2024. Május 04. - 14:17:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445325 alkalommal)

Needfor940 és 43 vendég van a témában

2023. Február 17. - 19:29:42
Válasz #4710
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok!
A full jelöletlen 10ml-s tesztó enàt használja valaki?
Én bionicheról tértem át , 3 naponta 1 ml megy , ahogy eddig is.
Először a pattanások tűntek el, aztán elkezdtem fáradtabb lenni , most 3 hèt után a Károly sem az igazi.
Valószínűleg szar sincs benne.
Most ellövök mellé pár ml propit, hogy lássam van-e változás, mert nincs időm laborba menni 1-2 hétig biztos.
Vélemény ??
doboza se volt?

Nem.
Se doboz, de márkajelzés.
És még drágább is volt az eddigieknél, mert ez “brutàl “…
Én ilyet használok. Labor alapján fullos, de ezt már leírtam itt. Az NPP-je viszont gyulladt de az is jó volt mert lecsapta a libidóm nagyon.

Nekem , ahogy írtam is, először a pattanások tűntek el, közben elkezdtem lényegesen kevésbé bírni a terhelést , fàradok..
Aztán elkezdett a keménységgel gond lenni odalent . Régóta ment már 3 naponta 1 ml bioniche ena , nagyon szèpen működött , semmi más nem változott , cseréltem erre a jelöletlenre, mert a boltosom kifogyott bioból és ezt ajánlotta .
Tuti , hogy szar sincs benne, de talán 2 hét múlva tudok laborba menni, egyszerűen nincs rá időm és ez nem volt betervezve …
Kérdés ;
Hogyan különbözteted meg a npp-t az enàtól, ha nincs rajta sémi jelölés ??

2023. Február 18. - 06:54:10
Válasz #4711
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
A full jelöletlen 10ml-s tesztó enàt használja valaki?
Én bionicheról tértem át , 3 naponta 1 ml megy , ahogy eddig is.
Először a pattanások tűntek el, aztán elkezdtem fáradtabb lenni , most 3 hèt után a Károly sem az igazi.
Valószínűleg szar sincs benne.
Most ellövök mellé pár ml propit, hogy lássam van-e változás, mert nincs időm laborba menni 1-2 hétig biztos.
Vélemény ??
doboza se volt?

Nem.
Se doboz, de márkajelzés.
És még drágább is volt az eddigieknél, mert ez “brutàl “…
Én ilyet használok. Labor alapján fullos, de ezt már leírtam itt. Az NPP-je viszont gyulladt de az is jó volt mert lecsapta a libidóm nagyon.

Nekem , ahogy írtam is, először a pattanások tűntek el, közben elkezdtem lényegesen kevésbé bírni a terhelést , fàradok..
Aztán elkezdett a keménységgel gond lenni odalent . Régóta ment már 3 naponta 1 ml bioniche ena , nagyon szèpen működött , semmi más nem változott , cseréltem erre a jelöletlenre, mert a boltosom kifogyott bioból és ezt ajánlotta .
Tuti , hogy szar sincs benne, de talán 2 hét múlva tudok laborba menni, egyszerűen nincs rá időm és ez nem volt betervezve …
Kérdés ;
Hogyan különbözteted meg a npp-t az enàtól, ha nincs rajta sémi jelölés ??
Kézzrl rá volt írva és sárga színű.

2023. Február 18. - 21:18:21
Válasz #4712
Nem elérhető

Szabi222



2023. Február 18. - 21:41:34
Válasz #4713
Nem elérhető

Zsoltiroid


Valaki tud magyar megbízható oldalt ahol kapni super kamagrat?

2023. Február 18. - 22:36:24
Válasz #4714
Nem elérhető

sasalino


Valaki tud magyar megbízható oldalt ahol kapni super kamagrat?
[/quote

Tablettabolt.com
 Több helyről rendeltem már de igazából sehol nem volt vele gond . A Super p-force elvileg ugyan az viszont mintha nekem mégis jobban ütött volna.. érdemes azt is kipróbálni .

2023. Február 19. - 15:23:45
Válasz #4715
Nem elérhető

Heliosz21


Oxy-ról hallani mostanság jót? Vagy bármelyik szemesről? Köszönöm ha lehet márkával együtt :)

2023. Február 20. - 16:02:22
Válasz #4716
Nem elérhető

Zero


Oxy-ról hallani mostanság jót? Vagy bármelyik szemesről? Köszönöm ha lehet márkával együtt :)

Cooper ill. BM metha az most jól muzsikál

2023. Február 20. - 18:19:03
Válasz #4717
Nem elérhető

Szuszi


Sziasztok!
2027-es lejáratú BM Ena működik még?
Válaszokat előre is köszönöm!

2023. Február 21. - 14:15:07
Válasz #4718
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok Driada termékekről vélemény?

2023. Február 22. - 13:50:14
Válasz #4719
Nem elérhető

sBen


Sziasztok!
Használt már valaki eselteg test szuszpenziót?

2023. Február 22. - 18:12:04
Válasz #4720
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Használt már valaki eselteg test szuszpenziót?

Igen. Semmi értelme. Powerhez max

2023. Február 22. - 20:04:12
Válasz #4721
Nem elérhető

Hard74


Megjött a Hilma ena, első 0,6ml benn(Bm ena-t váltott). Eddig annyi, hogy nem gyullad, de 1 hónap múlva jövök a laboreredménnyel,az majd megmondja a tutit.
Megvan a labor. Hilma ena 3 naponta 0,6ml.Valamivel kevesebb az anyag benne mérés szerint, de még mindig sok a Trt-hez, úgyhogy leviszem 0,4-re,és jövő hónapban labor. Jövök akkor is az eredménnyel.

2023. Február 22. - 22:12:14
Válasz #4722
Nem elérhető

Gyuf


Megjött a Hilma ena, első 0,6ml benn(Bm ena-t váltott). Eddig annyi, hogy nem gyullad, de 1 hónap múlva jövök a laboreredménnyel,az majd megmondja a tutit.
Megvan a labor. Hilma ena 3 naponta 0,6ml.Valamivel kevesebb az anyag benne mérés szerint, de még mindig sok a Trt-hez, úgyhogy leviszem 0,4-re,és jövő hónapban labor. Jövök akkor is az eredménnyel.
azért az rendesen durva cumó, ha ennyire felnyomta a tesztód.
Nekem a bionice nem csinált ilyet, bár nekem csak 2x0,4 ment/hét
Melyik laborba nézettetted?

2023. Február 23. - 13:59:49
Válasz #4723
Nem elérhető

sBen


Sziasztok!
Használt már valaki eselteg test szuszpenziót?

Igen. Semmi értelme. Powerhez max
Poweres vagyok, ezért kerdezem.

2023. Február 23. - 19:21:38
Válasz #4724
Nem elérhető

Zero


Driada-s HCG se hozta a 2 csíkot... hihetetlen  :angry: ˝=/