2024. Május 04. - 19:29:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445448 alkalommal)

Needfor940 és 38 vendég van a témában

2023. Május 27. - 19:40:04
Válasz #5025
Nem elérhető

Predator50


Pharm tec gyártót tol valaki? 1ml kiszerelés

2023. Május 27. - 19:48:24
Válasz #5026
Nem elérhető

Gyuf


Pharm tec gyártót tol valaki? 1ml kiszerelés
Haverom ismerőse enát használ, iszonyatosan bejött neki, igaz csak heti 1-et használ de mondta hogy nagyon érzi, állandóan feszül, mintha be lenne durranva.
Illetve haverom használ még, ő versenyző, neki is tökéletes, meg az edzője is azt tolja


2023. Május 27. - 20:23:04
Válasz #5027
Nem elérhető

Amigos


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.



melyik oldalról rendelted?
https://www.hilmastore.com/

Hogy a fenébe ment át a vámon? :D Más árat írnak rá?

2023. Május 27. - 20:34:12
Válasz #5028
Nem elérhető

Predator50


Pharm tec gyártót tol valaki? 1ml kiszerelés
Haverom ismerőse enát használ, iszonyatosan bejött neki, igaz csak heti 1-et használ de mondta hogy nagyon érzi, állandóan feszül, mintha be lenne durranva.
Illetve haverom használ még, ő versenyző, neki is tökéletes, meg az edzője is azt tolja
Túl.szép hogy igaz legyen!!!! Mindenki ezt tolná akkor..heti 1ml az semmi ezekből az alul dozisolt szarokból

2023. Május 27. - 21:41:29
Válasz #5029
Nem elérhető

Gyuf


Pharm tec gyártót tol valaki? 1ml kiszerelés
Haverom ismerőse enát használ, iszonyatosan bejött neki, igaz csak heti 1-et használ de mondta hogy nagyon érzi, állandóan feszül, mintha be lenne durranva.
Illetve haverom használ még, ő versenyző, neki is tökéletes, meg az edzője is azt tolja
Túl.szép hogy igaz legyen!!!! Mindenki ezt tolná akkor..heti 1ml az semmi ezekből az alul dozisolt szarokból

Túl szép vagy se, én ezt az infót kaptam vissza
előtte használta a rawot meg a bio-t nem volt neki ennyire jó
Én csak azt írom, amit vissza hallok, nem teszek hozzá mert nincs benne érdeklődésem

2023. Május 28. - 07:21:20
Válasz #5030
Nem elérhető

Pompariusz


Én is Pharm-tec.-et használok, heti 500-750-et! Szépen muzsikál! 🙂

2023. Május 28. - 08:42:00
Válasz #5031
Nem elérhető

Damn


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.



melyik oldalról rendelted?
https://www.hilmastore.com/

Neked mennyi idő alatt jött meg tőlük a rendelt cumó? :D
És valakinek van esetleg valami véleménye róluk? Neten nézelődve elég vegyes a vélemény..

2023. Május 28. - 11:30:25
Válasz #5032
Nem elérhető

Eliteboy


Nàlunk most a cygnus pharma megy nagyon.kaptam bevizsgalas papírokat.nem tudom kamu e a papír.de saját magamon érzem hogy jó. Ena boldi metha megy

2023. Május 28. - 13:03:57
Válasz #5033
Nem elérhető

Predator50


Nàlunk most a cygnus pharma megy nagyon.kaptam bevizsgalas papírokat.nem tudom kamu e a papír.de saját magamon érzem hogy jó. Ena boldi metha megy
Cygnus működik? Gyulladás? Papiroknak nem.hiszek inkább aki nyomja egy próbát megér ha mukodiknakkornaz kessz azniden a befuto mindenkinek szerintem, mert a mostani cuccok.szinte mind üres Raw,bio,kenwo és társai

2023. Május 28. - 19:29:48
Válasz #5034
Nem elérhető

Eliteboy


Nem gyullad. én sem hiszek a bevizsgalas papirba, egy gyerek lebirná hamisitani. Nem gyullad, szépen durranok tőle ,telt vagyok egész nap, elég sok mindent magamba nyomtam már, tudom mi a jó..  júliusba váltok susta masteron stanara. majd beszámolok róla ha érdekel valakit. Tömegelés eddig maximálisan jó.

2023. Május 29. - 16:16:53
Válasz #5035
Nem elérhető

nickname


Sziasztok, valakinek korábbi tapasztalata a Bayer Pharma Schering Stanozololal? 10mg-os szemes.
Kuka, vagy maradjon? Vélemény?

2023. Május 30. - 06:37:06
Válasz #5036
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.



melyik oldalról rendelted?
https://www.hilmastore.com/

Neked mennyi idő alatt jött meg tőlük a rendelt cumó? :D
És valakinek van esetleg valami véleménye róluk? Neten nézelődve elég vegyes a vélemény..
4 nap alatt itt volt. A csomagolás nagyon profi qr kod hologram a kód is stimmelt remélem a cucc is fasza lesz. Oxat még nem szedtem meg primot azon kivul szinte mindent próbáltam.  Aki hasznalt már jó oxat mit érzett tőle miben mas egy stanatol?

2023. Május 30. - 11:15:23
Válasz #5037
Nem elérhető

Karcsi!!!


köszi janó az infót , kiprobálom !

2023. Május 30. - 15:19:52
Válasz #5038
Nem elérhető

Damn


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.



melyik oldalról rendelted?
https://www.hilmastore.com/

Neked mennyi idő alatt jött meg tőlük a rendelt cumó? :D
És valakinek van esetleg valami véleménye róluk? Neten nézelődve elég vegyes a vélemény..
4 nap alatt itt volt. A csomagolás nagyon profi qr kod hologram a kód is stimmelt remélem a cucc is fasza lesz. Oxat még nem szedtem meg primot azon kivul szinte mindent próbáltam.  Aki hasznalt már jó oxat mit érzett tőle miben mas egy stanatol?

Köszi a választ, most adtam le énis egy rendelést kíváncsi leszek milyen lesz.. Bár külföldi oldalakon istenítik hogy nagyon jó, de majd kiderül! Köszi az infót Janó korrekt infó :)

2023. Május 30. - 19:26:09
Válasz #5039
Elérhető

Küklopsz


dehogy jó ez a pharmtec max annak jó aki életébe sose nyomott semmit nem akarok itt negatívkodni,láttam páran írtátok,énis nyomom idestova 4hete nem is keveset,persze biztos velem van a gond de nagy kibaszott loszar😆legalábbis aki régen valaha valamikor nyomott normális minőségű cuccokat az ezt gondolja(szerintem)heti 6ml enanthattal is lapos a forma semmi tesztoszteron fless nincs,hálistennek vannak még más cuccaim ami tartja a szintet de ez az enanthat szinte biztos a 250mg be ha 30mg van akkor sokat mondok!😆nyugodtan azt vesz mindenki amit akar én nekem soha semmibe érdekeltségem nincs.Ha valaki úgy gondolja hallgat rám,annak annyit mondanék ne vegyen pharmtecet,nevetséges!szűz testnek biztos ér valamit az az ampullánként 30mg testo ami benne lehet,aki komolyabban gondolja felejtse!aztán az is lehet hogy pont ami nálam van csak üres stb stb ja,na lényeg a lényeg elmondtam itt egy hónapja megy,semmi!Van a ripped nevű cucca (Szokasos ug-k altal gyartott kombok,kis tren ace masteron propi stb)na abba van valami az is kb szerintem 100mg propi ampullankent,mert ahogy elkezdem bökni felszökik a libidó,másnap kis kanosság,erezettség enyhén(nem hinném hogy a tren vagy masteron műve😏)
Vannak biztos jobb gyártók!😉