2024. Május 04. - 16:28:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445383 alkalommal)

Gábor77, Damn, Needfor940 és 54 vendég van a témában

2023. Március 21. - 20:24:13
Válasz #4845
Nem elérhető

haven


Most érkezett a Bioniche metha, ma kezdtem, a klasszikus piramis protokolt fogom használni, napi 40mg, azaz 4 tabi a terv. Megírom majd, milyen.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Március 23. - 05:03:27
Válasz #4846
Nem elérhető

Dudu


Majesticlab-ról tegnap rendeltem, ha megjött beszámolok róla @-o

Nagy macera rendelni?
Binance-n keresztül fizettél?

2023. Március 23. - 07:52:19
Válasz #4847
Nem elérhető

Benczu77


E-mailbe megírod mit szeretnel Es mennyit, kuld egy osszesitot, en revoluterol kuldtem neki wise szamlara, delutan meg kuldte a tracking numbert
Majesticlab-ról tegnap rendeltem, ha megjött beszámolok róla @-o

Nagy macera rendelni?
Binance-n keresztül fizettél?

2023. Március 23. - 10:49:26
Válasz #4848
Nem elérhető

Dudu


E-mailbe megírod mit szeretnel Es mennyit, kuld egy osszesitot, en revoluterol kuldtem neki wise szamlara, delutan meg kuldte a tracking numbert
Majesticlab-ról tegnap rendeltem, ha megjött beszámolok róla @-o

Nagy macera rendelni?
Binance-n keresztül fizettél?

Nagyon hülye vagyok ehhez , bocs.
Revolut-ot, ha letöltöm tudok rá forintot utalni, amit átvált kripto valutára, aztán onnan kripto valutában utalom tovább a megadott címre ?
Protonmail-ről küldted az e-mailt privnote-tal?
Köszi az infót

2023. Március 23. - 11:30:02
Válasz #4849
Nem elérhető

Benczu77


Nem kell letoltened sem, csak en ausztriaban elek igy en ezt hasznalom, plusz revoluton nincs nyoma semminek.
Kuldd egy iban szamlaszamot ahova utalnod kell Es akkor nem kriptozol.
Ehhez célszerű a revolut vagy a wise szamla.
En random e-mailrol irtam neki, az oldalan megtalalod

2023. Március 23. - 13:02:41
Válasz #4850
Nem elérhető

Küklopsz


sziasztok pharmatecről van valakinek valami infója hogy muzsikálnak?

2023. Március 23. - 21:52:35
Válasz #4851
Nem elérhető

Dudu


Nem kell letoltened sem, csak en ausztriaban elek igy en ezt hasznalom, plusz revoluton nincs nyoma semminek.
Kuldd egy iban szamlaszamot ahova utalnod kell Es akkor nem kriptozol.
Ehhez célszerű a revolut vagy a wise szamla.
En random e-mailrol irtam neki, az oldalan megtalalod

Köszi a segítséget .
Én is rendeltem , bízom benne, hogy meg is érkezik. O0

2023. Március 24. - 00:46:59
Válasz #4852
Nem elérhető

Benczu77


Dobj majd egy PM-et
Nem kell letoltened sem, csak en ausztriaban elek igy en ezt hasznalom, plusz revoluton nincs nyoma semminek.
Kuldd egy iban szamlaszamot ahova utalnod kell Es akkor nem kriptozol.
Ehhez célszerű a revolut vagy a wise szamla.
En random e-mailrol irtam neki, az oldalan megtalalod

Köszi a segítséget .
Én is rendeltem , bízom benne, hogy meg is érkezik. O0

2023. Március 24. - 00:48:03
Válasz #4853
Nem elérhető

Benczu77


Itt ausztriaban sokan hasznaljak, csak irigyek vagy felnek adni belole.. /:-)
sziasztok pharmatecről van valakinek valami infója hogy muzsikálnak?

2023. Március 24. - 17:53:54
Válasz #4854
Nem elérhető

Zsoltiroid


Létre hoztam egy másik topicot Majestic labosok irják le véleményüket tapasztalatukat

https://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=2674.0

2023. Március 26. - 10:17:26
Válasz #4855
Nem elérhető

Rebel


Thebbpower.com oldalról rendeltem volna Hilma termékeket, de ott most vmi nem stimmel. Az árak meg a kosárbarakási lehetőség eltűnt minden termék mellől, profilra belépni nem lehet, mert az az ikon is eltűnt. Tegnap még minden rendben volt.
[/quote]
Átköltöztek.

gainspire.org

2023. Március 26. - 10:50:39
Válasz #4856
Elérhető

frankzane


Thebbpower.com oldalról rendeltem volna Hilma termékeket, de ott most vmi nem stimmel. Az árak meg a kosárbarakási lehetőség eltűnt minden termék mellől, profilra belépni nem lehet, mert az az ikon is eltűnt. Tegnap még minden rendben volt.
Átköltöztek.

gainspire.org
[/quote]
Fontos infó, köszi mert korrekt brigád.

2023. Március 27. - 15:33:11
Válasz #4857
Nem elérhető

Izmos11


Hello.hozzájutottam (Bull Genetics )nevű márka Test prop,Mast prop cuccokhoz,hát........ezek Brutál komolyak.Nem nagy mennyiségeket próbáltam 200mg,350mg de k.....vára működik!!!

2023. Március 28. - 12:34:44
Válasz #4858
Nem elérhető

Hard74


Megjött a Hilma ena, első 0,6ml benn(Bm ena-t váltott). Eddig annyi, hogy nem gyullad, de 1 hónap múlva jövök a laboreredménnyel,az majd megmondja a tutit.
Megvan a labor. Hilma ena 3 naponta 0,6ml.Valamivel kevesebb az anyag benne mérés szerint, de még mindig sok a Trt-hez, úgyhogy leviszem 0,4-re,és jövő hónapban labor. Jövök akkor is az eredménnyel.
azért az rendesen durva cumó, ha ennyire felnyomta a tesztód.
Nekem a bionice nem csinált ilyet, bár nekem csak 2x0,4 ment/hét
Melyik laborba nézettetted?
Medicoverben mérettem.
A. BM Ena ugyanilyen adagolással 150-es tesztót hozott(előtte meg 354-et,de ez tuti fals eredmény). Most vagy nagyon lassan "bontja" a májam a tesztot, vagy a Medicover bőven fölé mér.
Március közepén újabb mérés lesz, de gondolkodom rajta, hogy máshol is kellene egy kontroll mérés ugyanakkor.
ha megtudod tenni és engedni magadnak , nézess már kérlek egyet a synlab-nál.
Én évek óta ott nézetem, kiváncsi lennék, milyen eredményt produkálna ott a mérés.
Én is a Synlab-ra gondoltam.
Jövő hónap 20-a körül megyek és méretek egyet mindkét helyen, mert kíváncsi vagyok milyen eredmény születik.
Mindenképp jövök majd az eredménnyel.
Meglett a labor, Medicover és Synlab fél óra eltéréssel. Maradt a Hilma ena 3 naponta 0,4ml.Az eredmény közel azonos, vagyis hibahatáron belül van.Total teszto lejött 45-50-re,az ösztro heti fél szem anastrozollal szerintem már alacsony, így azt egyelőre abbahagyom.Az eddig 100-150-es teszto szinthez képest csökkent picit az energikusság,erő, de nem vészes.Viszont a libidó az nagyot esett. Most vagy az eddigi jóval magasabb teszto szinthez szoktam hozzá, vagy az ösztro alacsony.Bő 2 éve megy az ena folyamatosan,és és most értem el a trt dózist. Mostanra viszont megnyomta a vérnyomásom 150-160-ra,ami most ezzel az adaggal 140 körül állt be, illetve besűrűsödött a verem is, hemoglobin, hemotokrit ref érték fölött picivel. Erre kellene valamit kitalálonom, mert a munkahelyi orvosin nem lájkolja a doki. Nyilván ott meg nem mondom el az okot.
Shbg szintet nem kellett volna lenyomnia az enának, mert inkább elkedett?

2023. Március 28. - 16:42:32
Válasz #4859
Nem elérhető

Rebel



Bakker ! Jó erős ez a Hilma Biocare T.Enathate.A Thebbpoweres oldalról?Más Hilma cuccod is van?
Egyedül ami engemet megragadott,hogy a szabad tesztód alacsony egy kicsit,az SHBG-d meg felső határon van.Ha exemestane lenne anastrozol helyett ,akkor ez valszeg .megfordulna.