2024. Május 04. - 09:05:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445223 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2023. Június 12. - 11:25:52
Válasz #5085
Nem elérhető

Karcsi!!!


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)



Srácok láttunk már sok ehhez hasonlót ami gyönyörű csomagolás legyen az szemes vagy szuris de a hatóanyag nulla volt benne! Ne a csomagolás miatt bízzunk hogy jó.


hát erre tényleg nem lehet adni hogy jól nézz ki! Nálam is volt magnusos stana nem lehetet róla megmondani hogy kamu nagyon pattent volt minden a kód nem volt jó amikor csekkoltam a magnusos oldalon ! Sőt utána néztem lekapartam az összesről és mindegyiken ugyanazz volt a kód! bulgár kamu volt, semmit nem ért , üres volt tutti! szoval ennyit hogy jól nézz ki!

2023. Június 12. - 13:31:28
Válasz #5086
Nem elérhető

Janó


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
Ez ugyanaz a csomagolasu mint az én oxam lehet csak érzékenyebb vagyok az anyagra de en par nap után durván éreztem a hatást most kb két hét után pedig kb egy centi kar comb vadli mellkas növekedés mikozben kidolgozottabb lettem. Egész nap feszülök eresedek es libidó erekcio komoly szinten nőtt. Ez csak 20 mg naponta hatása. Nem is akarok feljebb menni ennyi nekem elég legfeljebb hozzacsapok heti 200 primobolant vagy masteron enantatot
Ez biztos oxa? Mindegy bármi is van benne kell nekem is..  @-o
Ez az elso hogy oxat hssznalok viszont stanat es methat sokszor szedtem es ez teljesen más. Redditten beszámolók alapjan  ugyanazt erzem amiket ott irnak oxarol.

2023. Június 12. - 14:25:21
Válasz #5087
Nem elérhető

Ritchey


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
Ez ugyanaz a csomagolasu mint az én oxam lehet csak érzékenyebb vagyok az anyagra de en par nap után durván éreztem a hatást most kb két hét után pedig kb egy centi kar comb vadli mellkas növekedés mikozben kidolgozottabb lettem. Egész nap feszülök eresedek es libidó erekcio komoly szinten nőtt. Ez csak 20 mg naponta hatása. Nem is akarok feljebb menni ennyi nekem elég legfeljebb hozzacsapok heti 200 primobolant vagy masteron enantatot
Ez biztos oxa? Mindegy bármi is van benne kell nekem is..  @-o
Ez az elso hogy oxat hssznalok viszont stanat es methat sokszor szedtem es ez teljesen más. Redditten beszámolók alapjan  ugyanazt erzem amiket ott irnak oxarol.
Az szuper, persze lehet itt is az van amit sok helyen csinálnak, hogy az egyik dobozban fullon vannak a tabletták, a másikba csak fél vagy még annyi hatóanyag sincs. Nem tudom, most csak tippelek, mert a másik srác meg semmit se tapasztalt. A stana miben másabb ha megkérdezhetem? Egyszer betoltam 200 szem genesis stanát, talán mintha kicsit pörgőssebben ment volna az edzés, de semmi mást nem tapasztaltam. Mondjuk én elég zsíros vagyok. Sajnos ezek a cuccok amiket a legjobban hamisítanak úgy hallottam. Az oxa,stana, primobolan..   

2023. Június 12. - 14:31:47
Válasz #5088
Nem elérhető

Janó


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
Ez ugyanaz a csomagolasu mint az én oxam lehet csak érzékenyebb vagyok az anyagra de en par nap után durván éreztem a hatást most kb két hét után pedig kb egy centi kar comb vadli mellkas növekedés mikozben kidolgozottabb lettem. Egész nap feszülök eresedek es libidó erekcio komoly szinten nőtt. Ez csak 20 mg naponta hatása. Nem is akarok feljebb menni ennyi nekem elég legfeljebb hozzacsapok heti 200 primobolant vagy masteron enantatot
Ez biztos oxa? Mindegy bármi is van benne kell nekem is..  @-o
Ez az elso hogy oxat hssznalok viszont stanat es methat sokszor szedtem es ez teljesen más. Redditten beszámolók alapjan  ugyanazt erzem amiket ott irnak oxarol.
Az szuper, persze lehet itt is az van amit sok helyen csinálnak, hogy az egyik dobozban fullon vannak a tabletták, a másikba csak fél vagy még annyi hatóanyag sincs. Nem tudom, most csak tippelek, mert a másik srác meg semmit se tapasztalt. A stana miben másabb ha megkérdezhetem? Egyszer betoltam 200 szem genesis stanát, talán mintha kicsit pörgőssebben ment volna az edzés, de semmi mást nem tapasztaltam. Mondjuk én elég zsíros vagyok. Sajnos ezek a cuccok amiket a legjobban hamisítanak úgy hallottam. Az oxa,stana, primobolan..
Valoszinu a gene stana metilteszto volt jartam en is igy..a valodi stanat erzed akkor is ha zsírosabb vagy énnálam nagyon bekemenyiti az izmokat foleg karokon veszem eszre először aztan par het utan az izuleteimen mert kiszaritja azokat is.nalam majdnem mindig van orrvérzés is stana szedésnél.

2023. Június 12. - 16:14:40
Válasz #5089
Nem elérhető

Damn


Nyilván nem a csomagolás alapján dönt az ember, de pl a Vedi pharma amit árul az már a csomagoláson is látszik hogy 1 fillért nem ér :D szóval támpontnak jó valamilyen szinten azért...
De mellesleg találkoztam olyan gyártóval is akinek a szemese nulla volt de az injekciósa mesteri volt, szó szerint tökéletes...
Nehéz jót találni, meg nehezebb sajnos beszerezni.. 

2023. Június 12. - 19:53:48
Válasz #5090
Nem elérhető

Ritchey


Lehet igazad van, nem tudom, viszont csatolom hogy hogy néz ki, de tény hogy a dobozálása tényleg korrekt.. :)
Ez ugyanaz a csomagolasu mint az én oxam lehet csak érzékenyebb vagyok az anyagra de en par nap után durván éreztem a hatást most kb két hét után pedig kb egy centi kar comb vadli mellkas növekedés mikozben kidolgozottabb lettem. Egész nap feszülök eresedek es libidó erekcio komoly szinten nőtt. Ez csak 20 mg naponta hatása. Nem is akarok feljebb menni ennyi nekem elég legfeljebb hozzacsapok heti 200 primobolant vagy masteron enantatot
Ez biztos oxa? Mindegy bármi is van benne kell nekem is..  @-o
Ez az elso hogy oxat hssznalok viszont stanat es methat sokszor szedtem es ez teljesen más. Redditten beszámolók alapjan  ugyanazt erzem amiket ott irnak oxarol.
Az szuper, persze lehet itt is az van amit sok helyen csinálnak, hogy az egyik dobozban fullon vannak a tabletták, a másikba csak fél vagy még annyi hatóanyag sincs. Nem tudom, most csak tippelek, mert a másik srác meg semmit se tapasztalt. A stana miben másabb ha megkérdezhetem? Egyszer betoltam 200 szem genesis stanát, talán mintha kicsit pörgőssebben ment volna az edzés, de semmi mást nem tapasztaltam. Mondjuk én elég zsíros vagyok. Sajnos ezek a cuccok amiket a legjobban hamisítanak úgy hallottam. Az oxa,stana, primobolan..
Valoszinu a gene stana metilteszto volt jartam en is igy..a valodi stanat erzed akkor is ha zsírosabb vagy énnálam nagyon bekemenyiti az izmokat foleg karokon veszem eszre először aztan par het utan az izuleteimen mert kiszaritja azokat is.nalam majdnem mindig van orrvérzés is stana szedésnél.
Igen az izületi dolgot olvastam már. Akkor az oxa jobb választásnak tűnik, pláne ha 2 szemtől is már eredményeket tapasztalsz. Szerintem fogok venni.

2023. Június 12. - 20:45:40
Válasz #5091
Nem elérhető

Amigos


Nyilván nem a csomagolás alapján dönt az ember, de pl a Vedi pharma amit árul az már a csomagoláson is látszik hogy 1 fillért nem ér :D szóval támpontnak jó valamilyen szinten azért...
De mellesleg találkoztam olyan gyártóval is akinek a szemese nulla volt de az injekciósa mesteri volt, szó szerint tökéletes...
Nehéz jót találni, meg nehezebb sajnos beszerezni.. 

Én is most akartam rájuk próbálni de ezer oldal van ahol a hilma cucc fent van amit ajánlottak itt . Nem lehet elmenni rajta melyik oldalon van ,,jó cucc''. Hilmastore.com?

2023. Június 12. - 21:04:23
Válasz #5092
Nem elérhető

Damn


Én pontosan onnan rendeltem!!

Nyilván nem a csomagolás alapján dönt az ember, de pl a Vedi pharma amit árul az már a csomagoláson is látszik hogy 1 fillért nem ér :D szóval támpontnak jó valamilyen szinten azért...
De mellesleg találkoztam olyan gyártóval is akinek a szemese nulla volt de az injekciósa mesteri volt, szó szerint tökéletes...
Nehéz jót találni, meg nehezebb sajnos beszerezni.. 

Én is most akartam rájuk próbálni de ezer oldal van ahol a hilma cucc fent van amit ajánlottak itt . Nem lehet elmenni rajta melyik oldalon van ,,jó cucc''. Hilmastore.com?

2023. Június 12. - 21:16:47
Válasz #5093
Nem elérhető

bukta


Szia, kis segítséget kérnék, rendeltem innen, jött is mail, hogy minden okés és majd küldik a fizetési részleteket (paypal) ez normális így? Mert már fél napja csak nézem jött e valami, de semmi? Köszönöm

Én (tegnap) pár percen belül megkaptam a kártyás fizetéshez az adatokat.
Mondjuk az utalásomat még nem erősítették meg...

Én hétfőn utaltam azóta nincs válasz  ****)
Irj rájuk es kerdezd meg mi van. Nekem paypal fizetés után egy nappal postara adták es harom nap alatt itt volt.

Cheten beszéltem velük állítólag visszadobta a futárcég érvénytelen telefonszám miatt  Łł= csak tudom mi a tel számom lassan 25 éve  ****:))) de azt írta nemsokára küldik a nyomkövetést kiváncsi leszek,szerintem ezt is bebuktam csak úgy mint a dedrát.

2023. Június 12. - 21:23:48
Válasz #5094
Nem elérhető

Damn


Nem hoz szerencsét a fiók neved. :D :D

2023. Június 12. - 22:11:17
Válasz #5095
Nem elérhető

Amigos


Emberek. Hát de ezaz. Most melyik az igazi? https://hilmabiocare.shop/ vagy hilmastore.kom. Érdekes ez

2023. Június 12. - 22:31:47
Válasz #5096
Nem elérhető

Izmos11


Bayer - os  cuccok milyenek mostanában? valaki tud róluk valamit ?

2023. Június 13. - 14:12:20
Válasz #5097
Nem elérhető

Zsoltiroid


Én nem tudom miért kísérleteztek folyamatosan hogy épp mi a jó... Még pár éve én is igy szorakoztam de szerintem ennyit azért nem ott a Majesticlab nekem eddig minden amiket rendeltem hibátlan.. külföldi fórumokon is szét dicsérik őket mellesleg mindig ha csinalnak "új főzetet" mindig be méretik ha kevés a ható anyag nem árulják inkább csinálnak újjat
.. de hát további jó kísérletezgetést.

2023. Június 13. - 19:17:56
Válasz #5098
Nem elérhető

Janó


Én nem tudom miért kísérleteztek folyamatosan hogy épp mi a jó... Még pár éve én is igy szorakoztam de szerintem ennyit azért nem ott a Majesticlab nekem eddig minden amiket rendeltem hibátlan.. külföldi fórumokon is szét dicsérik őket mellesleg mindig ha csinalnak "új főzetet" mindig be méretik ha kevés a ható anyag nem árulják inkább csinálnak újjat
.. de hát további jó kísérletezgetést.
Nem azert hogy leszoljam mert még nem próbáltam de lehet azért dicsergetik annyira lelkesen mert 15 % engedményt adnak a pozitiv értékelésért..

2023. Június 13. - 19:23:02
Válasz #5099
Nem elérhető

bukta


Nem hoz szerencsét a fiók neved. :D :D

Ház nem igazán  ;D viszont kaptam ma sms-t és mailt is hogy jön egy csomagom  @:-)