2024. Május 04. - 12:59:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445308 alkalommal)

Hard74 és 40 vendég van a témában

2023. Január 28. - 20:42:22
Válasz #4650
Nem elérhető

Zsoltiroid


Hello Raw teszto állítólag működik valaki most váltott BM-ről és elmondása szerint ok volt ! Másikról sajnos nem tudok véleményt mondani !
. Raw ena mukodik fonok irok signalon! 😃

Köszi szépen! Esetleg nem gyullad?
nekem nem gyulladt azoknak se akik használják és tökéletesen teszi a dolgát.
Nem nem gyullad.

2023. Január 28. - 21:13:51
Válasz #4651
Nem elérhető

pittta92


Hello Raw teszto állítólag működik valaki most váltott BM-ről és elmondása szerint ok volt ! Másikról sajnos nem tudok véleményt mondani !
. Raw ena mukodik fonok irok signalon! 😃

Köszi szépen! Esetleg nem gyullad?
nekem nem gyulladt azoknak se akik használják és tökéletesen teszi a dolgát.
Nem nem gyullad.

Köszönöm a segítséget srácok!!

2023. Január 30. - 07:19:15
Válasz #4652
Nem elérhető

Szuszi


Sziasztok!
A bioniche gyartóval kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy az ampullás verziónál az enának a nyakán piros sárga csík van, a propinak viszont kék zöld.
Másnak is így volt?

2023. Január 30. - 08:40:12
Válasz #4653
Nem elérhető

Sly1980


 @:-) Nekem is így volt működött !

2023. Január 30. - 19:38:47
Válasz #4654
Nem elérhető

Zsoltiroid


Biosira testomix erol velemenyek? ( Sustatex)

2023. Január 31. - 13:59:13
Válasz #4655
Nem elérhető

Nemethdominik


Sziasztok valaki rendelt már a szteroidok pont com-rol vagy a teljesitmenyfokozo pont com-rol? Aki igen megtudná mondani hogy elégedettek voltak e a termékekkel? Nem hamisítványok?

2023. Január 31. - 17:26:10
Válasz #4656
Elérhető

Hard74


Sziasztok valaki rendelt már a szteroidok pont com-rol vagy a teljesitmenyfokozo pont com-rol? Aki igen megtudná mondani hogy elégedettek voltak e a termékekkel? Nem hamisítványok?
Utóbbiról rendeltem Ovigilt, pregnylt küldtek, ami érzésre ugyanolyan üres, mint mostanság szokott.

2023. Január 31. - 20:22:39
Válasz #4657
Nem elérhető

Küklopsz


Biosira testomix erol velemenyek? ( Sustatex)

Szia!Ha beütöd itt a keresőbe h "biosira"vagy"biosira testomix"ki fogja dobni az összes ezzel kapcsolatos véleményt és hozzászólást,ugyanez vonatkozik arra aki kerdezte h rendelt e mar valaki innen meg onnan.Csak mert az röviden összeszuri a 300 oldal tartalmát és nem kell 150szer leírni mindent+ti is több infóhoz juttok

2023. Február 01. - 23:56:26
Válasz #4658
Nem elérhető

ragadozo


Sziasztok.

Valakinek van. Infoja  a steroidanabol . Com. Oldalrol ??

Rendelt valaki mostanában az oldalrol ??

2023. Február 02. - 06:25:07
Válasz #4659
Nem elérhető

Zero


Pregnyl HCG valszeg teljesen üres, egyáltalán nem jött a 2 csík a teszten..... :angry:

2023. Február 02. - 07:06:32
Válasz #4660
Nem elérhető

Kamagraking


Pregnyl HCG valszeg teljesen üres, egyáltalán nem jött a 2 csík a teszten..... :angry:

Ha görög forrás ott helyben Görögországban nem tud szerezni Pregnylt,nálunk viszont kapható az jelent valamit?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Február 02. - 07:08:38
Válasz #4661
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok valaki rendelt már a szteroidok pont com-rol vagy a teljesitmenyfokozo pont com-rol? Aki igen megtudná mondani hogy elégedettek voltak e a termékekkel? Nem hamisítványok?
Utóbbiról rendeltem Ovigilt, pregnylt küldtek, ami érzésre ugyanolyan üres, mint mostanság szokott.

Soha többet nem rendelnék onnan semmit.Ez a fajta üzletpolitika sokmindent elárul.
A minimum az lett volna ha rákérdez,hogy ez most nincs legyen-e helyette ez vagy az...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Február 02. - 07:21:11
Válasz #4662
Nem elérhető

Zero


Pregnyl HCG valszeg teljesen üres, egyáltalán nem jött a 2 csík a teszten..... :angry:

Ha görög forrás ott helyben Görögországban nem tud szerezni Pregnylt,nálunk viszont kapható az jelent valamit?

Az a baj kontaktomtól csak ezt tudom szerezni, netről meg ugyanolyan lutri az egész..(persze ha van vmi info, hogy van működő azt szivesen elfogadom)

2023. Február 02. - 08:54:16
Válasz #4663
Nem elérhető

Lolka


Pregnyl HCG valszeg teljesen üres, egyáltalán nem jött a 2 csík a teszten..... :angry:

Ha görög forrás ott helyben Görögországban nem tud szerezni Pregnylt,nálunk viszont kapható az jelent valamit?

Az a baj kontaktomtól csak ezt tudom szerezni, netről meg ugyanolyan lutri az egész..(persze ha van vmi info, hogy van működő azt szivesen elfogadom)


Biotech HCG.

2023. Február 02. - 15:42:51
Válasz #4664
Nem elérhető

Gyuf


Pregnyl HCG valszeg teljesen üres, egyáltalán nem jött a 2 csík a teszten..... :angry:

Ha görög forrás ott helyben Görögországban nem tud szerezni Pregnylt,nálunk viszont kapható az jelent valamit?

Az a baj kontaktomtól csak ezt tudom szerezni, netről meg ugyanolyan lutri az egész..(persze ha van vmi info, hogy van működő azt szivesen elfogadom)
én legutóbb a signagil-ről láttam 2 csikos tesztet.