2024. Május 04. - 07:49:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445194 alkalommal)

Norborg34, Trepi, Damn és 27 vendég van a témában

2023. Január 18. - 13:56:03
Válasz #4590
Elérhető

Norborg34


van rawom is nem olyan rossz a susija tény hogy gyilkolni kell mire lejön a teteje és biztos ezerféle verzió van belőle!nekem egy uveg duci biom maradt azt meghagyom a legínségesebb időkre @-o(vettem belőle x darabot persze hogy a 20%a volt duci üveges😀)
szerintem a testexbe is van 200mg testo kb ami nem is olyan rossz a mostani piacot nezve!
és most kezdtem el csökkenteni a decát!(master)heti 2.5ről  1re(ezt még 3hétig,csak mert kifogyott😅)viszont egekbe a libidó és heti 3 ml megy a vékony testexből,szerintem tuti többet ér mint a ma összehányt gyártók cuccai,és ez azért piacon van tizen faszom valahany éve😀
Lehet felidegelem magam és megpróbálom megint a biosira testo mix300-asát😁😁😁, az mindig de mindig jó volt, még a vékony is működött belőle! Most heti 3szuszi megy és csak kettő boldi, (hétfő raw szuszi+pharma group boldi, Szerda cooper szuszi, Péntek raw szuszi+pharma group boldi+anabrest) de boldeszt elhagyom, mert még ha jó is, kettő édes kevés, hogy legyen hatása! Cooper szuszi, szerintem harmatos, rawtól mondom érzek valamit, erő van, cerka működik rendesen ha kell, de nincs meg az az atom kicsattanás érzés!

akkor viszont lehet jó a boldi!
szerintem nezd meg ujra a biosirasat a 300as susija ha jol emlekszem nekem nem volt annyira jó,inkább a testexet nézd(és hátha duci uvegeset kapsz!😀)
Lehet nagyon érzékeny vagyok boldevicsre, még egy kicsire is?! Boldi óta valahogy kedvetlenebb, nyomottabb vagyok! A vérem kb csont fekete most, bárhol folyik is vissza, ennyire sosem volt!😀 Mikor nyáron biosira propi ment tritrennel, még szerelem flessek is voltak folyamatosan! Gondoltam rá, amit a Bulking is mond, hogy felnyomhatta az oxitocint, mert azok az érzések tritren elhagyás után kb 2 héttel el is tűntek! Lehet az lesz és rápróbálok megint arra a kombóra, már nem érdekel semmi!😁😁😁

ezért se olyan jó a boldi nagyon sűriti a vért én  mikor toltam mindig szedtem mellé kis aszpirin protectet vagy barmi verhigitot.Komoly dolog az az Oxytocin kemény flesseket tud az emberrr hozni😂
nekem utoljára az omegás parabolannál volt meg ez a fless 2 éve!azóta se nem talalkoztam komoyabb trennel,talán egy master tren ena volt még egy éve ami szólt,elozo nyaron a kenwoo trenje ment nekem szart se ért
2 éve kb az omega naggyon király volt, nyomtam a dekáját, direkt nem toltam mellé tesztót, hogy lássam, műkődik-e?! Működött, vér vörös fej edzésen, magamhoz képest ultra durranás, libidó szevasz, cerka puhány, nyilván utána küldtem hozzá a tesztót rendesen, majd mikor kb rá 1,5 évre omegával indítottam újra a kúrázgatási hullámot, egy ruppót nem ért az egész, aztán kenwoo úgy szintén semmi, meg a többi! Úgy veszem észre, hogy neked ugyan azok a kedvenceid, mint nekem! Biosira és a Master😁, mondhatni az elmúlt 3-4-5 évben ezek voltak minden téren a legjobbak! A Mastertől olyan libidó volt, olyan erő, hogy azt még biosira sem múlta felül, kihiozta azt az elvetemült perverzséget is🤣aztán pár évre rá már az sem adta, nyilván van belőle tuti is és csak én foghattam ki utána a gagyikat! Nyomatom most a raw szuszit, anabrestet elhagyom kicsit, hátha már nagyon lezúzta az ösztrómat és azért nem érzem annyira a dolgokat! Rendek Hilmát, bm 400at, bm mixobolint és biosira cuccokat! Ha így sem történik nagyon semmi, akkor nálam már megállt a tudomány!😀

2023. Január 18. - 16:29:51
Válasz #4591
Nem elérhető

Küklopsz


persze h azok mert se idom se energiám tesztelgetni új cuccokat max nagyon néha és akkor is látom másokon az "eredményt".Nálunk a terembe van par öreg veterán nem akarok nevet írni de a legnagyobb és legtapasztaltabb testépítő versenyző,ő is ezeket mondja plusz én is ezt érzem véletlen nem lehet.Ha egy cucc szar azonnal megérzem alapból mindig csepegtetek az ujjamra belőle volt hogy mar az alapján visszaadtam tudom milyen az igazi tesztó íz pl.😜
alapbol vagyok olyan viszonyba az emberrel hogy el se mondja nekem ami selejt csak a legjobbat javasolja(10en x év után már eljutottunk ide be se próbálna nekem bármi szart.Ami volt és tényleg véletlen szó nélkül kicserélte!Master,Balkan,és Biosira ami működik több hatóanyagtéren illetve a balkan dana is kurva zoral.volt!anno mikor bejott a diamond mindene kegyetlen volt a fekete sarganak csak sajnos már nincs!Én i jekciós methával vagyok hadilábon egyszerűen nincs gyártó amiben megbíznék benne gorillazról vettem kettőt és habár te lehurrogtad szerintem az inj methajukba van anyag!!érdekes a színe állaga de bekuldom másnapra olyat gyorsulok minden tekintetben az edzéseim szétrobbantják a termet és még a lépéseim is egy gyengébb fajta verdaéval.vetekednek!😁😁

2023. Január 18. - 17:45:47
Válasz #4592
Nem elérhető

kalmanka


Hello,

régen volt itt egy srác aki tudott valami bevizsgálást intézni, vagy ő csinálta, nem tudom... vagy esetleg nem tudjátok hogy miylen labor foglalkozik esetleg a cuccok bevizsgálásával? persze fizetős helyre gondoltam, csak kellene valami normális eredmény, hogy mennyi is van az ampullában, mert 5 naponta 500 Ena megy, és se a csöcsöm nem fáj, sem pedig az az istenkirály érzés nincsen meg... kicsit elbizonytalanodtam...

Köszike!

2023. Január 18. - 19:09:28
Válasz #4593
Elérhető

Norborg34


persze h azok mert se idom se energiám tesztelgetni új cuccokat max nagyon néha és akkor is látom másokon az "eredményt".Nálunk a terembe van par öreg veterán nem akarok nevet írni de a legnagyobb és legtapasztaltabb testépítő versenyző,ő is ezeket mondja plusz én is ezt érzem véletlen nem lehet.Ha egy cucc szar azonnal megérzem alapból mindig csepegtetek az ujjamra belőle volt hogy mar az alapján visszaadtam tudom milyen az igazi tesztó íz pl.😜
alapbol vagyok olyan viszonyba az emberrel hogy el se mondja nekem ami selejt csak a legjobbat javasolja(10en x év után már eljutottunk ide be se próbálna nekem bármi szart.Ami volt és tényleg véletlen szó nélkül kicserélte!Master,Balkan,és Biosira ami működik több hatóanyagtéren illetve a balkan dana is kurva zoral.volt!anno mikor bejott a diamond mindene kegyetlen volt a fekete sarganak csak sajnos már nincs!Én i jekciós methával vagyok hadilábon egyszerűen nincs gyártó amiben megbíznék benne gorillazról vettem kettőt és habár te lehurrogtad szerintem az inj methajukba van anyag!!érdekes a színe állaga de bekuldom másnapra olyat gyorsulok minden tekintetben az edzéseim szétrobbantják a termet és még a lépéseim is egy gyengébb fajta verdaéval.vetekednek!😁😁
Haver, akinek ugyan így semmi sem jó, most kezdte megint a bm mixobolint, eddig 3 ment be neki és már most meg van őrülve tőle, durran, libidó atom és tombol a boldogság😀! Droszta szerintem tuti nincs benne, az is lehet, hogy csak simán propesz van benne, de esküszöm már felcsigázott, még a héten megyek érte és írom, milyen! Még a 400as testobolonját is dícséri, ami biztos nem 400 és az se biztos, hogy szuszi összetevőkből áll, de veszek egy olyat is! Majd arról is infózok, mit fog művelni velem!😀

2023. Január 18. - 19:32:28
Válasz #4594
Nem elérhető

cczw95


Szia..
Úgytudom kamagraking volt a neve.
Szerintem a janoshik laborra gondolsz.
De ha írsz egy gyártót akkor lehet tudnak itt neked véleményezni.

Hello,

régen volt itt egy srác aki tudott valami bevizsgálást intézni, vagy ő csinálta, nem tudom... vagy esetleg nem tudjátok hogy miylen labor foglalkozik esetleg a cuccok bevizsgálásával? persze fizetős helyre gondoltam, csak kellene valami normális eredmény, hogy mennyi is van az ampullában, mert 5 naponta 500 Ena megy, és se a csöcsöm nem fáj, sem pedig az az istenkirály érzés nincsen meg... kicsit elbizonytalanodtam...

Köszike!

2023. Január 19. - 01:24:33
Válasz #4595
Nem elérhető

whelle


persze h azok mert se idom se energiám tesztelgetni új cuccokat max nagyon néha és akkor is látom másokon az "eredményt".Nálunk a terembe van par öreg veterán nem akarok nevet írni de a legnagyobb és legtapasztaltabb testépítő versenyző,ő is ezeket mondja plusz én is ezt érzem véletlen nem lehet.Ha egy cucc szar azonnal megérzem alapból mindig csepegtetek az ujjamra belőle volt hogy mar az alapján visszaadtam tudom milyen az igazi tesztó íz pl.😜
alapbol vagyok olyan viszonyba az emberrel hogy el se mondja nekem ami selejt csak a legjobbat javasolja(10en x év után már eljutottunk ide be se próbálna nekem bármi szart.Ami volt és tényleg véletlen szó nélkül kicserélte!Master,Balkan,és Biosira ami működik több hatóanyagtéren illetve a balkan dana is kurva zoral.volt!anno mikor bejott a diamond mindene kegyetlen volt a fekete sarganak csak sajnos már nincs!Én i jekciós methával vagyok hadilábon egyszerűen nincs gyártó amiben megbíznék benne gorillazról vettem kettőt és habár te lehurrogtad szerintem az inj methajukba van anyag!!érdekes a színe állaga de bekuldom másnapra olyat gyorsulok minden tekintetben az edzéseim szétrobbantják a termet és még a lépéseim is egy gyengébb fajta verdaéval.vetekednek!😁😁
Haver, akinek ugyan így semmi sem jó, most kezdte megint a bm mixobolint, eddig 3 ment be neki és már most meg van őrülve tőle, durran, libidó atom és tombol a boldogság😀! Droszta szerintem tuti nincs benne, az is lehet, hogy csak simán propesz van benne, de esküszöm már felcsigázott, még a héten megyek érte és írom, milyen! Még a 400as testobolonját is dícséri, ami biztos nem 400 és az se biztos, hogy szuszi összetevőkből áll, de veszek egy olyat is! Majd arról is infózok, mit fog művelni velem!😀

BM Testobolin mukodik, bar nagy csodat ne varj tole. 109 nmol tesztot durrantott, meg 10 beadasbol 8 gyulladast, abbol egyet eleg durvan, az utolso ketto mar csak felbe szivva ment enaval, ugy turheto.

2023. Január 19. - 08:11:31
Válasz #4596
Nem elérhető

kalmanka


Szia..
Úgytudom kamagraking volt a neve.
Szerintem a janoshik laborra gondolsz.
De ha írsz egy gyártót akkor lehet tudnak itt neked véleményezni.

Hello,

régen volt itt egy srác aki tudott valami bevizsgálást intézni, vagy ő csinálta, nem tudom... vagy esetleg nem tudjátok hogy miylen labor foglalkozik esetleg a cuccok bevizsgálásával? persze fizetős helyre gondoltam, csak kellene valami normális eredmény, hogy mennyi is van az ampullában, mert 5 naponta 500 Ena megy, és se a csöcsöm nem fáj, sem pedig az az istenkirály érzés nincsen meg... kicsit elbizonytalanodtam...

Köszike!

Köszönöm, lehet, hogy Ő volt.

a gyártó a Pharmacom, de elbizonytalanodtam nagyon. korábban tök megbizható volt, de ez a mostani cucc elég karcsú, vagy tök üres. lehet csak a placebo hat benne, nem tudom. elég nagy mennyiségem van, és megérné rászánni pár ml-t, hogy tudja mi is van benne.

ahogy én gondolom a 500mg/5nap mennyiségnek már kellene viritson valami nem kivánt hatás is, pl csöcsfájdalom, vagy vizesedés, vagy valami, de semmi iylen nincsen. az a durva nagy kanosság sem jön...

2023. Január 19. - 09:28:33
Válasz #4597
Elérhető

Gábor77


Szia..
Úgytudom kamagraking volt a neve.
Szerintem a janoshik laborra gondolsz.
De ha írsz egy gyártót akkor lehet tudnak itt neked véleményezni.

Hello,

régen volt itt egy srác aki tudott valami bevizsgálást intézni, vagy ő csinálta, nem tudom... vagy esetleg nem tudjátok hogy miylen labor foglalkozik esetleg a cuccok bevizsgálásával? persze fizetős helyre gondoltam, csak kellene valami normális eredmény, hogy mennyi is van az ampullában, mert 5 naponta 500 Ena megy, és se a csöcsöm nem fáj, sem pedig az az istenkirály érzés nincsen meg... kicsit elbizonytalanodtam...

Köszike!

Köszönöm, lehet, hogy Ő volt.

a gyártó a Pharmacom, de elbizonytalanodtam nagyon. korábban tök megbizható volt, de ez a mostani cucc elég karcsú, vagy tök üres. lehet csak a placebo hat benne, nem tudom. elég nagy mennyiségem van, és megérné rászánni pár ml-t, hogy tudja mi is van benne.

ahogy én gondolom a 500mg/5nap mennyiségnek már kellene viritson valami nem kivánt hatás is, pl csöcsfájdalom, vagy vizesedés, vagy valami, de semmi iylen nincsen. az a durva nagy kanosság sem jön...
Heti 500 egyáltalán nem biztos hogy hoz ilyen tünetet. Alkati kérdés is . Kérj egy labort ha 100nmol/l felett lesz a teszto eredménye akkor jó. Gyorsabb és vélhetően olcsóbb is mint laborba bevizsgáltatni a cuccot.

2023. Január 19. - 09:45:06
Válasz #4598
Nem elérhető

Gyuf


Szia..
Úgytudom kamagraking volt a neve.
Szerintem a janoshik laborra gondolsz.
De ha írsz egy gyártót akkor lehet tudnak itt neked véleményezni.

Hello,

régen volt itt egy srác aki tudott valami bevizsgálást intézni, vagy ő csinálta, nem tudom... vagy esetleg nem tudjátok hogy miylen labor foglalkozik esetleg a cuccok bevizsgálásával? persze fizetős helyre gondoltam, csak kellene valami normális eredmény, hogy mennyi is van az ampullában, mert 5 naponta 500 Ena megy, és se a csöcsöm nem fáj, sem pedig az az istenkirály érzés nincsen meg... kicsit elbizonytalanodtam...

Köszike!

Köszönöm, lehet, hogy Ő volt.

a gyártó a Pharmacom, de elbizonytalanodtam nagyon. korábban tök megbizható volt, de ez a mostani cucc elég karcsú, vagy tök üres. lehet csak a placebo hat benne, nem tudom. elég nagy mennyiségem van, és megérné rászánni pár ml-t, hogy tudja mi is van benne.

ahogy én gondolom a 500mg/5nap mennyiségnek már kellene viritson valami nem kivánt hatás is, pl csöcsfájdalom, vagy vizesedés, vagy valami, de semmi iylen nincsen. az a durva nagy kanosság sem jön...
Heti 500 egyáltalán nem biztos hogy hoz ilyen tünetet. Alkati kérdés is . Kérj egy labort ha 100nmol/l felett lesz a teszto eredménye akkor jó. Gyorsabb és vélhetően olcsóbb is mint laborba bevizsgáltatni a cuccot.
olcsóbb jóval a labor, és nézetsz egy tesztót.
mert tegyük fel van 100 ampulla cuccod, abból oda adsz 1-2dbot megnézetni kitudja mi van a maradékba nálad.
Alkat kérdése az a mellékhatás amit írsz, én életembe nem voltam egyik cucctól sem vizes se csöcsfájdalmas még 2g tesztótól se
meg 5naponta 500mg, hatalmas kilengést okoz (szerintem) inkább próbálj kevesebbet sűrűbben ( magány vélemény )
De majd ezt itt többet jobban megtudják majd mondani, jó e vagy se.


2023. Január 19. - 14:43:42
Válasz #4599
Nem elérhető

Sly1980


  :azn: Sziasztok urak AVVA lab valakinek vélemény információ ? (Enathat )? Köszönettel .

2023. Január 19. - 18:41:12
Válasz #4600
Nem elérhető

Zsoltiroid


Na meg jött a csoda raw ena meg a vedi deca.. kivancsi leszek...

2023. Január 19. - 20:27:28
Válasz #4601
Nem elérhető

Benczu77


Na meg jött a csoda raw ena meg a vedi deca.. kivancsi leszek...

2 eve volt felénk nagyon jó vedi, most nem tudom milyen minoseg lehet, ha ugyanaz akkor sok sikert! 🫡

2023. Január 19. - 21:00:19
Válasz #4602
Nem elérhető

Zsoltiroid


Na meg jött a csoda raw ena meg a vedi deca.. kivancsi leszek...

2 eve volt felénk nagyon jó vedi, most nem tudom milyen minoseg lehet, ha ugyanaz akkor sok sikert! 🫡

Exp date : 2025 ha igy mond vmit ez most ez a szeria csak az hogy az ampulla nyaka zöld + kék csikos neten képeken meg mindenhol sárga + kék csikos..

2023. Január 19. - 21:12:44
Válasz #4603
Nem elérhető

Arni11


Engem a Raw Ena erdekel h milyen. Valoszinu nekem is o lesz a valasztasom hamarosan.

2023. Január 19. - 21:36:23
Válasz #4604
Nem elérhető

Zsoltiroid


Engem a Raw Ena erdekel h milyen. Valoszinu nekem is o lesz a valasztasom hamarosan.

Hígabb mint a BM testo ena az fix illatra ugyan az 😃 hatásra még pasz majd beszamolok