2024. Május 04. - 13:10:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445312 alkalommal)

frankzane és 35 vendég van a témában

2023. Február 23. - 20:32:00
Válasz #4725
Nem elérhető

Andaxin



2023. Február 23. - 21:35:55
Válasz #4726
Nem elérhető

Andaxin


Én most test enát próbálom de valszeg kuka lesz ,mert felére higítva is nagyon gyullad. :

2023. Február 24. - 08:18:25
Válasz #4727
Nem elérhető

Hard74


Megjött a Hilma ena, első 0,6ml benn(Bm ena-t váltott). Eddig annyi, hogy nem gyullad, de 1 hónap múlva jövök a laboreredménnyel,az majd megmondja a tutit.
Megvan a labor. Hilma ena 3 naponta 0,6ml.Valamivel kevesebb az anyag benne mérés szerint, de még mindig sok a Trt-hez, úgyhogy leviszem 0,4-re,és jövő hónapban labor. Jövök akkor is az eredménnyel.
azért az rendesen durva cumó, ha ennyire felnyomta a tesztód.
Nekem a bionice nem csinált ilyet, bár nekem csak 2x0,4 ment/hét
Melyik laborba nézettetted?
Medicoverben mérettem.
A. BM Ena ugyanilyen adagolással 150-es tesztót hozott(előtte meg 354-et,de ez tuti fals eredmény). Most vagy nagyon lassan "bontja" a májam a tesztot, vagy a Medicover bőven fölé mér.
Március közepén újabb mérés lesz, de gondolkodom rajta, hogy máshol is kellene egy kontroll mérés ugyanakkor.

2023. Február 24. - 08:21:41
Válasz #4728
Nem elérhető

Sznk


Sziasztok!
Használt már valaki eselteg test szuszpenziót?

Igen. Semmi értelme. Powerhez max

A fiatalember 80 pár kg és 210 felett nyom RAW-ba😄

2023. Február 24. - 08:52:26
Válasz #4729
Nem elérhető

Gyuf


Megjött a Hilma ena, első 0,6ml benn(Bm ena-t váltott). Eddig annyi, hogy nem gyullad, de 1 hónap múlva jövök a laboreredménnyel,az majd megmondja a tutit.
Megvan a labor. Hilma ena 3 naponta 0,6ml.Valamivel kevesebb az anyag benne mérés szerint, de még mindig sok a Trt-hez, úgyhogy leviszem 0,4-re,és jövő hónapban labor. Jövök akkor is az eredménnyel.
azért az rendesen durva cumó, ha ennyire felnyomta a tesztód.
Nekem a bionice nem csinált ilyet, bár nekem csak 2x0,4 ment/hét
Melyik laborba nézettetted?
Medicoverben mérettem.
A. BM Ena ugyanilyen adagolással 150-es tesztót hozott(előtte meg 354-et,de ez tuti fals eredmény). Most vagy nagyon lassan "bontja" a májam a tesztot, vagy a Medicover bőven fölé mér.
Március közepén újabb mérés lesz, de gondolkodom rajta, hogy máshol is kellene egy kontroll mérés ugyanakkor.
ha megtudod tenni és engedni magadnak , nézess már kérlek egyet a synlab-nál.
Én évek óta ott nézetem, kiváncsi lennék, milyen eredményt produkálna ott a mérés.

2023. Február 24. - 12:59:36
Válasz #4730
Nem elérhető

guzzi


Srácok itt nagy mérések közepette bármelyikőtöknek is eszébe jutott az hogy az adott gyártó / márka ugyanazt a hatóanyagtartalmat rakja bele a júniusi gyártásba mint az októberi be?  :-} :-}
Nem! Ezért is van az hogy különböző mérések különböző eredményeket produkálnak!
Máskülönben le lett írva már rég hogy a BM már nem a régi sőt saját tapasztalat az hogy menetközben is volt már olyan két doboz különbözően hatott. Tehát az egyik gyengébb volt mint a másik!
 ;-oo-;

2023. Február 24. - 16:31:04
Válasz #4731
Nem elérhető

Hard74


Megjött a Hilma ena, első 0,6ml benn(Bm ena-t váltott). Eddig annyi, hogy nem gyullad, de 1 hónap múlva jövök a laboreredménnyel,az majd megmondja a tutit.
Megvan a labor. Hilma ena 3 naponta 0,6ml.Valamivel kevesebb az anyag benne mérés szerint, de még mindig sok a Trt-hez, úgyhogy leviszem 0,4-re,és jövő hónapban labor. Jövök akkor is az eredménnyel.
azért az rendesen durva cumó, ha ennyire felnyomta a tesztód.
Nekem a bionice nem csinált ilyet, bár nekem csak 2x0,4 ment/hét
Melyik laborba nézettetted?
Medicoverben mérettem.
A. BM Ena ugyanilyen adagolással 150-es tesztót hozott(előtte meg 354-et,de ez tuti fals eredmény). Most vagy nagyon lassan "bontja" a májam a tesztot, vagy a Medicover bőven fölé mér.
Március közepén újabb mérés lesz, de gondolkodom rajta, hogy máshol is kellene egy kontroll mérés ugyanakkor.
ha megtudod tenni és engedni magadnak , nézess már kérlek egyet a synlab-nál.
Én évek óta ott nézetem, kiváncsi lennék, milyen eredményt produkálna ott a mérés.
Én is a Synlab-ra gondoltam.
Jövő hónap 20-a körül megyek és méretek egyet mindkét helyen, mert kíváncsi vagyok milyen eredmény születik.
Mindenképp jövök majd az eredménnyel.

2023. Február 25. - 00:52:30
Válasz #4732
Nem elérhető

JM


Sziasztok!
Enantat és propionat (pharmtec-omega)
megy jelenleg és nagyon hozza a vártat.
Kérdésem az lenne hogy a magas ösztrogén okozhat lábvizesedést?
Most járok a kúrám 4. Hetében és a boka lábfej vizesedik körülbelül 1 hete kezdődött. Reggelre valamennyit lejjebb megy, viszont már a vádlimon is észre vettem. Enyhe érzékenység a jobb mellemben amit észrevettem még. Bolgár tamoxifent használok napi 20 mgot de nem igazán akar segíteni.
Mit javasolnátok?
Köszi a segítséget!

2023. Február 25. - 13:37:49
Válasz #4733
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Enantat és propionat (pharmtec-omega)
megy jelenleg és nagyon hozza a vártat.
Kérdésem az lenne hogy a magas ösztrogén okozhat lábvizesedést?
Most járok a kúrám 4. Hetében és a boka lábfej vizesedik körülbelül 1 hete kezdődött. Reggelre valamennyit lejjebb megy, viszont már a vádlimon is észre vettem. Enyhe érzékenység a jobb mellemben amit észrevettem még. Bolgár tamoxifent használok napi 20 mgot de nem igazán akar segíteni.
Mit javasolnátok?
Köszi a segítséget!


Azért a Tamoxi sem oldja egy egyből ezt jó ha tudod! (Türelem)

2023. Február 25. - 13:53:19
Válasz #4734
Nem elérhető

szterkox


Sziasztok! Van elég tapasztalatom szerekkel, illetve rendeltem már innen-onnan, most is folyamatban. Majd lesz kúra később, egyelőre más eü problémát kéne leküzdenem előtte....
Na és itt jön a csúnya része, hCG sehonnan nem rendeltem illetve nincsenek lokál kontaktjaim se már...

A hcG most nagyon fontos lenne eü szempontból, esetleg még propi, az se baj kb ha vmi használt maradék...
Kajak nem tudom mi a faszt csináljak hCG ügyben, nem érek rá most hónapokat várogatni.
Nyilván ne írjon ki senki semmi egzakt dolgot nyilvánosan.

De pls, tudna vki valami iránymutatást h szerintük honnan jussak leggyorsabban hcg-hez? Jöhet privát megkeresés is.
Köszi, próbálok bízni az emberek jóindulatában...

Ja, h valamit én is hozzátegyek nekem a bisoira propi mindig működött, laboreredményekkel, nem hinném h azóta szarabb lett...?
Illetve Hilma termékek, propi, tren, masteron, oxandrolone, nekem mind legit volt 1-2 éve. Most is arra esküdnék leginkább.

2023. Február 25. - 18:34:55
Válasz #4735
Nem elérhető

pittta92


Driada-s HCG se hozta a 2 csíkot... hihetetlen  :angry: ˝=/

Megkerdezhetem meik oldalról rendelted?

2023. Február 25. - 19:26:25
Válasz #4736
Nem elérhető

Amigos


Sziasztok! Tehát az eddigi működő oldalak ami vámon is megy :driadashop, buyas?

2023. Február 26. - 08:42:33
Válasz #4737
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok!
Enantat és propionat (pharmtec-omega)
megy jelenleg és nagyon hozza a vártat.
Kérdésem az lenne hogy a magas ösztrogén okozhat lábvizesedést?
Most járok a kúrám 4. Hetében és a boka lábfej vizesedik körülbelül 1 hete kezdődött. Reggelre valamennyit lejjebb megy, viszont már a vádlimon is észre vettem. Enyhe érzékenység a jobb mellemben amit észrevettem még. Bolgár tamoxifent használok napi 20 mgot de nem igazán akar segíteni.
Mit javasolnátok?
Köszi a segítséget!


Azért a Tamoxi sem oldja egy egyből ezt jó ha tudod! (Türelem)


Hello, a tamoxi csak a mellszövetekre hat a receptorok gátlásával, hogy ne legyen csomó a melledben azért kell használnod.Ha még érzékeny akkor emelni kell a dózist, viszont ettől még magas marad az ösztrogén szinted mert azt nem viszi le!Ezért minden más ösztrogénes mellékhatás megmarad, vizesedés is pl.
Ha az ösztrogént csökkenteni akarod anastrozole vagy letrozole kell!

2023. Február 26. - 11:58:18
Válasz #4738
Nem elérhető

Powerathletic


Sziasztok!
Omega meds strombarol
Mi a véleményetek? Van benne hatóanyag?

Köszönöm!

2023. Február 26. - 13:47:28
Válasz #4739
Nem elérhető

Benczu77


Ultima Pharmas termékek valakinel fellelhetők? Esetleg rendelhető netről?