2024. Május 04. - 16:16:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445375 alkalommal)

Damn, Needfor940 és 52 vendég van a témában

2023. Január 14. - 12:18:35
Válasz #4545
Nem elérhető

Lolka


Omegás stana valószínűleg valóban üres. Pedig az omega oldalán is megnéztem a termékkódot,elvileg jó. Ez az 5. nap de egyelőre semmi. Felviszem a dózist 100mg-ra,megnézzük mi lesz  ***))


5 nap után még nem igazán adja a hatást a Stana. Viszont írtam neked de nem küldi el mert túl sok van a postaládádba

2023. Január 14. - 12:51:43
Válasz #4546
Nem elérhető

Razzi97


Omegás stana valószínűleg valóban üres. Pedig az omega oldalán is megnéztem a termékkódot,elvileg jó. Ez az 5. nap de egyelőre semmi. Felviszem a dózist 100mg-ra,megnézzük mi lesz  ***))


5 nap után még nem igazán adja a hatást a Stana. Viszont írtam neked de nem küldi el mert túl sok van a postaládádba


Elküldenéd mégegyszer? Töröltem őket. Köszi!

2023. Január 14. - 12:52:20
Válasz #4547
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok.
BM ena 3 naponta 1ml 8.héten mérés.
Totál teszto:164,5nmol/l
Ösztradiol:285pmol/l
Szabad teszto:3,3%
Aktív teszto:78,3%
SHGB:40,4nmol/l
Kár hogy a BM már nincs. Ez jó eredmény nagyon. Bár tartok tóle hogy meg fog jelenni hamarosan újra üresen vagy közel sem ilyen minőségben
Sajnos már nem tudok szerezni, és tartok tőle, hogy ha újra lesz nem uaz a minőség tér vissza.Most Hilma ena beszerzésén gondolkodom at itt olvasottak alapján működik.Remélem valóban ok a cucc,mert pár hónapi adagot betáraznék belőle.
A héten újra megyek laborba, mert lejjebb vettem az adagot 3 naponta 0.6-7ml,pénteken jövök az eredménnyel.
Üdv.
Meglett az újabb mérés eredménye, viszont most elvesztettem a fonalat. 3 naponta 1ml BM teszto ena mérési eredmény alapján csökkentettem az adagot 3 naponta 0,6ml-re.Trt dózis lenne a cél. Ehhez képest az alábbi eredmények születtek:
Totál teszto:350,19nmol/L
Szabad teszto:3,55%
Aktív teszto:88,1%
Ösztradiol:332pmol/L
SHBG:45,6nmol/L
Ugyanazon a dobozból megy még eddig amivel az előző mérés előtt kezdtem. Dátum szerint előtte is ugyanaz a széria ment október közepétől. Előtte is ez ugyanez volt csak 7 naponta 1ml,aztán 5 naponta 1ml,minimum fél éve.
Vajon mérési hiba lehet, vagy mitől lehetnek ezek az értékek? Az előző mérés alapján csökkenést vártam.
Ezek minden téren hihetetlen számok. Már az első laborértékek is elég extrémek. Kíváncsi leszrk kinek mi a véleménye.
A hitelesség kedvéért csatolom a leleteket.
https://kepkuldes.com/image/xhQ4Hy
https://kepkuldes.com/image/xhQj8d
Ez a második mérési eredmény gyakorlatilag kizárt, hogy valós legyen. Az elsőt még el is fogadtam, de a második alapján megrendült a bizalmam a Medicoverben. Gondolkodom, hogy méretek egy újabbat a héten a tisztánlátás kedvéért, de hogy ez ismét ugyanott legyen e azon még töröm a fejem.
165-ös teszto szint még hihető lehet,haba BM ena ~170-180mg-ot tartalmaz, de a 350-hez 500mg-os tesztotartalom kellene, ami igencsak hihetetlen egy "hivatalosan" 250 mg-os cucc esetén.
Ma meglett a 3. mérés is. Végülis ismét a Medicover lett.
Maradt a. 3 naponta 0,6ml BM ena.
Ez már hihetőbb eredmény, de még mindig túl magas.Már végképp nem értem mi van.
Örülj neki. így elég gazdaságosan tudsz tömegelni  @-o Más cucc nem megy mellette?

2023. Január 14. - 13:25:52
Válasz #4548
Nem elérhető

cczw95


Ha az omega-meds.com/authenticate oldalára beírtok bármilyen 8 jegyű kódot akkor mindegyikre azt fogja kidobni hogy eredeti...


Omegás stana valószínűleg valóban üres. Pedig az omega oldalán is megnéztem a termékkódot,elvileg jó. Ez az 5. nap de egyelőre semmi. Felviszem a dózist 100mg-ra,megnézzük mi lesz  ***))

2023. Január 14. - 13:27:43
Válasz #4549
Nem elérhető

Razzi97


Ha az omega-meds.com/authenticate oldalára beírtok bármilyen 8 jegyű kódot akkor mindegyikre azt fogja kidobni hogy eredeti...


Omegás stana valószínűleg valóban üres. Pedig az omega oldalán is megnéztem a termékkódot,elvileg jó. Ez az 5. nap de egyelőre semmi. Felviszem a dózist 100mg-ra,megnézzük mi lesz  ***))


Nem,kipróbáltam,nálam random kitalált kódra hamist ír.

2023. Január 14. - 13:27:55
Válasz #4550
Nem elérhető

Lolka


Ha az omega-meds.com/authenticate oldalára beírtok bármilyen 8 jegyű kódot akkor mindegyikre azt fogja kidobni hogy eredeti...


Omegás stana valószínűleg valóban üres. Pedig az omega oldalán is megnéztem a termékkódot,elvileg jó. Ez az 5. nap de egyelőre semmi. Felviszem a dózist 100mg-ra,megnézzük mi lesz  ***))




Az Omegáról már több hónapja le lett irva hogy üres!

2023. Január 14. - 13:49:20
Válasz #4551
Nem elérhető

Hard74


Sziasztok.
BM ena 3 naponta 1ml 8.héten mérés.
Totál teszto:164,5nmol/l
Ösztradiol:285pmol/l
Szabad teszto:3,3%
Aktív teszto:78,3%
SHGB:40,4nmol/l
Kár hogy a BM már nincs. Ez jó eredmény nagyon. Bár tartok tóle hogy meg fog jelenni hamarosan újra üresen vagy közel sem ilyen minőségben
Sajnos már nem tudok szerezni, és tartok tőle, hogy ha újra lesz nem uaz a minőség tér vissza.Most Hilma ena beszerzésén gondolkodom at itt olvasottak alapján működik.Remélem valóban ok a cucc,mert pár hónapi adagot betáraznék belőle.
A héten újra megyek laborba, mert lejjebb vettem az adagot 3 naponta 0.6-7ml,pénteken jövök az eredménnyel.
Üdv.
Meglett az újabb mérés eredménye, viszont most elvesztettem a fonalat. 3 naponta 1ml BM teszto ena mérési eredmény alapján csökkentettem az adagot 3 naponta 0,6ml-re.Trt dózis lenne a cél. Ehhez képest az alábbi eredmények születtek:
Totál teszto:350,19nmol/L
Szabad teszto:3,55%
Aktív teszto:88,1%
Ösztradiol:332pmol/L
SHBG:45,6nmol/L
Ugyanazon a dobozból megy még eddig amivel az előző mérés előtt kezdtem. Dátum szerint előtte is ugyanaz a széria ment október közepétől. Előtte is ez ugyanez volt csak 7 naponta 1ml,aztán 5 naponta 1ml,minimum fél éve.
Vajon mérési hiba lehet, vagy mitől lehetnek ezek az értékek? Az előző mérés alapján csökkenést vártam.
Ezek minden téren hihetetlen számok. Már az első laborértékek is elég extrémek. Kíváncsi leszrk kinek mi a véleménye.
A hitelesség kedvéért csatolom a leleteket.
https://kepkuldes.com/image/xhQ4Hy
https://kepkuldes.com/image/xhQj8d
Ez a második mérési eredmény gyakorlatilag kizárt, hogy valós legyen. Az elsőt még el is fogadtam, de a második alapján megrendült a bizalmam a Medicoverben. Gondolkodom, hogy méretek egy újabbat a héten a tisztánlátás kedvéért, de hogy ez ismét ugyanott legyen e azon még töröm a fejem.
165-ös teszto szint még hihető lehet,haba BM ena ~170-180mg-ot tartalmaz, de a 350-hez 500mg-os tesztotartalom kellene, ami igencsak hihetetlen egy "hivatalosan" 250 mg-os cucc esetén.
Ma meglett a 3. mérés is. Végülis ismét a Medicover lett.
Maradt a. 3 naponta 0,6ml BM ena.
Ez már hihetőbb eredmény, de még mindig túl magas.Már végképp nem értem mi van.
Örülj neki. így elég gazdaságosan tudsz tömegelni  @-o Más cucc nem megy mellette?
Annak örülök, hogy óccsón megúszom, viszont jó lenne ha valós értékeket tudnám,mert ezek elég meglepőek.
Csak az ena megy, se az már több mint 2 éve. 21 januártól heti 1ml Omega ment kb 22 tavaszáig.Innen BM 5 naponta 1ml,aztán ezt vittem feljebb 3 naponta 1ml-re október közepén, mert nem volt olyan igazán érezhető a hatás,és nem tudtam hogy az ena gyenge, vagy már megszoktam az érzést.Na az emelt adag tette a dolgát, éreztem a pozitív hatását,bár a libidó nem változott sokat. Nincs vele baj, de valahogy többet vártam. Ekkor jött az első mérés,utána pedig az adag csökkentése.

2023. Január 14. - 14:43:36
Válasz #4552
Nem elérhető

Razzi97


Ha az omega-meds.com/authenticate oldalára beírtok bármilyen 8 jegyű kódot akkor mindegyikre azt fogja kidobni hogy eredeti...


Omegás stana valószínűleg valóban üres. Pedig az omega oldalán is megnéztem a termékkódot,elvileg jó. Ez az 5. nap de egyelőre semmi. Felviszem a dózist 100mg-ra,megnézzük mi lesz  ***))




Az Omegáról már több hónapja le lett irva hogy üres!


Reggel vettem be 50mg-t egybe,jelenleg majd leszakad tőle az oldalam. Szerintem van benne valami,bár a jóisten se tudja mi..

2023. Január 14. - 14:49:05
Válasz #4553
Nem elérhető

agria88


Sziasztok Fórumtársak!
Biosira 10ml üveges enanthate. Mi a tapasztalat? Van benne némi hatóanyag?

2023. Január 14. - 15:39:08
Válasz #4554
Nem elérhető

guzzi


Ha az omega-meds.com/authenticate oldalára beírtok bármilyen 8 jegyű kódot akkor mindegyikre azt fogja kidobni hogy eredeti...


Omegás stana valószínűleg valóban üres. Pedig az omega oldalán is megnéztem a termékkódot,elvileg jó. Ez az 5. nap de egyelőre semmi. Felviszem a dózist 100mg-ra,megnézzük mi lesz  ***))




Az Omegáról már több hónapja le lett irva hogy üres!


Reggel vettem be 50mg-t egybe,jelenleg majd leszakad tőle az oldalam. Szerintem van benne valami,bár a jóisten se tudja mi..



 !+"% !+"% !+"%
Azonnal hagyd abba!!!  ***))))

2023. Január 15. - 00:00:06
Válasz #4555
Nem elérhető

Kopezcki92


Sziasztok!
Hilma biocare termékekkel esetleg valakinek tapasztalata?

2023. Január 15. - 01:03:59
Válasz #4556
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Hilma biocare termékekkel esetleg valakinek tapasztalata?

Nekem rendben volt idáig minden mindig.

2023. Január 15. - 11:06:51
Válasz #4557
Nem elérhető

Alex111


PHD Remedies teszt propionat visszajelzes.Jol mukodik nem gyullad hozza az erot rendesen.Tobbi termekerol meg nincsen info,ha valaki hasznalt ettol a gyartotol mast is az irjon rola mi a tapasztalat.

2023. Január 15. - 11:24:25
Válasz #4558
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok!
Hilma biocare termékekkel esetleg valakinek tapasztalata?

2017 ben hasznaltam stanozololt/oxandrolonet es methat a hilmatol.Szoval ez sem egy most bejovo gyarto.Ki kell probalni.

2023. Január 15. - 11:59:54
Válasz #4559
Nem elérhető

Radi


Sziasztok!

Nem tudom hogy jó helyre teszem-e fel a kérdést.

Érdeklődnék hogy nektek mi a tapasztalatotok a BM Pharma ( India) test. propionátról. Nagyon kevés információt találtam magáról a cégről is. Azt hallottam hogy kissé aluldozírozott, de alapvetően jó.

Köszönöm a válaszokat!:)