2024. Május 04. - 18:22:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445427 alkalommal)

Damn és 40 vendég van a témában

2023. Március 15. - 22:14:13
Válasz #4830
Nem elérhető

rchrd


Miért mi a baj a bioniche enával?
Tegnap ment az első. nem jo?

2023. Március 15. - 22:38:24
Válasz #4831
Nem elérhető

Kopezcki92


Jelöletlennel mi a baj,nem jó már?

2023. Március 16. - 04:41:02
Válasz #4832
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok !
Tesztó enàból mi az ami működik jelenleg ?
Bioniche és a jelöletlen kivételével
Köszi a választ .

Hali 3. Hete megy heti 1ml dirada ena teljesen jol működik!

2023. Március 16. - 05:01:26
Válasz #4833
Nem elérhető

Dudu


Miért mi a baj a bioniche enával?
Tegnap ment az első. nem jo?

De, szerintem a legjobb a magyar piacon, csak nem tud egyik Kontaktok sem most .

2023. Március 16. - 05:03:42
Válasz #4834
Nem elérhető

Dudu


Jelöletlennel mi a baj,nem jó már?

Könnyen àtbasznak vele.
Le szedik a matricát az üvegekről, te meg azt sem tudod , hogy mit szúrkálsz. Én is vettem belőle , faszán üresek is.

2023. Március 16. - 09:35:33
Válasz #4835
Nem elérhető

guzzi


Srácok nem gondolnám hogy ugyanannyi az esély hogy a személyes vételű eladó ugyan ugy  átbasz mintha az internetről rendeléses!
Miért is? Akitől te veszed annak az az érdeke hogy jövőhónapba is tőle vedd meg szerintem két év múlva is az én emberem kb. 20 éve nyomja de van hogy ő is belenyúl olyan dolgokba ami igazából nem ér semmit ezt nem látod kívülről az egyik szállítmány jó a másiknak a 20% meg lehet hogy gyártói hiba vagy tudatosan be van rakva közé az a pár üres történet!
Ez a címke nélküli dolog amit XY terjeszt és előszeretettel mondja hogy milyen jó bevizsgált ez sincs senkire ráerőszakolva! Most mindenki döntse el magának hogy kinek mi a jó mi a rossz!
Azt pedig hogy van rajta címke vagy nincs rajta címke semmit nem jelent. De ugyanúgy lehet egy címkézett is egy szar silány minőségű olajjal ellátott gyenge hatóanyagú fos mint ahogyan a címke nélkül is lehet egy nagyon jó minőségű olajjal ellátott valós hatóanyagot tartalmazó is!
Ideje lenne már belátni mindenkinek hogy rengeteg internetes oldal foglalkozik ezzel többségben amit nagyon nem tudunk az az hogy többsége román vagyis Romániából származó srácok csinálják ezt mondhatni nem is ügyetlenül!  :-}
Az a te döntésed hogy te mit veszel ugyan úgy a te döntésed hogy mit injektálsz magadba! Szintén a te döntésed hogy mit veszel be a szádba és nyelsz le!  8-)
Én erre azt szoktam mondani hogy aki kurvának áll az ne csodálkozzon ha meg is szoptatják!  ****:)))

Senki nem erőszakolja rátok mint ahogyan rám sem hogy mit vegyek vagy mit ne vegyek mit használják vagy mit ne használják egyik internetes oldal sem mint ahogyan egyik boltos sem senki nem erőszakolja rám és rátok sem hogy mit vegyél!
Ha mondja vagy felhívja a figyelmed arra hogy ne azt vedd meg mert nem az a jó inkább ezt mert ez a jó stb. Azzal ők csak tanácsokat adnak hogy ez most (az ő táskájából) ami jól használható a többi nem! De az a te döntésed hogy te azt megveszed vagy nem!
Az ilyen korrekt boltosokat akik elmondjak hogy ezt ne vedd meg mert szar vagy tanácsot adnak stb az ilyen embert én nagyon kihangsúlyozom hogy  most meg kell becsülni! ;-oo-; @:-)
 /:-)
Nem mindig tudja boltos sem hogy mi van az üvegben a visszajelzésekből amit te vagy a többi vevőtől kap azt tudja mondani! Én is csúsztam bele az elmúlt évek alatt olyanba ami nem ért semmit pedig egyszerre vettem X darabot és az első pár darab jó volt amit utána használtam nem aztán a következők jók voltak de nem dobáltam a boltoshoz visszafele hogyha bazdmeg mit adtál.
 /:-)

2023. Március 16. - 10:45:07
Válasz #4836
Nem elérhető

guzzi


Tehát ha valakinek nem ment át amit írtam az egésszel arra akarok célozni hogy nem biztos hogy megbízhatóbb egy internetes oldal mint már egy jól bevált vagy jó ideje ismert boltos! De Gábor 77 azért hozta létre ezt a topikot feltételezésem szerint hogy segítsünk egymáson hiszen valószínű hogy a többségünk azért van itt hogy segítséget kérjen vagy osszon meg a másikat/ másiktól! Tehát aki itt internet ő rendel és látja hogy a másik nem tud mert vagy nem érti az angol nyelvet vagy valamilyen oknál fogva tök mindegy akkor miért nem segítettek neki srácok hogy figyelj én megrendelem neked a te címedre te pedig fizesd ki vagy küldd el nekem előre a pénzt és én rendezem! Na most  ez olyan nagy dolog! Szerintem nem!

2023. Március 16. - 11:04:06
Válasz #4837
Nem elérhető

Dudu


Tehát ha valakinek nem ment át amit írtam az egésszel arra akarok célozni hogy nem biztos hogy megbízhatóbb egy internetes oldal mint már egy jól bevált vagy jó ideje ismert boltos! De Gábor 77 azért hozta létre ezt a topikot feltételezésem szerint hogy segítsünk egymáson hiszen valószínű hogy a többségünk azért van itt hogy segítséget kérjen vagy osszon meg a másikat/ másiktól! Tehát aki itt internet ő rendel és látja hogy a másik nem tud mert vagy nem érti az angol nyelvet vagy valamilyen oknál fogva tök mindegy akkor miért nem segítettek neki srácok hogy figyelj én megrendelem neked a te címedre te pedig fizesd ki vagy küldd el nekem előre a pénzt és én rendezem! Na most  ez olyan nagy dolog! Szerintem nem!
:-)!
 :-){ :-){ :-){ :-)!

2023. Március 16. - 13:08:23
Válasz #4838
Nem elérhető

Logan


Tehát ha valakinek nem ment át amit írtam az egésszel arra akarok célozni hogy nem biztos hogy megbízhatóbb egy internetes oldal mint már egy jól bevált vagy jó ideje ismert boltos! De Gábor 77 azért hozta létre ezt a topikot feltételezésem szerint hogy segítsünk egymáson hiszen valószínű hogy a többségünk azért van itt hogy segítséget kérjen vagy osszon meg a másikat/ másiktól! Tehát aki itt internet ő rendel és látja hogy a másik nem tud mert vagy nem érti az angol nyelvet vagy valamilyen oknál fogva tök mindegy akkor miért nem segítettek neki srácok hogy figyelj én megrendelem neked a te címedre te pedig fizesd ki vagy küldd el nekem előre a pénzt és én rendezem! Na most  ez olyan nagy dolog! Szerintem nem!

Korrekt vagy Öreg jókat írsz👍

2023. Március 16. - 17:09:59
Válasz #4839
Nem elérhető

Zsoltiroid


majesticlab.to/.   Ajánlom mindenkinek ha pl hétfőn rendelsz átküldöd a pénzt vagy BTC be vagy USDT be ( binance appal legkönnyebb) aznap postázzák is .   3-4 nap alatt megjön a csomag diszkrét csomagolás. Termékek labor teszteltek korrekt megbizhatóak

2023. Március 17. - 00:39:28
Válasz #4840
Nem elérhető

Benczu77


Sajnos enajuk meg nincs o--O
majesticlab.to/.   Ajánlom mindenkinek ha pl hétfőn rendelsz átküldöd a pénzt vagy BTC be vagy USDT be ( binance appal legkönnyebb) aznap postázzák is .   3-4 nap alatt megjön a csomag diszkrét csomagolás. Termékek labor teszteltek korrekt megbizhatóak

2023. Március 17. - 08:38:06
Válasz #4841
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, a Nr1 gyártóról, és termékeiről lehet tudni valamit hogyan működnek akik használják?
Tavaly volt itt szóbeszéd róla, de jó ideje nem olvastam semmit itt.


2023. Március 17. - 09:23:22
Válasz #4842
Nem elérhető

Sped77


Nr 1től nemrég jutott hozzám teszto ena és propi. Megvártam míg kapok véleményt baráti körből, természetesen ez csak teszto enára és propira vonatkozik. Elég ütős, libidó, erő, agresszió jött rendesen, persze ettől még ki tudja hogy ezt a ráírt mg teszi vagy annak fele. Többi hatóanyagról nem tudok semmit. Gondolom itt is az lesz/van hogy a tesztók működnek, mást azzal ütnek fel, aztán majd jönnek az erősen aluldózisolt vagy nullás üvegek... De egyenlőre ena, propi működik vmennyire. Laborteszt persze többet mondana

2023. Március 17. - 12:31:13
Válasz #4843
Nem elérhető

Needfor940


Üdv! Lenne tőletek egy kérdésem, ha van egy T. Und ricinus olajban, minek felezési ideje átlg. 34-36 nap, akkor jól gondolom hogy a "csúcs" 18 nap múlva lenne? tehát akkor lenne a legmagasabb T. értékem ? (persze ez mind papír alapon)

2023. Március 21. - 08:01:15
Válasz #4844
Nem elérhető

Benczu77


Majesticlab-ról tegnap rendeltem, ha megjött beszámolok róla @-o