2024. Május 04. - 17:33:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445406 alkalommal)

Damn és 50 vendég van a témában

2023. Április 23. - 07:40:25
Válasz #4950
Nem elérhető

Karcsi!!!


tényleg anyira jó ezek a mayestic labs os cuccok?




köszönöm ,ugyanezt a kombót rendeltem! 👍

Igen , Tesztó cyp + deca megy erő tömeg folyamat jön fullos termék.

2023. Április 26. - 16:07:48
Válasz #4951
Nem elérhető

attika81


Sziasztok. Sűrűnek találom az olajat. Még felmelegítve is alig akar átmenni a 23g tűn. Nálatok milyen?

2023. Április 27. - 06:33:54
Válasz #4952
Nem elérhető

Karcsi!!!


 ?:-)
Sziasztok. Sűrűnek találom az olajat. Még felmelegítve is alig akar átmenni a 23g tűn. Nálatok milyen?

mit használsz?

2023. Április 27. - 06:56:16
Válasz #4953
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok. Sűrűnek találom az olajat. Még felmelegítve is alig akar átmenni a 23g tűn. Nálatok milyen?

Ricinus olaj+ethyl oleate

Szúrható szmeseknél ricinus+ethyl oleate+phenol=NO THANKS!
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Április 27. - 08:20:13
Válasz #4954
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Eladó Exemestane valakinek?

2023. Április 27. - 09:44:35
Válasz #4955
Nem elérhető

attika81


Majestic teszt cypi, propi + deca. Mindegyik vastag. Már amikor megérkezett, láttam. Végül is nehezen, de bemegy.

2023. Április 28. - 11:12:40
Válasz #4956
Nem elérhető

MLO


NOUV márkával, mik a tapasztalatok?

2023. Április 28. - 13:00:23
Válasz #4957
Nem elérhető

Karcsi!!!


sziasztok ! majesticlab tól rendeltem , ha itt vam Magyarországon a futárnál arról is kapok értesítést? köszönöm a segítséget előre is !

2023. Április 28. - 13:55:22
Válasz #4958
Nem elérhető

Zsoltiroid


sziasztok ! majesticlab tól rendeltem , ha itt vam Magyarországon a futárnál arról is kapok értesítést? köszönöm a segítséget előre is !

Amit kaptal külföldi nyomkövető szám betü sort azt be illeszted posta.hu. Nyomkovetes be googlezz ra

2023. Április 28. - 16:18:18
Válasz #4959
Nem elérhető

Karcsi!!!


sziasztok ! majesticlab tól rendeltem , ha itt vam Magyarországon a futárnál arról is kapok értesítést? köszönöm a segítséget előre is !

Amit kaptal külföldi nyomkövető szám betü sort azt be illeszted posta.hu. Nyomkovetes be googlezz ra

köszönöm ,megvan!

2023. Április 28. - 19:38:34
Válasz #4960
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok . Tren libidóra gyakorolt hatását kifejtettétek már . Olyan nem létezik ,hogy az elején megdobja még kicsit ? 2 fajta márkát rendeltem az elsőtöl állt a cerka ,mint állat . Mondom kipróbálom a másik fajtát is . Ettől már vissza esett a libidóm is . Viszont az elsőtöl is voltak olyan mellék hatások ,amik az elmondottak alapján hajaznak rá . Tesztó az megy folyamat melette . Az mellé próbálom becsatolni  most a tren acet , csak mivel még nem próbáltam előtte nem vagyok biztos a valódiságába és az első kipróbált márkát  inkább propinak mondanám ,de azért még se olyan ...

2023. Május 01. - 01:37:08
Válasz #4961
Nem elérhető

JM


Sziasztok . Tren libidóra gyakorolt hatását kifejtettétek már . Olyan nem létezik ,hogy az elején megdobja még kicsit ? 2 fajta márkát rendeltem az elsőtöl állt a cerka ,mint állat . Mondom kipróbálom a másik fajtát is . Ettől már vissza esett a libidóm is . Viszont az elsőtöl is voltak olyan mellék hatások ,amik az elmondottak alapján hajaznak rá . Tesztó az megy folyamat melette . Az mellé próbálom becsatolni  most a tren acet , csak mivel még nem próbáltam előtte nem vagyok biztos a valódiságába és az első kipróbált márkát  inkább propinak mondanám ,de azért még se olyan ...
Hali!
Simán lehet hogy megdobja, sőt olyan is előfordul hogy a libidó problémát nem is tapasztalják egyesek. Nálam is így volt, viszont az alvásprobléma, hangulatingadozás annál inkább szerepet játszott. Ha a tipik "mellékhatások" közül 1 et sem tapasztalsz 2-3 hét múlva akkor vagy nem az van benne vagy alacsony számodra a dózis. Egy próbát megér az is hogy magába beadod és ha köhögsz tőle akkor nagy valószínűséggel az vagy adj be egy nagyobb adagot tesztoval es nézd meg hogy észre veszel e valamit.

2023. Május 01. - 05:07:07
Válasz #4962
Nem elérhető

Zoli303


Hali . Köszi a segítséget . Én nem vagyok egy nagy koxbetyár . Hatalmas adagokat se használtam soha , Nem tudom milyennek kell lennie a trennek . Eddig teszto ,deka, stana amit kipróbáltam életembe . Azt se állítom ,hogy fullos a tren amit vettem . Viszont most amit érzek azt eddig nem éreztem . Titán tren ace és concentrex labs tren acet vettem . Titántól éreztem a libió növekedést ,de viszont nem vártam vele túl sokat és váltottam a concentrexre ,hogy megnézzem az milyen . Jelenleg libidóm kicsit vissza esett .Viszont álmatlanság meg van ( ami nekem a tesztotol is előfordul) hülye álmok is voltak . És ha ülök a kanapén ,akkor is ideges vagyok alaphelyzetbe. És van egy hülye érzés bennem végig . A reggeli kávé és kaki után meg már érzem  ,hogy most  szét szedném a vasakat . Lehet ,hogy nem tren ,de akkor fogalmam sincs mi .

2023. Május 01. - 05:18:36
Válasz #4963
Nem elérhető

Zoli303


De azért nem gondolnám ,hogy teszto van benne ,mert ezelőtt pont a magas dózisu teszto mellékhatásokkal ,küzdöttem és most ez nem olyan . Sok hülyeséget csináltam már . De mióta megtaláltam a fórumot azért össze lehet rakni a jó kúrát ,mert sok segítség van . Viszont februárba megint hülyeséget csináltam . Megvettem a bioniche enát. Mindenki  sztárolta . Utána mikor már kezdeni akartam ,mindenki kulázta . Na mondom fasza . Jolvan nagyobb adagokba csak jó lesz . Aztán  amikor rendesen beütött ,akkor kapartam a vérnyomás csökkentőért . Meg ezer véle szarért ami támogatja a keringési rendszert . 168 as vérnyomásom volt folyamat.  Visszavettem felére az adagot meg azóta más gyártó is megy ,mert az a jó fajta elfogyott. 2-3 hét kellett mire normalizálódtak a dolgok .Ha tudom ,akkor nem baszom igy el a jo motyot . Utána meg már nem volt a kontaktnal .Na most is megy teszto (ez is jó) ,de ha plusz tesztot adnék rá ,akkor hasonlót kellene éreznem . Lehet valaki meg se érezte volna ,mert itt néha amit leírnak adagokat attól lehet kifeküdnék .

2023. Május 01. - 10:47:57
Válasz #4964
Nem elérhető

Alex111


 Akkor dolgozik a trenbolone👍

;-oo-;
Hali . Köszi a segítséget . Én nem vagyok egy nagy koxbetyár . Hatalmas adagokat se használtam soha , Nem tudom milyennek kell lennie a trennek . Eddig teszto ,deka, stana amit kipróbáltam életembe . Azt se állítom ,hogy fullos a tren amit vettem . Viszont most amit érzek azt eddig nem éreztem . Titán tren ace és concentrex labs tren acet vettem . Titántól éreztem a libió növekedést ,de viszont nem vártam vele túl sokat és váltottam a concentrexre ,hogy megnézzem az milyen . Jelenleg libidóm kicsit vissza esett .Viszont álmatlanság meg van ( ami nekem a tesztotol is előfordul) hülye álmok is voltak . És ha ülök a kanapén ,akkor is ideges vagyok alaphelyzetbe. És van egy hülye érzés bennem végig . A reggeli kávé és kaki után meg már érzem  ,hogy most  szét szedném a vasakat . Lehet ,hogy nem tren ,de akkor fogalmam sincs mi .