2024. Május 04. - 17:52:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445413 alkalommal)

Needfor940 és 44 vendég van a témában

2023. Január 11. - 07:12:50
Válasz #4530
Nem elérhető

Kamagraking


Hát a tesztót meg társait nagyjából megtudod mondani jó e vagy nem x idő után, de egy hcg ről nem mondod meg érzesre h hat e vagy nem. Mifelénk kezd “okosodni” a nép legalábbis akikkel személyesen beszélgetek, volt aki vizsgáltatott is be bm ena meg 400as mixet es benne is van közel a mennyiség.

Valószínüleg a heréd méretben reagálni fog szinte azonnal a hcg-re ha megvan a megfelelő mennyiség,pláne ha kúra után vagy.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Január 12. - 07:58:36
Válasz #4531
Nem elérhető

Kamagraking


Nálam ez a márka nélküli, csomagolás mentes "új" cucc piszkosul gyullad. Mindig szívok mellé más "tiszta" anyagot, amitől nem volt baj, de még így is kellemetlen és állandó fáradtságérzetem van, gondolom a gyulladás szépen leterheli a szervezetem. Valakinek ötlet? Vagy kuka?

Az üvegfiolát próbáld meg beadás előtt pár percíg hajszárítóval megmelegíteni.Talán segít.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Január 12. - 15:51:57
Válasz #4532
Nem elérhető

Sly1980


 ?:-/ Sziasztok nagyon szépen megkérlek bennetek esetleg kontakt lenne valakinek?

2023. Január 12. - 20:00:49
Válasz #4533
Nem elérhető

harrkaly


?:-/ Sziasztok nagyon szépen megkérlek bennetek esetleg kontakt lenne valakinek?

Az nekem is nagyon kéne. Sajnos az előző külföldre költözött és aki átvette a “boltot” az kissé problémás :(

2023. Január 13. - 06:56:01
Válasz #4534
Nem elérhető

Razzi97


Sziasztok. Van jelenleg magyar szteroid webshop is,van vele valakinek tapasztalata? Én rendeltem mert nem volt kontaktom. Meg is jött,omega stana illetve raw ena. Csomagolás rendben,faszának néz ki. Valaki használt már onnan cuccot,üresek?

2023. Január 13. - 08:32:58
Válasz #4535
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok. Van jelenleg magyar szteroid webshop is,van vele valakinek tapasztalata? Én rendeltem mert nem volt kontaktom. Meg is jött,omega stana illetve raw ena. Csomagolás rendben,faszának néz ki. Valaki használt már onnan cuccot,üresek?
Tehát elsőnek rendeltél, most meg kérdezed hogy valaki használt e onnan bármit.
Nem fordítva kellene?

2023. Január 13. - 08:42:53
Válasz #4536
Nem elérhető

Razzi97


Sziasztok. Van jelenleg magyar szteroid webshop is,van vele valakinek tapasztalata? Én rendeltem mert nem volt kontaktom. Meg is jött,omega stana illetve raw ena. Csomagolás rendben,faszának néz ki. Valaki használt már onnan cuccot,üresek?
Tehát elsőnek rendeltél, most meg kérdezed hogy valaki használt e onnan bármit.
Nem fordítva kellene?

Nincs más lehetőségem jelenleg sajnos. Csupán kérdeztem hogy van e valakinek tapasztalata.

2023. Január 13. - 10:50:13
Válasz #4537
Nem elérhető

cczw95


Kuka. Az omegás szemesei full üresek. 1 éve még működött. Azóta nem,és másnak sem akikkel itt beszéltem.
Akkor inkább buy-as ha webshop. A szállítás igaz siralmas, de mindig az jött ami és működött is.


Sziasztok. Van jelenleg magyar szteroid webshop is,van vele valakinek tapasztalata? Én rendeltem mert nem volt kontaktom. Meg is jött,omega stana illetve raw ena. Csomagolás rendben,faszának néz ki. Valaki használt már onnan cuccot,üresek?

2023. Január 13. - 10:52:43
Válasz #4538
Nem elérhető

Razzi97


Kuka. Az omegás szemesei full üresek. 1 éve még működött. Azóta nem,és másnak sem akikkel itt beszéltem.
Akkor inkább buy-as ha webshop. A szállítás igaz siralmas, de mindig az jött ami és működött is.

Sziasztok. Van jelenleg magyar szteroid webshop is,van vele valakinek tapasztalata? Én rendeltem mert nem volt kontaktom. Meg is jött,omega stana illetve raw ena. Csomagolás rendben,faszának néz ki. Valaki használt már onnan cuccot,üresek?


Lehet igazad van,bár még csak 4 napja megy a dolog,egyelőre annyit vettem észre hogy a vérnyomásom megemelkedett de az jelenthet bármit. Lehet metha van benne

2023. Január 13. - 14:59:18
Válasz #4539
Nem elérhető

Norborg34


Buy-asról jó múltkor rendeltem Sp laboratires(eredeti felirat) Szuszit! 3 hét volt, mire jött és egy vicckategória kamu szart küldtek! 2x volt ráírva a márka full gagyin! Így: Sp Laboratory és Sp laboratoty, így, ahogy írom! Egy sárga hugy volt benne, ugyan olyan kamu illatos olaj, mint a gorillapharmacy cuccai! Azért beadtam egyet, ami be is csomósodott másnapra úgy, ahogy van!

2023. Január 13. - 15:52:28
Válasz #4540
Nem elérhető

cczw95


Uhh hát ez elég nagy amatőrségnek tűnik,mondjuk nekem még nem volt gondom velük csak a szállítással. Csak stanát használok tőlük eddig a ZPHC,Canada jók voltak.
Razzi: Az a gond lehet még az sem. A srác 8 szemesével szedte már a methájukat és semmi nem volt. Már az furcsa hogy bontanak meg terméket és a palettájuk sem frissül..
Lutri az egész...


Buy-asról jó múltkor rendeltem Sp laboratires(eredeti felirat) Szuszit! 3 hét volt, mire jött és egy vicckategória kamu szart küldtek! 2x volt ráírva a márka full gagyin! Így: Sp Laboratory és Sp laboratoty, így, ahogy írom! Egy sárga hugy volt benne, ugyan olyan kamu illatos olaj, mint a gorillapharmacy cuccai! Azért beadtam egyet, ami be is csomósodott másnapra úgy, ahogy van!

2023. Január 13. - 18:22:12
Válasz #4541
Nem elérhető

Hard74


Sziasztok.
BM ena 3 naponta 1ml 8.héten mérés.
Totál teszto:164,5nmol/l
Ösztradiol:285pmol/l
Szabad teszto:3,3%
Aktív teszto:78,3%
SHGB:40,4nmol/l
Kár hogy a BM már nincs. Ez jó eredmény nagyon. Bár tartok tóle hogy meg fog jelenni hamarosan újra üresen vagy közel sem ilyen minőségben
Sajnos már nem tudok szerezni, és tartok tőle, hogy ha újra lesz nem uaz a minőség tér vissza.Most Hilma ena beszerzésén gondolkodom at itt olvasottak alapján működik.Remélem valóban ok a cucc,mert pár hónapi adagot betáraznék belőle.
A héten újra megyek laborba, mert lejjebb vettem az adagot 3 naponta 0.6-7ml,pénteken jövök az eredménnyel.
Üdv.
Meglett az újabb mérés eredménye, viszont most elvesztettem a fonalat. 3 naponta 1ml BM teszto ena mérési eredmény alapján csökkentettem az adagot 3 naponta 0,6ml-re.Trt dózis lenne a cél. Ehhez képest az alábbi eredmények születtek:
Totál teszto:350,19nmol/L
Szabad teszto:3,55%
Aktív teszto:88,1%
Ösztradiol:332pmol/L
SHBG:45,6nmol/L
Ugyanazon a dobozból megy még eddig amivel az előző mérés előtt kezdtem. Dátum szerint előtte is ugyanaz a széria ment október közepétől. Előtte is ez ugyanez volt csak 7 naponta 1ml,aztán 5 naponta 1ml,minimum fél éve.
Vajon mérési hiba lehet, vagy mitől lehetnek ezek az értékek? Az előző mérés alapján csökkenést vártam.
Ezek minden téren hihetetlen számok. Már az első laborértékek is elég extrémek. Kíváncsi leszrk kinek mi a véleménye.
A hitelesség kedvéért csatolom a leleteket.
https://kepkuldes.com/image/xhQ4Hy
https://kepkuldes.com/image/xhQj8d
Ez a második mérési eredmény gyakorlatilag kizárt, hogy valós legyen. Az elsőt még el is fogadtam, de a második alapján megrendült a bizalmam a Medicoverben. Gondolkodom, hogy méretek egy újabbat a héten a tisztánlátás kedvéért, de hogy ez ismét ugyanott legyen e azon még töröm a fejem.
165-ös teszto szint még hihető lehet,haba BM ena ~170-180mg-ot tartalmaz, de a 350-hez 500mg-os tesztotartalom kellene, ami igencsak hihetetlen egy "hivatalosan" 250 mg-os cucc esetén.
Ma meglett a 3. mérés is. Végülis ismét a Medicover lett.
Maradt a. 3 naponta 0,6ml BM ena.
Ez már hihetőbb eredmény, de még mindig túl magas.Már végképp nem értem mi van.

2023. Január 14. - 02:35:48
Válasz #4542
Nem elérhető

Zsoltiroid


Kuka. Az omegás szemesei full üresek. 1 éve még működött. Azóta nem,és másnak sem akikkel itt beszéltem.
Akkor inkább buy-as ha webshop. A szállítás igaz siralmas, de mindig az jött ami és működött is.

Sziasztok. Van jelenleg magyar szteroid webshop is,van vele valakinek tapasztalata? Én rendeltem mert nem volt kontaktom. Meg is jött,omega stana illetve raw ena. Csomagolás rendben,faszának néz ki. Valaki használt már onnan cuccot,üresek?


Lehet igazad van,bár még csak 4 napja megy a dolog,egyelőre annyit vettem észre hogy a vérnyomásom megemelkedett de az jelenthet bármit. Lehet metha van benne




Üresek!

2023. Január 14. - 08:39:41
Válasz #4543
Nem elérhető

Sly1980



2023. Január 14. - 11:33:59
Válasz #4544
Nem elérhető

Razzi97


Omegás stana valószínűleg valóban üres. Pedig az omega oldalán is megnéztem a termékkódot,elvileg jó. Ez az 5. nap de egyelőre semmi. Felviszem a dózist 100mg-ra,megnézzük mi lesz  ***))