2024. Május 04. - 15:29:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445357 alkalommal)

Alexx, Needfor940, Snatural, frankzane és 45 vendég van a témában

2023. Április 11. - 09:02:19
Válasz #4905
Nem elérhető

haven


Hello kollegak! Bioniche szemeseiről van tapasztalat mostanság?

Bioniche Metha-Med et kezdtem el szedni, kb másfél hete megy napi 4 szemmel, ami "elvileg" 40mg. Eddig 5kg tömeg jött rám (víz) , szépen kerekedik a váll, csuklya. Megemeltem a vitamin és ásványianyag bevitelem, sőt szedek direkt elektrolitot, ennek ellenére néha elkap a görcs. Amit nem értek, főleg az első napokban rengeteget jártam WC re, de ennek ellenére nem ment lejjebb a tömeg. Mikor elkezdtem szedni, még ketogén étrenden voltam, most váltottam, eszek szénhidrátot, még több víz  ****:)))
Erő. Utoljára harminc pár éve járt bennem ez a hatóanyag, akkori emlékeimre tudok csak hagyatkozni. Emlékszem 80kg val tudtam fekvenyomni, szériában. Aztán egyik edzésről a másikra erősebbnek éreztem magam, felmentem 100kg ra és a 8. ismétlésnél elröhögtem magam, mert nem hittem el ezt az erőt. Se vitamin, se fehérje nem volt, mégis instant 20% erőnövekedés volt.
Most erősebbnek érzem magam, bár korántsem érzem az akkori robbanás szerűséget. Jó, eltelt azért egy pár év, más a helyzet.
Találtam a fiókban szintén Bioniche szusztát, heti 1ml adagolással most ment be a második, el is fogyott, váltok Teszto Mix 400 ra a Nr 1. gyártótól.
Amúgy a célom erőnövelés, májusban lesz egy erőemelő verseny, oda kellene egy kis plusz.
Felviszem ezt a szemes methát napi 6ra és mellé heti 1ml Teszto Mix 400, ez a terv. Nem akarok egy nagyobb kúrát (most)


Ne haragudj de erő emeléséhez heti 1ml Teszto Mix és 6 szem Metha édes kevés még a jó fajtából is! A Bio legelején se volt ennyire jó.
Amit te írsz az egy jó reklám a Bionicheről!
Remélem olvassák a gyártó emberei és intézik a reklámbevételt nekem  ****:)))
Tényleg nem volt tervem egy jó kúra, inkább csak egy "erősebb" TRT t akartam
Ha nem jön közbe semmi, akkor az őszi versenyre rendesen felkészülök,
16 hét
heti 2x250mg teszto enantát, legalább 300mg boldenon és az utolsó négy hétre trenbolonra gondoltam, de azt nem ismerem.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Április 11. - 09:03:39
Válasz #4906
Nem elérhető

haven


Hello kollegak! Bioniche szemeseiről van tapasztalat mostanság?

Bioniche Metha-Med et kezdtem el szedni, kb másfél hete megy napi 4 szemmel, ami "elvileg" 40mg. Eddig 5kg tömeg jött rám (víz) , szépen kerekedik a váll, csuklya. Megemeltem a vitamin és ásványianyag bevitelem, sőt szedek direkt elektrolitot, ennek ellenére néha elkap a görcs. Amit nem értek, főleg az első napokban rengeteget jártam WC re, de ennek ellenére nem ment lejjebb a tömeg. Mikor elkezdtem szedni, még ketogén étrenden voltam, most váltottam, eszek szénhidrátot, még több víz  ****:)))
Erő. Utoljára harminc pár éve járt bennem ez a hatóanyag, akkori emlékeimre tudok csak hagyatkozni. Emlékszem 80kg val tudtam fekvenyomni, szériában. Aztán egyik edzésről a másikra erősebbnek éreztem magam, felmentem 100kg ra és a 8. ismétlésnél elröhögtem magam, mert nem hittem el ezt az erőt. Se vitamin, se fehérje nem volt, mégis instant 20% erőnövekedés volt.
Most erősebbnek érzem magam, bár korántsem érzem az akkori robbanás szerűséget. Jó, eltelt azért egy pár év, más a helyzet.
Találtam a fiókban szintén Bioniche szusztát, heti 1ml adagolással most ment be a második, el is fogyott, váltok Teszto Mix 400 ra a Nr 1. gyártótól.
Amúgy a célom erőnövelés, májusban lesz egy erőemelő verseny, oda kellene egy kis plusz.
Felviszem ezt a szemes methát napi 6ra és mellé heti 1ml Teszto Mix 400, ez a terv. Nem akarok egy nagyobb kúrát (most)


Ne haragudj de erő emeléséhez heti 1ml Teszto Mix és 6 szem Metha édes kevés még a jó fajtából is! A Bio legelején se volt ennyire jó.
Amit te írsz az egy jó reklám a Bionicheről!
Hát azért nem feltétlen lenne az kevés ha nagyon jól reagál rá
Nekem egy haver használt heti 1ml mixet még a masteresből, olyan erőt kapott tőle mint az állat.
260-280 húzásokat mosolyogva csinálta
guggolása volt akkor talán 220-240
de jó lenne annyit húzni @:-)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Április 11. - 09:16:33
Válasz #4907
Nem elérhető

Gábor77


Hello kollegak! Bioniche szemeseiről van tapasztalat mostanság?

Bioniche Metha-Med et kezdtem el szedni, kb másfél hete megy napi 4 szemmel, ami "elvileg" 40mg. Eddig 5kg tömeg jött rám (víz) , szépen kerekedik a váll, csuklya. Megemeltem a vitamin és ásványianyag bevitelem, sőt szedek direkt elektrolitot, ennek ellenére néha elkap a görcs. Amit nem értek, főleg az első napokban rengeteget jártam WC re, de ennek ellenére nem ment lejjebb a tömeg. Mikor elkezdtem szedni, még ketogén étrenden voltam, most váltottam, eszek szénhidrátot, még több víz  ****:)))
Erő. Utoljára harminc pár éve járt bennem ez a hatóanyag, akkori emlékeimre tudok csak hagyatkozni. Emlékszem 80kg val tudtam fekvenyomni, szériában. Aztán egyik edzésről a másikra erősebbnek éreztem magam, felmentem 100kg ra és a 8. ismétlésnél elröhögtem magam, mert nem hittem el ezt az erőt. Se vitamin, se fehérje nem volt, mégis instant 20% erőnövekedés volt.
Most erősebbnek érzem magam, bár korántsem érzem az akkori robbanás szerűséget. Jó, eltelt azért egy pár év, más a helyzet.
Találtam a fiókban szintén Bioniche szusztát, heti 1ml adagolással most ment be a második, el is fogyott, váltok Teszto Mix 400 ra a Nr 1. gyártótól.
Amúgy a célom erőnövelés, májusban lesz egy erőemelő verseny, oda kellene egy kis plusz.
Felviszem ezt a szemes methát napi 6ra és mellé heti 1ml Teszto Mix 400, ez a terv. Nem akarok egy nagyobb kúrát (most)


Ne haragudj de erő emeléséhez heti 1ml Teszto Mix és 6 szem Metha édes kevés még a jó fajtából is! A Bio legelején se volt ennyire jó.
Amit te írsz az egy jó reklám a Bionicheről!
Én elsők között próbáltam anno a Bioniche teszto.enat és nekem labor alapján hozta a patikai minőséget. Szóval nagyon az elején biztosan jó volt. Ugyan úgy mint a mostanában futó jelöletlen gyártmány.

2023. Április 11. - 12:33:34
Válasz #4908
Nem elérhető

Izmos11


Imádom ezeket a 300-400mg/1ml hatóanyagtartalmakat !+"%250 nél több egyszerűen nem férne bele.....de valamiből még annyi sem!

2023. Április 11. - 14:38:38
Válasz #4909
Nem elérhető

Lolka


Gábor amúgy TesztoMixről volt szó!


Ízmos11 Miért is nem fér el 1ml-be több mint 250mg?

2023. Április 11. - 16:34:13
Válasz #4910
Nem elérhető

Izmos11


Azért,mert a mesterek nem tudnák feloldani az olajban! Kicsapódna a cucc,és zavaros kristályos  olajat senki nem akarna megvenni ...!

2023. Április 11. - 19:44:52
Válasz #4911
Nem elérhető

Gábor77


Gábor amúgy TesztoMixről volt szó!


Ízmos11 Miért is nem fér el 1ml-be több mint 250mg?
Jogos. Elnézést!

2023. Április 12. - 10:48:10
Válasz #4912
Nem elérhető

suxen


Azért,mert a mesterek nem tudnák feloldani az olajban! Kicsapódna a cucc,és zavaros kristályos  olajat senki nem akarna megvenni ...!
Ó, jajj.......

2023. Április 12. - 13:17:50
Válasz #4913
Nem elérhető

Aron345


Sziasztok! Tudom kispályás a kérdés, de rendes provit honnan lehet manapság rendelni, ahonnan nem 3-4 hét alatt jön meg?
Alapból alacsony DHT szintem, és nekem provi hangulatban, energiában és libidóban nagyot dob. Legalábbis régebben így volt. Most kimaradt pár év, de újra jól esne, viszont kontaktok kikoptak. :)

2023. Április 12. - 15:51:43
Válasz #4914
Nem elérhető

haven


Azért,mert a mesterek nem tudnák feloldani az olajban! Kicsapódna a cucc,és zavaros kristályos  olajat senki nem akarna megvenni ...!

Jó régen megfordult olyan enantát nálam, ami úgy nézett ki, hogy az ampullában több, hosszúkás, áttetsző kristály volt. A felirat meg ledörgölhető volt az oldaláról. Teljesen jól működött.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Április 12. - 20:19:43
Válasz #4915
Nem elérhető

Kamagraking


Imádom ezeket a 300-400mg/1ml hatóanyagtartalmakat !+"%250 nél több egyszerűen nem férne bele.....de valamiből még annyi sem!

Tudom,tudom...Most jön az,hogy a teszt hamis...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Április 12. - 21:06:29
Válasz #4916
Nem elérhető

Izmos11


Akkor úgy mondom lehet létezik..........de én nem hiszek benne,hogy a profi magyar laborok  megcsinálnák  ;-oo-;

2023. Április 13. - 05:46:45
Válasz #4917
Nem elérhető

Kamagraking


Nem az a lényeg,hogy hol csinálják kazincbarcika vagy milánó,,hanem a jó alapanyag +a szakértelem.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Április 13. - 09:10:58
Válasz #4918
Nem elérhető

Michpuncs


Sziasztok! Lehet rossz topikba írtam, ezért itt is megpróbálom: Genmax stanáról van valakinek tapasztalata? Köszönöm előre is a válaszokat.

2023. Április 13. - 09:27:38
Válasz #4919
Nem elérhető

haven


Nem az a lényeg,hogy hol csinálják kazincbarcika vagy milánó,,hanem a jó alapanyag +a szakértelem.
/:-)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "