2024. Május 04. - 19:35:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445459 alkalommal)

fittyfene, Needfor940 és 43 vendég van a témában

2023. Január 26. - 21:11:48
Válasz #4635
Nem elérhető

Gyuf


Az mitől lehet, hogy valaki érzékeny a propira? Semmi mástól nincs mellérzékenysége, csak a propi hozza ki nála.


2023. Január 26. - 22:50:22
Válasz #4636
Nem elérhető

Logan


Az mitől lehet, hogy valaki érzékeny a propira? Semmi mástól nincs mellérzékenysége, csak a propi hozza ki nála.

Nekem is ez volt a propitol meg sustatol megemeli a prolaktin szintet és attól kezdett nekem is. Én elmentem laborba és beadás után nezettem és a prolaktin megugrott szépen tőle. Enantat tol nem
Volt ilyen…

2023. Január 26. - 23:12:19
Válasz #4637
Nem elérhető

Gyuf


Az mitől lehet, hogy valaki érzékeny a propira? Semmi mástól nincs mellérzékenysége, csak a propi hozza ki nála.

Nekem is ez volt a propitol meg sustatol megemeli a prolaktin szintet és attól kezdett nekem is. Én elmentem laborba és beadás után nezettem és a prolaktin megugrott szépen tőle. Enantat tol nem
Volt ilyen…
Jó tudni, hogy ez is emelheti.
Neked mi volt rá a megoldás ha kérdezhetem?

2023. Január 27. - 01:09:03
Válasz #4638
Nem elérhető

Logan


Az mitől lehet, hogy valaki érzékeny a propira? Semmi mástól nincs mellérzékenysége, csak a propi hozza ki nála.

Nekem is ez volt a propitol meg sustatol megemeli a prolaktin szintet és attól kezdett nekem is. Én elmentem laborba és beadás után nezettem és a prolaktin megugrott szépen tőle. Enantat tol nem
Volt ilyen…
Jó tudni, hogy ez is emelheti.
Neked mi volt rá a megoldás ha kérdezhetem?

Abba hagytam és 1-1,5 hét mulva elmúlt utána vissza mentem prolaktint nezetni és normáli szinten volt… utána enantat ot kezdtem el adagolni azt is subqutan azóta nincs ilyen problema

2023. Január 27. - 16:56:34
Válasz #4639
Nem elérhető

Sly1980


Sziasztok lenne kérdésem esetleg AVVA Lab teszto Enathat -al találkozott valaki esetleg vélemény ✌️? Kérem esetleg tud valaki valamit írjon !

2023. Január 27. - 21:03:56
Válasz #4640
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok érdeklődnék esetleg használ most valaki pharmatec vagy raw tesztot hogy muzsikálnak?

2023. Január 27. - 21:12:05
Válasz #4641
Nem elérhető

Sly1980


Hello Raw teszto állítólag működik valaki most váltott BM-ről és elmondása szerint ok volt ! Másikról sajnos nem tudok véleményt mondani !

2023. Január 28. - 00:46:37
Válasz #4642
Nem elérhető

Zsoltiroid


Hello Raw teszto állítólag működik valaki most váltott BM-ről és elmondása szerint ok volt ! Másikról sajnos nem tudok véleményt mondani !
. Raw ena mukodik fonok irok signalon! 😃

2023. Január 28. - 06:27:55
Válasz #4643
Nem elérhető

Hard74


Megjött a Hilma ena, első 0,6ml benn(Bm ena-t váltott). Eddig annyi, hogy nem gyullad, de 1 hónap múlva jövök a laboreredménnyel,az majd megmondja a tutit.

2023. Január 28. - 07:34:00
Válasz #4644
Nem elérhető

Heliosz21


Sziasztok, ha csak kenwoo és Omega pharmás termékekhez jutok hozzá, melyik tesztót ajánlanátok amelyik müködik ezektől? Köszi a választ

2023. Január 28. - 08:34:01
Válasz #4645
Nem elérhető

Rhino


Nálam 2 hete megy a Hilma, az első héttől kezdve 600mg propi, 400mg tren és napi 50mg stanazolol megy, de eddig érzetre semmi extra, pedig egy jó propitól már másnapra szoktam érezni a feszességet. Nálam sem volt gyulladás. A főoldaluk szerint "eredetiek" a termékek.

2023. Január 28. - 10:42:01
Válasz #4646
Nem elérhető

Gábor77


Nálam 2 hete megy a Hilma, az első héttől kezdve 600mg propi, 400mg tren és napi 50mg stanazolol megy, de eddig érzetre semmi extra, pedig egy jó propitól már másnapra szoktam érezni a feszességet. Nálam sem volt gyulladás. A főoldaluk szerint "eredetiek" a termékek.
Nézess labort. Nálam a leállás előtt 107nmol/l tesztonál szép lassan leépült az érzés . Először nagyot ütött aztán a magas teszto ellenére elmúlt. Csak a magas vérnyomás meg a magad öszto maradt levert libidóval.

2023. Január 28. - 15:50:10
Válasz #4647
Nem elérhető

Norborg34


Nálam 2 hete megy a Hilma, az első héttől kezdve 600mg propi, 400mg tren és napi 50mg stanazolol megy, de eddig érzetre semmi extra, pedig egy jó propitól már másnapra szoktam érezni a feszességet. Nálam sem volt gyulladás. A főoldaluk szerint "eredetiek" a termékek.
Nézess labort. Nálam a leállás előtt 107nmol/l tesztonál szép lassan leépült az érzés . Először nagyot ütött aztán a magas teszto ellenére elmúlt. Csak a magas vérnyomás meg a magad öszto maradt levert libidóval.
Nekem az shbg kezdett laborrol laborra zuhanni, 9-re esett és 13-71 volt a referencia! Ez nyár végén volt, azóta sem nézettem! Az andrologus doki azt írja az oldalán, hogy a subcutan ill kisebb dózisos megoldás azoknál hasznos, akiknél alacsony az shbg szint, ebből talán arra következtethetek, hogy ezek szerint a nagyobb dózisok is leverhették nekem vagy a tren és AZ MIATT is lehetséges, hogy sokszor nem érzem úgy a libidót, levertség van, de amikor asszonnyal működünk, akkor tök tuti minden!

2023. Január 28. - 16:49:53
Válasz #4648
Nem elérhető

pittta92


Hello Raw teszto állítólag működik valaki most váltott BM-ről és elmondása szerint ok volt ! Másikról sajnos nem tudok véleményt mondani !
. Raw ena mukodik fonok irok signalon! 😃

Köszi szépen! Esetleg nem gyullad?

2023. Január 28. - 18:28:42
Válasz #4649
Nem elérhető

Gyuf


Hello Raw teszto állítólag működik valaki most váltott BM-ről és elmondása szerint ok volt ! Másikról sajnos nem tudok véleményt mondani !
. Raw ena mukodik fonok irok signalon! 😃

Köszi szépen! Esetleg nem gyullad?
nekem nem gyulladt azoknak se akik használják és tökéletesen teszi a dolgát.