2024. Május 04. - 15:00:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445344 alkalommal)

Needfor940, Damn és 51 vendég van a témában

2023. Február 08. - 12:19:18
Válasz #4680
Nem elérhető

anonimhippi


Sziasztok, valakinek van véleménye a teljesitmenyfokozok pont hu oldalról? Magyar oldal.

Lakossági szemét.
Esetleg van vele tapasztalatod? Ha igen akkor hamisítványt adnak?

Hamisítványt kapsz, már amikor kiküldik. Az összes márkát próbáltam kb., mindegyik híg fos , nem éreztem tőlük semmit, a gyulladáson kívül. :D (tesztoszteron enantát, trenbolone, deca) Szóval szar mindenük, rendelj külföldről, az a biztos.

2023. Február 08. - 17:32:00
Válasz #4681
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok, Logan a Driada és a Hilma milyen olajat használ a tesztóhoz van róla infó a dobozban?
Mogyoró és barack allergia miatt kérdem, ha leírnád, köszi szépen.

Driada-mct+szezám
Hilma-szezám,rövideknél szezám+eo
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Február 08. - 17:36:24
Válasz #4682
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok, valakinek van véleménye a teljesitmenyfokozok pont hu oldalról? Magyar oldal.

Lakossági szemét.
Esetleg van vele tapasztalatod? Ha igen akkor hamisítványt adnak?
Nincsen,hála az égnek.Én leszek a világon az utolsó aki onnan vesz akármit is.
Ugyanazt árulják amit itt a fórumon oda-vissza is kitárgyaltatok 1000x.
Van aki azt mondja neki jó,van aki ugyanarra azt,hogy szart sem ér.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Február 08. - 18:16:02
Válasz #4683
Nem elérhető

michael3482


Sziasztok, valakinek van véleménye a teljesitmenyfokozok pont hu oldalról? Magyar oldal.

Lakossági szemét.
Esetleg van vele tapasztalatod? Ha igen akkor hamisítványt adnak?

Hamisítványt kapsz, már amikor kiküldik. Az összes márkát próbáltam kb., mindegyik híg fos , nem éreztem tőlük semmit, a gyulladáson kívül. :D (tesztoszteron enantát, trenbolone, deca) Szóval szar mindenük, rendelj külföldről, az a biztos.
Köszi szépen, akkor szerintem maradok a pctshopnál ott egész sok a pozitív visszajelzés.

2023. Február 08. - 18:34:07
Válasz #4684
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok, Logan a Driada és a Hilma milyen olajat használ a tesztóhoz van róla infó a dobozban?
Mogyoró és barack allergia miatt kérdem, ha leírnád, köszi szépen.

Driada-mct+szezám
Hilma-szezám,rövideknél szezám+eo


Köszi Kamagraking!

2023. Február 08. - 20:00:45
Válasz #4685
Nem elérhető

Logan


Sziasztok, Logan a Driada és a Hilma milyen olajat használ a tesztóhoz van róla infó a dobozban?
Mogyoró és barack allergia miatt kérdem, ha leírnád, köszi szépen.

Hilma masteron ena dobozán sesam oil van a driada ra nincs ra írva a dobozon sztem az oldalukon fent van csak ennyi van steril solution( steril oldat)

2023. Február 08. - 20:34:12
Válasz #4686
Nem elérhető

VBorisz



2023. Február 09. - 21:27:49
Válasz #4687
Nem elérhető

Benczu77


Üdv . Több emberre is ráírtam a fórumról ,hogy a bioniche ena 300-asról érdeklődjek . Kb azzal egy idejüleg be is adtam az elsőt ,hogy ha szar ,akkor az hamar kiderüljön,mert elég megoszló vélemények voltak . Már 2 hete ennek és én határozottan érzem . Norborg34 nek írtam már 1 hét pár nap után ,hogy van valami ,de mondom nem írom ide ,mert megköveztek ,hogy ilyen hamar érzem .  Libidó megnőtt és az agresszió is ,de amin legelőször észre veszem ,mindig az az alvás . Felébredek ,forgolódok . 3 naponta megy 1 ml.  Ja és 1 milis  kiszerelés 2026- os lejárati dátummal elég sűrű, nem túl híg állagú. Bár nekem tavaly az omega susta is jó volt pedig az full híg volt . Ha elfogy utána propi megy 3 különböző márkát rendeltem . Deus medical , Mactropin , Driada . Majd írok ,hogy milyen .

Pár hete rendeltem Driada cuccokat mert 50% os kedvezmény volt. Test ena, masteron ena, npp, cabergoline. Test ena, masteron teljesen jó. Npp , cabergoline nem próbáltam még majd egy hónap mulva fog csatlakozni az npp akkor majd irom hogy Miujsag


Driadashop.EU-ról?

2023. Február 10. - 00:45:51
Válasz #4688
Nem elérhető

Zero


Működő HCG t esetleg tud valaki honnan lehetne rendelni?

2023. Február 10. - 12:43:25
Válasz #4689
Nem elérhető

Logan


Üdv . Több emberre is ráírtam a fórumról ,hogy a bioniche ena 300-asról érdeklődjek . Kb azzal egy idejüleg be is adtam az elsőt ,hogy ha szar ,akkor az hamar kiderüljön,mert elég megoszló vélemények voltak . Már 2 hete ennek és én határozottan érzem . Norborg34 nek írtam már 1 hét pár nap után ,hogy van valami ,de mondom nem írom ide ,mert megköveztek ,hogy ilyen hamar érzem .  Libidó megnőtt és az agresszió is ,de amin legelőször észre veszem ,mindig az az alvás . Felébredek ,forgolódok . 3 naponta megy 1 ml.  Ja és 1 milis  kiszerelés 2026- os lejárati dátummal elég sűrű, nem túl híg állagú. Bár nekem tavaly az omega susta is jó volt pedig az full híg volt . Ha elfogy utána propi megy 3 különböző márkát rendeltem . Deus medical , Mactropin , Driada . Majd írok ,hogy milyen .

Pár hete rendeltem Driada cuccokat mert 50% os kedvezmény volt. Test ena, masteron ena, npp, cabergoline. Test ena, masteron teljesen jó. Npp , cabergoline nem próbáltam még majd egy hónap mulva fog csatlakozni az npp akkor majd irom hogy Miujsag


Driadashop.EU-ról?

Igen

2023. Február 11. - 16:35:28
Válasz #4690
Nem elérhető

Küklopsz


mennyi volt a szállítási idő?

2023. Február 11. - 18:38:38
Válasz #4691
Nem elérhető

Logan


mennyi volt a szállítási idő?

7-8 nap alatt itvolt NAgykn korrektek szerintem innen rendeljetek jó a cuccuk is

2023. Február 11. - 20:49:48
Válasz #4692
Nem elérhető

JM


Sziasztok sporttársak!😎
Enantat-propionatot használok jelenleg.
Kezdek göbösödni így arra gondoltam hogy az enantat dózist megemelném és 3 naponta adnám. A propionatot pedig elhagynám. 3 hét múlva csatlakozna a metha.
Mire voksoltok?
a.) Emeljem az enantatot és a propit lőjem ki
B.) Enantat propi együtt 2 naponta fél-fél ml .
Körülbelül nyár végéig menne a kúra és nem akarok teniszlabdát a seggembe ezért lőném ki jelenleg a propionatot :D

2023. Február 11. - 21:44:10
Válasz #4693
Nem elérhető

Logan


Sziasztok sporttársak!😎
Enantat-propionatot használok jelenleg.
Kezdek göbösödni így arra gondoltam hogy az enantat dózist megemelném és 3 naponta adnám. A propionatot pedig elhagynám. 3 hét múlva csatlakozna a metha.
Mire voksoltok?
a.) Emeljem az enantatot és a propit lőjem ki
B.) Enantat propi együtt 2 naponta fél-fél ml .
Körülbelül nyár végéig menne a kúra és nem akarok teniszlabdát a seggembe ezért lőném ki jelenleg a propionatot :D

Teljesen világos hogy a propit dobni kellene ha a sok szurástol ezek vannak… meg ház amúgy is minek egyszerre több fajta tesztoszteron használni. Tesztoszteron az tesztoszteron mindegy hogy propi vagy ena.  Evidens hogy ebbe a helyzetbe enantat maradjon🙄

2023. Február 12. - 21:12:53
Válasz #4694
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok sporttársak!😎
Enantat-propionatot használok jelenleg.
Kezdek göbösödni így arra gondoltam hogy az enantat dózist megemelném és 3 naponta adnám. A propionatot pedig elhagynám. 3 hét múlva csatlakozna a metha.
Mire voksoltok?
a.) Emeljem az enantatot és a propit lőjem ki
B.) Enantat propi együtt 2 naponta fél-fél ml .
Körülbelül nyár végéig menne a kúra és nem akarok teniszlabdát a seggembe ezért lőném ki jelenleg a propionatot :D
Osszad el más testtájra is. Vállak,comb,tricepsz. Kis adagokba inzulinos tűvel nem lesz ilyen gondod.