2024. Május 04. - 17:17:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445398 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2023. Április 01. - 09:46:03
Válasz #4890
Nem elérhető

Küklopsz


az itt fennt lévő emberek túl vannak már ezeken a dolgokon! @-o
de most néztem új a regisztrációd,olvasgasd a fórumot,topicokat,régebbi beszélgetéseket,csak azért írom mert vicces volt ez a hozzászólás kb olyan mintha egy boxolónak ringbe lépés előtt azt mondanám:"figyelj de lehet meg fognak ütni" :-)(-:

2023. Április 01. - 11:37:50
Válasz #4891
Nem elérhető

haven


 
az itt fennt lévő emberek túl vannak már ezeken a dolgokon! @-o
de most néztem új a regisztrációd,olvasgasd a fórumot,topicokat,régebbi beszélgetéseket,csak azért írom mert vicces volt ez a hozzászólás kb olyan mintha egy boxolónak ringbe lépés előtt azt mondanám:"figyelj de lehet meg fognak ütni" :-)(-:

 ;)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Április 04. - 18:34:51
Válasz #4892
Nem elérhető

iron90


Sziasztok!

Milyen webshopot tudtok ajánlani, ami viszonylag gyorsan szállít EUba ? @:-)

Régebben volt egy külföldi gyűjtőfórum, de az istennek se jut eszembe a neve.

2023. Április 04. - 20:12:08
Válasz #4893
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok!

Milyen webshopot tudtok ajánlani, ami viszonylag gyorsan szállít EUba ? @:-)

Régebben volt egy külföldi gyűjtőfórum, de az istennek se jut eszembe a neve.

Tessék.
https://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=2674.0

2023. Április 04. - 20:58:04
Válasz #4894
Nem elérhető

iron90


Köszi.

Közben megtaláltam a másik oldalt is  ***))))

thinksteroids.com/community/forums/steroid-underground.45/

2023. Április 07. - 08:34:33
Válasz #4895
Nem elérhető

Küklopsz


sziasztok!kenwoo testot tol valaki most?
ha igen milyen?változott a minősege az elmult fél evben?

2023. Április 07. - 19:05:24
Válasz #4896
Nem elérhető

Benczu77


Jovoheten megyek mixert meg propiert, majd nyilatkozom 😎
sziasztok!kenwoo testot tol valaki most?
ha igen milyen?változott a minősege az elmult fél evben?

2023. Április 08. - 08:39:03
Válasz #4897
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Magnus Genarabol-t tud valaki?

2023. Április 08. - 11:31:34
Válasz #4898
Nem elérhető

gati


Sziasztok raw-pharma vagy Phatm-tec inkább javasolt gyártó? Tesztoszteronok és a trenbolonok érdekelnek javaslat valaki vagy esetleg másik gyártókat próbáljak ezeknél?
Köszönöm

2023. Április 09. - 10:54:54
Válasz #4899
Nem elérhető

Janó


Hello kollegak! Bioniche szemeseiről van tapasztalat mostanság?

2023. Április 09. - 21:14:07
Válasz #4900
Nem elérhető

guzzi


Hello kollegak! Bioniche szemeseiről van tapasztalat mostanság?


Gyenge 💩

2023. Április 10. - 11:36:23
Válasz #4901
Nem elérhető

haven


Hello kollegak! Bioniche szemeseiről van tapasztalat mostanság?

Bioniche Metha-Med et kezdtem el szedni, kb másfél hete megy napi 4 szemmel, ami "elvileg" 40mg. Eddig 5kg tömeg jött rám (víz) , szépen kerekedik a váll, csuklya. Megemeltem a vitamin és ásványianyag bevitelem, sőt szedek direkt elektrolitot, ennek ellenére néha elkap a görcs. Amit nem értek, főleg az első napokban rengeteget jártam WC re, de ennek ellenére nem ment lejjebb a tömeg. Mikor elkezdtem szedni, még ketogén étrenden voltam, most váltottam, eszek szénhidrátot, még több víz  ****:)))
Erő. Utoljára harminc pár éve járt bennem ez a hatóanyag, akkori emlékeimre tudok csak hagyatkozni. Emlékszem 80kg val tudtam fekvenyomni, szériában. Aztán egyik edzésről a másikra erősebbnek éreztem magam, felmentem 100kg ra és a 8. ismétlésnél elröhögtem magam, mert nem hittem el ezt az erőt. Se vitamin, se fehérje nem volt, mégis instant 20% erőnövekedés volt.
Most erősebbnek érzem magam, bár korántsem érzem az akkori robbanás szerűséget. Jó, eltelt azért egy pár év, más a helyzet.
Találtam a fiókban szintén Bioniche szusztát, heti 1ml adagolással most ment be a második, el is fogyott, váltok Teszto Mix 400 ra a Nr 1. gyártótól.
Amúgy a célom erőnövelés, májusban lesz egy erőemelő verseny, oda kellene egy kis plusz.
Felviszem ezt a szemes methát napi 6ra és mellé heti 1ml Teszto Mix 400, ez a terv. Nem akarok egy nagyobb kúrát (most)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Április 10. - 13:11:59
Válasz #4902
Nem elérhető

Alex111


 Akkor mukodik 💪👍

;-oo-;
Hello kollegak! Bioniche szemeseiről van tapasztalat mostanság?

Bioniche Metha-Med et kezdtem el szedni, kb másfél hete megy napi 4 szemmel, ami "elvileg" 40mg. Eddig 5kg tömeg jött rám (víz) , szépen kerekedik a váll, csuklya. Megemeltem a vitamin és ásványianyag bevitelem, sőt szedek direkt elektrolitot, ennek ellenére néha elkap a görcs. Amit nem értek, főleg az első napokban rengeteget jártam WC re, de ennek ellenére nem ment lejjebb a tömeg. Mikor elkezdtem szedni, még ketogén étrenden voltam, most váltottam, eszek szénhidrátot, még több víz  ****:)))
Erő. Utoljára harminc pár éve járt bennem ez a hatóanyag, akkori emlékeimre tudok csak hagyatkozni. Emlékszem 80kg val tudtam fekvenyomni, szériában. Aztán egyik edzésről a másikra erősebbnek éreztem magam, felmentem 100kg ra és a 8. ismétlésnél elröhögtem magam, mert nem hittem el ezt az erőt. Se vitamin, se fehérje nem volt, mégis instant 20% erőnövekedés volt.
Most erősebbnek érzem magam, bár korántsem érzem az akkori robbanás szerűséget. Jó, eltelt azért egy pár év, más a helyzet.
Találtam a fiókban szintén Bioniche szusztát, heti 1ml adagolással most ment be a második, el is fogyott, váltok Teszto Mix 400 ra a Nr 1. gyártótól.
Amúgy a célom erőnövelés, májusban lesz egy erőemelő verseny, oda kellene egy kis plusz.
Felviszem ezt a szemes methát napi 6ra és mellé heti 1ml Teszto Mix 400, ez a terv. Nem akarok egy nagyobb kúrát (most)

2023. Április 10. - 13:54:14
Válasz #4903
Nem elérhető

Lolka


Hello kollegak! Bioniche szemeseiről van tapasztalat mostanság?

Bioniche Metha-Med et kezdtem el szedni, kb másfél hete megy napi 4 szemmel, ami "elvileg" 40mg. Eddig 5kg tömeg jött rám (víz) , szépen kerekedik a váll, csuklya. Megemeltem a vitamin és ásványianyag bevitelem, sőt szedek direkt elektrolitot, ennek ellenére néha elkap a görcs. Amit nem értek, főleg az első napokban rengeteget jártam WC re, de ennek ellenére nem ment lejjebb a tömeg. Mikor elkezdtem szedni, még ketogén étrenden voltam, most váltottam, eszek szénhidrátot, még több víz  ****:)))
Erő. Utoljára harminc pár éve járt bennem ez a hatóanyag, akkori emlékeimre tudok csak hagyatkozni. Emlékszem 80kg val tudtam fekvenyomni, szériában. Aztán egyik edzésről a másikra erősebbnek éreztem magam, felmentem 100kg ra és a 8. ismétlésnél elröhögtem magam, mert nem hittem el ezt az erőt. Se vitamin, se fehérje nem volt, mégis instant 20% erőnövekedés volt.
Most erősebbnek érzem magam, bár korántsem érzem az akkori robbanás szerűséget. Jó, eltelt azért egy pár év, más a helyzet.
Találtam a fiókban szintén Bioniche szusztát, heti 1ml adagolással most ment be a második, el is fogyott, váltok Teszto Mix 400 ra a Nr 1. gyártótól.
Amúgy a célom erőnövelés, májusban lesz egy erőemelő verseny, oda kellene egy kis plusz.
Felviszem ezt a szemes methát napi 6ra és mellé heti 1ml Teszto Mix 400, ez a terv. Nem akarok egy nagyobb kúrát (most)


Ne haragudj de erő emeléséhez heti 1ml Teszto Mix és 6 szem Metha édes kevés még a jó fajtából is! A Bio legelején se volt ennyire jó.
Amit te írsz az egy jó reklám a Bionicheről!

2023. Április 10. - 15:52:57
Válasz #4904
Nem elérhető

Gyuf


Hello kollegak! Bioniche szemeseiről van tapasztalat mostanság?

Bioniche Metha-Med et kezdtem el szedni, kb másfél hete megy napi 4 szemmel, ami "elvileg" 40mg. Eddig 5kg tömeg jött rám (víz) , szépen kerekedik a váll, csuklya. Megemeltem a vitamin és ásványianyag bevitelem, sőt szedek direkt elektrolitot, ennek ellenére néha elkap a görcs. Amit nem értek, főleg az első napokban rengeteget jártam WC re, de ennek ellenére nem ment lejjebb a tömeg. Mikor elkezdtem szedni, még ketogén étrenden voltam, most váltottam, eszek szénhidrátot, még több víz  ****:)))
Erő. Utoljára harminc pár éve járt bennem ez a hatóanyag, akkori emlékeimre tudok csak hagyatkozni. Emlékszem 80kg val tudtam fekvenyomni, szériában. Aztán egyik edzésről a másikra erősebbnek éreztem magam, felmentem 100kg ra és a 8. ismétlésnél elröhögtem magam, mert nem hittem el ezt az erőt. Se vitamin, se fehérje nem volt, mégis instant 20% erőnövekedés volt.
Most erősebbnek érzem magam, bár korántsem érzem az akkori robbanás szerűséget. Jó, eltelt azért egy pár év, más a helyzet.
Találtam a fiókban szintén Bioniche szusztát, heti 1ml adagolással most ment be a második, el is fogyott, váltok Teszto Mix 400 ra a Nr 1. gyártótól.
Amúgy a célom erőnövelés, májusban lesz egy erőemelő verseny, oda kellene egy kis plusz.
Felviszem ezt a szemes methát napi 6ra és mellé heti 1ml Teszto Mix 400, ez a terv. Nem akarok egy nagyobb kúrát (most)


Ne haragudj de erő emeléséhez heti 1ml Teszto Mix és 6 szem Metha édes kevés még a jó fajtából is! A Bio legelején se volt ennyire jó.
Amit te írsz az egy jó reklám a Bionicheről!
Hát azért nem feltétlen lenne az kevés ha nagyon jól reagál rá
Nekem egy haver használt heti 1ml mixet még a masteresből, olyan erőt kapott tőle mint az állat.
260-280 húzásokat mosolyogva csinálta
guggolása volt akkor talán 220-240