2024. Május 04. - 15:45:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445361 alkalommal)

Needfor940, fittyfene, Damn, Alexx, Hard74 és 51 vendég van a témában

2023. Január 21. - 07:48:38
Válasz #4620
Nem elérhető

Kamagraking


nem úgy szoktam mert folosleges wiszkizni meg frontint bevenni ha drogozni akarok nem akarom csökkenteni a hatását @:-)
ezért legyen példa hogy egy ilyen ember is ezt mondja erre!
nyalogatni nem kell az ampullat tudod az anyag benne van nem kivül @-o
azt meg ne mond már nekem hogy nincs jellegzetes ize egy két anyagnak

Ja,hogy belül van?Én meg azt hittem te kívülről is megmondod ránézésre,pláne ha meg is kóstolod.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Január 21. - 07:58:25
Válasz #4621
Nem elérhető

Kamagraking




Igazából a tesztoszteron már magába bőven elég lenne tömeget felpakolni 300-400mg,( nem is kell melle rakni semmit) melle az a másik 200mg masteron nem elég anabolikus összesen 500mg cucc??? Raadasul egy hobbistának? kicsit tájékozódj  akkor mert van mit…
[/quote]
A drosta segít egy szintet lépni ha már alacsony a testzsír,de izmot gyengén épít.
Tájékozódtam.

Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Január 21. - 09:23:53
Válasz #4622
Nem elérhető

Gábor77




Igazából a tesztoszteron már magába bőven elég lenne tömeget felpakolni 300-400mg,( nem is kell melle rakni semmit) melle az a másik 200mg masteron nem elég anabolikus összesen 500mg cucc??? Raadasul egy hobbistának? kicsit tájékozódj  akkor mert van mit…
A drosta segít egy szintet lépni ha már alacsony a testzsír,de izmot gyengén épít.
Tájékozódtam.
[/quote]
Idehaza működő Primabolan vajon beszerezhető? Mert diétába jól jönne ha lehet hinni a hatóanyagról fellelhető infoknak a testzsír csökkentés és izommegtartásról. Vajon egy teszto,primo,tren hármas jó lehetne diéta utolsó 8-10 hetére?  Vagy ez hülye gondolat?

2023. Január 21. - 11:35:23
Válasz #4623
Nem elérhető

Zero




Igazából a tesztoszteron már magába bőven elég lenne tömeget felpakolni 300-400mg,( nem is kell melle rakni semmit) melle az a másik 200mg masteron nem elég anabolikus összesen 500mg cucc??? Raadasul egy hobbistának? kicsit tájékozódj  akkor mert van mit…
A drosta segít egy szintet lépni ha már alacsony a testzsír,de izmot gyengén épít.
Tájékozódtam.
Idehaza működő Primabolan vajon beszerezhető? Mert diétába jól jönne ha lehet hinni a hatóanyagról fellelhető infoknak a testzsír csökkentés és izommegtartásról. Vajon egy teszto,primo,tren hármas jó lehetne diéta utolsó 8-10 hetére?  Vagy ez hülye gondolat?
[/quote]

Jó lehet(ne) simán, ha nem feketepiacról lenne szó, és már örülünk ha a tesztoba van valamennyi, nemhogy még a primo/trenbe ami nem épp a két legolcsóbb cucc. De szerintem az összeállítással nincs probléma, nyilván blokkolókkal együtt persze.

2023. Január 21. - 11:39:02
Válasz #4624
Nem elérhető

Zero


1-2 hét múlva kezdem az ena/deca kombót mindkettő BM-es minden másnap 0,5ml összeszívva, amihez megy 0,5ml propi ez hilmás vagy minden nap vagy az is minden másnap amig el nem fogy a 10ml, hozzá exemestan/provi, és mivel elég hosszú lesz a kúra közbe HCG 500iu/hét kb 2-3 héttel az első szuri után. ~1-1,5 hónap múlva jöhetek egy élménybeszámolóval, ha érdekel valakit.

2023. Január 21. - 13:05:56
Válasz #4625
Nem elérhető

bukta


Na meg jött a csoda raw ena meg a vedi deca.. kivancsi leszek...


Nekem a raw ena működött de a vedi már nem még jó hogy volt maradék kenwoo.
Egyébként a melegítés megoldotta nálam a gyulladásos problémát  ****:))))))

2023. Január 21. - 15:07:39
Válasz #4626
Nem elérhető

Zsoltiroid


Na meg jött a csoda raw ena meg a vedi deca.. kivancsi leszek...
Vedi deca nem mukodott?

Nekem a raw ena működött de a vedi már nem még jó hogy volt maradék kenwoo.
Egyébként a melegítés megoldotta nálam a gyulladásos problémát  ****:))))))

2023. Január 21. - 16:50:13
Válasz #4627
Nem elérhető

Gábor77


1-2 hét múlva kezdem az ena/deca kombót mindkettő BM-es minden másnap 0,5ml összeszívva, amihez megy 0,5ml propi ez hilmás vagy minden nap vagy az is minden másnap amig el nem fogy a 10ml, hozzá exemestan/provi, és mivel elég hosszú lesz a kúra közbe HCG 500iu/hét kb 2-3 héttel az első szuri után. ~1-1,5 hónap múlva jöhetek egy élménybeszámolóval, ha érdekel valakit.
Várom az infokat! Bár én decat nem fogok használni jó darabig. Nem volt jó, hogy nem akkor dugtam amikor akartam, hanem amikor a cerka nagy kegyesen néha méltóztatott felállni  @-o

2023. Január 21. - 16:51:11
Válasz #4628
Nem elérhető

Gábor77


Na meg jött a csoda raw ena meg a vedi deca.. kivancsi leszek...


Nekem a raw ena működött de a vedi már nem még jó hogy volt maradék kenwoo.
Egyébként a melegítés megoldotta nálam a gyulladásos problémát  ****:))))))
Mennyire melegítetted fel?

2023. Január 21. - 18:31:55
Válasz #4629
Nem elérhető

bukta


Elszámoltam 20-ig közben a hajszárító előtt forgattam nem volt kimondottan meleg de nálam működött mert előtte a kenwoo nagyon gyulladt azért maradt meg.
Most kifogyott minden 3 hó pihi zsírégetők majd utána megint megpróbálok szerezni valamit.

2023. Január 22. - 11:13:59
Válasz #4630
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Master pharmas termékek működnek még? értem én ez alatt tren ace, testo ena.-t!
Vagy érdemesebb a titan, raw szegmensből válogatni? köszönöm a választ :-){

2023. Január 22. - 13:43:43
Válasz #4631
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok!
Master pharmas termékek működnek még? értem én ez alatt tren ace, testo ena.-t!
Vagy érdemesebb a titan, raw szegmensből válogatni? köszönöm a választ :-){

   Raw enája müködni latszik BM ena elfogyott 1 hete , 1.5 napja toltam raw enat 2ml it deca nelkul direkt! Libido még nem az a kidurranok de basznék folyamatosan  @-o

2023. Január 22. - 16:22:36
Válasz #4632
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Master pharmas termékek működnek még? értem én ez alatt tren ace, testo ena.-t!
Vagy érdemesebb a titan, raw szegmensből válogatni? köszönöm a választ :-){


Tren nem igen van most ami jó.
Master már egy ideje felejtős

2023. Január 22. - 20:34:19
Válasz #4633
Nem elérhető

GB


Sziasztok
Valaki használt mostanában jó parabolant vagy injekciós methat ?

2023. Január 26. - 18:43:24
Válasz #4634
Nem elérhető

sasalino


Van aki rendszeren hasznàl Finasterid-et?  Màr befejeztem a kúrám, így megszűnt a hajhullásom. De előtte hajmosásnál 1-2szàl hullot, kúra alatt pedig 15-20. Hosszú távon nyilván nemkívánatos kopaszodást okozna .  Kinek mi az a mennyiség ami nem lövi le a libidót , de màr jelentősen csökkentő a hajhullást? Vagy esetleg van màr más alternatíva ?