezek minden téren hihetetlen számok. Már az első laborértékek is elég extrémek. Kíváncsi leszrk kinek mi a véleménye.

2023. Január 08. - 04:52:28
Válasz #4510
Nem elérhető

Logan


Sziasztok.
BM ena 3 naponta 1ml 8.héten mérés.
Totál teszto:164,5nmol/l
Ösztradiol:285pmol/l
Szabad teszto:3,3%
Aktív teszto:78,3%
SHGB:40,4nmol/l
Kár hogy a BM már nincs. Ez jó eredmény nagyon. Bár tartok tóle hogy meg fog jelenni hamarosan újra üresen vagy közel sem ilyen minőségben
Sajnos már nem tudok szerezni, és tartok tőle, hogy ha újra lesz nem uaz a minőség tér vissza.Most Hilma ena beszerzésén gondolkodom at itt olvasottak alapján működik.Remélem valóban ok a cucc,mert pár hónapi adagot betáraznék belőle.
A héten újra megyek laborba, mert lejjebb vettem az adagot 3 naponta 0.6-7ml,pénteken jövök az eredménnyel.
Üdv.
Meglett az újabb mérés eredménye, viszont most elvesztettem a fonalat. 3 naponta 1ml BM teszto ena mérési eredmény alapján csökkentettem az adagot 3 naponta 0,6ml-re.Trt dózis lenne a cél. Ehhez képest az alábbi eredmények születtek:
Totál teszto:350,19nmol/L
Szabad teszto:3,55%
Aktív teszto:88,1%
Ösztradiol:332pmol/L
SHBG:45,6nmol/L
Ugyanazon a dobozból megy még eddig amivel az előző mérés előtt kezdtem. Dátum szerint előtte is ugyanaz a széria ment október közepétől. Előtte is ez ugyanez volt csak 7 naponta 1ml,aztán 5 naponta 1ml,minimum fél éve.
Vajon mérési hiba lehet, vagy mitől lehetnek ezek az értékek? Az előző mérés alapján csökkenést vártam.
Ezek minden téren hihetetlen számok. Már az első laborértékek is elég extrémek. Kíváncsi leszrk kinek mi a véleménye.

Teljesen eltérőek vagyunk altalanban a heti 250 mg test e 45nmol teszto szintet szokott produkálni de ez teljesen változó embereknél. Van akinek sokkal többet van akinek kevesebbet ez azon múlik hogy a máj hogy bontja le a tesztoszteront és így meddig marad a vérben. Ha valakinek a teszto szintje alapból mondjuk 20nmol es 45nmol ra emeli akkor a a duplájára emelte a 250mg. De van akinek alapból 15nmol t szintje annak akkor a 3 szorosara. De ha valakinek a mája nem bontja le okyan gyorsan akko vam higy heti 250 mg teszt e 60 nmol szintet és annak akinek mondjuk alapból 15nmol volt akkor annak már 4 szeresére növelte így sokkal nagyobb fejlődést fog mutatni mint akinek csak 2 szeresére nőtt a tesztoszteron szintje… teljesen ember függő ez a dolog ezért jó ha kuràk előtt csináltatunk vérképet abból tudjuk hol van az alap szintunk és utána tudjuk hogy mennyire kéne duplázni triplázik vagy feljebb tolni a t szintet…. Mindenkinek más 250mg teszt e valakinek csak egy trt dozisra emeli a vérében a T szintet van akinek pedig 3-4 szeresére emeli…

2023. Január 08. - 05:54:09
Válasz #4511
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok.
BM ena 3 naponta 1ml 8.héten mérés.
Totál teszto:164,5nmol/l
Ösztradiol:285pmol/l
Szabad teszto:3,3%
Aktív teszto:78,3%
SHGB:40,4nmol/l
Kár hogy a BM már nincs. Ez jó eredmény nagyon. Bár tartok tóle hogy meg fog jelenni hamarosan újra üresen vagy közel sem ilyen minőségben
Sajnos már nem tudok szerezni, és tartok tőle, hogy ha újra lesz nem uaz a minőség tér vissza.Most Hilma ena beszerzésén gondolkodom at itt olvasottak alapján működik.Remélem valóban ok a cucc,mert pár hónapi adagot betáraznék belőle.
A héten újra megyek laborba, mert lejjebb vettem az adagot 3 naponta 0.6-7ml,pénteken jövök az eredménnyel.
Üdv.
Meglett az újabb mérés eredménye, viszont most elvesztettem a fonalat. 3 naponta 1ml BM teszto ena mérési eredmény alapján csökkentettem az adagot 3 naponta 0,6ml-re.Trt dózis lenne a cél. Ehhez képest az alábbi eredmények születtek:
Totál teszto:350,19nmol/L
Szabad teszto:3,55%
Aktív teszto:88,1%
Ösztradiol:332pmol/L
SHBG:45,6nmol/L
Ugyanazon a dobozból megy még eddig amivel az előző mérés előtt kezdtem. Dátum szerint előtte is ugyanaz a széria ment október közepétől. Előtte is ez ugyanez volt csak 7 naponta 1ml,aztán 5 naponta 1ml,minimum fél éve.
Vajon mérési hiba lehet, vagy mitől lehetnek ezek az értékek? Az előző mérés alapján csökkenést vártam.
Ezek minden téren hihetetlen számok. Már az első laborértékek is elég extrémek. Kíváncsi leszrk kinek mi a véleménye.

Teljesen eltérőek vagyunk altalanban a heti 250 mg test e 45nmol teszto szintet szokott produkálni de ez teljesen változó embereknél. Van akinek sokkal többet van akinek kevesebbet ez azon múlik hogy a máj hogy bontja le a tesztoszteront és így meddig marad a vérben. Ha valakinek a teszto szintje alapból mondjuk 20nmol es 45nmol ra emeli akkor a a duplájára emelte a 250mg. De van akinek alapból 15nmol t szintje annak akkor a 3 szorosara. De ha valakinek a mája nem bontja le okyan gyorsan akko vam higy heti 250 mg teszt e 60 nmol szintet és annak akinek mondjuk alapból 15nmol volt akkor annak már 4 szeresére növelte így sokkal nagyobb fejlődést fog mutatni mint akinek csak 2 szeresére nőtt a tesztoszteron szintje… teljesen ember függő ez a dolog ezért jó ha kuràk előtt csináltatunk vérképet abból tudjuk hol van az alap szintunk és utána tudjuk hogy mennyire kéne duplázni triplázik vagy feljebb tolni a t szintet…. Mindenkinek más 250mg teszt e valakinek csak egy trt dozisra emeli a vérében a T szintet van akinek pedig 3-4 szeresére emeli…
Igen tegnap én is megnéztem a Nyakas videot. Nagyon hasznos volt. A számok hihetetlenek de ahogy a videoba is elmondták  genetika függő. Ha ilyen értékeket mértek a kollégénél akkor szerencsés ember és a kevesek közé tartozik akik csak ránéznek a tesztos üvegre és emelkedik a teszto szintjük.

2023. Január 08. - 09:21:23
Válasz #4512
Nem elérhető

Hard74


Sziasztok.
BM ena 3 naponta 1ml 8.héten mérés.
Totál teszto:164,5nmol/l
Ösztradiol:285pmol/l
Szabad teszto:3,3%
Aktív teszto:78,3%
SHGB:40,4nmol/l
Kár hogy a BM már nincs. Ez jó eredmény nagyon. Bár tartok tóle hogy meg fog jelenni hamarosan újra üresen vagy közel sem ilyen minőségben
Sajnos már nem tudok szerezni, és tartok tőle, hogy ha újra lesz nem uaz a minőség tér vissza.Most Hilma ena beszerzésén gondolkodom at itt olvasottak alapján működik.Remélem valóban ok a cucc,mert pár hónapi adagot betáraznék belőle.
A héten újra megyek laborba, mert lejjebb vettem az adagot 3 naponta 0.6-7ml,pénteken jövök az eredménnyel.
Üdv.
Meglett az újabb mérés eredménye, viszont most elvesztettem a fonalat. 3 naponta 1ml BM teszto ena mérési eredmény alapján csökkentettem az adagot 3 naponta 0,6ml-re.Trt dózis lenne a cél. Ehhez képest az alábbi eredmények születtek:
Totál teszto:350,19nmol/L
Szabad teszto:3,55%
Aktív teszto:88,1%
Ösztradiol:332pmol/L
SHBG:45,6nmol/L
Ugyanazon a dobozból megy még eddig amivel az előző mérés előtt kezdtem. Dátum szerint előtte is ugyanaz a széria ment október közepétől. Előtte is ez ugyanez volt csak 7 naponta 1ml,aztán 5 naponta 1ml,minimum fél éve.
Vajon mérési hiba lehet, vagy mitől lehetnek ezek az értékek? Az előző mérés alapján csökkenést vártam.
Ezek minden téren hihetetlen számok. Már az első laborértékek is elég extrémek. Kíváncsi leszrk kinek mi a véleménye.
A hitelesség kedvéért csatolom a leleteket.
https://kepkuldes.com/image/xhQ4Hy
https://kepkuldes.com/image/xhQj8d
Ez a második mérési eredmény gyakorlatilag kizárt, hogy valós legyen. Az elsőt még el is fogadtam, de a második alapján megrendült a bizalmam a Medicoverben. Gondolkodom, hogy méretek egy újabbat a héten a tisztánlátás kedvéért, de hogy ez ismét ugyanott legyen e azon még töröm a fejem.
165-ös teszto szint még hihető lehet,haba BM ena ~170-180mg-ot tartalmaz, de a 350-hez 500mg-os tesztotartalom kellene, ami igencsak hihetetlen egy "hivatalosan" 250 mg-os cucc esetén.


2023. Január 08. - 11:24:28
Válasz #4513
Nem elérhető

GB


Sziasztok!
Omegás oxyt használt valaki mostanában?

2023. Január 08. - 21:09:06
Válasz #4514
Nem elérhető

rchrd


Sziasztok! Lassan kezdenék egy komolyabb kis alapozásba májusig..
Susi + boldi lenne az alany. Valakinek esetleg valamilyen tapsztalata gyártó kapcsán ?
Volt egy kis kihagyásom kémia terén, ti mit gondoltok kevert tesztó még mindig hatásossab mint pl egy sima ena a bázis mellé?
Köszi szépen a válaszokat előre is.