2024. Május 04. - 09:05:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445223 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2023. Március 29. - 16:51:04
Válasz #4875
Nem elérhető

László31


Sziasztok!
Squid Pharmát próbálta valaki?


Szia. Én egy éve csak azt nyomom, nekem nagyon bevált, baráti körbe is erre váltottak és nekik is működik. Elmentünk vérvételre és nagyon jó teszto eredmények jöttek.

2023. Március 29. - 19:41:55
Válasz #4876
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!Két hét intenzív osztály után lassan lábadozok itthon most már 2 hete. Edzeni még egy hónapig biztosan nem tudok. Katasztrófálisan leépültem.(eltűnt a vállam,a tricepszem a combom) De legalább élek (első héten nem volt biztos hogy kijövök a korházból). Jelenleg heti 0.7ml jelöletlen teszto.ena segíti a lábadozást. Ez helyre rakta a libidóm meg az életkedvem. Jó egészséget mindenkinek! Vigyázzatok magatokra! Csak egy életünk van!
Az kemény..jobbulást kívánok, ám én lemaradtam mi történt veled ha nem titok?

2023. Március 29. - 20:08:08
Válasz #4877
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!Két hét intenzív osztály után lassan lábadozok itthon most már 2 hete. Edzeni még egy hónapig biztosan nem tudok. Katasztrófálisan leépültem.(eltűnt a vállam,a tricepszem a combom) De legalább élek (első héten nem volt biztos hogy kijövök a korházból). Jelenleg heti 0.7ml jelöletlen teszto.ena segíti a lábadozást. Ez helyre rakta a libidóm meg az életkedvem. Jó egészséget mindenkinek! Vigyázzatok magatokra! Csak egy életünk van!
Jobbulást kívánok énis! Tanuljunk egymás dolgaiból ha kb heti 1ml tehát 250mg 45-50nmol tesztó szintet hoz akkor az elgondolkodtató ,hogy mennyi az ami még nem brutál stressz a szervezetnek.
Köszi! Mire gondolsz itt szressz téren? Én 20-27nmol/l közé szándékozom belőni.

2023. Március 29. - 20:10:04
Válasz #4878
Nem elérhető

Gábor77


Na ezt jó hallani, hogy jobban vagy, ez a lényeg, az izmok meg majd visszajönnek ;)
Köszi!

2023. Március 29. - 20:14:07
Válasz #4879
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!Két hét intenzív osztály után lassan lábadozok itthon most már 2 hete. Edzeni még egy hónapig biztosan nem tudok. Katasztrófálisan leépültem.(eltűnt a vállam,a tricepszem a combom) De legalább élek (első héten nem volt biztos hogy kijövök a korházból). Jelenleg heti 0.7ml jelöletlen teszto.ena segíti a lábadozást. Ez helyre rakta a libidóm meg az életkedvem. Jó egészséget mindenkinek! Vigyázzatok magatokra! Csak egy életünk van!

na fasza, örülök, hogy minden kezd szépen alakulni!
ne kapkodj semmivel se,
most a pihenés és a felépülés a lényeg nem a terem.
Köszi! De nézzük a jó oldalát! Most van mire fogni hogy szarul nézek ki és még sajnálnak is! @-o Nem kapkodok csak már hiányzik az izzadság szag meg a súlyok csilingelése!

2023. Március 30. - 12:51:26
Válasz #4880
Nem elérhető

Zero


Na sziasztok! Itt lennék a QSC-s beszámolóval, hát nem vagyok 100% elégedett. Márc 12.-én adtam le a rendelést és ma jött meg, 6 cuccost rendeltem amiből megérkezett 5  :angry: aztán nyilván nem irták rá melyik por melyik és így kb lehetetlen megállapítani h most akkor mi micsoda. Írtam nekik e-mailt, hogy ez így hogy kíváncsi vagyok mit írnak vissza. Viszont a HCG-jük instant hozta a 2 csíkot.

Na kis update, out of stock lett amit nem küldtek, így hogy ne delayeljen a küldés elküldték nélküle, de ha szeretném visszautalják az árát vagy kövi rendelésnél küldik, mindent meghatároztak hogy mi micsoda. A HCG valószínűleg jó, a propi egyáltalán nem gyulladt. Összességében korrekt minden így már ajánlom bátran.

2023. Március 30. - 13:03:17
Válasz #4881
Nem elérhető

MLO



Szia Zero!
Por állagút kaptál?
Hogy csináltál belőle felhasználhatót?
Inkább írjak privátban??

2023. Március 30. - 13:38:30
Válasz #4882
Nem elérhető

Zero



Szia Zero!
Por állagút kaptál?
Hogy csináltál belőle felhasználhatót?
Inkább írjak privátban??

Csak por állagúba küldik. Hát én sehogy, van precíziós mérlegem ami mér 0,001 ig igy simán kimérem a 10-20mg os adagokat is.

2023. Március 31. - 08:33:04
Válasz #4883
Nem elérhető

Dudu



Szia Zero!
Por állagút kaptál?
Hogy csináltál belőle felhasználhatót?
Inkább írjak privátban??

Csak por állagúba küldik. Hát én sehogy, van precíziós mérlegem ami mér 0,001 ig igy simán kimérem a 10-20mg os adagokat is.

Szia !
Honnan rendelted?
Milyen olajjal oldod fel?
Sepa átutalással fizettèl?
Köszi az infót

2023. Március 31. - 08:49:39
Válasz #4884
Nem elérhető

Dudu


Hilmás termékek közül használ(t) valaki oxandrolont vagy stanazolt?

2023. Március 31. - 12:00:04
Válasz #4885
Nem elérhető

Zero



Szia Zero!
Por állagút kaptál?
Hogy csináltál belőle felhasználhatót?
Inkább írjak privátban??

Csak por állagúba küldik. Hát én sehogy, van precíziós mérlegem ami mér 0,001 ig igy simán kimérem a 10-20mg os adagokat is.

Szia !
Honnan rendelted?
Milyen olajjal oldod fel?
Sepa átutalással fizettèl?
Köszi az infót

QSC-ről van, nincs weboldaluk csak e-mail cím ott kommunikálsz velük, hogy mik kellenek küld price listet stb. meso-rx fórumon már vmi 1300+ hozzászólásos tread van rengeteg pozitiv véleménnyel. A félreértések elkerülése végett, ami por formában érkezik azok az orál cuccok (stana,metha,oxa,proviron,tamoxifen stbstbstb) ezek ugyan azok mintha tablettába lennének csak hát por formába vannak, amit én úgy oldok meg, hogy van precíziós mérlegem ami mér 0,001 g-ig így könnyen kitudom mérni a 10mg-os adagot is, amit megfogok be a szájba víz és kész. Az olajos cuccok természetesen egyből "szúrható" állapotban jönnek 10ml-es ampullában  :laugh: . Sok féle fizetési lehetőség van, a legjobb az alibabás (szerencsére Magyarországra lehetséges, mert sok országba nem tudják így) az meg olyan hogy ő küld egy alibabás linket amin egy random tárgy van amit megveszel (nyilván azt kapod majd amit rendeltél cuccosokat) és simán fizethetsz bankkártyával mintha ebayről rendelnél, nyugodtan írj rájuk segítőkészek elmondanak mindent.

2023. Március 31. - 15:11:46
Válasz #4886
Nem elérhető

Karcsi!!!


Nagyon köszönjük Zero a részletes infókat, beszámolókat, segítséget! Nagyon korrekt vagy! Respect érte!

2023. Március 31. - 15:52:06
Válasz #4887
Nem elérhető

Zero


Nincs mit, én is itt tudtam meg hogy van ilyen  :laugh: + ezért van ez az oldal, hogy segítsük egymást.

2023. Március 31. - 16:32:53
Válasz #4888
Nem elérhető

haven


Ma sikerült hozzá jutnom egy Testo Mix 400 nevű termékhez, a gyártó a " Nr.1 Labs " számomra nem ismert gyártó. Heti 1ml a terv, el is kezdem most.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Március 31. - 20:32:18
Válasz #4889
Nem elérhető

Izmos11


 #:-)Testo Mix 400.....ez azért vicces!Örülhetsz ha 100 mg benne van nemhogy 400.....vannak ettől jobb gyártók is !