2024. Május 04. - 19:16:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445443 alkalommal)

Needfor940, Norborg34 és 43 vendég van a témában

2023. Január 15. - 15:52:32
Válasz #4560
Nem elérhető

Razzi97


Kis update mégegyszer az omegás szemes stanáról. Én úgy durranok tőle mint a kvaélet. Kb 1 hete megy,70mg elosztva napközben. Lehet lejebb viszem a dózis mert kissé fáj tőle az oldalam :D Sima Raw Ena megy hozzá heti 500mg. Egész nap baromi izomfeszességet érzek. Tudom sokan mondták hogy üres,az enyémre a lekaparós részhez rá van írva hogy "NEW EDITION" nemtudom van e valami különbség,csak gondoltam ezt beírom.

2023. Január 15. - 17:04:31
Válasz #4561
Nem elérhető

Morpheus33


Hello ! Phoenix, Titam vagy Omega ? Köszi

2023. Január 15. - 18:15:39
Válasz #4562
Nem elérhető

Gábor77


Kis update mégegyszer az omegás szemes stanáról. Én úgy durranok tőle mint a kvaélet. Kb 1 hete megy,70mg elosztva napközben. Lehet lejebb viszem a dózis mert kissé fáj tőle az oldalam :D Sima Raw Ena megy hozzá heti 500mg. Egész nap baromi izomfeszességet érzek. Tudom sokan mondták hogy üres,az enyémre a lekaparós részhez rá van írva hogy "NEW EDITION" nemtudom van e valami különbség,csak gondoltam ezt beírom.
70mg? 30-nál nem kell több! A májad már tiltakozik! Azt érzed a jobb bordaív alatt!

2023. Január 15. - 18:20:54
Válasz #4563
Nem elérhető

Gábor77


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!

2023. Január 15. - 19:35:32
Válasz #4564
Nem elérhető

Gyuf


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!
kenwoo meta megy napi 5 szart se érzek, se magamon se amit adna a meta pluszt

2023. Január 16. - 15:09:20
Válasz #4565
Nem elérhető

Morpheus33


Hello . Kezd felba..szni ,hogy bioniche ,phoenix, stb mind matricázva nem ráégetve van a márka stb az ampullára . Simán egybe le tudom szedni .. és a susta is a phoenix nél pl ugyan ugy olyan mint a masteron pl .. 😓😥  ott hogy megyen felétek ?

2023. Január 16. - 21:17:13
Válasz #4566
Nem elérhető

Morpheus33


Hello ! Phoenix tiz x 1ml .... Direkt törögettem sorban mindet ... 3 elég jól letört a feje a többi 6-7 porladt , hiába bereszeltem!
A 3ban olyan sűrű volt a masteron ena ,hogy fekete tűvel alig tudtam felszívni . A többi is ugyan olyan illatú volt csak NEGYED olyan sűrű, mint az a 3 ! Bas..a meg a kurv.a élet..
Fordult már elő szinte minden egymiliseknél .
Viszont a tiz miliseket is előszeretettel cserélgeti,komplett a tetejet ... 😓🤔 Volt már igy nektek ? Egyik odabasz masik kettő meg csak 'vslami ....

2023. Január 17. - 00:37:30
Válasz #4567
Nem elérhető

JM


Sziasztok srácok! Kúra utáni kopaszodásban kinek van tapasztalata? Szeptemberben lett vége a kúrámnak és rá 1 hónapra kezdődött.. hétről hétre látszik a ritkulás elég durván.
Tesztoszteron, dht referencia értéken belül van.
Mi lehet a gond melyik hormon kavarhat be? Kezelési tipp valakinek esetleg?
Köszi a segítséget, jó éjszakát✌️

2023. Január 17. - 10:51:17
Válasz #4568
Nem elérhető

guzzi


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!
kenwoo meta megy napi 5 szart se érzek, se magamon se amit adna a meta pluszt


A Kenwoo már rég kuka ami jó belőle az is régi szériás az újakat kár meg venni Omega dettó!
Szemesből a kél szív és a thaidana ami nagyon üt! De ezt a szomszédtól tudom én is!  @:-) ;-oo-; @-o

2023. Január 17. - 13:20:15
Válasz #4569
Nem elérhető

Gyuf


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!
kenwoo meta megy napi 5 szart se érzek, se magamon se amit adna a meta pluszt


A Kenwoo már rég kuka ami jó belőle az is régi szériás az újakat kár meg venni Omega dettó!
Szemesből a kél szív és a thaidana ami nagyon üt! De ezt a szomszédtól tudom én is!  @:-) ;-oo-; @-o
Mikor bejött a kenwoo már akkor ettem ennyit akkor se volt jó nekem, haver meg napi 3tól dagadt befele 8kg ment rá

2023. Január 17. - 14:07:17
Válasz #4570
Elérhető

Norborg34


Halihó! Bm testobolin 400asát és a bm mixobolint használja vagy használta mostanában valaki? 2-3 ismerős is mondja, hogy  ezek elég jól muzsikálnak és olyanok mondják, akiknek szintén nem nagyon jött be a bm többi terméke!

2023. Január 17. - 14:10:37
Válasz #4571
Nem elérhető

Küklopsz


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!
kenwoo meta megy napi 5 szart se érzek, se magamon se amit adna a meta pluszt


A Kenwoo már rég kuka ami jó belőle az is régi szériás az újakat kár meg venni Omega dettó!
Szemesből a kél szív és a thaidana ami nagyon üt! De ezt a szomszédtól tudom én is!  @:-) ;-oo-; @-o
Mikor bejött a kenwoo már akkor ettem ennyit akkor se volt jó nekem, haver meg napi 3tól dagadt befele 8kg ment rá

Balkan  dana is  jó.
Norborg nekem kifogytak a duci uveges biosiraim de a vékony üveges is jó nekem a "testex"ből!

2023. Január 17. - 14:20:55
Válasz #4572
Elérhető

Norborg34


Én is használtam omega danát 10-20mg is bőven érződött . Ha ez is még abból az eresztésből van amit szedsz ,akkor a 70 mg rengeteg!
kenwoo meta megy napi 5 szart se érzek, se magamon se amit adna a meta pluszt


A Kenwoo már rég kuka ami jó belőle az is régi szériás az újakat kár meg venni Omega dettó!
Szemesből a kél szív és a thaidana ami nagyon üt! De ezt a szomszédtól tudom én is!  @:-) ;-oo-; @-o
Mikor bejött a kenwoo már akkor ettem ennyit akkor se volt jó nekem, haver meg napi 3tól dagadt befele 8kg ment rá

Balkan  dana is  jó.
Norborg nekem kifogytak a duci uveges biosiraim de a vékony üveges is jó nekem a "testex"ből!
Nekem sajnos az uccsó vékony üveges propi és vékony üveg testex nem működött, teremben mondja a srác, hogy neki meg tök tuti az is! Raw érdekes, pár hete, amit vettem, kb alig bírtam letörni az ampullat, olyan vastag volt, azt a propit éreztem, amit meg most utoljára vettem, az tök könnyen törik és full szagtalan, ezt meg nem érzem úgy, havernál raw-val kapcsolatban ugyan ez! Én már belebetegszem ebbe😆😆😆Most megnézem ezt a Hilmát, nagyon kiváncsi vagyok rá! Úgy elvagyok, meg minden, de amit a duci üveg adott, az az érzés sajnos már sehol nincs, de a remény az még motivál! 😁😁😁

2023. Január 17. - 14:48:45
Válasz #4573
Nem elérhető

Küklopsz


van rawom is nem olyan rossz a susija tény hogy gyilkolni kell mire lejön a teteje és biztos ezerféle verzió van belőle!nekem egy uveg duci biom maradt azt meghagyom a legínségesebb időkre @-o(vettem belőle x darabot persze hogy a 20%a volt duci üveges😀)
szerintem a testexbe is van 200mg testo kb ami nem is olyan rossz a mostani piacot nezve!
és most kezdtem el csökkenteni a decát!(master)heti 2.5ről  1re(ezt még 3hétig,csak mert kifogyott😅)viszont egekbe a libidó és heti 3 ml megy a vékony testexből,szerintem tuti többet ér mint a ma összehányt gyártók cuccai,és ez azért piacon van tizen faszom valahany éve😀

2023. Január 17. - 15:00:06
Válasz #4574
Elérhető

Norborg34


van rawom is nem olyan rossz a susija tény hogy gyilkolni kell mire lejön a teteje és biztos ezerféle verzió van belőle!nekem egy uveg duci biom maradt azt meghagyom a legínségesebb időkre @-o(vettem belőle x darabot persze hogy a 20%a volt duci üveges😀)
szerintem a testexbe is van 200mg testo kb ami nem is olyan rossz a mostani piacot nezve!
és most kezdtem el csökkenteni a decát!(master)heti 2.5ről  1re(ezt még 3hétig,csak mert kifogyott😅)viszont egekbe a libidó és heti 3 ml megy a vékony testexből,szerintem tuti többet ér mint a ma összehányt gyártók cuccai,és ez azért piacon van tizen faszom valahany éve😀
Lehet felidegelem magam és megpróbálom megint a biosira testo mix300-asát😁😁😁, az mindig de mindig jó volt, még a vékony is működött belőle! Most heti 3szuszi megy és csak kettő boldi, (hétfő raw szuszi+pharma group boldi, Szerda cooper szuszi, Péntek raw szuszi+pharma group boldi+anabrest) de boldeszt elhagyom, mert még ha jó is, kettő édes kevés, hogy legyen hatása! Cooper szuszi, szerintem harmatos, rawtól mondom érzek valamit, erő van, cerka működik rendesen ha kell, de nincs meg az az atom kicsattanás érzés!