2024. Május 04. - 18:04:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445418 alkalommal)

Damn, Needfor940 és 49 vendég van a témában

2023. Május 20. - 08:14:05
Válasz #5010
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok,

Valaki esetleg tudna segíteni, hogyan kell kiszámoljam a jó tesztoszteron/osztrogén arányt?
Össztesztom:104<nmol/l tovább nem mér a synlab
Osztradiol(E2): 524pmol/l
Ket es fel naponta megy 250mg galenika testo depo és mellé két naponta fél szem arimidex.
Ez a kúra 3. Hete.
Ösztrora sose voltam érzékeny most se érzek semmilyen negativ hatást se a mellemen illetve nem is vizesedek, csak be akarom állítani jó arányra, ha ez nem számít jónak. Köszönök minden infót

Nincs olyan hogy jó arány, legalábbis én ilyenről nem tudok. Ösztrot kell határértéken belül vagy közelében tartani.

2023. Május 20. - 18:28:11
Válasz #5011
Elérhető

Damn


Valaki esetleg tudna segíteni hogy honnan lenne érdemes rendelni? Olyan oldal kellene ahol nem bitcoinal kell fizetni hanem szimplán csak utalok, ők küldik és kész  @-o ****:)))

2023. Május 20. - 21:07:08
Válasz #5012
Nem elérhető

Roy


Valaki tudna ajánlani szemes stanát ami most jól működik?
Köszönöm a válaszotokat!

2023. Május 21. - 17:37:31
Válasz #5013
Nem elérhető

Zsoltiroid


Valaki esetleg tudna segíteni hogy honnan lenne érdemes rendelni? Olyan oldal kellene ahol nem bitcoinal kell fizetni hanem szimplán csak utalok, ők küldik és kész  @-o ****:)))
https://majesticlab.to/  tessék 🙂 van kulon magyar topic is indítva

2023. Május 22. - 05:12:44
Válasz #5014
Nem elérhető

kemi


Valaki tudna ajánlani szemes stanát ami most jól működik?
Köszönöm a válaszotokat!

Németh Pisti egyik válaszában is a szemes stanát javasokta azzal a kommenttel, hogy később köszönje meg neki... nem értem miért. Nyilván a cucc sterilitását nem tartom döntő tényezőnek, mert tegyük fel steril.

2023. Május 22. - 09:43:58
Válasz #5015
Nem elérhető

Gyuf


Valaki tudna ajánlani szemes stanát ami most jól működik?
Köszönöm a válaszotokat!

Németh Pisti egyik válaszában is a szemes stanát javasokta azzal a kommenttel, hogy később köszönje meg neki... nem értem miért. Nyilván a cucc sterilitását nem tartom döntő tényezőnek, mert tegyük fel steril.
gondolom a vízbázis miatt, mert ha az begyullad akkor az nem épp kellemes
szemest meg bedobod és kb ugyan ott vagy.

2023. Május 22. - 15:09:51
Válasz #5016
Nem elérhető

gremo


Valaki tudna ajánlani szemes stanát ami most jól működik?
Köszönöm a válaszotokat!

Németh Pisti egyik válaszában is a szemes stanát javasokta azzal a kommenttel, hogy később köszönje meg neki... nem értem miért. Nyilván a cucc sterilitását nem tartom döntő tényezőnek, mert tegyük fel steril.

Azért mondják, higy szemest használjanak mert az injekctálható verzioban is konkrétan a tabletta port oldják fel vizes bázisban. Ami baromira gyullad. Ezert is van hogy a fehér szar kitapad az ampulla oldalára, nem oldódik rendesen és azok a porszemcsék baromira irritálják az izomszövetet.
3x használtam injekctálható vinyót, abbol sikerult osszehoznom 1 db
Nem felszivodo csomot(szerencsére) nem fáj meg semmi de akkor is:D

2023. Május 22. - 16:53:39
Válasz #5017
Nem elérhető

iron90


Bő 10 éves sztori, de Pisti úgyjárt, hogy a vállába adott injekció szépen begyulladt...így fogta és kikapargatta-kiszívta a cuccot.

Asszem winstroll volt :D


2023. Május 22. - 18:12:41
Válasz #5018
Nem elérhető

kemi


Bő 10 éves sztori, de Pisti úgyjárt, hogy a vállába adott injekció szépen begyulladt...így fogta és kikapargatta-kiszívta a cuccot.

Asszem winstroll volt :D

Jaa, akkor értem... anno volt olajos stana(még mindig van) az is fájt, de működött. Azért az ínjekciós jobban hasznosul, kevesebb kell belőle és kevésbé káros is. Nekem soha nem gyulladt be/fertőződött el. Nem is adtam vállba. Használni meg már csak tesztoszteront fogok, vagy nagyon esetleg anavart. Tényleg, menyik gyártó oxája jó?

2023. Május 22. - 20:42:59
Válasz #5019
Nem elérhető

G3nt0


Hali. Ultimát nyomat valaki? Vannak tapasztalatok? Köszi elõre is.

2023. Május 27. - 07:48:43
Válasz #5020
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.

2023. Május 27. - 09:30:38
Válasz #5021
Nem elérhető

Stalion


Sziasztok!

Gondoltam beszámolok nektek,igaz még csak 3 hét telt el,mióta belekezdtem a kúrába..

Leírom nektek,hogy áll össze a dolog:

Pharm-Tec Propi minden másnap 100mg
Pharm-Tec Oxandrolone napi 20mg
Napi 2 provi
•natur tanya Hepa Detox(májvédő)
•Swanson Kidney essentials(vese)
•5000mg AAKG edzés előtt
•Gaspari Size on edzés közben
•Tilt edzés előtti,kurkuma,taurin,ashwaganda,astragalus,Q10,vitamin pack,hydroizolatum feherje,este kazein.
Kaja:
•300g Fehérje
•100g szénhidrát


Azt kell mondanom,hogy fixen nem üres a cucc. 3 hét alatt 92Kg-ról,tegnap lettem kerek 100kg.
Közben zsírt is veszítettem bőven. Kúra előtt fedett voltam,de már a kockák látszanak a hasamon. Biztosan hozott fel vizet,viszont heti 1x szaunázom,hátha kihajtja a felesleges vizet. Eszméletlen durranás van egész nap. Olyan kemények az izmaim mint még soha.Libidóm az egekben,mint 15 évesen utoljára. Feszült is vagyok rendesen. Nagyon jó a közérzetem is. Erőben már most sokat dobott.Herék is kisebbek lettek.Szőrösödöm mint a fene..

Nem akarok elhamarkodott kijelentést tenni,de nekem eddig bevált ez a gyártó és hozza amit kell. Illetve várom a vérvételről a horomon eredményeket,majd arról is beszámolok.
💪🏽✌🏽

2023. Május 27. - 13:21:06
Válasz #5022
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.



melyik oldalról rendelted?

2023. Május 27. - 18:44:05
Válasz #5023
Nem elérhető

bukta


Ha DPD-vel küldik engem is érdekelne lassan kifogyok az enábol a cukros bácsi meg (ez is) eltűnt.

2023. Május 27. - 19:03:43
Válasz #5024
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.



melyik oldalról rendelted?
https://www.hilmastore.com/