2024. Május 04. - 19:51:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445465 alkalommal)

Nandiee, fittyfene, Needfor940 és 36 vendég van a témában

2023. Június 09. - 14:44:07
Válasz #5070
Nem elérhető

Snatural


Szia, kis segítséget kérnék, rendeltem innen, jött is mail, hogy minden okés és majd küldik a fizetési részleteket (paypal) ez normális így? Mert már fél napja csak nézem jött e valami, de semmi? Köszönöm

Én (tegnap) pár percen belül megkaptam a kártyás fizetéshez az adatokat.
Mondjuk az utalásomat még nem erősítették meg...

2023. Június 09. - 15:38:08
Válasz #5071
Nem elérhető

Snatural


Hű, most nézem én a hilmabiocare.shop-ról rendeltem... remélem az nem fake

2023. Június 09. - 16:39:20
Válasz #5072
Nem elérhető

bl4str


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.



melyik oldalról rendelted?
https://www.hilmastore.com/
.  Szia, kis segítséget kérnék, rendeltem innen, jött is mail, hogy minden okés és majd küldik a fizetési részleteket (paypal) ez normális így? Mert már fél napja csak nézem jött e valami, de semmi? Köszönöm

Hali! Vasárnap én is leadtam az első rendelésem az oldalon, 1 napig nem jött infó a fizetésről. Bátorkodtam írni az oldalon a help centernél a rendelési számra hivatkozva, ezt követően 20 percen belül jött a mail a paypal infókkal. Kedden már futárnál volt a csomag, ma jelzett a dpd hogy kiszállítják hozzám. Remélem tudtam ezzel neked segíteni. Szép napot!

2023. Június 09. - 21:12:26
Válasz #5073
Nem elérhető

bukta


Szia, kis segítséget kérnék, rendeltem innen, jött is mail, hogy minden okés és majd küldik a fizetési részleteket (paypal) ez normális így? Mert már fél napja csak nézem jött e valami, de semmi? Köszönöm

Én (tegnap) pár percen belül megkaptam a kártyás fizetéshez az adatokat.
Mondjuk az utalásomat még nem erősítették meg...

Én hétfőn utaltam azóta nincs válasz  ****)

2023. Június 09. - 21:42:52
Válasz #5074
Nem elérhető

Ritchey


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.



melyik oldalról rendelted?
https://www.hilmastore.com/
.  Szia, kis segítséget kérnék, rendeltem innen, jött is mail, hogy minden okés és majd küldik a fizetési részleteket (paypal) ez normális így? Mert már fél napja csak nézem jött e valami, de semmi? Köszönöm
Asszem masnap kaptam meg a paypal cimet
Szia köszönöm a választ és a linket is. Azóta ki is fizettem vissza is igazolták. Remélem beváltja a hozza fűzött reményeket.

2023. Június 10. - 10:03:17
Válasz #5075
Nem elérhető

Damn


Mellesleg infóként írom hogy ne essetek hibába, himától rendeltem szemeseket, metát meg oxát, próba kép, a helyzet az hogy vagy alul dózisolt vagy végképp nulla nem tudom, de eddig 4 nap alatt semmi hatását nem érzem... Majd vérvétel után biztosabbat fogok tudni írni, de szerintem a szemeseik felejtősek  .. :D Valaki tud infót hogy honnan lehetne balkan pharmat beszerezni?

2023. Június 10. - 10:41:40
Válasz #5076
Nem elérhető

Janó


Szia, kis segítséget kérnék, rendeltem innen, jött is mail, hogy minden okés és majd küldik a fizetési részleteket (paypal) ez normális így? Mert már fél napja csak nézem jött e valami, de semmi? Köszönöm

Én (tegnap) pár percen belül megkaptam a kártyás fizetéshez az adatokat.
Mondjuk az utalásomat még nem erősítették meg...

Én hétfőn utaltam azóta nincs válasz  ****)
Irj rájuk es kerdezd meg mi van. Nekem paypal fizetés után egy nappal postara adták es harom nap alatt itt volt.

2023. Június 10. - 17:47:20
Válasz #5077
Nem elérhető

bukta


Tegnap elküldtem a bizonylatot remélem hétfőn reagálnak.

2023. Június 10. - 19:58:15
Válasz #5078
Nem elérhető

Ritchey


Mellesleg infóként írom hogy ne essetek hibába, himától rendeltem szemeseket, metát meg oxát, próba kép, a helyzet az hogy vagy alul dózisolt vagy végképp nulla nem tudom, de eddig 4 nap alatt semmi hatását nem érzem... Majd vérvétel után biztosabbat fogok tudni írni, de szerintem a szemeseik felejtősek  .. :D Valaki tud infót hogy honnan lehetne balkan pharmat beszerezni?
Szia Melyik oldalról rendelted? Állítólag több van nekik és van amelyiken hamisítják. Asszem Janó írta,hogy az oxájuk jó. Én ezen felbuzdulva rendeltem stanát is a tesztó mellé, most remélem nem b@szok rá megint.. azt azért tegyük hozzá, hogy az oxa meg a stana, csak bizonyos testzsír százalék alatt hoz látványos eredményt a felett teljesen felesleges használni. Metha meg a leirások szerint 2x annyi hatóanyagot tartalmaz mint anno a nerobol. Nekem fiatalon volt szerencsém kipróbálni, igaz csak 100 szem erejéig, de az komoly cucc volt napi 5 szemnél már erősen éreztük és 10-ig mentünk fel. Persze akkor még fingunk sem volt semmiről, hogy el kéne osztani napközben meg a levezetésről se nagyon így volt aki nagyon nagyot zuhant utána. Nekem szerencsére a 100 szemtől nem volt semmi esetleg egy pár hétig 43 helyett csak 18szor állt fel egy nap… 

2023. Június 10. - 20:36:25
Válasz #5079
Nem elérhető

Damn


Szia hilmastore.comról rendeltem, a kód alapján nem hamisítvány! A doboza alapján sem tűnik annak... Viszont az uvegcsébe eléggé porozódnak a szemek... Állagra nincs nagyon kivetni való...
Az oxát nem kezdtem meg, szóval arról nem is írok véleményt, a metájuk viszont biztos hogy nem az igazi... Szóval nem akarok senkit meg rémíteni, csak azt írom le amit tapasztalok, hogy feleslegesen ne dobáljon ki más is pénzt... De mindenki maga dönti el hogy rendel e vagy sem :)

2023. Június 11. - 07:31:15
Válasz #5080
Nem elérhető

Janó


Szia hilmastore.comról rendeltem, a kód alapján nem hamisítvány! A doboza alapján sem tűnik annak... Viszont az uvegcsébe eléggé porozódnak a szemek... Állagra nincs nagyon kivetni való...
Az oxát nem kezdtem meg, szóval arról nem is írok véleményt, a metájuk viszont biztos hogy nem az igazi... Szóval nem akarok senkit meg rémíteni, csak azt írom le amit tapasztalok, hogy feleslegesen ne dobáljon ki más is pénzt... De mindenki maga dönti el hogy rendel e vagy sem :)
Elhiszem hogy még nem érzed 4 nap alatt. De egy ilyen igényes csomagolásnál  nem igazán érné meg kispórolni a hatóanyagot ami száz tabletta methanal kb 1000 ft lehet. A nyers por ára kínából nagy tételben.

2023. Június 11. - 10:23:39
Válasz #5081
Nem elérhető

Damn


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)

2023. Június 11. - 11:45:48
Válasz #5082
Nem elérhető

guzzi


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)



Srácok láttunk már sok ehhez hasonlót ami gyönyörű csomagolás legyen az szemes vagy szuris de a hatóanyag nulla volt benne! Ne a csomagolás miatt bízzunk hogy jó.

2023. Június 11. - 11:56:02
Válasz #5083
Nem elérhető

Janó


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
Ez ugyanaz a csomagolasu mint az én oxam lehet csak érzékenyebb vagyok az anyagra de en par nap után durván éreztem a hatást most kb két hét után pedig kb egy centi kar comb vadli mellkas növekedés mikozben kidolgozottabb lettem. Egész nap feszülök eresedek es libidó erekcio komoly szinten nőtt. Ez csak 20 mg naponta hatása. Nem is akarok feljebb menni ennyi nekem elég legfeljebb hozzacsapok heti 200 primobolant vagy masteron enantatot

2023. Június 12. - 10:13:38
Válasz #5084
Nem elérhető

Ritchey


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
Ez ugyanaz a csomagolasu mint az én oxam lehet csak érzékenyebb vagyok az anyagra de en par nap után durván éreztem a hatást most kb két hét után pedig kb egy centi kar comb vadli mellkas növekedés mikozben kidolgozottabb lettem. Egész nap feszülök eresedek es libidó erekcio komoly szinten nőtt. Ez csak 20 mg naponta hatása. Nem is akarok feljebb menni ennyi nekem elég legfeljebb hozzacsapok heti 200 primobolant vagy masteron enantatot
Ez biztos oxa? Mindegy bármi is van benne kell nekem is..  @-o