2024. Május 04. - 18:58:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445434 alkalommal)

Norborg34, Alexx és 45 vendég van a témában

2023. Április 16. - 16:30:56
Válasz #4935
Nem elérhető

Kamagraking




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.
[/quote]

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Április 16. - 17:38:59
Válasz #4936
Nem elérhető

Aron345




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...
[/quote]

Ebben teljesen igazad van és valamennyire QSCnek is. Ezzel az eshetőséggel is számolni kell. Egy felhasználós mennyiségre remélhetőleg nem szállnak rá. Persze erre sincs garancia.

2023. Április 17. - 00:16:22
Válasz #4937
Nem elérhető

Zero




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...
[/quote]

Hát most nem azért, de bárhonnan rendelsz azt saját felelősségre teszed.

2023. Április 17. - 00:17:12
Válasz #4938
Nem elérhető

Zero




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...

Hát most nem azért, de bárhonnan rendelsz azt saját felelősségre teszed.

2023. Április 17. - 06:27:18
Válasz #4939
Nem elérhető

Kamagraking




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...

Hát most nem azért, de bárhonnan rendelsz azt saját felelősségre teszed.
Persze ez nyilvánvaló,de a "guaranteed delivery" meg a "no customs risk" mellett nem hangzik valami jól.
Nem a pénz miatt elsősorban ,hanem az illető ellen bűntetőjogi eljárás indult volna,ha nem okosan csinálja a dolgait...

Tapasztalataim alapján az a baj a sárgákkal,hogy folyamatosan hazudnak,és ha bármi probléma van azonnal hátat fordítanak.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Április 17. - 08:18:35
Válasz #4940
Nem elérhető

Aron345




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...

Hát most nem azért, de bárhonnan rendelsz azt saját felelősségre teszed.
Persze ez nyilvánvaló,de a "guaranteed delivery" meg a "no customs risk" mellett nem hangzik valami jól.
Nem a pénz miatt elsősorban ,hanem az illető ellen bűntetőjogi eljárás indult volna,ha nem okosan csinálja a dolgait...

Tapasztalataim alapján az a baj a sárgákkal,hogy folyamatosan hazudnak,és ha bármi probléma van azonnal hátat fordítanak.

Szabad kérdezni, mit jelent, hogy okosan csinálta a dolgait? Hasznos tapasztalat lehet jövőre nézve.

2023. Április 17. - 11:14:49
Válasz #4941
Nem elérhető

Karcsi!!!


sziasztok ! Érdeklődnék , hogy valaki esetleg használt már nem frankó anapolon 50 - et , azért kérdem mert utána néztem interneten és színte mindenhol a kamut árulják úgy gondolom azért biztos lehet benne hatóanyag  mert  akkor nem venné senki és nem árúlnák mindenhol! vagy nem így van?köszi előre is skacok!

2023. Április 18. - 18:26:24
Válasz #4942
Nem elérhető

Rob97


Tesztoszteron enantat szerintetek Hilmabiocare vagy Deusmedical?

2023. Április 18. - 20:28:40
Válasz #4943
Nem elérhető

Szuszi


Sziasztok

A hilma biocare még mindig online rendelős formában létezik vagy megérkezett már a hazai cukros bácsikhoz?

2023. Április 19. - 11:17:58
Válasz #4944
Nem elérhető

Predator50


Kenwoo.ena.2028lejáratú működik úgy mint a régi 2023lejararu? Kód alapján eredeti de ebben már tájékoztató papir sincs!

2023. Április 19. - 20:08:49
Válasz #4945
Nem elérhető

MLO


Sziasztok

A hilma biocare még mindig online rendelős formában létezik vagy megérkezett már a hazai cukros bácsikhoz?
Hilmát itt észak Pesten, még nem is hallottak...
Superdrol-ról tud valaki bármi konkrétat?
Én még sosem néztem bele, Majestic Lab-nál már van...

2023. Április 20. - 10:14:16
Válasz #4946
Nem elérhető

Karcsi!!!


tényleg anyira jó ezek a mayestic labs os cuccok?

2023. Április 22. - 08:03:04
Válasz #4947
Nem elérhető

anonimhippi


tényleg anyira jó ezek a mayestic labs os cuccok?

Igen müködik nagyon is !! Végre egy normális labor folyamatosan uj cuccokal . Itt legalább nem kell kérdezni hogy jajj hilma müködik e még jajj kenwoo müködik e még . Ez müködik folyamatos gyártás folyamatos labor tesztek.

2023. Április 22. - 12:27:15
Válasz #4948
Nem elérhető

Küklopsz


Kenwoo.ena.2028lejáratú működik úgy mint a régi 2023lejararu? Kód alapján eredeti de ebben már tájékoztató papir sincs!

valaki tud válaszolni erre?vélemények,tapasztalatok?
nekem is ilyen van még csak 2 és fél hete megy de romlott a forma,korábbihoz képest biosira enantháthoz..

2023. Április 22. - 15:01:00
Válasz #4949
Nem elérhető

Zsoltiroid


tényleg anyira jó ezek a mayestic labs os cuccok?

Igen , Tesztó cyp + deca megy erő tömeg folyamat jön fullos termék.