2024. Május 04. - 12:07:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445296 alkalommal)

Alexx, fittyfene és 45 vendég van a témában

2023. Május 01. - 10:49:09
Válasz #4965
Nem elérhető

Alex111


de letezik pontosan igy mukodik
Sziasztok . Tren libidóra gyakorolt hatását kifejtettétek már . Olyan nem létezik ,hogy az elején megdobja még kicsit ? 2 fajta márkát rendeltem az elsőtöl állt a cerka ,mint állat . Mondom kipróbálom a másik fajtát is . Ettől már vissza esett a libidóm is . Viszont az elsőtöl is voltak olyan mellék hatások ,amik az elmondottak alapján hajaznak rá . Tesztó az megy folyamat melette . Az mellé próbálom becsatolni  most a tren acet , csak mivel még nem próbáltam előtte nem vagyok biztos a valódiságába és az első kipróbált márkát  inkább propinak mondanám ,de azért még se olyan ...

2023. Május 03. - 09:05:48
Válasz #4966
Nem elérhető

Stalion


Sziasztok!

Pharm-Tec vélemèny?

Oxabolon rapid,tényleg jó ideje nem volt ilyen minőségű oxa idehaza?

2023. Május 04. - 18:11:23
Válasz #4967
Nem elérhető

Amigos


Majesticről a rendelés továbbra is csak levélben működik?Áruházuk még nincs?

2023. Május 04. - 20:40:25
Válasz #4968
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Pharm-Tec vélemèny?

Oxabolon rapid,tényleg jó ideje nem volt ilyen minőségű oxa idehaza?

Nagyon jó a pharmtec
Viszont a raw enát is dicsérik erre fele. Pont ma beszéltem az egyik sráccal aki azt használja.

2023. Május 04. - 23:19:48
Válasz #4969
Nem elérhető

Janó


Hello!Ha valakit érdekel a BM testo cypionat amit most nyomok faszán működik.

2023. Május 05. - 10:39:43
Válasz #4970
Nem elérhető

Norborg34


Pharm tec tren enája működik, erő az van tőle rendesen és az összes trencis nem kívánt hatás is! Viszont a propiját abszolút nem éreztem, de lehet, hogy az akkori boldizgatás miatt, tényleg nem tudom! Rawból szuszit is, propit is éreztem rendesen meg 2-3 másik cimbinek is rohadtul jól muzsikál! Viszont amit biosira szuszi művelt múltkor, az vitt mindent, én vissza is térek a márkára, mert eddig esküszöm, hogy bio viszi a pálmát, de ugye kinek mi??!! Biosira t300, sustatex, tritren, tren ace rohadt jó volt, propija gyenge volt és a testex 400 viszont abszolút semmi, a többit nem tudom!

2023. Május 05. - 12:00:01
Válasz #4971
Nem elérhető

frankzane


Pharm tec tren enája működik, erő az van tőle rendesen és az összes trencis nem kívánt hatás is! Viszont a propiját abszolút nem éreztem, de lehet, hogy az akkori boldizgatás miatt, tényleg nem tudom! Rawból szuszit is, propit is éreztem rendesen meg 2-3 másik cimbinek is rohadtul jól muzsikál! Viszont amit biosira szuszi művelt múltkor, az vitt mindent, én vissza is térek a márkára, mert eddig esküszöm, hogy bio viszi a pálmát, de ugye kinek mi??!! Biosira t300, sustatex, tritren, tren ace rohadt jó volt, propija gyenge volt és a testex 400 viszont abszolút semmi, a többit nem tudom!
Mindenki azt ír ide amit akar, de szerintem törekedjünk arra ,hogy tesztónál nem érzésre mondunk véleményt. Írták korábban ,hogy az egyik márka nem hozta érzésben a dolgokat és heti 6-8ml-ket toltak be aztán két másik fazon mutatott 50nmol tesztó szintet (ugyanabból) heti 1 militől. Tudom ,hogy te segíteni akarsz és nem beléd állni szeretnék, (írtad is a tesztóra ,hogy nem tudom) nem is neked címzem csak leírom, köszönünk minden infót. Csak nekem ez eszembe jutott ,hogy vigyázzunk egymásra. Mert ha 1mili hozza a természetes tesztó szint dupláját akkor biztos vagyok benne ,hogy valamennyi kárt még a legkeményebb srácokban is okoz 6-8mili.

2023. Május 05. - 13:02:26
Válasz #4972
Nem elérhető

Norborg34


Pharm tec tren enája működik, erő az van tőle rendesen és az összes trencis nem kívánt hatás is! Viszont a propiját abszolút nem éreztem, de lehet, hogy az akkori boldizgatás miatt, tényleg nem tudom! Rawból szuszit is, propit is éreztem rendesen meg 2-3 másik cimbinek is rohadtul jól muzsikál! Viszont amit biosira szuszi művelt múltkor, az vitt mindent, én vissza is térek a márkára, mert eddig esküszöm, hogy bio viszi a pálmát, de ugye kinek mi??!! Biosira t300, sustatex, tritren, tren ace rohadt jó volt, propija gyenge volt és a testex 400 viszont abszolút semmi, a többit nem tudom!
Mindenki azt ír ide amit akar, de szerintem törekedjünk arra ,hogy tesztónál nem érzésre mondunk véleményt. Írták korábban ,hogy az egyik márka nem hozta érzésben a dolgokat és heti 6-8ml-ket toltak be aztán két másik fazon mutatott 50nmol tesztó szintet (ugyanabból) heti 1 militől. Tudom ,hogy te segíteni akarsz és nem beléd állni szeretnék, (írtad is a tesztóra ,hogy nem tudom) nem is neked címzem csak leírom, köszönünk minden infót. Csak nekem ez eszembe jutott ,hogy vigyázzunk egymásra. Mert ha 1mili hozza a természetes tesztó szint dupláját akkor biztos vagyok benne ,hogy valamennyi kárt még a legkeményebb srácokban is okoz 6-8mili.
Persze, értelek mire célzol! Én az elmúlt lassan 2 évben végig próbáltam már minden márkát 2x, kevesebb mennyiséggel, több mennyiséggel és nem hazudok neked, eddig csak és kizárólag a rawtól és biosirától volt minden értelemben változás, utóbbitól a legjobban! A biosira szuszit a mostani cumók előtt mikor elkezdtem heti 3x 1milkával, rá kb 3 hétre olyan szintű libidó, durranás meg tömegnövekedés jött, ami kb ezer éve nem volt, aztán megint okoskodtam, hogy majd megnézem a következő márkákat és szépen azt vettem észre, hogy tűnt el minden, de full minden, totális elplöttyedés, kedvtelenség! Rawnál nem volt ilyen tuti, mint biosiránál, de az is működött rendesen, azán akármi más márkát elkezdtem ezek után, ugyan az a széteses történt! Hallom én is másoktól, hogy működik a többi is, meg nem tudom, hogy talán ugyan azt a márkát gyárthatják több helyen is és valahol jó, valahol nem, nálam meg még 2-3 havernál is ugyan ez a kettő működött csak! Franc tudja tényleg, hogy ez hogy lehet, mint lehet, de én magam részéről tényleg nem variálok többet!

2023. Május 05. - 13:21:43
Válasz #4973
Nem elérhető

guzzi


Pharm tec tren enája működik, erő az van tőle rendesen és az összes trencis nem kívánt hatás is! Viszont a propiját abszolút nem éreztem, de lehet, hogy az akkori boldizgatás miatt, tényleg nem tudom! Rawból szuszit is, propit is éreztem rendesen meg 2-3 másik cimbinek is rohadtul jól muzsikál! Viszont amit biosira szuszi művelt múltkor, az vitt mindent, én vissza is térek a márkára, mert eddig esküszöm, hogy bio viszi a pálmát, de ugye kinek mi??!! Biosira t300, sustatex, tritren, tren ace rohadt jó volt, propija gyenge volt és a testex 400 viszont abszolút semmi, a többit nem tudom!
Mindenki azt ír ide amit akar, de szerintem törekedjünk arra ,hogy tesztónál nem érzésre mondunk véleményt. Írták korábban ,hogy az egyik márka nem hozta érzésben a dolgokat és heti 6-8ml-ket toltak be aztán két másik fazon mutatott 50nmol tesztó szintet (ugyanabból) heti 1 militől. Tudom ,hogy te segíteni akarsz és nem beléd állni szeretnék, (írtad is a tesztóra ,hogy nem tudom) nem is neked címzem csak leírom, köszönünk minden infót. Csak nekem ez eszembe jutott ,hogy vigyázzunk egymásra. Mert ha 1mili hozza a természetes tesztó szint dupláját akkor biztos vagyok benne ,hogy valamennyi kárt még a legkeményebb srácokban is okoz 6-8mili.



 :-){ :-){
Végre egy épeszű korrekt hozzászólás!

Ezt szajkózom hogy felesleges és egyben veszélyes is ezek a heti túlzó ml mennyiségek!
Ezért is írtam a trenre példának ha valós mennyiségű hatóanyag lenne benne sokan attól a mennyiségtől amit nyomnak már rég fejre állnának!

2023. Május 05. - 15:19:31
Válasz #4974
Nem elérhető

Gabe97


Sziasztok pharm tec propit nemrég kezdtem el használni
Mi a véleményetek a gyártóról
Előre köszi

2023. Május 05. - 18:48:21
Válasz #4975
Nem elérhető

Küklopsz


Pharm tec tren enája működik, erő az van tőle rendesen és az összes trencis nem kívánt hatás is! Viszont a propiját abszolút nem éreztem, de lehet, hogy az akkori boldizgatás miatt, tényleg nem tudom! Rawból szuszit is, propit is éreztem rendesen meg 2-3 másik cimbinek is rohadtul jól muzsikál! Viszont amit biosira szuszi művelt múltkor, az vitt mindent, én vissza is térek a márkára, mert eddig esküszöm, hogy bio viszi a pálmát, de ugye kinek mi??!! Biosira t300, sustatex, tritren, tren ace rohadt jó volt, propija gyenge volt és a testex 400 viszont abszolút semmi, a többit nem tudom!
Mindenki azt ír ide amit akar, de szerintem törekedjünk arra ,hogy tesztónál nem érzésre mondunk véleményt. Írták korábban ,hogy az egyik márka nem hozta érzésben a dolgokat és heti 6-8ml-ket toltak be aztán két másik fazon mutatott 50nmol tesztó szintet (ugyanabból) heti 1 militől. Tudom ,hogy te segíteni akarsz és nem beléd állni szeretnék, (írtad is a tesztóra ,hogy nem tudom) nem is neked címzem csak leírom, köszönünk minden infót. Csak nekem ez eszembe jutott ,hogy vigyázzunk egymásra. Mert ha 1mili hozza a természetes tesztó szint dupláját akkor biztos vagyok benne ,hogy valamennyi kárt még a legkeményebb srácokban is okoz 6-8mili.
Persze, értelek mire célzol! Én az elmúlt lassan 2 évben végig próbáltam már minden márkát 2x, kevesebb mennyiséggel, több mennyiséggel és nem hazudok neked, eddig csak és kizárólag a rawtól és biosirától volt minden értelemben változás, utóbbitól a legjobban! A biosira szuszit a mostani cumók előtt mikor elkezdtem heti 3x 1milkával, rá kb 3 hétre olyan szintű libidó, durranás meg tömegnövekedés jött, ami kb ezer éve nem volt, aztán megint okoskodtam, hogy majd megnézem a következő márkákat és szépen azt vettem észre, hogy tűnt el minden, de full minden, totális elplöttyedés, kedvtelenség! Rawnál nem volt ilyen tuti, mint biosiránál, de az is működött rendesen, azán akármi más márkát elkezdtem ezek után, ugyan az a széteses történt! Hallom én is másoktól, hogy működik a többi is, meg nem tudom, hogy talán ugyan azt a márkát gyárthatják több helyen is és valahol jó, valahol nem, nálam meg még 2-3 havernál is ugyan ez a kettő működött csak! Franc tudja tényleg, hogy ez hogy lehet, mint lehet, de én magam részéről tényleg nem variálok többet!

Igaza van, akkor akinek soknak tűnik ez a mennyiség próbálja ki a csodálatos új kenwoot!beszursz belole heti 15ml és még az életkedved is lefele megy ezért vannak ilyen horror mennyiségek!hulladék geci fos az összes!!lehetnek nagyok a számok 5-6-7-8ml senki se szúrna ennyit ha valós hatóanyagról lenne szó!csak sajnos a mai rohadt geci anyagokba ennyi anyag van!semennyi!Kenwoobol enanthatbol ellőttem szinte hetente fél-3negyed dobozt!soha eletembe nem toltam ilyen szar fos anyagot!üres!most váltottam pharmtecre meg raw tesztokra és trenre majd irok milyen ha érdekel bárkit is!Bio ahogy Norborg írta simán hozza az átlag színvonalat vagy még többet is a szarjaiból!edzések előtt tolok 1mlt a rapidjábol,ég és föld a különbség,mikor tolom és mikor nem

2023. Május 05. - 20:37:50
Válasz #4976
Nem elérhető

Norborg34


Biosira szuszit elkezdtem, heti 3x1 milkát, semmi más nem ment mellé, csak a 3 naponta fél szem anabrest, kb úgy 2 hét múlva  rá kezdtem vegyíteni a kenwoo enával meg egy másik fajta szuszival, 1 hét múlva úgy bebaszott, mint az állat, utoljára 17 évesen a Baby Gabis playboy kinyitásánál volt ilyen libidóm, mint ekkor, ment fel a tömeg, kurva jó durranás, majd meg bolondultam, olyan király érzés volt, azt hittem a kenwoo vagy a másik szuszi utött be, de ahogy telt az idő, elfogyott bio, helló szia mindennek, már csak ilyen vissza vissza térő libidók voltak, közben ugye elkezdtem a pharm tec tren enát, ami igaz nyomta az erőmet, meg minden mást, de az a szétrobbanás happy tuti érzés úgy szállt el, ahogy van, eltűnt a kedv, eltünt minden és nem a tren miatt, trentől hál Isten ezer éve sem voltak ilyen tipikus trencis letargia problémák, nem egyszerűen egy fos a többi tesztó! Ma lementem a boltba és megláttam magam jobban a Spár tükörben, kb majdnem elsírtam magam! Egyik kollégám ugyan ezt mondja, mint én, csak biosirázik és pont ezért! Lehet, hogy errefelé ilyen szar a többi vagy én nem tudom, azt viszont igen, hogy soha többet semmi más nem kell! Elég volt ezekből a kísérletezgetésekből és nem.igazából a pénzkidobás miatt, hanem attól, hogy egy rohadt lehelletnyi anyagot nem képesek bele rakni a jóval drágább cuccokba és kb tudod, hogy ilyenkor hiába edzel, meg hiába csinálsz bármit!

2023. Május 06. - 14:34:43
Válasz #4977
Nem elérhető

kemi


Nekem a Kenwoo ena (1 éve vettem) nagyon jól működik. 0.7ml/hét (3 naponta 0.3) kiakasztja a mérést. Van még belőle, de ha elfogy Hilmát vennék. Milen a most kapható széria? Tesztót és anti aromatázt vennék. Nagyon max Oxa-t vagy, Metenolone enanthate-ot. Utóbbi 2 nem biztos, csak ha valaki szerint nagyon jó.

2023. Május 06. - 15:11:56
Válasz #4978
Nem elérhető

Küklopsz


Nekem a Kenwoo ena (1 éve vettem) nagyon jól működik. 0.7ml/hét (3 naponta 0.3) kiakasztja a mérést. Van még belőle, de ha elfogy Hilmát vennék. Milen a most kapható széria? Tesztót és anti aromatázt vennék. Nagyon max Oxa-t vagy, Metenolone enanthate-ot. Utóbbi 2 nem biztos, csak ha valaki szerint nagyon jó.

a tavalyi nekem is jó volt 2023as lejáratúak,de az új ez már zöld kék csikokat kapott csont üres ne vedd meg!jól elbaszták ezt is.

2023. Május 06. - 21:03:38
Válasz #4979
Nem elérhető

kemi


Nekem a Kenwoo ena (1 éve vettem) nagyon jól működik. 0.7ml/hét (3 naponta 0.3) kiakasztja a mérést. Van még belőle, de ha elfogy Hilmát vennék. Milen a most kapható széria? Tesztót és anti aromatázt vennék. Nagyon max Oxa-t vagy, Metenolone enanthate-ot. Utóbbi 2 nem biztos, csak ha valaki szerint nagyon jó.

a tavalyi nekem is jó volt 2023as lejáratúak,de az új ez már zöld kék csikokat kapott csont üres ne vedd meg!jól elbaszták ezt is.

Kenwoo, ugye?