2024. Május 04. - 16:55:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445392 alkalommal)

Trepi és 50 vendég van a témában

2023. Február 13. - 14:57:22
Válasz #4695
Nem elérhető

anonimhippi


Hali! SARM vs rendes anabolikus szteroidok? Mi a különbség? Melyik a jobb? SOS!! :-){

2023. Február 13. - 17:17:31
Válasz #4696
Nem elérhető

haven


Tesztó pótló terápiaként kevert tesztót  heti 0.5ml adminisztráltam, 1ml készreszerelt inzulinos tűt használtam, bőr alá a zsírban, hasfalba. Simán bement .
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Február 13. - 18:56:46
Válasz #4697
Nem elérhető

Gábor77


Hali! SARM vs rendes anabolikus szteroidok? Mi a különbség? Melyik a jobb? SOS!! :-){
Szteroidokról van sok évtizedes tapasztalat a SARM-ok még gyerekcipőbe járnak hosszú távú hatásaik ismeretlenek. Szerintem azok az igazi orosz rulett!

2023. Február 13. - 18:59:36
Válasz #4698
Nem elérhető

Gábor77


Kis érdekesség! Heti 0.3ml teszto.enával még működtem . Határon de működtem.

2023. Február 13. - 22:33:53
Válasz #4699
Nem elérhető

Gyuf


Tesztó pótló terápiaként kevert tesztót  heti 0.5ml adminisztráltam, 1ml készreszerelt inzulinos tűt használtam, bőr alá a zsírban, hasfalba. Simán bement .
persze hogy működik, nincs is azzal baj
nekem akkor lett elegem belőle, mikor beadás után rosszul lettem olyan szinten hogy csak annyit éreztem hogy mellkastól a fejem tetejéig jött fel egy forró
nyomás, és nem kaptam levegőt, amolyan megfojtó érzés vagy a fene se tudja. Mai napig nem tudom mi volt, és akit kérdeztem senki se, max találgatás, hogy esetleg érbe nyomtam be, de hát ott "elvileg" nincs ér, hisz nem kell vissza szívni, doki se mondja.
egy haverom van trt orvos által és neki se mondta a doki hogy vissza kell.
Szóval passz.

2023. Február 14. - 04:46:32
Válasz #4700
Nem elérhető

soldiergeza


Sziasztok
Már többször is volt kúrám, általában 1 évben egyszer, 12 hetes. Na most elkezdtem testo pótlást kúrák között. A gondom, hogy nem éreztem az enat. Valószínű nem volt jó. Helyre szeretném hozni a dolgokat, de most meg nincs kitől szerezni. Esetleg tudtok ebben segíteni, akár privátban?
Fogalmam sem volt, hogy forduljak ide ezzel a kérdéssel, de kénytelen vagyok. Előre is köszönöm.

2023. Február 14. - 07:58:45
Válasz #4701
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok
Már többször is volt kúrám, általában 1 évben egyszer, 12 hetes. Na most elkezdtem testo pótlást kúrák között. A gondom, hogy nem éreztem az enat. Valószínű nem volt jó. Helyre szeretném hozni a dolgokat, de most meg nincs kitől szerezni. Esetleg tudtok ebben segíteni, akár privátban?
Fogalmam sem volt, hogy forduljak ide ezzel a kérdéssel, de kénytelen vagyok. Előre is köszönöm.
Logan korábban említett egy webshopot. Kattints rá a profiljára, üzenetek megjelenítése. Néhány hónapja említette többször is. Működik a dolog korrekt hely.

2023. Február 16. - 17:20:06
Válasz #4702
Nem elérhető

Razzi97


Sziasztok,maradt 400 szem thai methám (kék szívecske)  még téliről amit nem szándékozok elhasználni :D

2023. Február 17. - 05:22:28
Válasz #4703
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok!
A full jelöletlen 10ml-s tesztó enàt használja valaki?
Én bionicheról tértem át , 3 naponta 1 ml megy , ahogy eddig is.
Először a pattanások tűntek el, aztán elkezdtem fáradtabb lenni , most 3 hèt után a Károly sem az igazi.
Valószínűleg szar sincs benne.
Most ellövök mellé pár ml propit, hogy lássam van-e változás, mert nincs időm laborba menni 1-2 hétig biztos.
Vélemény ??

2023. Február 17. - 06:06:49
Válasz #4704
Nem elérhető

Rhino


Nálam iszonyatosan gyulladt és érzetre sem volt semmi extra, labort nem nézettem, de szerintem üres.

2023. Február 17. - 08:25:40
Válasz #4705
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
A full jelöletlen 10ml-s tesztó enàt használja valaki?
Én bionicheról tértem át , 3 naponta 1 ml megy , ahogy eddig is.
Először a pattanások tűntek el, aztán elkezdtem fáradtabb lenni , most 3 hèt után a Károly sem az igazi.
Valószínűleg szar sincs benne.
Most ellövök mellé pár ml propit, hogy lássam van-e változás, mert nincs időm laborba menni 1-2 hétig biztos.
Vélemény ??
doboza se volt?

2023. Február 17. - 09:53:46
Válasz #4706
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok!
A full jelöletlen 10ml-s tesztó enàt használja valaki?
Én bionicheról tértem át , 3 naponta 1 ml megy , ahogy eddig is.
Először a pattanások tűntek el, aztán elkezdtem fáradtabb lenni , most 3 hèt után a Károly sem az igazi.
Valószínűleg szar sincs benne.
Most ellövök mellé pár ml propit, hogy lássam van-e változás, mert nincs időm laborba menni 1-2 hétig biztos.
Vélemény ??
doboza se volt?

Nem.
Se doboz, de márkajelzés.
És még drágább is volt az eddigieknél, mert ez “brutàl “…

2023. Február 17. - 11:09:06
Válasz #4707
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
A full jelöletlen 10ml-s tesztó enàt használja valaki?
Én bionicheról tértem át , 3 naponta 1 ml megy , ahogy eddig is.
Először a pattanások tűntek el, aztán elkezdtem fáradtabb lenni , most 3 hèt után a Károly sem az igazi.
Valószínűleg szar sincs benne.
Most ellövök mellé pár ml propit, hogy lássam van-e változás, mert nincs időm laborba menni 1-2 hétig biztos.
Vélemény ??
doboza se volt?

Nem.
Se doboz, de márkajelzés.
És még drágább is volt az eddigieknél, mert ez “brutàl “…
máskor ne menj bele ilyen vételbe, mert ennyi erővel egy kis üveg vénusz olajat is adhattak volna, hogy brutál erős csak hígabb. :-}


2023. Február 17. - 15:19:39
Válasz #4708
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
A full jelöletlen 10ml-s tesztó enàt használja valaki?
Én bionicheról tértem át , 3 naponta 1 ml megy , ahogy eddig is.
Először a pattanások tűntek el, aztán elkezdtem fáradtabb lenni , most 3 hèt után a Károly sem az igazi.
Valószínűleg szar sincs benne.
Most ellövök mellé pár ml propit, hogy lássam van-e változás, mert nincs időm laborba menni 1-2 hétig biztos.
Vélemény ??
doboza se volt?

Nem.
Se doboz, de márkajelzés.
És még drágább is volt az eddigieknél, mert ez “brutàl “…
Én ilyet használok. Labor alapján fullos, de ezt már leírtam itt. Az NPP-je viszont gyulladt de az is jó volt mert lecsapta a libidóm nagyon.

2023. Február 17. - 17:19:13
Válasz #4709
Nem elérhető

haven


Mondjatok jó folyékony metát légyszi. Erőemelő versenyre készülnék vele, nem ismerem az anyagot, mennyit érdemes alkalmazni belőle? Melyik tesztó kellene mellé?
Most így hirtelen ezt találtam ki:
- meta (nem ismerem)
- boldenon, elejétől
- tesztó enantát, 2. héttől
provi ízlés szerint
" all those moments will be lost in time like tears in rain "