2024. Május 04. - 14:59:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445341 alkalommal)

Damn és 49 vendég van a témában

2023. Március 13. - 20:46:59
Válasz #4815
Nem elérhető

Zero


Na én is rendeltem a QSC-ről, hát kíváncsi vagyok meg fog e jönni és ha igen jó lesz e  :-){
megjön persze, chill

Írunk az email címre és küldik az instrukciókat vagy hogy megy ez?

Igen, irsz egy mailt kersz egy price listet ha nincs, elkuldi leirod mi kell valaszol h kuld el az adatokat aztan egy linket es meg is vagy nyilvan attol is fugg hogy akarod fizetni.

2023. Március 13. - 20:48:03
Válasz #4816
Nem elérhető

Zero


Egy kerdes lenne, sok cuccok raw powderbe van 10-20 stb grammosak ezeket kuldik zacsiba es magamnak kell mondjuk kimerni a 25mg provit pl?

2023. Március 13. - 21:26:05
Válasz #4817
Nem elérhető

Berzerker


Egy kerdes lenne, sok cuccok raw powderbe van 10-20 stb grammosak ezeket kuldik zacsiba es magamnak kell mondjuk kimerni a 25mg provit pl?

Igen, por formaban erkeznek mert Kinaban a tablettak tiltasra kerultek.
A legjobban azzal jarsz ha veszel precizios kanalakat(micro scoop, microdose spoon) igy nem kell tablettakat gyartanod.

2023. Március 14. - 07:57:41
Válasz #4818
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok!
Tàpkiegest keresek, az előzővel 2 évig gond nélkül együtt tudtunk működni online , de eltűnt , nem reagál az e-mailekre.

2023. Március 14. - 11:00:08
Válasz #4819
Nem elérhető

Karcsi!!!


sziasztok! magyar oldalakról rendelt innen valaki? danabol ds szeretnék,de ha itt is van valakinek és megválna tőlle átveszem! köszönöm előre is skacok!

2023. Március 14. - 13:31:07
Válasz #4820
Nem elérhető

Sped77


Hát... teljesitmenyfokozok.com, itt a, fórumon rossz véleményt kapott, én tőlük még nem rendeltem. Raw termékeik pl vannak, amit itt páran dicsérnek, de rendelési tapasztalatom nincs velük. Thebbpower.com oldalról rendeltem volna Hilma termékeket, de ott most vmi nem stimmel. Az árak meg a kosárbarakási lehetőség eltűnt minden termék mellől, profilra belépni nem lehet, mert az az ikon is eltűnt. Tegnap még minden rendben volt.

2023. Március 14. - 15:39:58
Válasz #4821
Nem elérhető

Zero


sziasztok! magyar oldalakról rendelt innen valaki? danabol ds szeretnék,de ha itt is van valakinek és megválna tőlle átveszem! köszönöm előre is skacok!

Magyar oldalak sztem felejtősek.

2023. Március 14. - 16:45:24
Válasz #4822
Nem elérhető

Dudu


Jelenleg melyik stanazol muzsikál szépen?

2023. Március 14. - 18:37:05
Válasz #4823
Nem elérhető

Lolka


Jelenleg melyik stanazol muzsikál szépen?

Amelyikre rá fogják hogy jó közben meg Dana van benne!
 De most sztem biztos nincs ami jó!

2023. Március 14. - 19:27:28
Válasz #4824
Nem elérhető

guzzi


sziasztok! magyar oldalakról rendelt innen valaki? danabol ds szeretnék,de ha itt is van valakinek és megválna tőlle átveszem! köszönöm előre is skacok!

Magyar oldalak sztem felejtősek.



A Magyar oldalak totálisan megbízhatatlanok! Rendelsz majd küldik ha van! Ha pedig nincs nem küldenek semmit vagy jobb esetben kapsz más szart! @-o
Most totálisan nagy a baj a piacon dillereket vittek el, aki maradt az nagyon óvatos!  :-}


2023. Március 14. - 23:11:22
Válasz #4825
Nem elérhető

Benczu77


Én előtte nem tudtam mar ket nappal, a szokasos e-mailben az összesítő plusz hova kell utalni mar nem jott meg, emailre mar nem valaszolnak. Es az oldaluk is csak mintha “tájekoztato jellegű“ lenne.
Valaki esetleg webshopot ahol vannak hilmas cumok, vagy ami megbizhato?
Catcaferol nem akarok elso korben 300euro felett rendelni, igy mas alternatívát keresek
Hát... teljesitmenyfokozok.com, itt a, fórumon rossz véleményt kapott, én tőlük még nem rendeltem. Raw termékeik pl vannak, amit itt páran dicsérnek, de rendelési tapasztalatom nincs velük. Thebbpower.com oldalról rendeltem volna Hilma termékeket, de ott most vmi nem stimmel. Az árak meg a kosárbarakási lehetőség eltűnt minden termék mellől, profilra belépni nem lehet, mert az az ikon is eltűnt. Tegnap még minden rendben volt.

2023. Március 15. - 01:03:30
Válasz #4826
Nem elérhető

sBen


Jelenleg melyik stanazol muzsikál szépen?

Amelyikre rá fogják hogy jó közben meg Dana van benne!
 De most sztem biztos nincs ami jó!

Szerintem ez hülyeség, jó methat nehezebb találni:)

2023. Március 15. - 14:12:18
Válasz #4827
Nem elérhető

Zero


Jelenleg melyik stanazol muzsikál szépen?

Amelyikre rá fogják hogy jó közben meg Dana van benne!
 De most sztem biztos nincs ami jó!

Szerintem ez hülyeség, jó methat nehezebb találni:)

Cooper methat kezdtem nemrégg 50szem ment be kb de lehet erezni h vizesebb vagyok + jön az erő

2023. Március 15. - 20:06:47
Válasz #4828
Nem elérhető

sBen


Jelenleg melyik stanazol muzsikál szépen?

Amelyikre rá fogják hogy jó közben meg Dana van benne!
 De most sztem biztos nincs ami jó!

Szerintem ez hülyeség, jó methat nehezebb találni:)

Cooper methat kezdtem nemrégg 50szem ment be kb de lehet erezni h vizesebb vagyok + jön az erő
Jól hangzik:)

2023. Március 15. - 20:22:19
Válasz #4829
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok !
Tesztó enàból mi az ami működik jelenleg ?
Bioniche és a jelöletlen kivételével
Köszi a választ .